EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Michal pisze:Aguss napisał/a:
Wg mnie to wyglada tak,jakby chcieli sie odegrać,za to,ze Edyta nie wydaje z Nimi tej płyty.Rozne sa powody zeby tak myslec-piosenka wykonywana juz przez Edi,wokalistka o podobnej barwie głosu,teledysk.Moze sie mylę,ale takie mam odczucia.W kazdym razie zycze powodzenia chłopakom



wg mnie nikt nie wyrzucilby kilkudziesieciu tysiecy zlotych w bloto zeby tylko zrobic Edycie na zlosc. A tyle co najmniej musialo wydac Mathplanete na nagrania muzyki i video.
nie wiem, kto tu ma rację, ale argumenty obu stron są mocne.

znam Paule z polskich piosenek (hunting z szansy mi umknął) jak sobie radzi panienka z obcymi językami?
Aguss pisze:I nie czepialabym sie tak bardzo Edyty bo Oni tez na Niej psy wieszali
Aguss pisze:Magda napisał/a:
Powiedzieli cos publicznie?


Chyba nie.
oj Aguss, albo wieszali albo nie. nie gdybajmy. ja słyszałam tylko tę wersję Edytową, że chłopcy wolno pracowali. nie przypominam sobie by oni się wypowiadali na ten temat, by odpierali zarzuty na tę "wolną pracę". w Fuckcie pojawił się chyba tylko komentarz, że Edyta kolejnych muzyków do siebie zraziła swymi fochami kaprysami czy coś.
tutaj art z faktu. co prawda wiemy co to za gazeta, ale oni walnęli ten artykuł, a potem się dowiedzieliśmy że chilloutowej płyty nie będzie.


Obrazek
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: B@r »

Michal pisze:wg mnie nikt nie wyrzucilby kilkudziesieciu tysiecy zlotych w bloto zeby tylko zrobic Edycie na zlosc. A tyle co najmniej musialo wydac Mathplanete na nagrania muzyki i video
No z pewnoscia nie tylko dlatego.Oprocz tego piosenka jest ciekawa a i przez samo to,ze to Edyta wykonywała ją najpierw mogą być pewni,że wzbudzi duże zainteresowanie.
vanity pisze:oj Aguss, albo wieszali albo nie. nie gdybajmy
To nie gdybanie,ja tylko streszczam rozmowe znajomego z chłopakami.Natomiast publicznie rzeczywiscie tego nie zrobili.Zreszta ich akurat nikt nie pytał chyba nawet o przyczyny rozstania.Poza tym zawsze jest tak,że jak sie cos zepsuje to jeden na drugiego probuje zrzucic winę,wiec w sumie nie ma sie co dziwic.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Aguss pisze:ja tylko streszczam rozmowe znajomego z chłopakami
oks. tylko że to "wieszanie psów" może być wieloznaczne. no ale nie znam ich zarzutów ani z prywaty ani z wypowiedzi publicznej. zostawiam to.
Aguss pisze:Poza tym zawsze jest tak,że jak sie cos zepsuje to jeden na drugiego probuje zrzucic winę,wiec w sumie nie ma sie co dziwic.
no racja. ale ja tu widzę minus na niekorzyść Edyty, która lubi zrzucać winę na innych, przykład choćby z upadkiem kariery na zachodzie przez Kwaśniewskiego. oni na razie w tym temacie nie podpadli. teraz jak zespół wydaje płytę którą z Edką jakoś wydać nie mogli bo panowie wolno pracowali też wychodzi na niekorzyść Edyty.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: kinga »

Vanity, dalaś taj ten dawny artykul z Fucktu, chyba go przegapilam i dopiero teraz przeczytalam. Dzięki :smile:

Tam jest też ciekawa rzecz, że rozstali się, bo "Jak dowiedzial się Fakt, muzycy gwiazdeczki mają dość tego, że promuje ona tylko siebie i swego mężulka". Dla mnie to zdanie jest niedorzeczne, bo gdzie tylko Edyta promowala te dwie piosenki, zawsze byli z nią muzycy, podczas rozmów też jej często towarzyszyli i nawet sama Edyta ich wołała (przyklad "Kawa czy herbata"). A że dziennikarze czy prowadzący ich nie pytali o nic czy niewiele z nimi rozmawiali to już nie wina Edyty. Tak więc jeśli jednym z powodów rozstania byly takie zarzuty chlopaków, że nie są jeszcze slawni tak jak by chcieli to już o nich świadczy, każdy sobie oceni, czy dobrze czy źle...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: B@r »

kyle pisze:Nie jest taka zła ta polska wersja.
No calkiem, calkiem.
kyle pisze:A miejscami rzeczywiscie glos jak Edyty.
No ma barwe jaka ma dziewczyna.

Strasznie dziwne sluchac teraz tej piosenki wiedzac, ze miala zapowiadac plyte Edy z Mathplanete. Bardzo chcialam uslyszec Ede w tych klimatach, na dlugograjacej plycie. Ale nie mam za zle chlopakom, napisali to maja prawo wydac.

[ Dodano: 2006-10-20, 14:37 ]
Michal pisze:Moze nawet kupie plyte
Ja jestem raczej pewna, ze kupie.


------------------
Tutaj piszemy tylko o Edycie :smile: Resztę postów przenioslam do odpowiedniego tematu
http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=2157&start=0

kinga
Ostatnio zmieniony 20 paź 2006, 22:31 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: homerowa »

vanity pisze:bardzo kaleczy język...... ciekawe jest to że Elisabeth Duda na to pozwoliła....
niestety ale Elisabeth tez kaleczy jezyk polski. Tak to juz jest z obcokrajowcami.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

homerowa pisze:niestety ale Elisabeth tez kaleczy jezyk polski. Tak to juz jest z obcokrajowcami.
no tak, ale zapewne jako Francuzka nie kaleczy francuskiego.
wydaje mi się, że jeżli Edyta potrafiła nagrać niemal idealnie EG ucząc się fonetyki na pamięć, to w przypadku francuskiego też mogła, słuch musi mieć świetny skoro angola tak wyćwiczyła by nie tylko śpiewać świetnie ale także mówić świetnie. fakt, francuskiego nie zna, ale mając nauczyciela francuskiego i świetny słuch chyba mogła się lepiej wyszkolić, tym bardziej że to dotyczy tylko jednej piosenki. może jej się nie chciało już tego bardziej szlifować.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Aro »

vanity pisze:no tak, ale zapewne jako Francuzka nie kaleczy francuskiego.
Ale czy ona jest Francuzką? Wydawało mi sie, ze jej ojciec jest Polakiem. Jakimś muzykiem. Być może teraz mylę osoby bo nie oglądałem tego programu zbyt często, ale byłem o tym przekonany.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Aro pisze:Ale czy ona jest Francuzką? Wydawało mi sie, ze jej ojciec jest Polakiem. Jakimś muzykiem. Być może teraz mylę osoby bo nie oglądałem tego programu zbyt często, ale byłem o tym przekonany.
na 100% nie powiem, bo mało o niej wiem, ale zdaje się że ona spędziła całe życie we Francji i jest córką z mieszanego małżeństwa francusko-polskiego. więc pewnie tata jest Polakiem jak mówisz. gdyby jej kontakty z Polską były większe to lepiej by mówiła po naszemu, mam na myśli to, że gdyby mieszkała w Polsce to by lepiej mówiła, z tego co ja słyszałam to ona trochę znając polski zdecydowała się na studia w Łódzkiej Filmówce i tutaj dopiero miała full kontakt z naszym językiem, i jeszcze jedno, kiedyś w jakimś programie było coś o Łódzkiej Filmówce i ona jako reprezentantka obcokrajowców studiujących na tej uczeli witała nowy rocznik obcokrajowców.
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Invisible »

Zaczynacie zbaczać z tematu, proszę o powrót do właściwej dyskusji...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Aro »

Jak to zbaczamy? Lunatique jest grupy Mathplanete, a teraz rozmawiamy o kobiecie która uczyła Edyte języka francuskiego własnie do tej piosenki. :P

Temat dotyczy zespołu "Mathplanete" a nie kobiety, która uczyła Edkę języka francuskiego... W dziale news jest oddzielny temat o EG production, Edce i singlu Lunatique , tam można o tym pisać...

Daniel
Ostatnio zmieniony 23 paź 2006, 18:10 przez Aro, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: B@r »

Pan Moderator widze wzial sie do pracy.

Swoja droga moznaby porownac tekst po polsku i tlumaczenie Magdy:).
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Invisible »

Maggie w końcu kiedyś trzeba :d

Dobry pomysł z tym porównaniem tekstów, trzeba cosik takiego zrobić ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Aro »

Temat dotyczy zespołu "Mathplanete" a nie kobiety, która uczyła Edkę języka francuskiego... W dziale news jest oddzielny temat o EG production, Edce i singlu Lunatique , tam można o tym pisać...
Ale jakie to ma znaczenie gdzie? :lol3: I to Mathplanete i to Mathplanete. Skoro temat jest "Mathplanete" tzn., ze można ogólnie rozmawiać o wszystkim, co jest związane z zespołem. Ela Duda uczyła Edyty wymowy tekstu własnie do piosenki "Lunatique" (żeby nie było wątpliwości to piosenka grupy Mathplanete) więc jak najbardziej ma to związek z tematem.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Aro pisze:Ale jakie to ma znaczenie gdzie? I to Mathplanete i to Mathplanete. Skoro temat jest "Mathplanete" tzn., ze można ogólnie rozmawiać o wszystkim, co jest związane z zespołem. Ela Duda uczyła Edyty wymowy tekstu własnie do piosenki "Lunatique" (żeby nie było wątpliwości to piosenka grupy Mathplanete) więc jak najbardziej ma to związek z tematem.
a pozatym na płycie pisze że jest tam lunatique po francusku. może z Edytą a może i nie. może i Elą Dudą a może i nie. ale nie wiem po co mieliby szukać innego Francuza skoro jednego już mają.
ODPOWIEDZ