Edyta w "Tak to leciało"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Matiz99 »

Meg pisze:
addar pisze:słucham tych miodnych wykonan ale już coś mnie wkurza , mam greato prośbę do matiza aby w swojej hiper wersji, którą zapewne zrobi, wyciął jakos tę gatke edyty z koncówki POL i wstawil tesuperaśne dokończenie .Wiem że zadanie trudne ale ta "przerwa" rujnuję całe moje napiecie jakie edyta buduje i wychodzę z klimatu, i jeszcze ten głos Leszcza :x ...(jeżeli to zrobisz pocałuję twojego avatara w podzięce 8P )
Taaaak! Mężu mój kochany weź to jakoś włóż w odpowiednie miejsce (wiem że potrafisz) bo szkoda by było gdyby ten jak napisał addar superaśny fragment się zmarnował. :wieza: :nutki:
Myślicie że sam bym na to nie wpadł :PP Taki zamiar miałem już po obejrzeniu zwiastunu na YT. Wczoraj tylko motałem się na plikach brautowskich aby dopasować echo do oryginalnego jakie dodano edycie podczas śpiewania z muzyką. Czekam na nagrania romulusa. :-)
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: BAdam »

Jak oglądam "Najwięcej witamy" to widać jak Edycie ta piosenka dała dużo radości... Normalnie kobitka nam tryska szczęściem na lewo i prawo :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: strzalka21 »

Nie mogę przestać słuchać "The Power of Love". Piosenka typowo dla Edyty, już dawno dawno temu powinna ją zaśpiewać. Najbardziej podoba mi się jak śpiewa fragment "i'll do all that I can, were heading for something" :d
Awatar użytkownika
Nika
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 20 paź 2009, 19:46
Ulubiony album: EKG, Dotyk
Ulubiona piosenka: Błękit myśli :)
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Nika »

Ja to sobie nagrałam cały program i dziś go z wielką przyjemnością obejrzałam jeszcze raz :) Nie mogę już się doczekać drugiej części programu. Wokalem to nikt Jej nie dorówna w tym programie. Jak to moja mama powiedziała: "Ona jest bezkonkurencyjna, jeszcze w takim śpiewaniu karaoke.."
Awatar użytkownika
Jagix
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:47
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: ...

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Jagix »

Dziś leciała powtórka programu, więc mogłam sobie jeszcze raz na spokojnie obejrzeć, co za szczęście że nie poszłam dziś do szkoły :D :D
Awatar użytkownika
Nika
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 20 paź 2009, 19:46
Ulubiony album: EKG, Dotyk
Ulubiona piosenka: Błękit myśli :)
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Nika »

Szkoda, że w tym filmiku na YT co Edyta śpiewa "Co mi Panie dasz" nie ma fragmentu jak Edytka podskakuje i krzyczy "jeszcze raz, jeszcze raz.." to było takie.. hmm.. słodkie :P
Awatar użytkownika
Sorenti22
Hope for us
Hope for us
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2010, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Gniezno
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Sorenti22 »

Ja mam Power of love i Co mi panie dasz na telefonie nie mogę przestać tego słuchać nasza Edytka jest boska! :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Meg »

Jak miło się czyta te wszystkie pozytywne komentarze pod The Power Of Love na YT :d :d :d
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: BAdam »

Tak mnie teraz złapało na konkluzje, że te osoby (czyli wiekszość), które nie były na nagraniu, nie mają czego żałować :ha:

Przez ten okres od kiedy Edyta była na nagraniu specjalnego odcinka Tak To Leciało do momentu jego emisji, to tak naprawde nic ciekawego o Edycie nie było słychać.

I te osoby, które jej towarzyszyły na nagraniu muszą się nieźle teraz nudzić, bo nic nowego dla nich nie ma. A my to co innego :lol3: Wystarczyła nam pierwsza połowa tego specjalnego odcinka i mamy michy i serducha rozweselone na cały tydzień 8P 8P 8P
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, 11:00 przez BAdam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Phealer33 »

Ale się też odwraca ta sytuacja w znaczeniu takim, że to oni mieli pełno wrażeń w sierpniu (w tym osobiste spotkanie z Edytą) a my nic. Teraz się wszystko obróciło, choć wychodzimy na tym gorzej. Ale czy taka ludzka kalkulacja jest słuszna? Nie chyba, bo Muzyka (prawdziwa sztuka) ma taką siłę przekazu, że w różnych formach jest w stanie przekazać najściślejsze emocje i energię do życia. :smile:
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: BAdam »

Phealer33 pisze:Ale się też odwraca ta sytuacja w znaczeniu takim, że to oni mieli pełno wrażeń w sierpniu (w tym osobiste spotkanie z Edytą) a my nic. Teraz się wszystko obróciło, choć wychodzimy na tym gorzej.


No właśnie miałem na mysli, że wcale nie wychodzimy na tym gorzej...
Phealer33 pisze:Ale czy taka ludzka kalkulacja jest słuszna? Nie chyba, bo Muzyka (prawdziwa sztuka) ma taką siłę przekazu, że w różnych formach jest w stanie przekazać najściślejsze emocje i energię do życia. :smile:


Kompletniej nie rozumiem tego stwierdzenia :!: Czy to sformuowanie miało być w charakterze argumentu popierającego wyżej postawioną tezę :?: ... bo jak dla mnie to ona wogóle się nie trzyma kupy.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: strzalka21 »

BAdam, Phealer33 nudzi się Wam, że dochodzicie do takich konkluzji ???
Skąd wiecie, że komuś się nudziło po nagraniu i że nic nie było o Edi słychać ??? Wręcz przeciwnie, działo i dzieje się bardzo wiele :d Takie sobie gdybanie.

Edyta takie uniesienia Nam serwuje poprzez ten program, cieszmy się !!! :-)
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: tonya2 »

strzalka21 pisze:Wręcz przeciwnie, działo i dzieje się bardzo wiele Takie sobie gdybanie.
No właśnie... Ty chyba coś nieco wiesz o tym strzałka :PP
Wykonania brzmiały jeszcze lepiej na żywo. Publiczność bardzo miło przyjęła Edi i co najważniejsze spotkaliśmy się z dużą rzesza osób, które pozytywnie wypowiadały się na temat naszej Idolki.
Tamta sobota była niesamowita, nie tylko ze względu na cover The Power of Love <3 Edi pokazała klasę :)
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: sebastian »

Zgadzam się z tonya2. Absolutnie nie prawda, że nic się nie działo. Swoją drogą w programie dodali to "gorsze" wykonanie "The Power...", bo jak już pewnie wszyscy wiedzą, nie śpiewała tego raz. :P A skoro to jest gorsze, to pomyślcie, jakie było to naprawdę kosmiczne. :-D
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Phealer33 »

strzalka21 pisze:BAdam, Phealer33 nudzi się Wam, że dochodzicie do takich konkluzji ???
Skąd wiecie, że komuś się nudziło po nagraniu i że nic nie było o Edi słychać ???
Nie stwierdziłem tego.
BAdam pisze:
Phealer33 pisze:Muzyka (prawdziwa sztuka) ma taką siłę przekazu, że w różnych formach jest w stanie przekazać najściślejsze emocje i energię do życia. :smile:


Kompletniej nie rozumiem tego stwierdzenia :!:
Może się niejasno wysłowiłem. Miałem na myśli to, że bez względu na to czy się na nagraniu się ktoś zetknął z muzyką Edyty czy też przed telewizorem, to wartość tej muzyki jest taka sama- nie traci ona na wartości.
ODPOWIEDZ