TOP trendy 2012

Edi na koncercie top trendy

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Piter »

D4m14N^^ pisze:Piter, wszystkie te piosenki Edyta wykonywała, jak była chora/przeziębiona. Masz rację, być może Edyta ma teraz zniżkę wokalną. Ale tak szczerze: czy Edyta była kiedykolwiek dłużej szczęśliwa i żyła z kimś w zgodzie, z nikim nie szarpała się na słowa w brukowcach ? :)
To może w Sopocie też się przeziębiła?
Do relacji Edyty z innymi się nie wtrancam.

-- Dodano: 11 cze 2012, o 21:06 --
Kopaneek pisze:
Piter pisze:Może teraz znów jest zniżka? Może faktycznie ma na to wpływ jej stan emocjonalny? A może lenistwo i brak ćwiczeń?
Wszystko. Najgorsze jest niewyspanie.
Ona niedługo z tej bezsenności zacznie widzieć duchy.
Awatar użytkownika
D4m14N^^
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:37
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: zachodniopomorskie :)

Re: TOP trendy 2012

Post autor: D4m14N^^ »

Piter pisze: Ona niedługo z tej bezsenności zacznie widzieć duchy.
Jak już nie widzi. :ha:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Meg »

Bardzo trafna i rzeczowa recenzja.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Bob »

w ciagu ostatniego roku Edyta miała fenomenalne wystepy Tak to leciało, koncert z Carrerasem, TT tez a nie uważam za porażkę, interpretacja przemyslana , bez fajerwerków, na które większość forum czekała
Ujadacie jak nawiedzeni słuchacze radiostacji torunskiej, nie wyobrazam sobie większości forumowych malkontentów za 40-50 lat, może eutanazja w końcu bedzie w Polsce zalegalizowana wczesniej,
Żałuję , ze prawodastwo w Polsce 2-3 dekady wcześniej jeśli chodzi o aborcje było tak restrykcyjne...
Gadomski jako samozwanczy narzeczony Violetty Villas jest niezłym krytykiem muzycznym , ale jak każdy ,,branżowy" redaktor ma swoje przegięcia- /jak większość forumowych wielbicieli Edyty teskniących za dawna Divą /-oczywiście przejaskrawił ten wykon i pojechał po E jakby była totalnym dnem...
Na pewno nie byla to szczytowa forma,ale też nie mozna się czepiać w nieskończonośc ,
temat wraca jak dziesiętnica katastrofy smolenskiej, czy wykonanie hymnu -proponuję zamknąć ...
malkontentom-przerzućcie sie na mniej kontrwersyjne wokalistki -taka Antonina Krzysztoń...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Kopaneek »

Bob pisze:Na pewno nie byla to szczytowa forma,ale też nie mozna się czepiać w nieskończonośc ,
temat wraca jak dziesiętnica katastrofy smolenskiej
Katastrofa była, minęła i do tematu się wraca.

A Edyta? Edyta wciąż nie w formie. Dlaczego ktoś ma pisać, że była formie, skoro nie była? 8P

Od Edyty zależy czy krytyka będzie, czy nie. Wczoraj słuchałem Power of love na YT. Komentarze miażdżą - ludzie chcą takiej Edyty, eksponującej głos. Żal mi jej, bo wciąż nie dotarło do niej, że tracąc głos, utraci ostatani bastion obrony swoich poczynań. ;)

Wszyscy krytycy muzyczni są źli, zazdrośni i nie mają swojego życia. Nie, to nie tak. Problem leży gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Monalisa »

Ja na żywo widziałam ten występ i też mnie zdziwiło że Edyta jak zaśpiewała tak mało dostała braw.... zupełnie inaczej ludzie się potem bawili np. Chylińskiej,Zakopower, Golcach nie wiem czemu ale jakoś była na prawdę chłodno przyjęta... tłumaczyłam sobie to tym że rozpoczynała,,, ale dużo było ludzi prawie wszyscy...
ODPOWIEDZ