Czat z Edyta na WP

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

Pytano o 'sesje w Playboyu. A nei rozkładówkę.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: vanity »

mnie się czat wogóle nie podobał. całą godzinę pomiędzy pytaniami i odpowiedziami Edyty stukałam na okrągło swoje pytania. powtarzające się pytania. i nic z tego nie wyszło. wszystkie jakie zadawałam dotyczyły życia artystycznego. moje żadne się nie załapało. pod publikę leciały tylko same głupie pytania, albo znowu osobiste. jestem zawiedziona, bo pewnie już nigdy się nie dowiem o planowanej płycie czy planach zawodowych, bo wszyscy (tzn dziennikarze i te pytania w większości głupie na czacie) na okrągło tylko zadają pytania osobiste albo te które już były w mediach wałkowane naokrągło. dziwi mnie że Edycie to odpowiada i nie protestuje. Myślałam że po ostatnim co się wokół niej działo to przede wszystkim będzie mówiła o muzyce. a tu praktycznie nic na ten temat. coraz bardziej czuję się izolowana i ignorowana jako fanka. jest mi bardzo bardzo przykro....
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

Jesli chodzi o mnie to roczarowana jestem czatem wczorajszym ,gdyz praktycznie niczego nie dowiedzielismy sie :?

Same glupie pytania byly wychwytywane praktycznie nic nie wnoszace.

wedlugl mnie Moderator nie powinien na chybil trafil klikac w pytania jakie sie tam trafi akurat -powinny byc wybierane najciekawsze i naprawde takie , ktore dawalyby by jakies informacje.

bo przeciez czat z artysta jest po to robiony ,zeby nawet zwykli ludzie , ktorzy nie sa fanami i malo wiedza o Edycie poprostu mogli cos sie konretniejszego dowiedziec , bo widomo ,ze gazety to kiepskie przefalszowane zrodlo informacji.

Ja non stpo wlasciwe tez zadawalam pytania okolo 100 napewno poszly -jedno moje pytanie poszlo , ale wlsciwe takie osobiste a multum pytan mialm o karire-trudno :?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Magda M »

zgadzam sie .... :(
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

ale strasznie podboaly mi sie niektore odpowiedzi Edzi to jest to co w niej poprostu uwielbiam -rozbrajajace poczucie humoru -z tym wujkiem olkiem to do lez nomralnie z seksem supcio i wile tam dowcipnych odpowiedzi dala-fajnie , ze w ten sposob potrafi reagowac na glupie , zlosliwe pytania :)

[ Dodano: 2005-03-19, 10:50 ]
a jeszcze jedno sluchajcie mam pytanie -jakis internauta wczoraj zadal pytanie o jakies Top Rules a co to jest :shock: :P , Edzia odpowiedzila ze rules jest swietne tobie brakuje seksu bo jestes jakis spiety -nie rozumiemm odpowiedzi bo nie wiem co to jest wlsciwe :P
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Alita »

trzypion pisze:Zaraz, a Edi nie miała czasem już sesji w Playboyu?
to nie była sesja dla Playboya, wykorzystali poprostu zdjęcia z innej sesji :wink:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

monia80 pisze:ale strasznie podboaly mi sie niektore odpowiedzi Edzi to jest to co w niej poprostu uwielbiam -rozbrajajace poczucie humoru -z tym wujkiem olkiem to do lez nomralnie z seksem supcio i wile tam dowcipnych odpowiedzi dala-fajnie , ze w ten sposob potrafi reagowac na glupie , zlosliwe pytania :)

[ Dodano: 2005-03-19, 10:50 ]
a jeszcze jedno sluchajcie mam pytanie -jakis internauta wczoraj zadal pytanie o jakies Top Rules a co to jest :shock: :P , Edzia odpowiedzila ze rules jest swietne tobie brakuje seksu bo jestes jakis spiety -nie rozumiemm odpowiedzi bo nie wiem co to jest wlsciwe :P
Monia...top rules to był nick tego goscia który napisał do Edyty "jest beznadziejna"
A ona odparła atak ta kwestią z seksem
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

aha a ja myslalam , ze to jakas piosenkarka czy zespol :lol: :lol:

[ Dodano: 2005-03-19, 11:47 ]
Edusia jest kochana niezawodna w swoich tekstach :lol: :lol: :lol:
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Waldy »

Niestety moderatorki beznadziejnie wybierały pytania "jak leci" niektóre były na pozioie przedszkola. Nie mówmy, że Edytka olewa fanów bo nie Ona wybierała pytania. Trzeba mieć anielską cierpliwośc zeby odpowiedziec na pytanie np. Czy jesteś cyganką? Dobrze, że było choć kilka pytań od nas bo ludzie zakłuli by Ją na śmierć.
Awatar użytkownika
damyano
Make it happen
Make it happen
Posty: 140
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:33

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: damyano »

wczoraj o 19 na polsacie w "wydarzeniach" bylo troche o edycie, glownie pokazywlai fragmenty z kuby ,ale pokazali tez wczorajszego chata. edyta wygladala swietnie. biala czapka z szakiem, sportowa bluzka i jakis drewniny naszyjnik (a ze afryka w tym sezonie jest si- gratuluje wyboru :P) ...jesli ktos juz o tym tu napisal to przepraszma ale net mi slabo chodzi i nie dalem rady przejsc na poprzednia storne. pozdrawiam!
aha, zapytali jeszcze edyte dlaczego po francusku , ona odprala: chcialam po chinsku, no ale... hihihih :P
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Monia »

O 14.00 wczoraj byłam w pracy i srasznie chcialam byc w domu przy kompie, widze jednak ze nie mam czego zalowac. Godzinny czat? śmiechu warte,a pytania...przeczytalam je wszystkie i znalazly by sie jakies 3 inteligentne :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Titter »

Mnie się nie podobała odpowiedź Edyty na pytanie dlaczego nie wzięła udziału w piosence "Pokonamy Fale".. - "Bo to niefajna piosenka jest.. "
Pomijam melodię - tekst byl piękny, cel jeszcze piekniejszy.. Nie wiem dlaczego Edyta tak odpowiedziała..
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: kinga »

A mnie się wydaje, że miala jakieś osobiste powody i po prostu nie chciala o tym mówić publicznie...Zwlaszcza, że na czacie byli przede wszystkim "nie fani" którym nic do tego... I odpowiedziala po prostu tak, żeby coś odpowiedzieć.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: aduja »

Powinniście podchodzić do czatów bardziej na luzie. Wiadomo, że w większości przypadków nie będzie pytań i odpowiedzi takich, jakich można by oczekiwać. To wynika ze specyfiki tej formy "rozmowy". Wyobraźcie sobie, jakim cudem można z zalewu tysięcy pytań wybrać te najważniejsze? :o No po prostu nie ma takiej opcji. Z reguły trafiają się pytania bzdetowate, głupie i mniej głupie. :smile:

Jako że czat w swej specyfice jest dla mnie stratą czasu, staram się nie brać udziału w takowych "imprezach". Co i wam polecam. :o A już na pewno życzę wam większego spokoju ducha i mniejszych oczekiwań. Co ma być, to i tak będzie. 8) Na pewno z tych czy tamtych źródeł wszyscy zainteresowani poczynaniami Edyty jakoś się o nich dowiedzą. :wink:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: pijej1 »

Titter napisał: Mnie się nie podobała odpowiedź Edyty na pytanie dlaczego nie wzięła udziału w piosence "Pokonamy Fale".. - "Bo to niefajna piosenka jest.. "
Pomijam melodię - tekst byl piękny, cel jeszcze piekniejszy.. Nie wiem dlaczego Edyta tak odpowiedziała..

Może i cel szczytny ale utwór w sensie tekstu i muzyki naprawdę jest do kitu!!! zresztą zaobaczcie sami kto tam wystąpił-naprawdę śmietanka polskiego showbuisenessu!!! ja byłem bardzo zadowolony po wysłuchaniu tego utworu, ze edi nie udzielała się:) zresztą wydaje mi się że utwór ten tak naprawdę lansuje gwiazdeczki których największe chwile popularności minęły jakąś "generację" temu (Onyx Wam wyjaśni co to jest generacja:) ) pa buziaczki dla Kasi, Madzi, Onyxa I dla Ciebie T:)
Zablokowany