Czat z Edyta na WP

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

Pytano o 'sesje w Playboyu. A nei rozkładówkę.
Wydaje mi sie, ze zrozumiala to jako pytanie o rozkladowke wlasnie.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

Titter pisze:Mnie się nie podobała odpowiedź Edyty na pytanie dlaczego nie wzięła udziału w piosence "Pokonamy Fale".. - "Bo to niefajna piosenka jest.. "
Pomijam melodię - tekst byl piękny, cel jeszcze piekniejszy.. Nie wiem dlaczego Edyta tak odpowiedziała..
dokladnie zgadzam sie z Toba w 100%-mi tez bardzo odpowiedz Edyty sie nie spodobala.

dla mnie to bardzo dobra piosenka znakomite slowa bardzo piekne i wogole jak mozna bylo tak powiedziec o utworze , ktory byl wydawany w tak smutnych okolicznosciach.

mnie zdziwilo pytanie o Robercie Leszczynskim i to ,ze Edyta oblala go wodka -ja nie slyszam nawet o tym :shock: ,Robert nasmiewal sie z Edzi pochodzenia :? -jesli tak to juz jest u mnie pod krecha :evil: jesli go Oblala wodka -to dobrze Zrobila na nic innego tacy ludzie , ktorzy z tolerancjia maja nie wiele a wlasciwe nic wspolnego - nie zasluguja na nic bardzieje godniejsze jak wylanie na nich wody:evil:

ps.a Edyta publicznie to zrobila w jego programie -widzial to ktos :?:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

mnie zdziwilo pytanie o Robercie Leszczynskim i to ,ze Edyta oblala go wodka -ja nie slyszam nawet o tym ,Robert nasmiewal sie z Edzi pochodzenia
nie wiem jak to jest ale on sam kiedys sie wypowiadał ze Edyta oblała go drinkiem za to ze powiedział Jej ze wyglada,jakby nie umiała zliczyc do trzech.Po czym ona policzyła do 10 i wylała na Niego ten napoj... :roll:
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: scarlet »

A gdzie mogę przeczytać sobie zapis tego czata?Bo chyba był dość zabawny :shock:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

na stronie wp , ale Aro tez tu zamiescil kilka stron wczesniej :)

[ Dodano: 2005-03-22, 17:03 ]
Aguss pisze:
mnie zdziwilo pytanie o Robercie Leszczynskim i to ,ze Edyta oblala go wodka -ja nie slyszam nawet o tym ,Robert nasmiewal sie z Edzi pochodzenia
nie wiem jak to jest ale on sam kiedys sie wypowiadał ze Edyta oblała go drinkiem za to ze powiedział Jej ze wyglada,jakby nie umiała zliczyc do trzech.Po czym ona policzyła do 10 i wylała na Niego ten napoj... :roll:
no szok leszczynski to Edzi w oczu powiedzial :evil:
on z tymi swoimi dredami wyglada jak malpa siedzaca na drzewie :urban:

czy on dalej prowadzi ten swoj debilny program muzyczny :513:
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: scarlet »

właśnie skonczylam czytać zapis czata i muszę powiedzieć że po Waszych opiniach myślałam że będzie dużo gorzej.Aczkolwiek rozumiem że nastawialiście sie na coś bardziej interesującego i uczestnicząc w czacie na bierząco mogliście poczuć się trochę zawiedzeni.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

my zawiedzeni -a skad 8) ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: vanity »

Aguss pisze:
mnie zdziwilo pytanie o Robercie Leszczynskim i to ,ze Edyta oblala go wodka -ja nie slyszam nawet o tym ,Robert nasmiewal sie z Edzi pochodzenia
nie wiem jak to jest ale on sam kiedys sie wypowiadał ze Edyta oblała go drinkiem za to ze powiedział Jej ze wyglada,jakby nie umiała zliczyc do trzech.Po czym ona policzyła do 10 i wylała na Niego ten napoj... :roll:
mnie się wydaje że Robert napisał artykuł (chyba w wyborczej) o tym zliczaniu do trzech (ten artykuł czytałam chyba). potem się gdzieś spotkali na jakimś bankiecie czy czymś takim i wtedy Edyta go oblała wódką. potem gdzieś Robert o tym wspominał w jakimś wywiadzie czy coś. mogę się mylić ale wydaje mi się że to w artykule było o tym liczeniu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Piter »

Najbardziej rozwaliła mnie odpowiedź na pytanie, kto jest ojcem Allana: "Wujek Olek". Czad! :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Magda M »

heheh.. a mnie sie bardzo tam podoba "ziomalowata" Urszula..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D pierwsza klasa... hihihi
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: monia80 »

Piter pisze:Najbardziej rozwaliła mnie odpowiedź na pytanie, kto jest ojcem Allana: "Wujek Olek". Czad! :D
dokladnie :lol: :lol: i to jest cala nasza Edzia :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Magda M »

ups... cos tu dziwnego wyszło.... moim celem była kontunuacja wątku piosenki "pokanamy fale" a tak to moj post to jest tu ni w 5 ni w 10.. nie wiem jak to sie stało.... pozdrówki dla wyrozumiałych :p dla tych co nie zrozumieli ==> patrz 2 posty wyzej :P:P
Zablokowany