Czat z Edyta na WP

Wiadomości na temat Edyty.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: mancia »

Edyta już u Kuby Wojewódzkiego pokazała ,że taka miła .słodka już nie będzie i kiedy trzeba tupnąć to to zrobi.Odpowiedzi były śmieszne w stylu Kuby.

Przed chwilą Były Wydarzenia na Polsacie i było o powrocie Edyty
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: russmaxfan »

Hehe, Edzia utarla nosy chamom,a ludziom nastawionym neutralnie lub pozytywnie odpowiadala uprzejmie, nawet serdecznie. bardzo dobrze,pare jej tekstow mnie rozbawilo, chocby zalecenie dobrego seksu dla kolesia, ktory zachowywal sie jak burak :D [/quote]
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Alka »

a mi sie ten czat za bardzo nie podobal... niestety po raz kolejny Edyta udowodnila,ze nie znosi krytyki i kazdy kto powie cos nie po Jej mysli jest atakowany. Nie tedy droga wydaje mi sie,ze coraz bardziej zauwazalna jest ta zmiana Edyty w stosunku do tej, ktora znamy sprzed lat... no,ale jak to sama Edyta powiedziala czas nie stoi w miejscu...
pozdrawiam
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: kinga »

Alka, a kto lubi krytykę? :roll:

A poza tym gdyby to byla krytyka konstruktywna, która wnosi coś do dyskusji, to Edyta mówila przecież, że chętnie czyta i bierze pod uwagę. Natomiast wybacz, ale jeśli ktoś pisze tylko "Jest beznadziejna" i koniec, żadnego argumentu, uzasadnienia, no to dla mnie w tym momencie koniec dyskusji z taką osobą :roll: Po co w ogóle taki komentarz... :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

Kinia, wyjelas mi to z klawiatury. :D
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Alka »

kinga pisze:Alka, a kto lubi krytykę? :roll:

A poza tym gdyby to byla krytyka konstruktywna, która wnosi coś do dyskusji, to Edyta mówila przecież, że chętnie czyta i bierze pod uwagę. Natomiast wybacz, ale jeśli ktoś pisze tylko "Jest beznadziejna" i koniec, żadnego argumentu, uzasadnienia, no to dla mnie w tym momencie koniec dyskusji z taką osobą :roll: Po co w ogóle taki komentarz... :?
to jest moj komentarz, jesli on Ci nie odpowiada to po prostu go omin nie czytajac, mam prawo do wlasnego zdania, jak kazdy... Jesli cos mi sie nie podoba to bede to mowila, a nie wychwalala wszystko co robi Edyta (bez wzgledu na to czy jest to pozytywne czy tez nie)...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

to jest moj komentarz, jesli on Ci nie odpowiada to po prostu go omin nie czytajac, mam prawo do wlasnego zdania, jak kazdy...
No bez takich. Wiadomo, ze kazdy ma prawo do wyrazania zdania, rowniez ci ktorzy sie nie zgadzaja.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Alka »

Magda pisze:
to jest moj komentarz, jesli on Ci nie odpowiada to po prostu go omin nie czytajac, mam prawo do wlasnego zdania, jak kazdy...
No bez takich. Wiadomo, ze kazdy ma prawo do wyrazania zdania, rowniez ci ktorzy sie nie zgadzaja.
widac niestety nie wszyscy tak uwazaja....
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: kinga »

Alka pisze:
kinga pisze:Alka, a kto lubi krytykę? :roll:

A poza tym gdyby to byla krytyka konstruktywna, która wnosi coś do dyskusji, to Edyta mówila przecież, że chętnie czyta i bierze pod uwagę. Natomiast wybacz, ale jeśli ktoś pisze tylko "Jest beznadziejna" i koniec, żadnego argumentu, uzasadnienia, no to dla mnie w tym momencie koniec dyskusji z taką osobą :roll: Po co w ogóle taki komentarz... :?
to jest moj komentarz, jesli on Ci nie odpowiada to po prostu go omin nie czytajac, mam prawo do wlasnego zdania, jak kazdy... Jesli cos mi sie nie podoba to bede to mowila, a nie wychwalala wszystko co robi Edyta (bez wzgledu na to czy jest to pozytywne czy tez nie)...
Alka, pisalam o komentarzu "Jest beznadziejna", nie o Twoim...
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: russmaxfan »

Alka, wybacz,ale gdy ktos obraza Ciebie, to nadstawiasz drugi policzek? Albo 2 posladek, jak kto woli? Edyta ma prawo sie bronic, uwazam,ze jej riposta byla na poziomie, mogla przeciez napisac,zeby sie kolo wypchal. W koncu jest tylko czlowiekiem
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Alka »

russmaxfan pisze:Alka, wybacz,ale gdy ktos obraza Ciebie, to nadstawiasz drugi policzek? Albo 2 posladek, jak kto woli? Edyta ma prawo sie bronic, uwazam,ze jej riposta byla na poziomie, mogla przeciez napisac,zeby sie kolo wypchal. W koncu jest tylko czlowiekiem
oczywiscie,ze masz racje, po czesci sie z Toba zgadzam, nie mniej jednak uwazam,ze sa inne sposoby obrony, nawet pomimo tego,ze najlepsza obrona jest atak ja jestem innego zdania, ale podkreslam jest to moje osobiste zdanie
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

Zaraz, a Edi nie miała czasem już sesji w Playboyu?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2005, 23:06 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: kinga »

Miala, oczywiście :smile:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Kasia »

No chyba nawet w nie jednyp piśmie "dla panów". :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

Ale nie miala takiej o jaka ja dzisiaj pytano.
Zablokowany