Miss Polonia 2012

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Joan »

Michael pisze:Nie wiem, czy to jest powód do radości . Ja najchętniej usunąłbym z sieci teledysk z CTC, bo w tej produkcji Edyta totalnie się kompromituje .
Pomijając fakt, że CTC było porażką to fakt, że NEM obejrzało dużo więcej osób i jest na językach jest plusem.
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Concha »

Michael pisze:
Joan pisze:Są + to 5x więcej otworzeń niż CTC
Nie wiem, czy to jest powód do radości :roll:. Ja najchętniej usunąłbym z sieci teledysk z CTC, bo w tej produkcji Edyta totalnie się kompromituje :?.
A dla mnie super występ. Najchętniej oglądany przeze mnie z tego całego wieczoru. W końcu dobrani zawodowi tancerze układ w porządku a wygląd Edyty powalający. Abstrahując od tego czy taka szybka piosenka pasowała w tego rodzaju miejsce mnie się podobało.
Phealer33 pisze:Pierwszy raz jest tak, że znajomi mi wysyłają linki do video Edyty. Szkoda, że z negatywnym komentarzem: "#CIACH#, co ona zrobiła ?!". Nie wiem, jestem może inny, ale mnie się NME podoba :smile: :d
U znajomych tez widzę negatywy odnośnie tego występu a szkoda bo z całego wieczoru tylko to zapadło ludziom w głowie. Sama jestem fanką Metallici, jestem równiez fanką Edyty mimo wszystko pewnych rzeczy połączyć się nie da. Byłam bardzo ciekawa występu i liczyłam na czad jak przy SMGO w Kielcach ale już po pierwszych sekundach wiedziałam, że to ni da rady i Edytę zjedzą za ten występ. Chłopak który oglądał wraz ze mną pytał dlaczego ona musi tak niszczyć piękne piosenki, przeinaczać tekst, odpalił sobie dla pewnosci oryginalny i widać było że Edyta znów zapomniała wersu. Końcówka lepsza niż początek ale ogólne wrażenie złe. Stwierdził, że wywoała znów negatywne emocje jak za czasów hymnu. A ja choćbym chciała bronić Edyty muszę przyznać, że nie mam ochoty nawet odtwarzać ponownie NEM.

Co do trzeciej piosenki dziwnie się poczułam patrząc na Edytę która znowu zapomina tekstu ale po ponownym odtworzeniu w necie uznałam, że pomyłka wcale nie zepsuła całości. Świetnie i z humorem z tego wybrnęła dodało to całości lekkiej pikanteri zabawy i uroku. Absolutnie nie odczytuję tej wpadki jako porażki. Choć wiadomym było, że portale znów będą pisać w negatywnym kontekście.

Jakkolwiek by pisac Edyta znów jest na językach więc wypada się cieszyć bo sprawy dotyczą muzyki. A że nie wszyscy muszą pisac dobrze cóż, prawie nigdy jej za nic nie chwalowo więc żadna to nowość.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 22:29 przez Concha, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: baker »

Concha pisze:Sama jestem fanką Metallici, jestem równiez fanką Edyty
LaFidelite pisze:ynie z właściwie zas
LaFidelite pisze:
baker pisze:ostatnio byłam na koncercie tego zespołu. POLECAM!!!
http://www.youtube.com/watch?v=pmL_sLQiXcM
Dimmu :stereo:
Nie no, oni zawsze byli dla mnie zbyt hardcore'owi. Jednak preferuję śpiew, ale Shagrath tutaj jest spoko:
http://www.youtube.com/watch?v=DR3VKdhbrUw bo nie ma go za dużo i pasuje :lol:

O mam tu braci i siostry!! Czy nie jestem popierd* skoro lubię tak skrajne gatunki? JUPI! Przepraszam za OT. ale tak dobrze się dowiedzieć, że nie jest się samotnym.. :-)
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Concha »

baker pisze:O mam tu braci i siostry!! Czy nie jestem popierd* skoro lubię tak skrajne gatunki? JUPI!
Muzyka jest cudownym wynalazkiem i nie zamykając się w jednej szufladzie, gatunku wcale nie musimy być popie..
Podam ci większą skrajność. Słucham też Shakiry i Cradle Of Filth czego kompletnie nikt nie rozumie. Jeśli dorzucić do tego Edytę, Metallicę czy takie niszowe rzeczy jak Sinusoidal to wychodzę na dziwaka.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: baker »

Concha pisze:Cradle Of Filth
Concha pisze:Metallicę
JA!! JA ROZUMIEM!!! KOCHAM KREDKI!! i Slipknota!! no i... Marka Grechutę :hellobaby:

Polecam Ci Calibana - to moje ostatnie okrycie. Piszę do szybko zanim dostanę słuszną zjebkę za oftopa!
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: LaFidelite »

Dla mnie to normalne. Nie wiem czemu niektórych to dziwi. Ja na dodatek lubię musicale, więc to już dość osobliwa mieszanka :wink:
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Concha »

Zmieniając temat i wracając do wątku misspoloniowego Edyta po raz kolejny zachwycała wyglądem. Każda kreacja udana , nawet spontaniczna z kocem. W zasadzie w tym kocyku prezentowała się najlepiej.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Kopaneek »

Wstyd się przyznać, ale spodobało mi się CQ z tego wydarzenia.
Edyta w końcu wygląda jak dojrzała kobieta, wokal niczego sobie a tancerze (wprzeciwieństwie do pań spod trzepaka) pasują w obrazku i całości.

Z tą Metallicą nie ograniam. Nie ograniam w ogóle skąd zachwyt nad tą kompozycją. Poświęca się tej sprawie więcej uwagi, niż potrzeba. Już nie tylko samej Edycie ale jej hejterom.

PS Edyta w końcu ma hit na YT. :jol:
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: sexuality »

Widzę, że wyświetlenia NEW na YT na kanale TVP bardzo szybko rosną. Niedługo przebiją "Nie zapomnij" i "CQ" w odsłonach :lol3:

Martwią mnie te głosy na "NIE". Zdecydowanie jest ich za dużo... Ale może tak musi być?
W końcu w Polsce prawie wszystko jest na odwrót. Każdy normalny kraj "posikałby" się z wrażenia, a u nas
jak to zawsze bywa robi się wielką aferę... Ludzie to faktycznie nie mają większych problemów :lol:
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Phealer33 »

Concha pisze: Każda kreacja udana , nawet spontaniczna z kocem.
Wydaje mi się, że kreacja z kocem nie była spontaniczna, tylko zaplanowana i zagrana na spontaniczną. :PP
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Mist »

Plus jest taki ze temat jest trzepany juz prawie czwarta dobe :D
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Kopaneek »

Wiadomo, że koc to zaplanowane działanie.
Gdyby nie on, któż by robił oddzielne artykuły o kreacji Górniak? ;)
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Phealer33 »

Jedno wykonanie live i w niecały tydzień przebije wyświetlenia klipów CQ, OTR, CTC, OJ KOTKU... To o czymś świadczy. Pomyślcie nad tym. 8)
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: sexuality »

Phealer33 pisze:Jedno wykonanie live i w niecały tydzień przebije wyświetlenia klipów CQ, OTR, CTC, OJ KOTKU... To o czymś świadczy. Pomyślcie nad tym. 8)
Aż szkoda, że nie zbiega się to z jakąś ważną premierą klipu czy płyty. Podejrzewam, że mogłoby to Edycie pomóc w karierze, a nie zaszkodzić. W końcu grunt to dobry management :)
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Gabra »

Przyznam, że jak zobaczyłam, że Edi się porwała na Metallicę to miałam pewne obawy... Ale w gruncie rzeczy jestem pozytywnie zaskoczona :). Było parę momentów, które mi się nie spodobały, jednak całościowo myślę, że całkiem fajnie to wypadło :)
ODPOWIEDZ