Miss Polonia 2012

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Concha »

Kopaneek pisze:Wiadomo, że koc to zaplanowane działanie.
Gdyby nie on, któż by robił oddzielne artykuły o kreacji Górniak? ;)
W sumie..trzeba było zrobic "przymiarki" żeby to obczaić jak się układa i czy klips utrzyma ciężar materiału a nie plasknie i spadający koc odsłoniłby Edytę w samej bieliźnie :PP
Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci gdzie można dostać koc za 9zeta?? Ja chcę taki, w ogóle jakikolwiek za tak mało :lol3: Na allegro kurna po 4dychy najtańsze polarowe badziewa z tandetnymi mazajami
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: vanity »

Concha pisze:Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci gdzie można dostać koc za 9zeta?? Ja chcę taki, w ogóle jakikolwiek za tak mało Na allegro kurna po 4dychy najtańsze polarowe badziewa z tandetnymi mazajami
Spytaj Edyty na Fejsie.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Kopaneek »

Concha pisze:W sumie..trzeba było zrobic "przymiarki" żeby to obczaić jak się układa i czy klips utrzyma ciężar materiału a nie plasknie i spadający koc odsłoniłby Edytę w samej bieliźnie
A dwa - koc ma naszywkę EG. :D
Concha pisze:Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci gdzie można dostać koc za 9zeta??
Krzysiek pisał, że TK MAXX.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: BAdam »

Polać temu Panu :!: :klaszcze:

Tak z innej beczki #7 - Nothing Else Matters po polsku, czyli jak to się u nas robi
http://www.youtube.com/user/adkins2405?feature=watch
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Flux »

sexuality pisze:Martwią mnie te głosy na "NIE". Zdecydowanie jest ich za dużo... Ale może tak musi być?
W końcu w Polsce prawie wszystko jest na odwrót. Każdy normalny kraj "posikałby" się z wrażenia, a u nas
jak to zawsze bywa robi się wielką aferę... Ludzie to faktycznie nie mają większych problemów
Z tym akurat się nie zgadzam, a przynajmniej nie do końca. Po prostu zatwardziali metalowcy z wszystkich krajów mają jakieś wyimaginowane poczucie, że ich muzyka to jedyny słuszny gatunek, dlatego każdy soft cover to a piece of crap! :d Takie rzeczy nie tylko w Polsce :D

Zauważcie, że w świecie muzyki panują pewne prawidłowości. Geje wielbią divy, wokaliści disco polo nie potrafią śpiewać a metalowcy gardzą innymi. Tak po prostu musi być! :d
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Joan »

Concha pisze:W sumie..trzeba było zrobic "przymiarki" żeby to obczaić jak się układa i czy klips utrzyma ciężar materiału a nie plasknie i spadający koc odsłoniłby Edytę w samej bieliźnie Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci gdzie można dostać koc za 9zeta?? Ja chcę taki, w ogóle jakikolwiek za tak mało Na allegro kurna po 4dychy najtańsze polarowe badziewa z tandetnymi mazajami
Jak się nie mylę w IKEA są takie koce :manicure: Chociaż te takie miękkie są droższe - Edyta pomyliła ceny :)
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: edikate »

Joan pisze:Jak się nie mylę w IKEA są takie koce :manicure: Chociaż te takie miękkie są droższe - Edyta pomyliła ceny :)
moze kosztowal 99 zl??? :d
ilovehermusic
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2010, 23:56
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: ilovehermusic »

ile tysięcy głosów na nie!to chyba największy sukces od czasów Korei. hejtowali pewnie zwolennicy jedynej słusznej wersji... bo u Edyty nie dość, że gitar prawie nie słychać, to jeszcze wokal nie jest męski. nie mówiąc już o tym, że Edyta powinna była się nie myć i nie prać ciuchów przez 12 tygodni przed wykonaniem tego utworu. kto to widział, żeby popścierwo próbowało śpiewać rockhymn??? :)

open for a different view.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Mona. »

"(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" - magia. Od tych kilku dni słucham na okrągło. Utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że najbardziej lubię Edytę w takich gatunkach jak jazz, soul, blues. Jej głos brzmi niesamowicie w takich utworach, intrygująco, kolorowo.. oj, trudno to opisać słowami. To wykonanie było takie... naturalne :) Swobodne, spontaniczne. Pomimo tych paru potknięć i tak uwielbiam!

"Nothing Else Matters" - choć troszkę mniej niż ANW, również bardzo mi się spodobało, ale musiałam posłuchać tego wykonania jeszcze raz na spokojnie, by tak się stało. Po transmisji w telewizji natychmiast doceniłam przepiękny aranż; Edytę nie od razu. W pierwszej chwili przeszkadzała mi ta ciężka, gęsta barwa - teraz uważam, że nadaje ona atrakcyjności temu występowi.

"Consequences" - przyzwoicie, jak na tę piosenkę.

Pomyślałam sobie, że wszyscy tak narzekają na te covery, a ja się z nich bardzo cieszę. Edyta nigdy nie będzie miała takich piosenek jak np. "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman", a to w nich przeważnie pokazuje wartość swojego głosu. Nigdy nie odmówiłabym sobie przyjemności usłyszenia tego utworu w Edyty wykonaniu, żeby mogło zastąpić go "Teraz - tu", "On the Run" czy cokolwiek innego z MY.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Matiz99 »

Ja myślę że generalnie branie się za NEM nie było dobrym pomysłem. Abstrahując już od samego wykonania. Edyta często na siłę chce się mierzyć z legendami i liczy że z każdej piosenki jest w stanie zrobić majstersztyk. Owszem, w wielu przypadkach się to udało, ale ja myślę że potrzeba tu nieco więcej zdrowego rozsądku.
Awatar użytkownika
klewandowskik
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 26 sty 2011, 22:24
Ulubiony album: Perła, Dotyk, E·K·G
Lokalizacja: Pomorze

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: klewandowskik »

Mnie zaczęło zastanawiać to, dlaczego Edyta akurat w tym momencie nie dośpiewała tego tekstu w NEM.
Padło akurat na wers "OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW", do którego jak wiemy dopisała później głębszą historię.

Ciekawe na ile było to zamierzone. :)
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Concha »

klewandowskik pisze:Mnie zaczęło zastanawiać to, dlaczego Edyta akurat w tym momencie nie dośpiewała tego tekstu w NEM.
Padło akurat na wers "OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW", do którego jak wiemy dopisała później głębszą historię.

Ciekawe na ile było to zamierzone. :)
A może po uświadomieniu sobie że tego nie zaśpiewała chciała się jakoś odnieść do tych słów hmm to już chyba tylko ona sama wie:)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: theshape »

Aro pisze:Dzieki za wsparcie. Jesteście mega wredni. Eksperyment zakończony, filmik za chwilę znika. ;) Gwiazdą internetu to ja raczej nie zostanę. :D
Widzialem to wideo. Szacun za odwage nagrania i publikacji. Niewielu by sie na takie cos zdobylo. To bylby niezly "prezent" dla Edyty. Obecnie Edyta nie jest "w modzie".
A niedlugo stanie sie artystka elitarna.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: Michael »

Bardzo mi się spodobało CQ z tej gali :d. Tam wszystko ze sobą doskonale współgrało: choreografia, tancerze, stroje tancerzy i Edyty, światła (zwłaszcza w białym całość wyglądała świetnie), trochę pary na scenie :hellobaby:. Jak widać, można wykonywać taneczny repertuar bez tańczenia w różowych gaciach :lol:.
CQ na żywo wyraźnie zyskuje! :-)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Miss Polonia 2012

Post autor: theshape »

"Nothing Else Matters" w wykonaniu Edyty jest teraz jednym z filmikow z jej udzialem z najwieksza iloscia wyswietlen na YT : 888123 w zaledwie tydzien po opublikowaniu. Wystarczy wpisac Edyta Gorniak do wyszukiwarki YT i wyskakuje na samej gorze.
Najlepsze jest to, ze wielu ludzi naprawde pozytywnie ocenilo ten wykon po calej aferze z metalowcami.

Marzy mi sie plyta zlozona w calosci z coverow. :)
ODPOWIEDZ