Viva Najpiękniejsi w TVP2

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Marek »

Jeden z najlepszych występów od dłuższego czasu... ever ! 8)
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Pudelek...

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ZAKOCHAŁEM SIĘ...

Obrazek
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: endeven »

nie bardzo rozumiem ten lincz za "Mercy". Nie było to zjawiskowe wykonanie, z pewnością też nie wypatroszyło moich wnętrzności. Nie jestem tez jednak wycieńczony dwukrotnym obejrzeniem wystąpienia Edyty na tej lalkarskiej gali.

Dla mnie było ok, swobodnie zaśpiewane, bez spiny, bez próby szarpnięcia tym utworem. Może tak właśnie wczoraj miało być, by nie przerysować tej piosenki (notabene nie lubię ani Mercy, ani Duffy, ani wykonania na zywo na Openerze - nie pomogło) i by nie wyszło karykaturalnie. Wprawdzie oryginał ma fajny podkład, ale nic się w tej piosence nie dzieje, poza wygdakaniem jej przez Duffy. Po co więc wyciskać tu więcej i się popisywać?? Może przekrzyczenie nie było metodą na wczoraj, po prostu.
aranż wczorajszy był bardzo słaby.
a Edyta wyglądała znakomicie. skasowała te wszystkie kukły solidnie i bezsprzecznie.

Ja tylko nie rozumiem Waszego oburzenia, poruszenia i pałowania się na tym występem. Wyluzujcie. Tydzień temu pokazała, co w niej nadal drzemie i to z prawdziwym impetem, skłóciła cały internet aż wrzało. Czemu raz na jakiś czas nie może być bardzo prosto i zwyczajnie? Owszem nie było namiętnie, ale nie było źle.
Dla mnie jednak wyolbrzymione analizowanie wczorajszej trzyminutówki uważam za przesadzone i w sumie bezcelowe.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Pawel »

Nie ma skandalu, nie zapomniała słów, zaśpiewała poprawnie, nie przerysowała piosenki, nie darła się, wyglądała ładnie i nawet ubrana w sukienkę a nie koc, kurcze, coś nie tak :P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Meg »

Czy w każdym wykonaniu Edyta musi się drzeć na cały głos?
Wykonanie mi się podoba, lekko, swobodnie. Fajnie posłuchać Edytę w takiej luźnej intepretacjii :d
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Emila555 »

Jejuuuuu jak zobaczyłam Edytę to miałam uśmiech na twarzy od ucha do ucha!
Wyglądała ślicznie! Słowo daję, że na mniej niż 18 lat :d

Występ bardzo dobry. Utwór zaśpiewała lekko, swobodnie, fajną barwą, nie zabrakło też edytowych ozdobników :D
Edyta wyglądała na radosną , pogodną, szczęśliwą, lśniła na scenie!
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Charlie »

Edyta wczuła się w klimat utworu.. i wizualnie i stylistycznie i wokalnie - skromnie, a jednak idealnie :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Piter »

endeven pisze:Ja tylko nie rozumiem Waszego oburzenia, poruszenia i pałowania się na tym występem. Wyluzujcie. Tydzień temu pokazała, co w niej nadal drzemie i to z prawdziwym impetem, skłóciła cały internet aż wrzało. Czemu raz na jakiś czas nie może być bardzo prosto i zwyczajnie? Owszem nie było namiętnie, ale nie było źle.
Wiesz Endziu, to wszystko to kwestia gustu. Dla Ciebie nie było źle, z mojego punktu widzenia było beznadziejnie. Bo nudno. Czytam teraz, że to wina piosenki, być może. Jak dla mnie wina Edyty, bo zdecydowała się śpiewać tę piosenkę, a jej to, delikatnie mówiąc, nie wyszło. Moim zdaniem, ta piosenka ma potencjał i wcale nie trzeba jej śpiewać jak Duffy, żeby zachwycić. Wczoraj jednak odniosłem wrażenie, że Edyta skupiła się na robieniu słodkich min i wachlowaniu firanami w stronę kamer i aparatów.

-- Dodano: 12 lut 2013, o 18:45 --
Pawel pisze:Nie ma skandalu, nie zapomniała słów, zaśpiewała poprawnie, nie przerysowała piosenki, nie darła się, wyglądała ładnie i nawet ubrana w sukienkę a nie koc, kurcze, coś nie tak :P
Widocznie spełniła Twoje oczekiwania. Moich nie.

-- Dodano: 12 lut 2013, o 18:47 --
Meg pisze:Czy w każdym wykonaniu Edyta musi się drzeć na cały głos?
Problem w tym, że ostatnio ma jedynie pół tego głosu.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: endeven »

zgodzę się, że mógł to byc inny utwór skoro tu nie ma błysku.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: vanity »

Gali nie oglądałam. Zapoznałam się w pierwszej kolejności ze zdjęciami - pięknie! Pozytywnie nastrojona zaczytałam się w postach i optymizm zaczął się ulatniać. Znam jedynie odbiór audio - strasznie nudno. Być może landrynkowa Edytka szalejąca na scenie dodaje punktów całemu występowi, ale bez ruchomych obrazków naprawdę wieje nudą.
Celne spostrzeżenie:
Eurydyka pisze:Kiedyś Edytę było przede wszystkim SŁYCHAĆ, a dopiero potem widać - dziś jest niestety dokładnie odwrotnie...
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: caterina78 »

Jest taki niezawodny sposob na sprawdzenie, czy i dlaczego piosenka dziala na mnie jako odbiorce, a jest to czas, jesli po 10, gora 20 sekundach moja uwaga skupia sie na czyms innym, to znakiem tego, ze albo nie jestem dostatecznie skupiona albo to na mnie dziala. Niestety tak sie zdarzylo wczoraj. Nie zadzialalo, zabraklo czarodziejki i nie bylo magii..

Momentalnie zas, doslownie w przeciagu kilku sekund porwala moje serce w piosence Arethy Franklin - "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman.

Jeszcze raz powtorze, jak do jubileuszu w Sopocie wlacznie porywala cale moje serce i emocje, tak pozniej zdarzaly sie chwile, ze pytalam sie samej siebie, gdzie moj Aniolek, tlumaczylam sobie, ze nie wszystko musi sie podobac, ale teraz zdarza sie to niestety nagminnie, tzn. musze kilka razy odsluchac, by pozniej sie przekonac, owszem to tez charakterystyka Edi, ale live powinny w moim zalozeniu od razu mnie zniewalac, a tak wczoraj nie bylo, po prostu tak plasko, tak jakos bez wyrazu, tam nie bylo Edi, nie przekazala czastki siebie.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Kopaneek »

Meg pisze:Czy w każdym wykonaniu Edyta musi się drzeć na cały głos?
Nie.
Chodzi o to, że jej głos już nie zachwyca, niezależnie od tego, jak go użyje.

Nie wiem co jest tego przyczyną ale Edyta powinna coś z tym zrobić. No chyba, że jej nie zależy.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: blacktoxic666 »

Kopaneek pisze: Chodzi o to, że jej głos już nie zachwyca, niezależnie od tego, jak go użyje.

Nie wiem co jest tego przyczyną ale Edyta powinna coś z tym zrobić. No chyba, że jej nie zależy.
Może to efekt ćwiczeń drugiej pary strun głosowych, zgodnie z praktykami tybetańskich mnichów :hmmm:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: Monika23 »

Moze ma udane zycie osobiste i bierze z niego wszystko co najlepsze ... wiecie :d :hellobaby:
Awatar użytkownika
milan
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: warszawa

Re: Viva Najpiękniejsi w TVP2

Post autor: milan »

Była mega speszona, tak jakby cały czas bała się że zapomni tekstu. Ostatnio zabiera sie za piosenki które nie pasują do niej
ODPOWIEDZ