Edyta w X-Factor

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: rav33 »

Piter pisze: A co do psyche nastolatki, to muszę powiedzieć, że spodobały mi się słowa Edyty o życzliwości. Proste, prawdziwe i mądre. Nie wiem tylko, czy Edyta stosuje je wyłącznie przy okazji programu w TV.
wywiady temu przeczą... od lat dowala wszystkim wokół, a robi przy tym z siebie niewinną, oszukaną i naiwną dive... widzę w tym jakąś sprzeczność, a jeśli do tego obrazka dołoży sie jej wiek, to ta niedojrzałość i infantylizm są już raczej śmieszne... i wywołują niechęć.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: lordarek1 »

rav33 pisze:
Piter pisze: A co do psyche nastolatki, to muszę powiedzieć, że spodobały mi się słowa Edyty o życzliwości. Proste, prawdziwe i mądre.
wywiady temu przeczą... od lat dowala wszystkim wokół, a robi przy tym z siebie niewinną, oszukaną i naiwną dive... widzę w tym jakąś sprzeczność, a jeśli do tego obrazka dołoży sie jej wiek, to ta niedojrzałość i infantylizm są już raczej śmieszne... i wywołują niechęć.
niecheć??to po co jeszcze tu jesteś??
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: rav33 »

trochę z przyzwyczajenia i wciąż liczę, że coś się zmieni, pewnie nie tylko ja tak uważam...
z divą jest coraz gorzej: nie gra koncertów, daje durne wywiady, jest niekonsekwentna w decyzjach i wyborach oraz nagrywa kiepską płytę...
pewnie niedługo przestanę odwiedzać to miejsce, ale póki co jeszcze jestem :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Kopaneek »

lordarek1 pisze:niecheć??to po co jeszcze tu jesteś??
Może dlatego wciąż tu jest, ponieważ w tym środowisku reżim zaczyna się i kończy na FB fanów?
Przestańcie przeganiać ludzi i mieć pretensje o to, że mają własne zdanie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Aro »

W takim razie niech te osoby przestaną mieć pretensje o to samo do krytykujących.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Piter »

rav33 pisze:
Piter pisze: A co do psyche nastolatki, to muszę powiedzieć, że spodobały mi się słowa Edyty o życzliwości. Proste, prawdziwe i mądre. Nie wiem tylko, czy Edyta stosuje je wyłącznie przy okazji programu w TV.
wywiady temu przeczą... od lat dowala wszystkim wokół, a robi przy tym z siebie niewinną, oszukaną i naiwną dive... widzę w tym jakąś sprzeczność, a jeśli do tego obrazka dołoży sie jej wiek, to ta niedojrzałość i infantylizm są już raczej śmieszne... i wywołują niechęć.
Dlatego napisałem o tym, że przy okazji, wyłącznie. Piękno na pokaz.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: ja30 »

macie jednak cos z oczyma. ona taka napuchnieta jak wy jestescie napuchnieci.
zobaczcie wideo jak mowi:
http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/gorn ... 61318.html
ja tu widze pociagla twarz.
te wasze sranie jest meczace do czytania.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: caterina78 »

Eurydyka pisze:
Flux pisze:addar, a co ma gust do faktu, że pisze się tutaj za dużo pierdół o wyglądzie Edyty zamiast skupić na tym, co w przypadku wokalisty najbardziej istotne?
Problem w tym, że sama wokalistka już się na tym najważniejszym nie skupia...

Przesłuchałam nagranie audio http://hostuje.net/file.php?id=6126dc27 ... f6fd781717 i wystraszyłam się: strasznie siłowe wycie absolutną resztką sił. Do tego zabiegi odmładzające, jakim poddaje się Edyta, nie spełniają swojej roli. Zdecydowanie zgadzam się z tymi z Forumowiczów, którzy widzą w obecnej divie 50-latkę.
Wlasnie, to mnie razilo juz od HBO, a dobilo w Koszalinie, wszystkie faktory moga ja usprawiedliwic, wiek, choroby, ale wlasne niechlujstwo i zaniedbanie az tak karygodne glosu, gdzie Edi jest tego jak widac swiadoma, tego nie bede usprawiedliwiac.
Niech technicy forumowi i specjalisci od glosu, zwlaszcza glosu Ed, niech powiedza ile trzeba takich pelnych koncertow, by powrocila do tzw. normy na jej wiek, czyli tzw. rozspiewania.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: theshape »

Wracajac do tematu wygladu, to wczoraj nie podobaly mi sie tylko wlosy, a konkretnie kolor i ich ulozenie. Nie lubie Edyty jako blondynki. Makijaz tez taki sobie byl.
Co do tresci wypowiedzi w powyzszym wideo, to dlaczego Edyta tak sie angazuje w plyty jakiegos Dawida czy Klaudii? Czy ona jest ich mentorka czy cos?
Dlaczego nie skupi sie na swojej wlasnej plycie, zbieraniu materialu i spiewaniu!!! :hellobaby:

O grysiku to szkoda gadac. Edyta!! :facepalm:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Piter »

ja30 pisze:macie jednak cos z oczyma. ona taka napuchnieta jak wy jestescie napuchnieci.
zobaczcie wideo jak mowi:
http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/gorn ... 61318.html
ja tu widze pociagla twarz.
te wasze sranie jest meczace do czytania.
Czy ktoś Ci to każe czytać? 8P Nie wiem, co widzisz, ale wiem, co sam widziałem.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Chris »

Myślałem, że List wywrze na mnie jakieś pozytywne emocje. Myliłem się.
Po obejrzeniu tego wykonania stwierdziłem tylko, że nawet Górniak czas nie omija. W mojej opinii obecny głos Edyty w duecie z tak młodą wokalistką brzmi...yy... brzydko..? :583:
Szkoda bo uwielbiałem jej dojrzałą barwę z lat 2005-10.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Michael »

Piter pisze:Przeraziła mnie jedynie napuchnięta twarz
No dało się zauważyć mały obrzęk, ale nie uważam by ten widok mógł wywrzeć przerażenie. Prawdopodobnie Diva była świeżo po iniekcji kwasu hialuronowego, a skóra reaguje po nim obrzękiem na krótki czas. Ta niewielka opuchlizna szybko zejdzie i Diva będzie znów piękna i gładka jak pupka niemowlaka :P.

Btw., niektórzy rzeczywiście mogliby trochę odpuścić Divie. Są na forum tacy ludzie, którzy jeżdżą po niej bez względu na to, czy dała powód do krytyki, czy też nie. A wszystko niestety bierze się z frustracji fanów i sympatyków wywołanej nieróbstwem Divy. Gdyby ED> wydawała płyty jak każdy pracujący artysta, czyli co 2-3 lata i regularnie koncertowała, wydźwięk dyskusji na forum byłby zapewne diametralnie inny niż jest obecnie.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: endeven »

czasem poziom frustracji jaki się tu przewija w połączeniu ze "specjalistycznymi" wywodami na temat wyglądu, wieku, wstrzyknięć, pierdnięcia i wszystkiego innego poza aspektem muzycznym jest niebotycznie upokarzający dla czytelnika tych treści.
Uwielbiacie eskalację swojego niezadowolenia, mocno widać. Wątek o karierze jest w osobnym dziale.

skoro większosci się tak nie podobało, jak wytłumaczyć zbiorowy zachwyt mediów?? Może o tym pogadajmy?
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: stinger »

Naprawdę żałosne.
Edyta wystąpiła w X factorze i ja jako widz mam prawo ją ocenić.Nie tylko ze względu na głos,bo nie było to audio,ale także telewidzowi dany był obraz( czyli wygląd Edyty).Ja już swoje zdanie wyraziłem,występ był poprawny,jednak wyraźnie słychać,że Edyta zaniedbała swój głos.Jak dla mnie Edyta siedziała zbyt długo na solarium a jej twarz bez jednaj zmarszczki wygląda sztucznie i płasko.Ma piękną figurę i nadal jest piękną kobietą,powinna tylko bardziej postawić na naturalność.Braunek nie używa botoksu,ma zmarszczki,a jednak swoim blaskiem przyćmiewa inne gwiazdki.
Pozwólcie mieć innym swoje zdanie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w X-Factor

Post autor: Flux »

endeven pisze:czasem poziom frustracji jaki się tu przewija w połączeniu ze "specjalistycznymi" wywodami na temat wyglądu, wieku, wstrzyknięć, pierdnięcia i wszystkiego innego poza aspektem muzycznym jest niebotycznie upokarzający dla czytelnika tych treści.
To mnie irytuje chyba najbardziej. Wywody na temat wyglądu wokalistki, zupełnie jakby była modelką. To, że Edyta poświęca urodzie więcej czasu niż na śpiew nie oznacza od razu, że fani też powinni się na tym koncentrować. Ale jak widać w tym występie niewiele było muzyki, skoro wszyscy naokoło nawijają o stronie wizualnej, na temat audio ograniczając się tylko do "podobało mi się / nie podobało mi się" :?
endeven pisze:skoro większosci się tak nie podobało, jak wytłumaczyć zbiorowy zachwyt mediów?? Może o tym pogadajmy?
Zachwyt mediów można wytłumaczyć beznadziejnie niskim poziomem programu, którego Edyta była perłą, mimo wszystko. Po prostu na tle tych miałkich wykonań, lśniła najjaśniej. Pozorne wrażenie wysokiego poziomu, ponieważ nadal uważam że ten występ należał do słabych. Wyjęczany, siłowy. Co zadziwiające, najbardziej spodobał się chyba ludziom, którzy nie lubią samej piosenki :lol3:
ODPOWIEDZ