Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Nowa płyta

Post autor: Sebuch »

Tak naprawdę to ona musi nagrać z 4 piosenki, bo pewnie wrzuci tam "Oczyszczenie", "Your high", "Glow on", "Grateful", "Dom dobrych drzew" i "Tylko Ty". I płyta gotowa. :D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Nowa płyta

Post autor: Steffie »

Te piosenki są już raczej u niej spalone, zwłaszcza te od Dustplastikow, więc ona ich już pewnie nigdzie nie wrzuci. Ona potrzebuje świeży start. ;)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

Jeszcze Andromeda więc mogłaby być. Dustplastikowe stare piosenki już, wydawanie ich na nowej płycie byłoby śmieszne, nie tworzą też z tymi filmowymi spójnej całości... Ale zaraz, jaka nowa płyta? Cóż to za górnolotne fantazje? ;)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Marek »

A płyta akustyczna/koncertowa w kwietniu czy maju 2019r. ma się ukazać? :oops:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Nowa płyta

Post autor: Sebuch »

Oj, wątpie, żeby "Your high" było spalone. Edyta uwielbia ten numer. Spiewała go mulum razy, nawet po rozwiązaniu współpracy z Dustami. Poza tym wygrała nagrodę za ten utwór. Piosenka dobrze sobie radziła na listach. Nagrała 2 teledyski i (wyjątkowo) go promowała. Co więcej, śpiewała go całą trasę L2L i to aż dwa razy (drugi na bis).
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

Teoretycznie Edyta ma już 8 piosenek na nową płytę:
1. Your high
2. Glow on
3. Oczyszczenie
4. Grateful
5. Andromeda
6. Dom dobrych drzew
7. Tylko Ty
8. Zatrzymać chwilę
W zasadzie Edyta mogłaby dograć już tylko 2 nowe piosenki i jeszcze dorzucić remiks Glow on (Dustplastic edit) i na płycie będzie w sumie 11 tracków. ;-)
Tylko że Edyta i tak żadnej nowej płyty nie wyda. Może w przyszłym roku wypuści the best of z okazji 30-lecia kariery, ale i to jest bardzo wątpliwe. Ona po prostu nie chce nic wydać i tyle.
Steffie pisze:Spokojnie 10 tys. jest w zasięgu jej możliwości. Ale nic straconego, wciąż może to zrobić - trzeba tylko nagrywać i koncertować. Płyta sprzedałaby się jak świeże bułeczki. :smile:
Płyta Edyty nie sprzedałaby się jak świeże bułeczki. Przecież już 7 lat temu "My" sprzedało się słabo - przede wszystkim przez fatalny wizerunek Edyty, który teraz jest jeszcze gorszy niż wtedy. Edyta mogłaby chociaż spróbować poprawić swój wizerunek - więcej koncertować, przestać opowiadać o swoim życiu prywatnym, zacząć udzielać wywiadów dziennikarzom muzycznym, chociaż raz na rok zagrać jakiś koncert charytatywny - tylko że ona nie chce...
Poza tym prawa rynku są bezlitosne. Piosenkarki popularne w latach 90. teraz już nie sprzedają dobrze płyt (wyjątki to chyba tylko Chylińska i Kayah). Popatrzmy choćby na Kasię Kowalską. Wydała w zeszłym roku płytę, promowała ją, nagrała klipy, koncertowała, występowała w TV, miała wywiady w radiu, w "Twoim Stylu", w "Pani", w "Vivie!", i co? Od premiery albumu minęło już ponad 9 miesięcy, a mimo to złotej płyty nadal nie ma...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

ray pisze:Poza tym prawa ryku są bezlitosne. Piosenkarki popularne w latach 90. teraz już nie sprzedają dobrze płyt (wyjątki to chyba tylko Chylińska i Kayah). Popatrzmy choćby na Kasię Kowalską. Wydała w zeszłym roku płytę, promowała ją, nagrała klipy, koncertowała, występowała w TV, miała wywiady w radiu, w "Twoim Stylu", w "Pani", w "Vivie!", i co? Od premiery albumu minęło już ponad 9 miesięcy, a mimo to złotej płyty nadal nie ma...

słuchając tego, co puszczają w radio, samą sieczkę, to się nie dziwię... jeśli radio odzwierciedla gusta ludzi to jesteśmy jeszcze głupszym narodem niż sądziłam .... :roll:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Nowa płyta

Post autor: Steffie »

Ray, przeczytaj mojego posta uważnie, pisałam, że gdyby wydała płytę i koncertowała, miałaby wiele okazji, żeby te płytę sprzedać, np. po koncertach jak niektóre koleżanki po fachu, tak że na pewno sprzedałaby te 10 tys. Tylko że Edyta tego nie robi. Jeśli chodzi o wydanie ostatnich singli typu "Your high" na płycie, to zanim ta płyta ujrzy światło dzienne, to te piosenki będą miały już parę lat, wątpię, żeby się na to zdecydowała, musiałaby to zrobić teraz, a tak naprawdę gdyby chciała, już dawno by to zrobiła.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nowa płyta

Post autor: fookmetoo »

Za rok wyda "best of" i będzie co sprzedawać.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

Steffie pisze:Ray, przeczytaj mojego posta uważnie, pisałam, że gdyby wydała płytę i koncertowała, miałaby wiele okazji, żeby te płytę sprzedać, np. po koncertach jak niektóre koleżanki po fachu, tak że na pewno sprzedałaby te 10 tys.
Mnie się wydaje, że nawet nie niektóre, ale wręcz wszystkie jej koleżanki po fachu sprzedają swoje płyty po koncertach. Na pewno: Rodowicz, Kozidrak, Kayah, Steczkowska, Kowalska, Lipnicka, Kukulska, Jusis, Chylińska i Doda.
Nawet gdyby Edyta nagrała i wydała płytę, grała koncerty i po koncertach można by było kupić krążek, wcale nie jest takie pewne, czy udałoby się sprzedać aż 10 tys. sztuk. Patrz: Doda. :)

Na wydanie singli z ostatnich lat na nowej płycie też nie liczę. Od większości tych utworów Edyta się już odcina. Zresztą żadnej nowej płyty i tak nie będzie. :PP
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

dorota pisze:
ray pisze:Poza tym prawa ryku są bezlitosne. Piosenkarki popularne w latach 90. teraz już nie sprzedają dobrze płyt (wyjątki to chyba tylko Chylińska i Kayah). Popatrzmy choćby na Kasię Kowalską. Wydała w zeszłym roku płytę, promowała ją, nagrała klipy, koncertowała, występowała w TV, miała wywiady w radiu, w "Twoim Stylu", w "Pani", w "Vivie!", i co? Od premiery albumu minęło już ponad 9 miesięcy, a mimo to złotej płyty nadal nie ma...

słuchając tego, co puszczają w radio, samą sieczkę, to się nie dziwię... jeśli radio odzwierciedla gusta ludzi to jesteśmy jeszcze głupszym narodem niż sądziłam .... :roll:

Z całym szacunkiem, sieczka to My. Po takim albumie trudno się dziwić, że nikt się zbytnio nie ślini na nowe wydawnictwo od Edi. Szczególnie ona sama nie podgrzewa atmosfery ;) a jak komuś się tak nie chce jak jej, to otoczeniu też zwykle się odechciewa. Podejrzewam, że ona albo się odstosunkowała od poczucia, że trzeba albumy regularnie wydawać (w sumie trzeba?), w związku z brakiem dobrego momentu w karierze... Albo zbiera cichaczem siły na jakiś rekord na miarę powrotu Guns and Roses xD
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Marek »

Edyta napisała w instastory, że nowa piosenka w sierpniu .....
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

Zapewne bedzie to ten utwor do filmu, ktory byl juz wczesniej wspomniany. Raczej nic wspolnego z nowa plyta.
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: 2770132u »

https://youtu.be/PcS48VNPxXM

W wywiadzie Edyta przyznała , że z Gromee będzie pracować najbliższy rok i piosenek powstało więcej i z kilku wybrała "Króla" na pierwszy singiel. Czyli być może w 2020 wyda płytę z Gromee
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: Gosia1423 »

Na InstaStory powiedziała, że teraz Groome jest jej producentem muzycznym, więc on wie. Nie nastawiałabym się na płytę. Cóż chyba z akustycznej będą nici...
ODPOWIEDZ