Gala "1000 razy M jak miłość"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:kopciu ale wystąpiła w twoim "ulubionynm " przescieradle
Tym razem widać, że nie szyła sama. :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Monalisa »

Super wykonanie i ślicznie wyglądała Edytka. Strój podobny do Gali TT 2012. Ogólnie zrobiła wrażenie i znów dostała tak jak w Sopocie owacje na stojąco :) Piekarczyka reakcja mówi sama za siebie, podobną miałam w Sopocie i wcale mu się nie dziwie..
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: sexuality »

Mnie dziś Edyta jakoś nie przekonała. Nie lubię "Nie zapomnij" w takiej wersji, bo odbiera to świeżość utworu.
Jednak dobrze, że Edyta występuje z własnym repertuarem i nie sięgnęła po cover.
Nie zgodzę się Kopaneek, że tekst "NZ" jest błahy. Na obecne trendy w muzyce jest utrzymany w bardzo dobrym stylu. Przede wszystkim jest szczery. To najlepszy tekst, jaki Edyta kiedykolwiek sobie napisała.

Poza tym, gdy widzę jej ostatnie występy to trochę obawiam się, czy ona nie ma kłopotów z koncentracją? Wydaję mi się, że zbyt często zapomina/myli słowa piosenek, które wykonuje. Być może jest to wina tego, że ma mało koncertów i związku z tym nie ma tekstów odpowiednio przyswojonych, ale takich sytuacji w ciągu ostatnich miesięcy jest naprawdę za dużo.

Zaskoczył mnie jej look. Sukienka piękna, ale makijaż spowodował, że Edyta wyglądała na swoje 41 lat.

TVOP nie zamierzam oglądać, ale jeśli Edyta nie będzie robiła z siebie za przeproszeniem kretynki jak w ostatnich edycjach JOŚ-ia to podjęła dobrą decyzję o udziale w talent show. Powrót do TVP i promocja trzeciej edycji programu dla Edyty wpływają (obecnie) bardzo korzystnie na karierę muzyczną. Zarówno koncert Lata ZET w Uniejowie czy podczas gali "M jak miłość" powoduje, że przeciętny Polak zaczyna utożsamiać Edytę Górniak z popularną wokalistką, która kiedyś kochała cała Polska i może poznać jej nowy repertuar.
Jeśli tak dalej będzie to naprawdę podjęła dobry wybór. Niech liczy się muzyka, a nie dyrdymały. Mam nadzieję, że Diva jest świadoma , ile może stracić jej wizerunek, jeśli będzie w nieodpowiedni oraz niezrozumiały sposób dla widzów się zachowywać.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: dorota »

mi tam niczego nie urwało z zachwytu, ale było lepiej, jak gorzej 8)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Bob »

Mnie ta aranżacja wzrusza do łez , jeszcze piękniejsza była już nie pamietam na jakiej Gali- z dodatkiem smyczków a la Morricone . Tez poprosze o plik wideo
Postaram sie gdzies wrzucic Jak Najdalej, One & One z programu z Maryla...
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: tomiks78 »

Nie wiem jak Wam ... ale dla mnie tym wykonaniem, wróciła dawna, wzruszająca, poruszająca Edyta ....
Nie wiem na jak długo ... ale ten występ był wyjątkowy, piękny ....
Z początku miałem wrażenie, że się znowu stresuje ... ale jak się rozkręciła ...echhhh ... wróciły ciary, których już dawnooooooo nie było ....

Na taką Edytę czekam ....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Michael »

sexuality pisze:Nie zgodzę się Kopaneek, że tekst "NZ" jest błahy.
Ja też nie zgadzam się z Kopankiem. Błahy tekst ma TT, ale nie NZ.
sexuality pisze:makijaż spowodował, że Edyta wyglądała na swoje 41 lat.
To Ty chyba nie widziałaś typowej 41-letniej kobiety :roll:. Tutaj Diva wygląda na jakieś 34-35 lat.
sexuality pisze:Powrót do TVP i promocja trzeciej edycji programu dla Edyty wpływają (obecnie) bardzo korzystnie na karierę muzyczną. Zarówno koncert Lata ZET w Uniejowie czy podczas gali "M jak miłość" powoduje, że przeciętny Polak zaczyna utożsamiać Edytę Górniak z popularną wokalistką, która kiedyś kochała cała Polska i może poznać jej nowy repertuar.
Podpisuję się pod tą opinią :-).
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Grzegorz »

Według mnie Edyta wyglądała pięknie. Ogólnie pierwsze skojarzenia z galą "Zwykły bohater". Podobna kreacja (jeśli nie ta sama), podobny aranż do Nie zapomnij. Owszem na tą galę ta wersja pasuje bardziej i jest ok, ale uwielbiam wersję studyjną. :lol3: Ogólnie na plus, cieszę się że Edyta wreszcie śpiewa, występuje.

Poza tym Edyta bardzo zapunktowała u nas, same pozytywne opinie. Myślę że jeśli od czasu do czasu zagląda na forum to widzi różnicę... Oby! :ha:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Emila555 »

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że udział Edyty w The voice jest bodźcem do bardziej intensynej pracy. Nie minęły 2 tygodnie a my mamy tyle występów. I to samych udanych. Ten wczorajszy był bardzo wzruszający. Uwielbiam Nie Zapomnij, jak wiele możliwości kryje ten utwór... To niesamowite.

Edyta wyglądała pięknie! Pokazała klasę! Jestem pod wrażeniem. Oby tak dalej!

Sama gala równie wzruszająca, jestem fanką M jak miłość, tak więc nie nudziłam się podczas transmisji.
Bardzo udana uroczystość. Życzę twórcom, producentom, aktorom i wszystkim osobom powiązanym z tym serialem kolejnych 1000 odcinków!

P.S Czy widzieliście jak Marek Piekarczyk po występie Edyty złapał się za serce? Moja reakcja jest za każdym razem taka sama :d
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Meg »

Nareszcie jakieś wykonanie Nie zapomnij mi się podoba :D Piękny występ!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Flux »

W skali szkolnej przyznałbym 4 z małym plusikiem. Edytę stać na więcej. Znowu kretyński pogłos nałożony na wokal diwy. Szkoda, że w momencie kulminacyjnym tak szybko urwała. Zwłaszcza, że władza nad głosem jej wraca, wreszcie się nie łamie i nie skrzeczy. Interpretacja nie zawiodła, aranżacja również (choć ta z Prawdziwego bohatera lepsza). Ogólnie wrażenia pozytywne, oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Matiz99 »

Napisze to co napisałem do kogoś w SMS-ie - bardziej się tego kawałka zballadzić nie dało. To było takie ,,Nie zapomnij (funeral version) 8P
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Emila555 »

Matiz99 pisze:Napisze to co napisałem do kogoś w SMS-ie - bardziej się tego kawałka zballadzić nie dało. To było takie ,,Nie zapomnij (funeral version)
To było bardzo wzruszające Nie Zapomnij :PP
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: strzalka21 »

Przepiękny występ. Edyta wyglądała obłędnie. Patrz na inne gwiazdy M jak Miłość, Edyta była tam Boginią.
Nie zgodzą się z niektórymi. Nie zapomnij w tej aranżacji to idealna ballada dla Edyty, pokazująca jej wrażliwość, skale, temperowanie i wybuch ekspresji. Wersja płytowa przy niej jest dla mnie komiksem. Na pewno nie ma błahego tekstu. Fakt mogła bardziej popłynąć, np. tak jak na fatamorganie, ale nic sie nie stało. Bajeczne. Tak jakby powracają czasy gdzie samo pojawienie się Edyty na scenie wbija w fotel. Ciekawe na jak długo.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Gala "1000 razy M jak miłość"

Post autor: Marcin A. »

Piękne wykonanie. Naprawdę się wzruszyłem.Końcówka genialna.
ODPOWIEDZ