Wiktory 29.03.2014

Wiadomości na temat Edyty.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: Marrcino »

Cygan przecież wielokrotnie mówił, że ma dla Edyty teksty, czy też może jej napisać. Ale ona nie jest zainteresowana. Raz była i przesłała mu muzykę umca umca więc on zrezygnował z pisania tekstu do takiego czegoś.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: KrzysiekF »

Strasznie szybko zapominacie...U Rubika też miała śpiewać prawdopodobnie piosenkę , którą dostała Węgrowska na płycie RUBIKON.

Przydałaby sie niektórym test wiedzy o Górniak :lol3:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: karen »

Sory,ale padam jak czytam kometarze wyznawców DIWY ...

Antoni K..... " Pan Jacek Cygan jest Najwybitniejszym Kompozytorem w historii Polski . Edi Najwybitniejsza Artystka nr 1 w historii Polski "

Chyba nic więce nie trzeba pisac....
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: Blur »

KrzysiekF pisze:Strasznie szybko zapominacie...U Rubika też miała śpiewać prawdopodobnie piosenkę , którą dostała Węgrowska na płycie RUBIKON.

Przydałaby sie niektórym test wiedzy o Górniak :lol3:
I całe szczęście, że jej nie zaśpiewała.


Często piszecie, że Edyta powinna zgłosić się do Cygana po tekst czy do Rubika po muzykę.
Ja się zastanawiam jakie rzeczy tworzą Ci Artyści obecnie? Bo tak jak Edyta drugiego Dotyku nie nagrała, tak nie słyszę by Rubik skomponował teraz taki przebój. Podobnie z Cyganem, w eterze jego nowych tekstów nie ma, ostatnio chyba coś Grzeszczakowej strzelił...
Nie chcę ujmować nikomu talentu, ale nie tylko czas Edyty przeminął.
Jest wielu artystów, którzy po latach wracają do współpracy z ludźmi z początków kariery, szumnie zapowiadają swoje nowe projekty jako kontynuacje swych największych sukcesów sprzed lata i zazwyczaj wychodzi z tego jedna wielka kupa.
Wolałbym, żeby :edi: zwracała się do aktywnych twórców, którzy robią dobre rzeczy teraz.


karen pisze:Sory,ale padam jak czytam kometarze wyznawców DIWY ...
Antoni K..... " Pan Jacek Cygan jest Najwybitniejszym Kompozytorem w historii Polski . Edi Najwybitniejsza Artystka nr 1 w historii Polski "
Chyba nic więce nie trzeba pisac....
.
Jakoś mnie to nie dziwi, grono wyznawców Diwy nie jest zbyt lotne.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: Kopaneek »

Blur pisze:Wolałbym, żeby zwracała się do aktywnych twórców, którzy robią dobre rzeczy teraz.
Niby do kogo? Kto teraz robi muzykę, która pasuje do Edyty i jej warunków woklanych? ;)

Co do Cygana, to już kiedyś padło hasło, że jest za drogi i skończył się na TNJ.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: Blur »

Kopaneek pisze:
Blur pisze:Wolałbym, żeby zwracała się do aktywnych twórców, którzy robią dobre rzeczy teraz.
Niby do kogo? Kto teraz robi muzykę, która pasuje do Edyty i jej warunków woklanych? ;)
No właśnie, zacznijmy od osób, które robią muzykę, a nie zatrzymali się na pseudo sakralnych discopolowych tworach artystycznopodobnych.
Nie chcę Cię urazić, ale w Polsce jest masa genialnych artystów, którzy mogliby napisać świetne piosenki Edycie, jednak aby to wiedzieć trzeba jednak słuchać trochę muzyki. Wydaje mi się, że Edyta ma podobne pojęcia o polskim rynku muzycznym (artystów - twórców/producentów) jak i większość jej fanów, czyli nie ma go wcale, bo swoją wiedzę czerpie z pudelków i komercyjnych stacji radiowych.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: Kopaneek »

Nie jest to odpowiedź na postawione przeze mnie pytanie.
Przedstawiłeś subiektywne odczucia, doceniam, ale nic z tego nie wynika.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: theshape »

Czas Edyty nie przeminal, ani Cygana czy Rubika, wszystko zalezy od tego, co dana osoba chce robic i robi oraz dotarcia do wlasciwej publiki ze swoim produktem. Wezmy takiego Rubika, po Edytowym Dotyku pisal on jakas tam muzyke i swiecil triumfy na listach przebojow. Co do Cygana, to warsztatu slowa nie mozna mu odmowic. Piszcie co chcecie, ale do Edyty taki wlasnie styl pasuje, z jej wrazliwoscia interpretacji, ona nie moze i nie powinna spiewac pustych emocjonalnie tekstow. Nawet jesli udaje sie do bardziej nowoczesnych tworcow, to nic z tego nie wynika - vide "My", po prostu publika jej takiej nie kupuje. Inna sprawa to to, ze Edyta nie bardzo promowala ten swoj ostatni album, ale chodzi o to, ze moze wlasnie powinna udac sie do tworcow swoich najwiekszych przebojow, korona by jej z glowy nie spadla, a moze cos sensownego by z tego wyszlo, nie tylko umcy umcy. :-)
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: lordarek1 »

Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wiktory 29.03.2014

Post autor: Frytka »

Diva w swoim żywiole, zero o muzyce.
ODPOWIEDZ