Grateful - singiel

Premiera 24.02.2016

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Grateful - singiel

Post autor: Steffie »

Katarzynaa pisze:Wychodzi na to że jestem jedną z nielicznych osób, która pamięta o tym utworze i go słucha. Mi od początku się bardzo podobał, może nie eurowizyjny ale cieszyłam się, że mogłam usłyszeć Edytę w takiej odsłonie.. Żałuję bardzo, że zraziła się do tego utworu i że pewnie już nigdy nie powstaną następne w tym stylu i na tym poziomie. Dla mnie genialny utwór, nie masowy oczywiście, nie komercyjny. Zgadzam się, że pasowałby jako soundtrack do jakiegoś filmu.
Bardzo żałuję, ze ta piosenka poszła w odstawkę, była naprawdę na poziomie. Edyta powinna była dalej pociągnąć promocje, zadbać o jakieś wywiady z mediami, stacjami muzycznymi, teledysk. Wróciłam do tej piosenki po latach i muszę stwierdzić, że jest ona przepiękna, jedyny minus jest taki, że trwa tylko 3 minuty i kończy się tak nagle.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Grateful - singiel

Post autor: Kamui Shiro »

Jak dla mnie ta piosenka, bardzo ładna i wzruszająca, podobnie jak decyzja o powrocie do konkursu, to taki prywatny moment, w gruncie rzeczy dla wielu słuchaczy średnio interesujący, niestety.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Grateful - singiel

Post autor: mpjp »

Musimy lobbować - być może usłyszymy ją w przedłużonej trasie akustycznej
ODPOWIEDZ