Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

25luty pisze:Edyta ze łzami w oczach podeszła do kayah i dziekowala co najmniej jakby życie jej uratowala .
Można to zobaczyć tutaj - od 3:06.
Obłuda Edyty level master. :roll:
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: edikate »

czy ktos wie gdzie dokladnie nagrywane sa te odcinki ( miejsce) ?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: spot_me »

ray pisze: Można to zobaczyć tutaj - od 3:06.
Obłuda Edyty level master. :roll:
Z zazenowaniem to obejrzalem. Nie pierwszy ani nie ostatni raz mysle, ze ona i tak wspiela sie w swej karierze zadziwiajaco wysoko majac tak rozechwiana psychike.

Czy to bylo nagrane juz po wyjsciu Allana ze szpitala i po zamieszczeniu wspolnej fotki z Kayah na insta, i to wtedy za kulisami tego odcinka Kayah wyrazila swoje niezadowolenie z tego powodu? :?:
Rozumiem, ze te podziekowania dla Kayah sa za to ze ja zastepowala w tym programie :?:

O ile pamietam to wlasnie o to sie obrazila kiedys na Kayah, ze ta nazwala ja ''placzka'' :!: Co za ironia :ha:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: caterina78 »

Jaka muzyka? Co za puste frazesy, co za chmura dymna, aktorstwo prawie można uwierzyć.
Jest tylko jedno ale, człowiek żyjący pasjami, kochający coś szczerze, idee, będzie spalał się od wewnątrz i będzie szukać każdej wolnej chwili, by temu się oddać, to się widzi, tego nie trzeba trąbić wszem i wobec, a potem ginąć w matni kłamstw. Za tym idą fakty.

A poza tym męczy mnie ta martyrologia jej uważającej się za artystkę. Coś ja drażni męczy, nie ma tego czystego fun to po co ona tkwi w tym, po co robić z siebie męczennicę, przecież nie ona pierwsza ani ostatnia była chora, co więcej ludzie z branży mają więcej dystansu, grają koncert chorzy, jak ona w rozkwicie kariery i tyle..
To jest jasne jak słońce, szanuj publiczność i nie gadaj głupot, a jak nie to nie trzymaj się kurczowo pantałyku, bo i tak z niego spadłaś, król jest nagi, tylko że ona tego wciąż nie widzi..
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

edikate pisze:czy ktos wie gdzie dokladnie nagrywane sa te odcinki ( miejsce) ?
Warszawa, ul. Annopol 21.
spot_me pisze:Czy to bylo nagrane juz po wyjsciu Allana ze szpitala i po zamieszczeniu wspolnej fotki z Kayah na insta, i to wtedy za kulisami tego odcinka Kayah wyrazila swoje niezadowolenie z tego powodu? :?:
Dokładnie wtedy.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Flux »

To się chyba nazywa stawianiem kogoś w niekomfortowej sytuacji. Edyta rzecz jasna nie mogła się powstrzymać i wprawiła Kayah w lekkie zakłopotanie. Już ja jako widz czuję się skonfundowany...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

Finał programu wyjątkowo w piątek 9 grudnia na żywo.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: edikate »

ray pisze:
edikate pisze:czy ktos wie gdzie dokladnie nagrywane sa te odcinki ( miejsce) ?
Warszawa, ul. Annopol 21.
spot_me pisze:Czy to bylo nagrane juz po wyjsciu Allana ze szpitala i po zamieszczeniu wspolnej fotki z Kayah na insta, i to wtedy za kulisami tego odcinka Kayah wyrazila swoje niezadowolenie z tego powodu? :?:
Dokładnie wtedy.

DZIEKUJE
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

Flux pisze:To się chyba nazywa stawianiem kogoś w niekomfortowej sytuacji. Edyta rzecz jasna nie mogła się powstrzymać i wprawiła Kayah w lekkie zakłopotanie. Już ja jako widz czuję się skonfundowany...

ja wiem czy zakłopotanie-z poczatku Kayah jeszcze reagowała normalnie-potem juz jej spojrzenie mówi wszystko, nie bede pisać -ale pomyslała swoje ;-) Skwitowała słowami "najważniejsze że wszystko juz dobrze" Zwyczajnie Kayah widac nie chce brac udziału w cyrku Edyty-bo jej do niczego to niepotrzebne / Swoją drogą Edzie zastapiła jeszcze Kowalska-i jakos jej Edyta nie dziękowała-a w sumie to byłoby na miejscu dziękując Kayah wspomniec i o drugiej koleżnce-ale cyrk musi być i był!
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Eurydyka »

Mnie bardziej niż fałszywe deklaracje na temat "miłości do muzyki" poraził poziom manipulanctwa Edyty, która tak pokierowała sytuacją, by zademonstrować swoją dobroć, pokorę et cetera. Możliwe, że - podobnie jak my na Forum - również telewidzowie zwrócili uwagę na pobłażliwą reakcję Kayah na sztuczny gest "pojednania" w postaci wyciągnięcia ręki do koleżanki ze sceny, niestety to jednak ten gest właśnie najbardziej rzucał się w oczy, zwłaszcza niewtajemniczonym w nasze akcje rozpracowywania zakłamania Diwy... :(

W tym (negatywnym) sensie punkt dla niej.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: IgaAga »

Kayah była mocno zakłopotana, Edyta jak chciała podziękować mogła to zrobić prywatnie, nieoficjalnie, ale ona wolała na wizji, niech cała Polska patrzy jaka jestem wielkoduszna. Niech również cała Polska wie jaki przeżyłam dramat. Jak zwykle i kłamstewko wyszło na jaw. Nie tak dawno spotkała się z Kayah śpiewając z Fosterem, Kayah też tam była wtedy ją ignorowała. Teraz kłamała, że spotkały się po latach. Spotkały się całkiem niedawno, ale wtedy jeszcze Kayah nie była partnerem do rozmowy.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Eurydyka »

IgaAga pisze:Nie tak dawno spotkała się z Kayah śpiewając z Fosterem, Kayah też tam była wtedy ją ignorowała. Teraz kłamała, że spotkały się po latach. Spotkały się całkiem niedawno, ale wtedy jeszcze Kayah nie była partnerem do rozmowy.
Szkoda że Kayah nie zaskoczyła (a może po prostu nie chciała?) i nie przypomniała publicznie Edycie: "No przecież śpiewałyśmy razem na wieczorze z Davidem Fosterem!"... Dopiero by się Edzi głupio zrobiło.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: DeathlySilence »

Dzięki talentowi Edyta łatwo zdobyła Rysy.
Dzięki pracowitości i drużynie, niemalże Mont Blanc.
Dzięki samouwielbieniu - urojony Everest.
Ale czym on jest?
Niegdyś olbrzymią, siejącą postrach wśród statków, samotną górą lodową na środku morza.
Dziś - taflą lodu na jeziorze... nadal topniejącą za sprawą nieprzychylnych warunków atmosferycznych, ale już niedługo, już za moment to się zmieni. Winter is coming.
Jej niestabilność, kruchość przeminie, a wraz z nimi przebłyski pokory i człowieczeństwa.
W Jej mniemaniu stanie się lodowcem.
W rzeczywistości... lodowiskiem.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: endeven »

Obejrzałem. Nie dopatrzyłem się w tym podziękowaniu niczego dziwnego. Edyta wzruszona powiedziała parę słów. Kayah normalnie sie przy tym zachowała. Gdzie niby te spojrzenia i zażenowania?
Czasem widzicie więcej niż widać.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Charlie »

Albo Edyta w końcu porozmawiała z kimś o mowie ciała, albo mówiła serio. Bo do tej pory to co mówiła i to co robiło jej ciało było sprzeczne, a tym razem mamy współpracę werbalną i niewerbalną. Czyżby nowy "guru" personalny?
ODPOWIEDZ