Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

We wtorek I nagranie programu 8)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: rafal22 »

Edyta Górniak została przewodniczącą jurry w nowym programie Hit Hit Hurra w TVP i specjalnie od Edyty mamy dla Was 15 pojedyńczych zaproszeń na nagranie pierwszego odcinka programu, które odbędzie się w studiu pod Warszawą we wtorek między 11:00 a 18:00. Pierwsze 15 osób, które napisze komentarz pod tym postem zostanie zaproszonych na nagranie! W komentarzu prosimy napisać swoje imię i nazwisko!
CZAS START! <3 2 <3

Zapraszamy https://www.facebook.com/love2lovekoncerty/
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: weroniuka »

rafal22 pisze:Edyta Górniak została przewodniczącą jurry w nowym programie Hit Hit Hurra w TVP i specjalnie od Edyty mamy dla Was 15 pojedyńczych zaproszeń na nagranie pierwszego odcinka programu, które odbędzie się w studiu pod Warszawą we wtorek między 11:00 a 18:00. Pierwsze 15 osób, które napisze komentarz pod tym postem zostanie zaproszonych na nagranie! W komentarzu prosimy napisać swoje imię i nazwisko!
CZAS START! <3 2 <3

Zapraszamy https://www.facebook.com/love2lovekoncerty/
Dzięki za cynk! Niestety nie udało mi się wygrać wejściówki, ale mocno kibicuje Edytce. Oby nowy program jej nie wynudził. :nutki:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

Po co te konkursy skoro każdy wysyłając maila do agencji może być na widowni i to jeszcze za wynagrodzeniem 35 zł/

??
PUBLICO TV Ostatnie wolne miejsca !!!!

Jednym z jurorów Edyta Górniak !!!!

Poszukujemy osób w wieku 16-60 lat na nagranie programu
HIT HIT HURRA
Osoby, które dostaną potwierdzenie i nie przyjdą na nagranie bez wcześniejszej informacji(max. 2 godziny przed zbiórką) nie będą brane pod uwagę przy następnych zapisach na programy z naszej agencji!
Nagranie odbędzie się w PONIEDZIAŁEK 22.08.2016 w godzinach 13.30 - 19.30
Stawka wynosi 35zł - płatne po nagraniu !!!
Spotykamy się PUNKTUALNIE o godzinie 13.30 w PONIEDZIAŁEK na Bródnie ulica Annopol 21
Bardzo prosimy o ubiór kolorowy bez widocznych logotypów!!!
Bluzy i dresy zabronione proszę mieć to na uwadze !!
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie sms pod numer
512 383 313 wpisując HIT , Imię i Nazwisko, wiek + ewentualnie imiona, nazwiska i wiek osób towarzyszących.
W jednym smsie można zapisać do 4osób towarzyszących
Odezwiemy się tylko do zapisanych osób.
Każda zapisana osoba lub grupa dostanie od nas sms potwierdzającego.
Do zobaczenia na nagraniu, proszę pamiętać o energii i uśmiechu, mamy się tam dobrze bawić!
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Dobi »

Ten program wydaje mi się robiony na łapu capu. Udało się przekonać Divę do podpisania kontraktu w czwartek a jutro są już nagrania do odcinków. Łapanka do nagrań aby wypełnić studio jak przed koncertem HBO :P Niby produkcja TVP a brak profesjonalizmu aż razi. Szkoda, że Edyta będzie swoim nazwiskiem promowała taki program.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

W TVP wszystko tak teraz robią. Nowy program Popkowej zamiast Świat się kręci miał wystartować na początku września, ale będzie późną jesienią, to samo jakiś tam program publicystyczny. W niedzielę miał lecieć talk show na żywo, robią go od początku roku i wciąż przesuwają start.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: weroniuka »

Stawka wynosi 35zł - płatne po nagraniu !!!
To nagranie musi być bardzo ciekawe. :ha:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

Ta sama agencja statystów Publico TV odpowiada za nabór publiczności do "Twoja twarz brzmi znajomo" - i tam do tej pory płacili 30 zł, teraz podwyższyli do 40 zł.
Dla porównania, w "The Voice of Poland" za siedzenie na widowni nie dostawało się ani złotówki. :roll:
Byłem raz na nagraniu "Voice'a" i mi się nie podobało - strasznie to było rozwleczone - ciągłe poprawianie make-upu jurorom, kilkuminutowe przerwy po występie każdego z uczestników (bo trzeba się było upewnić, czy na pewno wszystko się dobrze nagrało), gorąco i na dodatek jeszcze straszono, że jak ktoś będzie robił w studiu zdjęcia, to mu się zabierze telefon. Jedyny plus, że usłyszałem, jak Edyta śpiewa fragment angielskiej wersji Oczyszczenia, Ave Maria z dedykacją dla Sadowskiej i kawałek I wanna dance with somebody. I do dzisiaj dostaję maile od pani pracującej jako koordynator publiczności w programach rozrywkowych, że zapraszają mnie na widownię do kolejnej edycji "Voice'a" i "Kocham Cię, Polsko". :lol3:
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: weronka »

ray pisze: Byłem raz na nagraniu "Voice'a" i mi się nie podobało - strasznie to było rozwleczone - ciągłe poprawianie make-upu jurorom, kilkuminutowe przerwy po występie każdego z uczestników (bo trzeba się było upewnić, czy na pewno wszystko się dobrze nagrało), gorąco i na dodatek jeszcze straszono, że jak ktoś będzie robił w studiu zdjęcia, to mu się zabierze telefon.
w tym roku nie bylo w ogole goraco w studiu caly czas wlaczona klima,a kilkuminutowe przerwy byly spowodowane tym ze musieli nagrac backstage czyli to co widzimy bo wyborze trenera-a my musielismy byc cicho bo backstage znajdowal sie praktycznie przy scenie.A telefonow nie zabierali tylko kazdy kto nagrywal dostawal opierdziel bo nie mozna miec fragmentow nagranych nie puszczonych w tv :P
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: MacLean »

Edyta na FB 16 maja o The Voice pisze:niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia.
Inne działania zawodowe :lol3: :lol3: :lol3:

Trzeba było jej nie zabierać z pasieki, pani Elu.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Flux »

Czy przyjęcie zaproszenia akurat do tego programu nie jest po części podyktowane tym, że nie będzie musiała przygotowywać nikogo do występu, tj. będzie marnować tylko czas antenowy? Wszyscy wiemy, jak wielkim poświęceniem z jej strony była pomoc podopiecznym w The Voice przy wyłączonych kamerach ;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Dobi »

Wczoraj udostępniono zapowiedź programu -> Zwiastun programu HIT HIT HURRA!

Scenografia przypomina mi tę z "The Voice" :P Tak jakby zabrali fotele, dekoracje, dodali kilak detali i jazda :ha: Poziom cukru na zapowiedzi jest ogromny, a domyślam się że w programie będzie nie do wytrzymania. Przynajmniej Edyta ładnie wygląda :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: endeven »

biedne dzieciaki. więcej złego zrobi im ten program niż dobrego.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

Myślałem, że ten program będzie realizowany z mniejszym rozmachem, jak właśnie "Od przedszkola do Opola", a tutaj widzę, że szykuje się show...
"Świetna zabawa bez rywalizacji i krytyki!" - bez krytyki OK, ale bez rywalizacji? To nie będzie zwycięzcy na koniec każdego odcinka? :shock:
"To jest najlepszy program muzyczny w tym kraju!" :buahaha:
Wbrew temu, co pisały portale plotkarskie, to jednak nie Kasia Sowińska poprowadzi "Hit, Hit, Hurra!", tylko Artur Orzech. I to jest akurat dobry wybór. Lubię Orzecha, mam do niego szacunek, podoba mi się, jak od lat komentuje Eurowizję. Trochę mu się dziwię, że przyjął propozycję prowadzenia tego show. Orzechowi ma towarzyszyć Marta Zalewska.
Marta Zalewska to wokalistka, skrzypaczka, basistka, autorka tekstów. Współpracuje z Krystyną Prońko, była odpowiedzialna za oprawę muzyczną programu "Szymon Majewski Show". W tym roku zaprezentowała się na festiwalu w Opolu podczas "Debiutów" z piosenką "Skrzydła". Widzowie mogą ją kojarzyć najbardziej z występów z Filharmonią Dowcipu Waldemara Malickiego. Zalewska w "Hit, hit, hurra" pokaże widzom, co będzie się działo za kulisami i rozmawiała z młodymi artystami.
Parę dni temu na fanpage'u "Edyta Górniak Love2Love - Koncerty" pojawiły się takie komentarze dziewczyn obecnych na nagraniu programu:
Dzisiaj trwało do 22 i też było opoznienie
Wezcie duzo picia, jest mega goraco i duze opoznienia sa
Biedna Edi. Siedzi do 22.00 na nagraniach nikomu niepotrzebnego programu, w zaduchu, a mogłaby w tym samym czasie po prostu zagrać koncert plenerowy. :-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Michael »

Myślę, że Edyta świetnie się odnajdzie w tym programie. Wszak, z uczestnikami show będzie ją łączył podobny poziom dojrzałości emocjonalnej :lol:.
ODPOWIEDZ