Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
gawello
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 10 lis 2016, 16:11
Lokalizacja: ..

Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: gawello »

:edi: w rozmowie z portalem przeAmbitni zdradziła, że premiera singla z Donatanem odbędzie się w trakcie finału The Voice Of Poland. Przez chwilę na YT dostępna byłą nieco dłuższa wersja wywiadu, w której Edyta na końcu właśnie o tym mówi, ale teraz video zostało ucięte :P

https://www.youtube.com/watch?v=CpTjxczmMyk&t=4s
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Co tam nowa płyta czy jakiś singiel. Podczas tego samego wywiadu, zapytana o największy sukces zawodowy, Edyta podaje fakt, że jest niezmiennie od lat zapraszana do kolejnych programów rozrywkowych, na gale czy sylwestry. Cieszy ją zaufanie organizatorów i reżyserów, wiara w jakość jaką wnosi na antenę. No i nie zrezygnowała ze sceny pomimo bycia mamą, nie zaniedbuje fanów. Lol.
gawello
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 10 lis 2016, 16:11
Lokalizacja: ..

Re: Nowa płyta

Post autor: gawello »

Edyta Górniak pisze:Okej, ja nie robię rzeczy regularnie, ja nie robię rzeczy hurtowo, ja nie robię rzeczy tak jak inni artyści, ale za to jak już zrobię, to to jest zazwyczaj bardzo mocne uderzenie i tak mocno zauważone, i podkreślone grubą kreską. I ja zawsze wolałam coś takiego, że ja po prostu czekam. Wpadnie taki utwór, który będę chciała zrobić, to go po prostu zrobię.
:lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

Kreatorzy programów rozrywkowych najważniejszy. Grunt by robić programy.

Tylko kto nie występuje na tych Sylwestrach, czy Weekend i Akcent mogą powiedzieć to samo ? ( chyba też świadczą wysoką jakość i stąd są zapraszani )

:lol3:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa płyta

Post autor: ANETA »

Pracuje :taniec2: jeszcze zaledwie 5 lat i nowa płyta !!!

Ja bym w sukcesach wymieniła Eurowizję, ogromny sukces pierwszej płyty i albumy anglojęzyczne. O programach nie powinna wspominać. Podejrzewam, że producenci zapraszając ją do udziału w tego typu produkcjach ogromnie jej słodzą zapewniając, że jej osoba wniesie ogromne doświadczenie, wrażliwość i Bóg wie co jeszcze.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Nowa płyta

Post autor: Steffie »

I tutaj wychodzi cale podejscie Edyty. :wow:
Ona chyba zyje w jakims odrealnionym swiecie i ma zupelnie inne podejscie do pracy niz pozostali ludzie. Jesli ona w swoim mniemaniu ciezko pracuje i dzieli sie czasem pomiedzy dzieckiem a fanami, to co maja inni powiedziec, inne wokalistki? Te z dwojka lub trojka dzieci oraz regularna dzialalnoscia koncertowa i plytowa to chyba sie wrecz rozdzieraja, a nie dziela. Poza tym ciagle ja przepytuja ci sami trzej dziennikarze, ona ma ich w jednym paluszku rozpracowanych, co im opowiadac, a oni wiedza, o co ja pytac i jak zadawac pytania, zeby im odpowiedziala. O tym sukcesie, ze producenci programow TV sie do niej zglaszaja, to juz w ogole nie ma co mowic. Nawet nie wiadomo, jak to skomentowac. Widac, co jest dla niej wazne.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Nowa płyta

Post autor: IgaAga »

Wygląda na to, że największy wysiłek energetyczny dla Edyty to loty z LA do Polski i z powrotem oraz mega praca. Naprawdę jeśli ona wierzy w to co mówi, to jest super leniem nikim więcej. Nie wierzę również w to, że nad czymś pracuje. O jakiej współpracy ona mówi z Fosterem odśpiewanie jednego kawałka w ambasadzie litości. :lol3: :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

gawello pisze:premiera singla z Donatanem odbędzie się w trakcie finału The Voice Of Poland.
Czyli już w następną sobotę. Ooooo..... :shock:
gawello pisze:Przez chwilę na YT dostępna byłą nieco dłuższa wersja wywiadu, w której Edyta na końcu właśnie o tym mówi, ale teraz video zostało ucięte :P
Wygląda na to, że Edyta po chwili refleksji stwierdziła, że jednak lepiej będzie jeszcze tego nie ujawniać, ale nie udało się - my na forum już wiemy. :PP
Może być tak, jak było teraz z klipem do Total błękitu Natalii Nykiel i wcześniej z Your high - po występie w "Voice" od razu pojawi się teledysk na YouTube.

Premiera płyty i Edyta Górniak jak Beyonce? Fani muszą rozumieć, że wydanie płyty to proces:
https://www.youtube.com/watch?v=UltF3Oga_rI
Edyta Górniak pisze:OK, ja nie robię rzeczy regularnie, ja nie robię rzeczy hurtowo, ja nie robię rzeczy tak jak inni artyści, ale za to jak już zrobię, to to jest zazwyczaj bardzo mocne uderzenie i tak mocno zauważone, i podkreślone grubą kreską.
:lol3:
Czy ona naprawdę wierzy w to, co mówi? Czy tylko udaje?

Edyta znów powtórzyła: "Ludzie do końca nie rozumieją, że nagrywanie płyty to jest proces". Otóż ludzie doskonale to rozumieją. Tylko Edyta ma swoich fanów za idiotów.

Najlepsze jest na samym końcu - Diva uważa, że wydając singiel Your high, zrobiła to jak Beyonce, zupełnie bez zapowiedzi, z dnia na dzień. :lol3:
Edyta myśli, że my nie pamiętamy, jak ona mówiła, że nowy singiel wyjdzie we wrześniu 2013, potem, że ze względu na pracę w "Voice" jest zmuszona przesunąć tę premierę na październik, później, że zaśpiewa nowy singiel jednak w listopadzie podczas jednego z odcinków live "Voice'a", potem, że ze względu na śmierć Kubiaka, znów musi przełożyć tę premierę, później była mowa o sylwestrze, a koniec końców singiel wyszedł dopiero w maju 2014.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

Odpowiedź na temat Williama najdłuższa. Ponad 5 minut

Edyta Górniak załamana po rozstaniu z Williamem? Miłość jest przereklamowana ...

https://www.youtube.com/watch?v=KXLToDkY6wg
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa płyta

Post autor: Margaret »

RAY - a w międzyczasie, jakoś w marcu (??) dodając zdjęcie z Lizbony, gdy poleciała z Jemiołem podała tytuł singla.
_________________________________

Wracając do singla. Już widzę jego promocję.
Edyta związana jest z The Voice, a ten program związany jest z Radiem ZET i Universalem, a zarówno Eda jak i Donek są z tej wytwórni, tak więc wszystko ładnie połączyli ...

Będzie pewnie tak, jak to ma Donatan w zwyczaju - o 12:00 premiera teledysku, na iTunes, Deezer itp., około 18:00 premiera w Radiu ZET, po 20:00 w The Voice premiera występu Live, a 31 grudnia mimo wszystko Edyta wystąpi w TVP, aby w ramach promocji zaśpiewać nowy singiel ... i na tym się skończy ... ;( 8P


Jeśli faktycznie jest to dynamiczny utwór, to marzy mi się też premiera w RMF FM i Radiu ESKA, niech się jeszcze dogadają z Radiem WAWA, niech Diva zaśpiewa utwór w DDTVN lub w Pytanie na Śniadanie, niech udzieli wywiadu stricte muzycznego dla CGM i muzyczno-plotkarskiego dla Jastrzębia oraz Faktu i gotowe.
Faktycznie współpraca z Donatanem jest dla Edyty bardzo ważna, bo dzięki temu projektowi może powrócić w łaski stacji radiowych. Kayah jest idealnym przykładem na to, że nawet będąc po 40. przy chwytliwej piosence i odrobinie promocji można mieć przebój :) :)
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa płyta

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Margaret pisze: Edyta związana jest z The Voice, a ten program związany jest z Radiem ZET i Universalem, a zarówno Eda jak i Donek są z tej wytwórni, tak więc wszystko ładnie połączyli
...
Drobne sprostowanie: program The Voice od zeszłej edcycji związany jest z radiem Eska ;-)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

ray pisze:Czyli już w następną sobotę. Ooooo..... :shock:
Czyli za tydzien znow przyleci do PL? Co dwa tygodnie pokonujac taka trase w celach promocji lakierow, ubran i programow rozywkowych zapewne czuje sie prawdziwa business woman 8)
Czy tylko ja mam przeczucie, ze jej wspolpraca z Donatanem skonczy sie jakas pyskowka i konfliktem?
Ona nie da soba dyrygowac, a on zapewne ma wielkie plany na promocje, z ktorych ona raczej sie nie wywiaze.

Dodano po 1 minucie 23 sekundach:
Margaret pisze:w The Voice premiera występu Live, a 31 grudnia mimo wszystko Edyta wystąpi w TVP, aby w ramach promocji zaśpiewać nowy singiel ... i na tym się skończy ...
Dokladnie!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: B@r »

Za tydzień w Wojsie na żywo premiera nowego singla Divy! :edi:

:)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: B@r »

spot_me pisze:Czyli za tydzien znow przyleci do PL? Co dwa tygodnie pokonujac taka trase w celach promocji lakierow, ubran i programow rozywkowych zapewne czuje sie prawdziwa business woman
Nie, nie wyleci z niej. Będzie w Polsce do końca listopada. :hellobaby:
Wczoraj miała sesję do singla. :-)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: spot_me »

Jakie szanse ma ten singiel w stacjach radiowych w okresie przedswiatecznym? To jakis fenomen by wydawac w tym czasie utwor taneczny, chyba ze Donatan chce go wypromowac ''przedkarnawalowo'.
ODPOWIEDZ