Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Premiera 24 listopada 2017

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

To teledysku w ogóle nie będzie, czy po prostu będzie miał premierę w innym terminie?
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: fookmetoo »

Może to będzie coś jak Meteoryt Mariah Carey.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: niuto »

Ale przecież nikt nie powiedział, że teledysku nie będzie. Bor tylko napisał, że premiery nie będzie tego samego dnia co finał Voica. Przecież to absurdalne, że Donatan wydaje na odwal singiel z Edytą, ale zrobi wszystko, żeby nie stał się przebojem. I wytwórnia na to przystaje :) Taka pokrętną logiką może się kierować tylko Edyta. Nazłość to można było tego singla w ogóle nie wydawać, a jednak premiera już zapowiedziana...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

niuto pisze:Taka pokrętną logiką może się kierować tylko Edyta.
Skoro tak powiedziala to pewnie wywnioskowala to z rozmow z Donatanam. Zapewne prowadzonych przez Nositorbe 8) Tez nie wierze by sabotowal swoj wlasny utwor. Mam nadzieje, ze jednak teledysk powstanie.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: rav33 »

spot_me pisze:
niuto pisze:Taka pokrętną logiką może się kierować tylko Edyta.
Skoro tak powiedziala to pewnie wywnioskowala to z rozmow z Donatanam. Zapewne prowadzonych przez Nositorbe 8) Tez nie wierze by sabotowal swoj wlasny utwor. Mam nadzieje, ze jednak teledysk powstanie.
A co wy tak wyczekujecie tego teledysku? Nie od dziś wiadomo, że teledyski divy nic nie dają, nie ma na nie pomysłu i bardziej szkodzą niż pomagają. Nikt na nie nie czeka. Znów oglądalność będzie marna...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: B@r »

Będzie lyrics video...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: endeven »

po co to wypuszczać bez teledysku?
albo chce się mieć hita i robi się wszystko profesjonalnie bez wiecznego tłumaczenia się brakiem czasu i zajętością, albo się nie chce mieć hita i wydaje się utwór tylko po to, by zamknąć jadaczki resztkom fanów, by nie wiercili się na tyłku ze zniecierpliwienia i by jednak nie odeszli od wspólnego stołu.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Margaret »

Nie będzie teledysku? Jestem w szoku! Chyba faktycznie musi być jakiś zgrzyt między nimi i Donatan uległ presji Divy i wydaje piosenkę ... To nie w jego stylu...
W takim wypadku trudno będzie mieć przebój. To właśnie teledyski sprawiały, że Donatan miał miliony wyświetleń. Porównajcie sobie Cichą Wodę, Brać czy chociaż Sztorm a utwór Ten Czas (z Bednarkiem) - widać różnice, prawda?
Wielka szkoda, a mogło być tak pięknie.
Edyta znów będzie mogła mówić, że czuje się oszukana :( :(
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Steffie »

Moze Donatan chce najpierw zobaczyc, czy kawalek chwyci, a potem dokrecic teledysk?
Moze nie chce inwestowac pieniadzy w piosenke, ktora nie wiadomo, czy sie spodoba.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Katarzynaa »

Piosenka ukaże się z podpisem Donatana i Roberta Lewandowskiego, o czym, było już w mediach i obydwoje to potwierdzili. W związku z tym nie sądzę, aby teledysk się nie ukazał w ogóle. Nie wierzę, że to piszę ale jeżeli tak się stanie to pierwszy raz będę myśleć, że problem tkwi faktycznie w naszej kochanej :edi: Donatan na pewno będzie chciał teledysku, raczej nie chce się ośmieszyć, a brak teledysku do singla, o którym mowa od ponad pól roku byłby co najmniej śmieszny o ile nie żałosny.. :roll: :P

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Nie wiem jaki to będzie utwór, ale jeżeli Edyta by się poświęciła i choć raz naprawdę zainwestowała w promocję to będzie hit. Jak pokazuje moim bliższym i dalszym znajomym utwory Edyty - bez mówienia, że to Edyta - to bardzo im się podobają i zaczynają ich, chociaż od czasu do czasu słuchać. I są w wielkim szoku,że Diva ma tyle piosenek, o których oni nie wiedzieli. A nie wiedzieli bo.... promocja byłą słaba. Tak więc zazwyczaj problem tkwił w dobrej promocji, a nie w braku potencjału utworów Edyty. I to nie ważne w jakim stylu/klimacie były to utwory.

:? :-)
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Sebuch »

Utwór na swoim Instagramie promuje już także Cleo:
https://www.instagram.com/p/BbusrP0lfU2 ... y=cleo_don
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: Kamui Shiro »

spot_me pisze:Jakie szanse ma ten singiel w stacjach radiowych w okresie przedswiatecznym? To jakis fenomen by wydawac w tym czasie utwor taneczny, chyba ze Donatan chce go wypromowac ''przedkarnawalowo'.

Dlaczego nie?Przejdzie na karnawał od razu i tyle. Koncowka roku służy powrotom Edyty.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ray »

Katarzynaa pisze:Piosenka ukaże się z podpisem Donatana i Roberta Lewandowskiego
Nie sądzę.
To jest piosenka Edyty i Donatana, a nie Edyty, Donatana i Lewandowskiego. :)
Edyta mówiła, że nagrała tę piosenkę w grudniu, czyli prawie rok temu, a o tym, że Lewandowski ma wyprodukować płytę Donatana, napisano po raz pierwszy zaledwie dwa tygodnie temu.
Katarzynaa pisze:Nie wierzę, że to piszę ale jeżeli tak się stanie to pierwszy raz będę myśleć, że problem tkwi faktycznie w naszej kochanej :edi:
A to Ty do tej pory tego nie wiedziałaś? :)
Edyta mówiła, że będzie teledysk do Glow on. Nie było.
Edyta mówiła, że będzie teledysk do Oczyszczenia. No i jest, tylko że Edyta udaje, że go nie ma. ;-)
Edyta mówiła, że będzie teledysk do Grateful. Nie było.
A teraz będzie czwarty z rzędu singiel bez klipu. :)

Też nie wiem, czemu akurat teraz będzie premiera. Przyszło mi na myśl, że może Donatan chce zrobić tak jak rok temu Chylińska i wydać swój album bez zapowiedzi. Ale bez klipu do pierwszego singla? To by się kupy nie trzymało.
Jeżeli Donatan faktycznie chce najpierw sprawdzić, czy Andromeda chwyci i od tego uzależnia, czy klip będzie, czy nie, to się przeliczy.

I również jestem zdania, że Edyta nie będzie promowała tej piosenki. Będzie występ w "Voice", pewnie wizyta w śniadaniówce, gdzie więcej czasu Edyta poświęci na mówienie o operacji kolana niż o Andromedzie, i może jeszcze występ z tą piosenką na sylwestra. I to będzie na tyle. I to nie jest defetyzm, tylko umiejętność wyciągania wniosków z przeszłości. :)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: DAAMI »

Chwilka. Coś mi się nie zgadza. 25.10.2017 na jastrzębiu była afera, że Chylińska obraziła się na Donatana za to, że On uznał iż "Andromeda" jest najlepszą kompozycją i tylko do tej piosenki ZOSTAŁ JUŻ NAGRANY teledysk ... Czyli Jastrząb kłamał, aby zrobić tanią sensację?
Poza tym ktoś tu na forum kiedyś pisał, że na przełomie wakacji Edi była we Wrocławiu i tam nagrywała teledysk do tej piosenki. Pisaliście też, że Marcin Wieczorek również chwalił się tym na instagramie, że byli we Wrocławiu. Hmmm.. efekty tamtej pracy nie spodobały się i wyrzucili do kosza?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: spot_me »

DAAMI pisze:efekty tamtej pracy nie spodobały się i wyrzucili do kosza
Bardzo prawdopodobne w przypadku Edyty. Po raz kolejny nie utozsamila sie z jakoscia. Dlatego Donatan sie wkurzyl i stwierdzil, ze jest kosmitka z innej galaktyki (tak jak napisal na swoim fb) :lol3:
ODPOWIEDZ