Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland VIII

25.11.2017 r.

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Piter »

gawello pisze:Właściwie to nie ma się co dziwić, że pomyliła tekst, bo - jak dla mnie - Andromeda to jeden wielki zlepek bezsensownych sentencji. Trzeba naprawdę się skupić, żeby zapamiętać kolejność tych mądrości Cleo... :roll:
Dokładnie. Takie liryczne pozoranctwo.
Za to fajnie wyglądała. :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: IgaAga »

Dla mnie kompromitacja, wychodzi artysta tej klasy, w utworze premierowym, w programie mającym nie małą widownię i kładzie totalnie występ przypadek- czy już tradycja. Jak dla mnie za dużo blichtru i splendoru za mało pracy. Nawet jeśli ma problemy ze stresem i zapamiętywaniem to są specjaliści, którzy mogą pomóc. Stać ją na zapłacenie za cały wagon do Krakowa jak się chwaliła, a nie stać na psychoanalityka. Kompletny brak szacunku do odbiorcy. :d
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Jarrecky »

Nie rozumiem tego ciągłego narzekania. Moim zdaniem występ bardzo udany. Dajcie już spokój. Wyładowujcie swoje frustracje gdzie indziej. Dawno tu nie zaglądałem i nie wierzę w to co czytam. Dlaczego jest w Was tyle jadu i ciągłego niezadowolenia?
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Robik »

A miałem nadzieję, że żartowała rano z tymi piórami - niestety :oops: .
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: MacLean »

Dużo tu histerii :hellobaby:
Końcówka była okej.
Na początku rzeczywiście coś się sypało :( Nie wiem czy mądrze jest przegadać znaczną część nowej piosenki wykonywanej po raz pierwszy na żywo :P
Na pewno nie zgadzam się z tym, że był to najgorszy występ w tv i że finaliści wypadli lepiej :PP Powierzenie temu kwartetowi piosenki Mariah Carey to szczególna forma znęcania się nad niepełnosprawnymi.
Rozbawiło mnie, że różowiutka podopieczna Szpaka wygrała 8P Ja tam słyszę Nykiel :roll:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: IgaAga »

Jakiego jadu raczej żalu i rozczarowania, jeśli ktoś się rekomenduje jak mega profesjonalista, to chyba można od niego wymagać znajomości tekstu.
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Cristof006 »

Jarrecky pisze:Nie rozumiem tego ciągłego narzekania. Moim zdaniem występ bardzo udany. Dajcie już spokój. Wyładowujcie swoje frustracje gdzie indziej. Dawno tu nie zaglądałem i nie wierzę w to co czytam. Dlaczego jest w Was tyle jadu i ciągłego niezadowolenia?
No sorry. Wydaje piosenkę raz na ruski rok i nie potrafi nauczyć się tekstu? Zwłaszcza, że miała cały rok na naukę. Drugą część utworu już dobrze wykonała. Tylko taka trochę zagubiona na scenie, nie wiedziała co ze sobą zrobić :P
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Jarrecky »

Ciągła krytyka :roll: Nauczyła się, nie nauczyła sie...pióra, bez piór. Ważne, że jest.Doceńmy to co mamy.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: spot_me »

Tancerze Aguroli sa juz zbyt kosztowni dla Edyty? Czy moze on tez juz jej czyms podpadl?
Nie wspomne juz o chorkach, ktorych Gorniak nie uznaje juz od lat, a w takich sytuacjach jak ta dzisiejsza bylyby jak kolo ratunkowe.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: rav33 »

Moim zdaniem słabo. Zapomniała tekstu, więc zwróciła się do publiczności... Już prawie słyszałem kolejne: "jak się czujecie", "jesteście tam", "jak się macie, kochani"" albo "jump, jump" :)
divie się sporo przytyło, więc chodzi w workach. A ten pióropusz jakiś dziwny był.
O ile, song może chwycić, ale nie zapisze się w historii polskiej piosenki, o tyle, ten popis był żenujący.
:edi: to leniwiec, nie szanuje ani siebie, ani publiczności. Jest coraz gorzej. A ten spadek, jak dla mnie zaczął się od momentu, kiedy nie ma menagera. I będzie jeszcze gorzej. Szkoda.
Nawet nie warto oglądać tego występu po raz drugi, o mp3 już nie marzę.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: IgaAga »

Faktycznie Ty jak idziesz do pracy to nie rozliczają Cię z dobrze wykonanej pracy tylko cieszą się że przyszedłeś
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: ChristopherP »

Jarrecky pisze:Ciągła krytyka :roll: Nauczyła się, nie nauczyła sie...pióra, bez piór. Ważne, że jest.Doceńmy to co mamy.
To jest chyba najgorsze co może spotkać artystę - bycie docenianym za bylejakość.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: Kopaneek »

- "Edyta, pozdrowisz forum?"
- "Pozdrawiam forum... Chociaż nie wiem kogo mam pozdrawiać, bo tam nie ma moich fanów"

:ha: :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: ediva »

Mam wrażenie, że Edyta nie czuje się już na scenie tak pewnie jak choćby jeszcze 7 lat temu. Miewa lepsze i dużo gorsze dni. Każde wystąpienie jest dla niej wyzwaniem, które kosztuje ją wiele nerwów i energii. Tu nie chodzi nawet o ten profesjonalizm, czy jego brak - bardziej o kwestię psychiczną. Przypomina mi się jak Bartosiewicz opowiadała o swojej blokadzie psychicznej, która zamroziła jej karierę na 12 lat; nie była w stanie nagrywać, dawać koncertów, coś ją obezwładniało - do życia i na scenę przywróciła ją wieloletnia terapia... Nie mam pojęcia jak jest w przypadku naszej Edyty, ale mam nadzieję, że sobie z tym poradzi, czy też znajdzie kogoś, kto udzieli jej realnej pomocy. :(

Oglądając ponownie na YouTube - to wystąpienie nie było aż tak złe jakim wydawało się w tv. Było kilka momentów naprawdę świetnego wokalu; pod koniec Edyta w pełni odzyskała kontrolę i moc. Przeciętny widz, nie znający utworu, mógł nawet nie zauważyć, że coś poszło nie tak. Jednak z pewnością najbardziej rozczarowaną i wkurzoną na siebie osobą jest teraz sama Edyta...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta gościem specjalnym finału The Voice of Poland

Post autor: ray »

Jarrecky pisze:Ważne, że jest.Doceńmy to co mamy.
Czyli mamy cenić Edytę jako artystkę za sam fakt, że ona jest? :)
Skoro w paru miejscach zapomniała i pomyliła tekst, skoro zamiast zacząć śpiewać bridge, zaczęła śpiewać refren, to tego występu absolutnie nie można nazwać bardzo udanym.

Poza tym piszesz o jadzie i ciągłym niezadowoleniu.
Przecież kiedy Edyta poprzednim razem śpiewała w telewizji, czyli na festiwalu w Opolu, chyba nikt nie napisał tutaj, że było źle. Bo tamten występ był po prostu nieporównywalnie lepszy od dzisiejszego.
ODPOWIEDZ