Tylko Ty

Utwór promujący film "Dywizjon 303: Historia prawdziwa"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Dywizjon 303

Post autor: Steffie »

ediva pisze:
Marek pisze:Właśnie na Instagramie powiedziała, że to jej utwór życia... Jej utworem życia była piosenka TNJ.
Kilka lat temu twierdziła, że "Kotek" to "druga Ewka" :roll: Później miało to być Grateful, lecz nieszczęsne przepadło, przygniecione fatum poplamionej sukienki. Następnie :edi: była tak zachwycona Andromedą, że błagała o nią Donatana, udając jego kumpelę chodziła z nim na frytki do jego ulubionych barów, śmiała się z jego żartów, aż w końcu "wyrwała" mu ten utwór, by jak najprędzej zaprezentować światu nowe dzieło. Miał to być letni hit, lecz szybko wystygł zaserwowany w listopadowe chłody, a do kolejnego lata był już równie ekscytujący co mrożone frytki. Teraz Edyta dmucha kolejny balonik, niech się nacieszy przez te pięć minut.
Tez mnie to uderzylo, gdy to uslyszalam. Ja nie wiem, czy ona wierzy w te wszystkie androny, ktore opowiada, czy specjalnie prowokuje fanow. :twisted:
A tak w ogole to mnie sie fragmenty z lajfa na IG bardzo podobaly, ale co z tego, skoro ten singiel przepadnie tak jak i poprzednie. Do tej pory pamietam plomienna mowe Edki z premiery DDD, i gdzie jest teraz ten utwor? ;) Ale dobra, niech go wyda, kase dostala za ten projekt, to musi go doprowadzic do konca.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Dywizjon 303

Post autor: niuto »

Jeśli samej zainteresowanej nie zależy na rozwijaniu swojej kariery, to i nam nie powinno zależeć. Już kilka singli temu stało się jasne, że Edyta radiowego hitu mieć nie będzie, chyba, że kiedyś ktoś "władczy" wyciągnie do niej rękę jak przed laty zrobił to Kozyra. Tak czy inaczej trzeba się cieszyć z tego, że dostaniemy nową piosenkę, a sądząc po zapowiedziach będzie to styl, w którym divę wielu z nas kocha najbardziej. Cieszmy się muzyką, zapomnijmy o miejscach na listach.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Dywizjon 303

Post autor: pijej1 »

Ja bym chciał jej płytę w stylu Back to Basics Christiny Aguilery :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Dywizjon 303

Post autor: Steffie »

Edyta i nowa plyta... To sie nawet rymuje, ale to kompletnie nie pasuje. :smile:
Szczerze watpie, ze takowa jeszcze uslyszymy, no chyba ze jakis milioner zaplaci za nia z gory i nasza diwa zabierze sie w koncu do pracy nad ta plyta, bo bedzie zmuszona. ;) Na razie to chyba predzej dostaniemy Nobla w dziedzinie nauki. :P
Jesli chodzi o promocje nowej piosenki, to zapowiada sie, ze teledysk bedzie na poziomie, bo nie odpowiada za niego sama Edith. :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Dywizjon 303

Post autor: ray »

Wiadomo, że Edyta nie będzie promowała tej piosenki. Jestem zdziwiony, że niektórzy, po tylu latach obserwowania kariery Edyty, łudzą się, że będzie inaczej. :shock:

Przypominam, co :edi: powiedziała pół roku temu przy okazji premiery Domu dobrych drzew:
Edyta Górniak pisze:Muzykę filmową traktuję zawsze jako indywidualne, niezależne projekty, które płyną własnym nurtem.
Możliwe, że Edyta niebawem udzieli wywiadów dla Wirtualnej Polski, "Faktu" i portalu przeambitni.pl, gdzie powie coś o nowej piosence, ale będzie opowiadała również, jak Allan dogaduje się z Mateuszem Zalewskim, jak wyglądał obóz wojskowy Allana, jak czuje się jej mama, czy jest szansa, że w następnej edycji "The Voice Kids" znowu będzie jurorką, czy żałuje, że nie była na ślubie Joanny Krupy oraz dlaczego zablokowała Dodę na Instagramie. I te wszystkie "newsy" przyćmią premierę nowego singla.

Słów diwy, że Bei mir bistu shein to utwór jej życia, nawet nie będę komentował. :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Dywizjon 303

Post autor: Piter »

Marek pisze:Właśnie na Instagramie powiedziała, że to jej utwór życia... Jej utworem życia była piosenka TNJ.
Talk is cheap
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Dywizjon 303

Post autor: ray »

max28 pisze:
ray pisze:...oraz dlaczego zablokowała Dodę na Instagramie.
?? ?
Wczoraj na jednym z portali pojawił się artykuł pt. "Górniak zablokowała Dodę na Instagramie po tym, jak wyszła za mąż", dzisiaj napisał o tym kolejny serwis.
Znając zamiłowanie portali i tabloidów do pisania o relacji Edyta - Doda, można spodziewać się, że niebawem :edi: zostanie poproszona o ustosunkowanie się do tych publikacji. I obawiam się, że ona zamiast odpowiedzieć: "To nie ma znaczenia, chcę rozmawiać tylko o swojej pracy", zrobi to. Efekt będzie taki, że temat nowego singla zostanie "przykryty" przez takie bzdety. :(

Kiedy teledysk do nowej piosenki pojawi się na YouTube, Edyta powinna nie tylko zalinkować go na swoim fanpage'u, ale też poprosić fanów o komentarze, o udostępnianie tego klipu, skorzystać z funkcji "Przypnij post", podobnie na Instagramie - powinna umieścić link do klipu w opisie swojego profilu... Teraz Edyta ma nową asystentkę, to może jest cień szansy, że coś zmieni się w jej podejściu do wykorzystywania mediów społecznościowych do promocji jej muzyki, zobaczymy.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dywizjon 303

Post autor: endeven »

ray pisze:Wiadomo, że Edyta nie będzie promowała tej piosenki. Jestem zdziwiony, że niektórzy, po tylu latach obserwowania kariery Edyty, łudzą się, że będzie inaczej.
bardziej chyba chodzi o oczekiwanie promocji ze strony producentów filmu. Poki co jest bieda. Wystarczy spojrzeć jak mocno promuje się serial Rojst i pochodzący z niego singiel Brodki. A niby to tylko serial a nie wysokobudźetowy film pełnometrażowy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Dywizjon 303

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:A niby to tylko serial a nie wysokobudźetowy film pełnometrażowy.
Gdyby nie Brodka i jej piosenka, nikt by o nim nie słyszał. :P
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Dywizjon 303

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Z podpisu pod ostatnim filmikiem Edyty na Instagramie wynika, że utwór w polskiej wersji językowej barze nosił tytuł "Tylko Ty".
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Dywizjon 303

Post autor: niuto »

Rzeczywiście, biorąc pod uwagę, że to polska superprodukcja, która ma sławić sukcesy Polaków, to promocja filmu przedstawia się bardzo słabo. Ruszyła za późno i miernie. TVN wypuszczając do kin kolejną komedię romantyczną trąbi o tym na lewo i prawo przynajmniej na miesiąc przed premierą.

Tomasz Raczek ocenił brytyjski "Dywizjon" na 4/10, a polski - 5/10. Z jego recenzji wynika, że "nasza" wersja jest lepiej zrobiona jeśli chodzi o efekty specjalne. Scenariusz też jest atrakcyjniejszy, w brytyjskiej wersji podobno rola Polaków została zmarginalizowana, a Dorociński gra w zasadzie rolę drugoplanową.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Dywizjon 303

Post autor: pijej1 »

Kopaneek pisze:
endeven pisze:A niby to tylko serial a nie wysokobudźetowy film pełnometrażowy.
Gdyby nie Brodka i jej piosenka, nikt by o nim nie słyszał. :P
To nie jest jej piosenka tak gwoli ścisłości.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Dywizjon 303

Post autor: Marek »

Jak widzę fryzurę Edyty i te samoloty to mam skojarzenia z filmem Pearl Harbor z 2001r.

Piosenka jutro ukaże się w dwóch wersjach językowych? Jeśli tak, to teledysk też w dwóch wersjach? Ktoś, coś???
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Dywizjon 303

Post autor: Kopaneek »

pijej1 pisze:
Kopaneek pisze: Gdyby nie Brodka i jej piosenka, nikt by o nim nie słyszał. :P
To nie jest jej piosenka tak gwoli ścisłości.
Nie? Jak to? :shock: :o :o :o
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Dywizjon 303

Post autor: Kamui Shiro »

Kopaneek pisze:
endeven pisze:A niby to tylko serial a nie wysokobudźetowy film pełnometrażowy.
Gdyby nie Brodka i jej piosenka, nikt by o nim nie słyszał. :P

Nie sądzę, "Wyborcza" poświęciła mu jedno z ostatnich wydań "Gazety Telewizyjnej" i przecież nie tylko z uwagi na Brodki nutki.
Ciekawe z tą Bei mir bistu shein - już sam tytuł intryguje. Nie wiem, czy to już wyszło (kilka dni w oderwaniu od świata mediów), ale czekam z zaciekawieniem.
ODPOWIEDZ