Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Tomek »

Kurcze, Edyta mogłaby jeszcze skiknąć do nowego Big Brothera.. :robal:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ediva »

Tomek pisze:Kurcze, Edyta mogłaby jeszcze skiknąć do nowego Big Brothera.. :robal:
O tak, Baśka Kwarc mogłaby na nią krzyknąć "Edzia no co jest? Dość tego lelum polelum, nie wnerwiaj mnie kobito". Na co Edyta próbowałaby nauczyć Baśkę medytacji :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Michael »

Dziwię się, że żadna stacja telewizyjna w Polsce nie wpadła jeszcze na pomysł by zaproponować Edycie jej własne reality show - Edyta Górniak's World. Myślę, że byłoby to idealne ukoronowanie i spełnienie celebryckiej kariery Edyty Górniak.
Mariah Carey wprawdzie zaliczyła podobne reality show, ale ona przynajmniej ma imponujący dorobek muzyczny, w odróżnieniu od Edyty.
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Tomek »

Wy sobie jaja robicie, a ja nie żartowałem. Ktoś mógłby w końcu ustawić do pionu Wielkiego Brata :lol3:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Katarzynaa »

Ciekawe że niby ludzie nie mają o niej za dobrej opinii a jednocześnie pojawia się dużo komentarzy pod artykułami o agencie a stylu: Edyta Górniak w końcu jakies gwiazdy w agencie albo znam Górniak kto to reszta chociaż jedna gwiazda itp. Czyli ludzie jeszcze mają ja za gwiazde.. :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

Tomek pisze:Kurcze, Edyta mogłaby jeszcze skiknąć do nowego Big Brothera.. :robal:

nawet tak nie zartuj :lol3: bo ja kiedys o Agencie zażartowałam i masz ;)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Cypix »

Steffie pisze:To się porobiło przez tego "Agenta"... Nie można było wspólnie pojechac z chłopakiem na wycieczkę na Kanary? :edi:
Po co z chłopakami? Pojechała sama, wzięła kilkaset tysięcy, z premedytacją zawaliła test w pierwszym czy drugim odcinku i wróciła na trasę :D Proste. A jakże lukratywne. Do tego dostanie pewnie na własność kolejna markową kreację, w której zabryluje na konferencji ramówkowej TVN w marcu. Same plusy. Minusów w zasadzie brak. Z Agentem czy bez płyty i tak nie ma i szybko nie będzie. Agentka pierwszej klasy :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Tak, nawet juz wyskakuje haslo w google: Edyta Gorniak agentka. :P
Chyba nawet nie musiala nic zawalac, bo TVN ponoc nagial dla niej regulamin.

Edyta Górniak zarobi 400 tys. zł. Dla niej TVN nagiął też regulamin
http://www.gala.pl/artykul/agent-gwiazd ... 1127050652
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Jestem bardzo ciekaw, kiedy (i czy w ogóle) Edyta wróci na plan "Agenta".
Jutro Diwa ma koncert w Toruniu, 6 XII - w Suwałkach, 9 XII - występ na koncercie TVN-u w Poznaniu. Czyli najwcześniej 10 XII wróci na Kanary? :hmmm:
Mnie się wydaje, że ona już odpadła z tego programu, pachnie tutaj ustawką na kilometr, no ale zobaczymy...
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Madziaa »

A może to był tylko jakiś krótki występ gościnny lub coś w tym stylu? Przyznaje, że cały czas mam taką cichą nadzieję. Niby wyleciała tam 14-go zaraz po urodzinach a już 24-go miała koncert w Polsce. To tylko 10 dni więc z pewnością nie zdążyli nagrać całego programu. Gdyby odpadła tak szybko to też trochę zbyt oczywiste. Poczekamy, zobaczymy
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Cypix »

Madziaa pisze:A może to był tylko jakiś krótki występ gościnny lub coś w tym stylu? Przyznaje, że cały czas mam taką cichą nadzieję. Niby wyleciała tam 14-go zaraz po urodzinach a już 24-go miała koncert w Polsce. To tylko 10 dni więc z pewnością nie zdążyli nagrać całego programu. Gdyby odpadła tak szybko to też trochę zbyt oczywiste. Poczekamy, zobaczymy
A to przepraszam, w takim wypadku ze 3-4 odcinki mamy zapewnione :D
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Madziaa, ja też cały czas jeszcze biorę pod uwagę, że Edyta będzie tam tylko gościnnie.
:edi: już 23 XI miała występ zamknięty w Nadarzynie, następnego dnia wróciła na trasę akustyczną, czyli baaardzo krótko była na planie "Agenta". Zwyciężczyni drugiej edycji, Daria Ładocha powiedziała ostatnio, że nagrania programu trwały w sumie 6 tygodni. Skoro to było 12 odcinków, to Edyta przez tych kilka dni między 14 XI a 23 XI wzięła udział w max 3 odcinkach.
Z drugiej strony Misiek Koterski był widziany parę dni temu w Polsce w jakimś salonie urody, więc albo faktycznie nagrania "Agenta" zostały podzielone na 2 tury, albo on też już odpadł.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

Edyta powiedziała na live na insta, ze to prawda, iż zgodzila się na udział w agencie, ale „nie pytajcie mnie, kto jest agentem, bo obowiązuje mnie klauzula poufności (?)”. Wcześniej tez mówiła, z tajemniczym wyrazem twarzy, ze ma wolne 30 dni w styczniu, ale nie przyjmuje żadnych zaproszeń. Nie wiem, o co w tym chodzi. Myśle, ze Edyta nie podpisała „zwykłej” umowy. W końcu jak by to wyglądało, gdyby diva odpadła w którymś z pierwszych odcinków.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Frytka pisze:Wcześniej tez mówiła, z tajemniczym wyrazem twarzy, ze ma wolne 30 dni w styczniu, ale nie przyjmuje żadnych zaproszeń.
Byłoby fajnie, gdyby te 30 dni wolnych w styczniu Edyta przeznaczyła na nagranie płyty akustycznej, ale obawiam się, że ona przeznaczy je na kręcenie programu "Agent - Gwiazdy". ;-)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Cypix »

Frytka pisze:Edyta powiedziała na live na insta, ze to prawda, iż zgodzila się na udział w agencie, ale „nie pytajcie mnie, kto jest agentem, bo obowiązuje mnie klauzula poufności (?)”. Wcześniej tez mówiła, z tajemniczym wyrazem twarzy, ze ma wolne 30 dni w styczniu, ale nie przyjmuje żadnych zaproszeń. Nie wiem, o co w tym chodzi. Myśle, ze Edyta nie podpisała „zwykłej” umowy. W końcu jak by to wyglądało, gdyby diva odpadła w którymś z pierwszych odcinków.
Historia Kasi Figury w Tańcu z Gwiazdami pokazuje, że nie zawsze największe gwiazdy kolejnych edycji wielkich TV Shows mają specjalne względy...

To będzie płyta akustyczna czy koncertowa z trasy akustycznej?
ODPOWIEDZ