Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Z doniesien medialnych, ale tez z prostej matematyki dotyczacej terminow wynika ze produkcja tego szoł dostosowała sie do grafiku koncertowego Edyty :-) I Pudelek a zaraz po nim inne strony beda o tym pisac, no ale faktycznie smiechu warte :-) haha ;-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

IgaAga zwróciła uwagę na ważną rzecz. Bardzo możliwe, że faktycznie to właśnie przez "Agenta" Edyta zdecydowała się wymiksować z "The Voice Kids". Jej tłumaczenie, że musiała nagle zrezygnować z udziału w "Voice" ze względu na chorobę mamy mnie nie przekonuje - tym bardziej, że podobno po rezygnacji Edyty producenci programu najpierw zwrócili się do Natalii Nykiel i dopiero gdy ona odmówiła, to zgłosili się do Cleo, która w dodatku przyjęła propozycję po kilku dniach, jak sama napisała.

Na początku w ogóle nie chciało mi się wierzyć w ten dzisiejszy news. Tak jak Max28 czy K+b myślałem, że ewentualnie Edyta pojawi się w "Agencie" tylko gościnnie.

Obok Edyty mają wystąpić: Krystyna Czubówna, Maria Sadowska, Andrzej Gołota, Violetta Kołakowska z domu Kołek, Agata Nizińska, Zofia Zborowska, Aleksander Doba, Michał Koterski, Damian Kordas, Angelika Mucha, Rafał Jonkisz i jeszcze jakieś 2 osoby.
Górniak i Czubówna obok jakiejś blogerki czy chłopaka, którego największym osiągnięciem jest to, że 3 lata temu wygrał konkurs piękności? Really? :shock:
Dla Edyty-Diwy udział w tym programie obok tego typu "gwiazd" to trochę samodegradacja - to tak, jakby Krystyna Janda i Anna Maria Jopek występowały w jednym show razem z Deynn i siostrami Godlewskimi.

Uwielbiałem pierwsze edycje "Agenta". Prowadziłem wtedy nawet specjalne zeszyty o tym programie. :lol3: Edycje z celebrytami też oglądałem, ale one były zdecydowanie mniej ciekawe niż te sprzed lat - gołym okiem widać, że mnóstwo rzeczy jest tam ustawionych.

Edyta pewnie dzieli teraz pokój z Sadowską. Wyobrażam, sobie, że będą mówiły do kamery, że bardzo się lubią, ale oczywiście nie będą mogły podać na wizji tytułu "The Voice of Poland", bo to w końcu program konkurencyjnej stacji. :)
Gołotę Edyta zna już z "Tańca z gwiazdami".

Mam nadzieję, że klimat, który jest na Wyspach Kanaryjskich, podróże samolotem czy wreszcie zadania nie zaszkodzą Edycie i nie będzie żadnego odwoływania koncertów. Oby.
miko pisze:A moze to Ty niczego nie rozumiesz ?
Cały czas pozwalasz sobie na taki napastliwy ton w stosunku do innych forowiczów. Po raz czwarty i ostatni upominam Cię, byś się tego wyzbył. Następnym razem przyznam Ci już ostrzeżenie, bo widzę, że konsekwentnie olewasz moje prośby.
miko pisze:zapowiedziala plyte Live
Edyta nie zapowiedziała płyty live, tylko powiedziała, że od razu po zakończeniu trasy akustycznej wejdzie do studia, by zarejestrować akustyczne wersje piosenek, które wykonywała na koncertach. Tak więc to będzie płyta studyjna, a nie płyta live. :) Ale skoro na żadnym z 10 dotychczasowych koncertów z trasy Edyta nie poruszyła tego tematu, to raczej tej płyty nie będzie.
miko pisze:Zupelnie powaznie - warto czasem wyluzowac a nie walic na oslep.
Stosuj się do tych słów, które sam teraz napisałeś. Pozdrawiam Cię ciepło. :)

Edyta jest teraz w trakcie największej trasy koncertowej w całej swojej karierze i ona niemal w samym środku tej trasy leci do Afryki nagrywać program "Agent - Gwiazdy". :boshe:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: addar »

Prowadziłem wtedy nawet specjalne zeszyty o tym programie.
czemu mnie to zupełnie nie dziwi! :shock: :PP :PP
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Chill-out »

yourhighglowon pisze:
weronka pisze:A mnie bardzo zastanawia udział Sadowskiej w Agencie. Zapowiada płytę 4 lata,niby cos nagrywa,ale tak naprawde to nic się nie dzieje. Chwyta się każdej okazji,żeby tylko zarobić pieniądze. Swoją droga edycja może być ciekawa i fajnie by było gdyby to wlasnie Edyta była agentem.
Marysia już wypełniła kontrakt płytowy z Sony Music Polska, więc nie jest jej łatwo wydać nowy materiał. Dziwne, że go (prawdopodobnie) nie przedłużyli, bo jej ostatnia płyta "Jazz Na Ulicach" pokryła się złotem, a koncerty biletowane wyprzedaje bez problemu ;) Jest wciąż aktywna zawodowo, ale ostatnio najbardziej się realizuje w reżyserowaniu - "Sztuki Kochania", potem własnego spektaklu, a teraz nowego serialu dla Polsatu.
Byłem wiosną zeszłego roku na jej koncercie, gdzie wykonywała nowy singiel, który miał wyjść latem 2017. Nie wyszedł... dopiero we wrześniu tego roku go nagrywała w studio :roll: Ostatnio stworzyła też z zespołem swojego męża muzykę do filmu dokumentalnego o Sejnach "Symfonia Małego Miasta".

Maria 6 grudnia ma koncert mikołajkowy w Siechnicach, więc też będzie musiała wrócić do Polski.
Typuję ją na Agenta... :hellobaby:
A ja myślę, że akurat Sadowska ma to przemyślane i płyta lub przynajmniej singiel wyjdzie właśnie razem z programem. Do promocji ostatniej płyty i trasy koncertowej po płycie świetnie wykorzystała "The Voice". Podobno szykuje voltę i płyta ma być w zupełnie innym klimacie. Z tego, co wiem to nie wydała jej właśnie dlatego, że miała tyle pracy, że nie mogła się poświęcić nawet nie tyle nagrywaniu, co promocji płyty. Teraz też reżyserowała serial dla Polsatu, więc wchodzi z projektu w projekt. Trochę jak Edi, tylko naprawdę. :P No i przeszła z TVP jednocześnie do Polsatu i TVNu, co jest całkiem niezłym ruchem.
Nie wiem jeszcze co myśleć o udziale samej Edyty ale akurat to, że są we dwie w tym programie może zrobić dobrą robotę i dla programu i dla nich samych. Pewnie będą sporo grały tą przyjaźnią. No i czekam na nagłówki "Jurorki z The Voice" będą ze sobą walczyć w TVNie. :D
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Widze, ze moje wypowiedzi w tym temacie Ray sukcesywnie wyrzuca do kosza - trafila mu sie fucha, czy to juz jest mobbing ?

Zacytuje zatem ponizej moje impresje dotyczace Edyty i Agenta (obie z usunietych postow):
Co do Edyty ja sie bardzo ciesze ze w trakcie trasy i poleciala do Londynu na koncert i ze kreci tego Agenta.
To jest cos nowego a jej dzialania sa tak intensywnie ze bedzie o niej mowa w mediach i to w okresie w ktorym jest aktywna artystycznie, nic tylko sie cieszyc ;-)
Powtorze zatem a propos Agenta - moim zdaniem bardzo dobrze sie stalo, ze Edyta nie zwalnia tempa i nagrywa ten program w przerwach trasy. Oby tylko nie opoznilo to jej zapowiedzianych planow wydawniczych ;-)
Ray - jak to mozliwe ze Forum pokazuje, ze nie jestes zalogowany a wyrzucasz posty do kosza ?
Zhakowales system zabezpieczen ? Z ciekawosci pytam ;-)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: niuto »

Miko, ty jesteś fanem Edyty od kilku miesięcy? Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze może wierzyć w przemyślane plany promocyjne Edyty, że ona planuje sekretne wydanie albumu, które zbiegnie się z emisją Agenta :shock:

To, że udział Edyty w takim programie jest degradacją nadszarpniętego statusu divy to jedno, ja natomiast nie wyobrażam sobie jej w ogóle w tym formacie. Edyta rozkminiająca kto może być agentem, odpowiadająca na jakieś szczegółowe pytania, i wypełniająca te idiotyczne zadania? Z ciekawości aż włączę telewizor. TVN osiągnął swój cel :ha:
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

niuto pisze:Miko, ty jesteś fanem Edyty od kilku miesięcy? Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze może wierzyć w przemyślane plany promocyjne Edyty, że ona planuje sekretne wydanie albumu, które zbiegnie się z emisją Agenta :shock:

To, że udział Edyty w takim programie jest degradacją nadszarpniętego statusu divy to jedno, ja natomiast nie wyobrażam sobie jej w ogóle w tym formacie. Edyta rozkminiająca kto może być agentem, odpowiadająca na jakieś szczegółowe pytania, i wypełniająca te idiotyczne zadania? Z ciekawości aż włączę telewizor. TVN osiągnął swój cel :ha:
Nie od wielu lat, ale nie tak intensywnie jak wiekszosc tutaj pewnie ;-)

Mysle ze akustyczny album wyjdzie najwczesniej wiosna (marzec/kwiecien) - chodzi o czas zeby Eda to zgrala, plany wydanicze Uniwersalu i prognozy sprzedazy. Jesli to sie zbiegnie z emisja Agenta to... chyba tym lepiej ? Bo przeciez Eydta bedzie udzielac wywiadow przy okazji tego szoł, na pewno zahaczy o plyte.

Co do Divy - jak napisalem wczesniej, ten Agent nie jest spojny z wizerunkiem Edy jako Divy.
Ale wydaje mi sie, ze jest spojny z jej charkaterem - ona przeciez lata pracowala w teatrze, musiala jakos manewrowac wsord swoich kolegow i kolezanek, spiewa o tym czasie nawet piosenke "Szyby".
To by bylo ciekawe zobaczyc ja kombinujaca z innymi co i jak, i dla Edki pewnie przygoda i dla widzow atrakcja bo Divy to jeszcze w tym calym Agencie nie widzieli ;P
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Chciałabym wierzyć i to bardzo, że Edyta będzie promować swoją muzykę poprzez Agenta. Ale tak nie będzie z dwóch, a właściwie trzech powodów. Po pierwsze nie ma żadnej muzyki do promowania, przecież nie będzie promować odgrzewanych kotletów. Po drugie to zupełnie nie jest w stylu Edyty, żeby promować cokolwiek związanego ze swoją muzyką, ba, ona nie potrafi tego dobrze zrobić nawet we własnych mediach społecznościowych, a co dopiero w mediach typu telewizja. A po trzecie tego typu program nie służy do promocji muzyki. To program czysto celebrytki. Tam idą ludzie, którzy naprawdę nie mają nic wartościowego do zaoferowania z punktu widzenia sztuki, tym bardziej dziwi mnie obecność Marii, ale cóż, może ona ma rzeczywiście coś muzycznego w zanadrzu. Edyta idąc do Agenta pokazuje po raz kolejny, że aktualnie nie ma nic do zaoferowania, bo za ok. 2 tygodnie jej jedyna działalność muzyczna zakończy się. Jeszcze pamiętam, gdy lamentowala w mediach, ze musiała zrezygnować z Voice'a, żeby nagrywać płytę, no więc gdzie jest ta płyta? ;)
niuto pisze:Miko, ty jesteś fanem Edyty od kilku miesięcy? Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze może wierzyć w przemyślane plany promocyjne Edyty, że ona planuje sekretne wydanie albumu, które zbiegnie się z emisją Agenta :shock:

To, że udział Edyty w takim programie jest degradacją nadszarpniętego statusu divy to jedno, ja natomiast nie wyobrażam sobie jej w ogóle w tym formacie. Edyta rozkminiająca kto może być agentem, odpowiadająca na jakieś szczegółowe pytania, i wypełniająca te idiotyczne zadania? Z ciekawości aż włączę telewizor. TVN osiągnął swój cel :ha:
Dokładnie tak! Z tym, że ja na pewno nie włączę TV, żeby te popisy oglądać. :P
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Tomek »

A jest szansa, że zobaczymy "prawdziwą" Edytę w tym programie? Chciałbym zobaczyć jaka jest naprawdę w różnych sytuacjach, np. gdy się mega stresuje lub denerwuje :roll:
Azja Express ponoć obnażała prawdziwe oblicza uczestników. Druga strona to przecież odpowiedni montaż, rozumiem, że :edi: ma chody w TVN?.. :) :grzywka:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

miko pisze:Widze, ze moje wypowiedzi w tym temacie Ray sukcesywnie wyrzuca do kosza - trafila mu sie fucha, czy to juz jest mobbing ?
To nie jest mobbing, tylko to jest temat o udziale Edyty w "Agencie", więc pisz tutaj o "Agencie", a nie o Steffie, nie o mnie i nie o karierze Edyty w ogóle.
miko pisze:Ray - jak to mozliwe ze Forum pokazuje, ze nie jestes zalogowany a wyrzucasz posty do kosza ?
Zhakowales system zabezpieczen ? Z ciekawosci pytam ;-)
Istnieje możliwość ukrycia obecności na forum, ja i mniej więcej połowa aktywnych użytkowników korzystamy z tej opcji.
I na tym kończymy off-topic.

Zgadzam się z Niuto i ze Steffie, że naiwnością jest myślenie, że :edi: wykorzysta udział w "Agencie" do promocji muzyki. Tak to się jeszcze łudziliśmy w 2014 i 2015, że Edyta wyda płytę nagraną z Dustplastic i będzie ją promowała w "Voice". Ale teraz już jesteśmy mądrzejsi. :)

Bardzo jestem ciekaw, jak Edyta zostanie w tym programie pokazana. Jak ona sobie poradzi z zadaniami kondycyjnymi? :)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: spot_me »

Bo przeciez juz zbyt duzo czasu uplynelo od ostatniego razu gdy na oczach wszystkich robila z siebie ''slodka idiotke''. Nic jej nie nauczyl udzial w Rankingu Gwiazd. Zobaczymy zatem jak placze, piszczy, fochuje sie, jak udziela innym swej madrosci i filozofii zyciowych oraz jak sie zaprzyjaznia z Viola i kokietuje Koterskiego. To sie nazywa budowanie marki na miare swego glosu i talentu.
Z kazdym rokiem bedzie teraz podejmowala sie projektow niskich lotow by tylko miec na rachunki skoro plyty nikt nie kupi, a koncerty najwyrazniej nie przynosza takich zyskow jakie by chciala. Brawo dream team za kolejny genialny krok w doradzaniu 'divie'.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Piter »

Mnie rozum podpowiada to, co większości. Ale przełamie ten schemat. A co mi tam. Niech będzie, że Edyta jest w tym programie, aby promować album, którego jeszcze nie nagrała. 8)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: addar »

Edytka powtórzy to samo co 8 lat temu w TzG " chciałam udowodnić tym którzy mnie wyśmiewali że nie dam rady ze jednak podołam , jest to dla mnie ogromne wyróżnienie by byc z takimi gwiazdami w jednym programie blabla " :edi:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2018, 22:02 przez addar, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Piter »

addar pisze:Edytka powtórzy to samo co 8 lat temy w TzG" chciałam udowodnic tym którzy mnie wysmiewali ze nie dam rady ze jednak podałam , jest to dla mnie ogramne wyróznienie by byc z takimi gwiazdami w jednym programi blabla " :edi:
Ten program obudził we mnie kobietę, artystkę i auto-agentkę. Panie Edwardzie, nawet pan nie wie, jak jestem Panu wdzięczna. Jest pan prawdziwym aniołem, moim słońcem. Tak się cieszę, że dziś nie pada.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Bedzie promowała znów cudze piosenki w postaci coverów? :edi:
Edith Górniak - When I look at you
http://youtube.com/watch?v=pCV6iH9ZXlM

Tylko żeby ich fale tam nie zmiotły :shock:
Huge waves hit Tenerife in Spain's Canary Islands
http://www.bbc.com/news/av/world-europe ... ry-islands
ODPOWIEDZ