Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Kasia Wołejnio jeszcze wróci do programu. Przypomnijcie sobie zwiastun całej edycji:
https://agent.tvn.pl/aktualnosci,3205,n ... 82997.html
I zauważcie, że od 2:14 Wołejnio krzyczy: "Ja Wam nie będę wszystkich rzeczy nosić!" i "Strata czasu, ja Wam mówię, kurde!", a w 3:21 stoi przy jakiejś tablicy i chyba próbuje rozwiązać jakąś zagadkę logiczną.

Już w pierwszej edycji była taka sytuacja, że osoba, która odpadła w pierwszym odcinku, w następnym wróciła. Co ciekawe, ta osoba później wygrała cały program - to był Antek Królikowski. :-)

Pojawił się już opis drugiego odcinka:
W drugim odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy wciąż przebywają na jednej z Wysp Kanaryjskich – Gran Canarii. Czekają ich trzy zadania. Pierwsze to wodna sztafeta w Porcie Mogan. Będą musieli przepłynąć wpław niemal 100 metrów, aby zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Jednak to nie odległość okaże się największym problemem, a warunki panujące w zatoce. Wysokie oceaniczne fale i silny wiatr mogą pomieszać im szyki. Komu się uda w walce z żywiołem? Czy wszyscy sobie poradzą, czy ktoś będzie musiał się poddać?

W następnej konkurencji zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna z grup będzie musiała wejść na pokład łodzi podwodnej. Ci uczestnicy nie tylko będą mieli okazję poobserwować podwodny świat oceanu, ale przede wszystkim będą musieli zachować czujność, bo to od nich uzależnione zostanie powodzenie zadania. Czy wszyscy będą działać na korzyść reszty?

W kolejnym zadaniu uczestnicy przekonają się, że w tym programie nie ma miejsca na odpoczynek. Sami podzielą się na dwie grupy – jedni będą pracować rano, drudzy w nocy. Pierwsza grupa będzie musiała wykazać się zdolnością koncentracji, a druga spostrzegawczością i odwagą, ponieważ zadanie rozegra się w starej, opuszczonej rzeźni. Co wygra: lęk przed ciemnością czy ambicja i chęć wykonania zadania? Czy komuś uda się odnaleźć pieniądze… a może coś więcej?

Stara rzeźnia to nie koniec niespodzianek. Eliminacje na Placu Santa Ana zaskoczą wszystkich…
Wydaje mi się, że Edyta odpadnie w tym odcinku.
Do pierwszego opisanego tu zadania pasuje mi apel Edyty: "Ratujcie Krysię!", a do trzeciego - jej krzyk: "Gdzie są te schody?!". We wszystkich zwiastunach i zdjęciach z planu Edyta pokazywana była albo w ujęciach, które już widzieliśmy w pierwszym odcinku, albo w tych, które pasują do opisu drugiego. Gdyby została dłużej, w zwiastunach pokazano by też ujęcia z innych zadań. Poza tym dobrze wiemy, że Edyta szybciutko wróciła do Polski - najpierw, 23 XI miała występ dla klasy biznesu w Nadarzynie, a następnego dnia - koncert w Zabrzu. Tak więc wygląda na to, że wystąpiła tylko w dwóch odcinkach.

Gołym okiem widać, że ten program jest wyreżyserowany...
Fajnie, że Edyta skoczyła z tego klifu - będzie miała co wspominać do końca życia. Ale to, jak to zostało pokazane, ta cała otoczka wokół tego - ech, szkoda słów...
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: m&m »

Dla mnie trochę sztuczny ten odcinek..
Pomijając fakt, że połowy uczestników nie kojarzę.
Koterski i jego "ja pierd..." powtarzane jak mantra po skoku było żenujące. Ogólnie on sam zachowuje się jakby coś do końca nie stykało..
Edyta oczywiście też nie mogła powstrzymać się od osobistych wywodów - poronienie, śmierć ojca nagrywana telefonem, choroba matki... Zrobiła z siebie ofairę zanim coś zaczęło się jeszcze dziać. Tego własnie się obawiałem. Edyta jak to śpiewa NoDoubt - DON'T SPEAK - JUST SING.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Gosia1423 »

10 powodów, dla których warto oglądać "Agenta" z Edytą Górniak: złote myśli, efekty dźwiękowe i serce ze złota (ZDJĘCIA)
https://www.pudelek.pl/artykul/143016/1 ... a_s/foto_1

Pudel znowu odleciał... Kolejny błyskotliwy "artykuł"... W ostatnim czasie często piszą o Edycie.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: tomek7 »

Pudel odlatuje często bo z tego żyje :lol3:
Edi jednak nic sobie nie robi i nawet dziękuje Pudlowi na FB :lol3:
Dobrze ze tak do tego podchodzi i ma to w .... :P
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Grzegorz »

Szczerze mówiąc, myślałem,że bardziej zmęczy mnie oglądanie tego szoł. Odcinki z Edytą obejrzę, resztę sobie odpuszczę z pewnością... Gdyby nie ta cała szopka przed skokiem, byłoby naprawdę spoko. Trzeba przyznać, że Edyta wygląda bardzo ładnie! :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

Chyba Edyta odpadnie w tym odcinku, w zajawce jakaś przemowa Edyty, mi wygląda na pozegnalną
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Madziaa »

Jeśli ktoś nie widział a ma ochotę, właśnie zaczyna się powtórka pierwszego odcinka
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Prawdopodobnie dzisiaj Edyta pożegna się z programem. Wskazują na to 3 fakty:
- Kinga Rusin powiedziała, że nagrania całej edycji (12 odcinków) trwały w sumie 34 dni, a Edyta spędziła na planie "Agenta" max 8 dni - 14 XI miała 2 koncerty w Warszawie, a już 23 XI zaśpiewała w Nadarzynie na gali biznesu Fast Textile, na co dowodem jest to nagranie
- we wszystkich zwiastunach Edytę pokazywano wyłącznie w zadaniach z dwóch pierwszych odcinków
- jak już zauważyła Karen, w zwiastunie drugiego odcinka pojawia się przemowa Edyty, która wygląda na pożegnalną.

W poprzedniej edycji w drugim odcinku odpadł Maciej Myszkowski. Tak więc wygląda na to, że Edyta pożegna się z show dokładnie na tym samym etapie co mąż Jusi. :PP

Może Edyta sama zrezygnuje? Powie, że chciałaby zostać dłużej w programie, ale musi wracać do Polski, bo publiczność na nią czeka? Jej słowa z zajawki: "Mam nadzieję, że Was nie zawiodłam" pasowałyby mi do czegoś takiego. Może to właśnie dzięki temu Kasia Wołejnio wróci do gry?
Gdyby Edyta standardowo odpadła i jeszcze udawałaby, że jest zaskoczona i smutna, byłoby to już zbyt grubymi nićmi szyte...

Przed programem Edyta miała okazję poznać co najmniej pięcioro uczestników: Misiek Koterski brał udział w "Jak oni śpiewają", z Andrzejem Gołotą występowała w tej samej edycji "Tańca z gwiazdami", z Marysią Sadowską razem jurorowała w "Voice", Kasię Wołejnio poznała w Los Angeles (były przecież zdjęcia Edyty, Joanny Krupy, Kasi i Rinke Rooyensa z ich wspólnego lunchu), a Wiktor Mrozik podobno u niej tańczył.
Zawsze wydawało mi się, że Edyta lubi się z Sadowską, tymczasem ostatnio rozpisywano się, że to z Kołakowską ona była najbliżej w programie. Cóż, pewnie w redakcjach portali plotkarskich różne rzeczy się wymyśla. ;)

Pamiętajcie, że dzisiaj od razu po "Agencie", o 22.25 na TVN Style będzie "W roli głównej" z Edytą. :)
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: m&m »

To było żenujące.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: B@r »

Edyta miała powrócić do programu po drugim odcinku. Ale stwierdziła inaczej.... :) Serio, przed tym, produkcja myślała, że ona wróci po koncertach na plan.

Wyciągnijcie wnioski z tego sami.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Margaret »

Dziś program opuściły dwie największe gwiazdy tej edycji ... ;(

B@r mnie wyprzedził bo jeszcze do przed chwilą wierzyłam, że może Górniak wróci do programu w połowie sezonu ... :beczy:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

B@r pisze:Edyta miała powrócić do programu po drugim odcinku. Ale stwierdziła inaczej.... :) Serio, przed tym, produkcja myślała, że ona wróci po koncertach na plan.
Tak, na pewno. :roll:
23 listopada Edyta wystąpiła dla klasy biznesu w Nadarzynie.
24 listopada miała koncert w Zabrzu.
27 listopada miała koncert w Bydgoszczy.
29 listopada miała koncert w Szczecinie.
30 listopada miała koncert w Poznaniu.
1 grudnia miała dwa koncerty we Wrocławiu.
3 grudnia miała koncert w Toruniu.
6 grudnia miała koncert w Suwałkach.
9 grudnia wystąpiła na koncercie "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku.
Chcesz powiedzieć, że produkcja programu, Kinga Rusin i wszyscy pozostali uczestnicy byliby gotowi czekać na powrót Edyty na plan "Agenta" co najmniej do 10 grudnia i spędzać Boże Narodzenie daleko od swoich domów i rodzin, kręcąc ten program??? Nie wiem, kto byłby w stanie uwierzyć w takie bajki.

Szkoda, że Czubówna tak szybko się pożegnała z programem. Może też miała podpisany kontrakt tylko na 2 odcinki. :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: B@r »

ray pisze:
B@r pisze:
Chcesz powiedzieć, że produkcja programu, Kinga Rusin i wszyscy pozostali uczestnicy byliby gotowi czekać na powrót Edyty na plan "Agenta" co najmniej do 10 grudnia i spędzać Boże Narodzenie daleko od swoich domów i rodzin, kręcąc ten program??? Nie wiem, kto byłby w stanie uwierzyć w takie bajki.
Tak brzmiały wiadomości od menedżera EG. :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

A kto jest menadżerem EG?
O Wieczorku ona zawsze mówi, że to jest jej asystent, a nie menadżer.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: B@r »

ray pisze:A kto jest menadżerem EG?
O Wieczorku ona zawsze mówi, że to jest jej asystent, a nie menadżer.
A to nie jest oczywiste? Ojej. To proszę o to pytać asystenta. :)
ODPOWIEDZ