Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Grzegorz »

Spoko, nie będę musiał tego dłużej oglądać :lol3: Czekam na muzykę od Edyty, a nie skoki na kasę w reżyserowanym szoł. 8)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ediva »

:edi: skoczyła po 400 tysięcy i dalej nie musi już sobie nic udowadniać. Tak samo jak nie musi nic udowadniać wydając płyty czy teledyski do swoich singli... Ona już nic nie musi - ona ewentualnie może za odpowiednią stawkę. A listopadowe koncerty zamkną kolejny bardzo muzyczny rok.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Dwa najważniejsze fragmenty z Edytą są na YouTube - tak więc jeśli ktoś w ogóle nie oglądał programu, to tu jest esencja:
-> skok z klifu
-> rezygnacja

Dlaczego Edyta Górniak dobrowolnie odeszła z programu? [Agent Gwiazdy]:
https://www.youtube.com/watch?v=mQ4DfUtcXvE

Edyta tutaj powiedziała, że jej decyzja o odejściu z programu była bardzo trudna, bo zdążyła się przywiązać do całej ekipy - nie tylko do uczestników, ale też do całej produkcji. :roll:
Rozumiem, że osoby, które niespecjalnie interesują się Edytą, nie wiedziały, że ona miała trasę akustyczną akurat wtedy, kiedy kręcono program, i że te koncerty musiała mieć zakontraktowane wcześniej. Dziwię się tylko, że aż tylu komentujących na Facebooku i Instagramie Edyty nie miało i wciąż nie ma pojęcia, że to była ustawka. Przecież w końcu wielu z nich było na koncertach, więc tym bardziej powinni umieć powiązać jedno z drugim.

Edyta Górniak przed skokiem w przepaść: Jeśli umrę nie będę musiała płacić podatków:
https://www.youtube.com/watch?v=i02zNM9XHfs

Okazuje się, że po lutowej konferencji Edyta udzielała wywiadów i dla "Dzień Dobry TVN", i dla "Faktu", i dla "Super Expressu", i dla Jastrząb Post, i dla Party, i dla Wirtualnej Polski, i dla przeAmbitnych. :shock:
Były jeszcze też wywiady dla Magdy Mołek, dla Krzysztofa Ibisza, dla "Vivy!" i teraz w sobotę Edyta będzie w "Dzień Dobry TVN", a kiedy wreszcie będzie jakiś wywiad o muzyce? ;)
Na stronie "DDTVN" jest napisane, że w ten weekend program będą prowadzili Rusin i Meller. Tak więc możemy się spodziewać rozmowy o "Agencie" i o tym, że Edyta i Kinga się pogodziły.

Finałowy odcinek "Agenta" będzie dopiero nagrywany - w Polsce, pod koniec kwietnia albo na początku maja. Tak jak w poprzednich edycjach, powinni wziąć w nim udział wszyscy uczestnicy, czyli Edyta też.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Gosia1423 »

Wcale nie dziwi mnie, że wiele osób nie widzi ustawki... Chociaż byli na trasie koncertowej.... Niestety, ale nasze społeczeństwo jest ogłupiałe, nie potrafi filtrować informacji, analizować ich czy poszukiwać innych źródeł.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: KrzysiekF »

Czwarty sezon programu „Agent - Gwiazdy” ogląda średnio 1,20 mln widzów, o 100 tys. osób mniej niż drugą edycję pokazywaną rok temu. TVN w czasie nadawania reality-show jest drugi w rynku telewizyjnym.
Program, w porównaniu do pokazywanej w analogicznym okresie rok wcześniej drugiej edycji, stracił 100 tys. widzów. Wówczas pierwsze trzy odcinki produkcji oglądało średnio 1,30 mln osób, a ich udział wynosił 9,46 proc. w 4+, 14,67 proc. w 16-49 i 12,02 proc. w 16-59.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... tys-widzow
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

Ale najlepszy był wywiad z ta żoną Hollywood która powiedziala ze Edyta spóżniła sie ileś tam godzin an nagranie (chodziło wtedy o te skoki ich) i musieli na nia czekac, i ta babka co prowadziła ten wywiad poleciała do Edyty i mówi jej że ta i tak tak powiedziała, mina Edyty bezcenna, i "coś takiego "etc. i tez przy okazji Edyta zdradziła ze ona nie jeżdziła busem z grupa, tylko z producentem innym srodkiem transportu ( i dlatego sie troszke wtedy spóżniła) -więc jej "żżycie z grupa" tak własnie wygladało :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: KrzysiekF »

Jestem bardzo ciekaw, co myślą sobie osoby związane z produkcją Agenta , od PR po osoby które brały udział w rozmowach z Edytą przed rozpoczęciem nagrań, oraz te które negocjowały stawkę.

W internecie jak i w branży pojawiają się już głosy , że była to ostatnia edycja AGENT - a , wyniki oglądalności mimo tak mocnej obsady są marne.

Na portalach mediowych pojawiają się komentarze , które skupiają się głównie na Edycie i jej odejściu , czy jak inni wolą " ustawki"
Tą całą ustawką z odpadnięciem Górniak TVN pokazał, że ma swoich widzów za idiotów, którzy nie do końca czają filozofię tego formatu i że to przejdzie. Jak widać po wynikach - polski widz wyczuwa sciemę na kilometr. To było podtarcie się formatem. Nie ma sensu śledzić ustawionego Agenta.
Był Sylwester z Edytą - przeszedł bez echa.
Występ podczas gali Fryderyków wywołał burzę.
AGENT nie podniósł oglądalności, a są i głosy że udział Edyty spowodował odejście widzów ...

co dalej ?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Faktycznie oglądalność jest słaba. I każda kolejna edycja przyciąga coraz mniej widzów. Też jestem zdania, że piątego sezonu już nie będzie.
karen pisze:i tez przy okazji Edyta zdradziła ze ona nie jeżdziła busem z grupa, tylko z producentem innym srodkiem transportu ( i dlatego sie troszke wtedy spóżniła) -więc jej "żżycie z grupa" tak własnie wygladało :lol3:
Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Edyta spała w innym hotelu niż reszta grupy. :)
Pamiętam, że w poprzedniej edycji pokazywano, że uczestnicy mieszkali w pokojach dwójkami, np. Ilona Ostrowska razem z Julią Wróblewską, a Peja razem z Maciejem Myszkowskim. A w tej edycji chyba każdy miał własny pokój. Edyta miałaby spać w jednym pokoju z Kołakowską? Trudno mi to sobie wyobrazić. ;)

Ciekawe też, że ani w programie, ani w wywiadach nagranych po konferencji w ogóle nie poruszono tematu znajomości Edyty i Sadowskiej. Najwyraźniej TVN bardzo pilnował, by nie promować "The Voice of Poland" na swojej antenie. :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

ray pisze:Faktycznie oglądalność jest słaba. I każda kolejna edycja przyciąga coraz mniej widzów. Też jestem zdania, że piątego sezonu już nie będzie.


Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Edyta spała w innym hotelu niż reszta grupy. :)
Pamiętam, że w poprzedniej edycji pokazywano, że uczestnicy mieszkali w pokojach dwójkami, np. Ilona Ostrowska razem z Julią Wróblewską, a Peja razem z Maciejem Myszkowskim. A w tej edycji chyba każdy miał własny pokój. Edyta miałaby spać w jednym pokoju z Kołakowską? Trudno mi to sobie wyobrazić. ;)
Było w pierwszym odcinku ze Sadowska była z tą Nizińską w pokoju, a Misiek z Kordasem, Edyta na bank sama ;)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Temat "Agenta" chyba juz sie konczy. Bylo, minelo. Kasa przyszla, kasa pojdzie. Oby poszla na jakies muzyczne cele. Nie chce znow pisac o plycie, ale fajnie by bylo, gdyby Edyta zrobila w koncu cos muzycznego dla fanow. :P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Wczoraj Edyta wzięła udział w nagraniu finałowego odcinka.

screen z Instastory Violi Kołakowskiej:
https://www.instagram.com/p/BwsCcbMh8UB/

I bzdurny artykuł na Pomponiku:
Edyta Górniak rozpętała piekło na planie "Agenta" - Mariola Gołota wybiegła ze studia!:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... Id,2956630
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: B@r »

ray pisze:Wczoraj Edyta wzięła udział w nagraniu finałowego odcinka.

screen z Instastory Violi Kołakowskiej:
https://www.instagram.com/p/BwsCcbMh8UB/

I bzdurny artykuł na Pomponiku:
Edyta Górniak rozpętała piekło na planie "Agenta" - Mariola Gołota wybiegła ze studia!:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... Id,2956630
Dlaczego bzdurny? Taka sytuacja miała miejsce na planie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Nawet jeśli taka sytuacja faktycznie miała miejsce, to tytuł artykułu był bzdurny - Edyta rozpętała piekło na planie "Agenta"??? Jeśli już, to raczej Mariola Gołota, a nie Edyta.

Viola Kołakowska pogodziła się z Kasią Wołejnio? "Sprawę wzięła w swoje ręce Edyta Górniak":
https://www.pudelek.pl/artykul/145810/v ... a_gorniak/
Pudelek pisze:Rolę dobrej wróżki, pomagającej w zażegnaniu sporu, odegrała... Edyta. Wokalistka, znana z zamiłowania do dramatów i emocjonalnych uniesień, nie mogła znieść krążących wkoło oparów konfliktu. Jej dobre intencje wzmacniał fakt, że podczas udziału w Agencie zdążyła zaprzyjaźnić się z byłą partnerką Karolaka:

Sprawę wzięła w swoje ręce Edyta Górniak. Zawołała obydwie zainteresowane i kazała sobie wyjaśnić problem. Diva jest przeciwna takim potyczkom słownym. Jej zdaniem psują atmosferę, w której przybywa.
Skoro Edycie tak zależało na zażegnaniu konfliktu Kołakowskiej z Wołejnio, to niech teraz sama zażegna swoje konflikty z Dodą, Steczkowską, Rodowicz, Sablewską i Horodyńską. :PP
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Gosia1423 »

Nie śledzę tego programu, nie wciągnął mnie...Ciężko się ogląda te wyreżyserowane dramy :/

Dodano po 21 godzinach 18 minutach 54 sekundach:
Kasia Wołejnio jednak NIE wybaczyła Violi Kołakowskiej: "Z nikim się nie pogodziłam i nie pogodzę"
Wydawało się jednak, że konflikt celebrytek został zażegnany, a z dramatu pozostały jedynie artykuły na Pudelku. Pomostem łączącym zwaśnione panie miała stać się Edyta Górniak. Uduchowiona wokalistka podobno nie mogła znieść ciężkiej atmosfery kłótni: Zawołała obydwie zainteresowane i kazała sobie wyjaśnić problem. Diwa jest przeciwna takim potyczkom słownym - donosił Pomponik.
https://www.pudelek.pl/artykul/146030/k ... 5362953:v3
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Sebuch »

Ray, z Rodowicz chyba konflikt zażegnany, bo bardzo miło się do niej odniosła na planie "Hit, Hit, Hura", chwaliła jej występ i piosenkę.
Potem jeszcze chwaliła się, że Maryla zaprosiła ją na swój "przepiękny" jubileusz Opolu.
ODPOWIEDZ