Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Ale cyrk albo raczej: ale agentka! :D Wzięła kasę i odeszła w drugim odcinku. Nieźle, skok w przepasc za 4 stówy. Takie rzeczy to tylko Edka potrafi. No i te dramatyczne łzy na końcu. Naprawdę tak mało nakręcili, że nie dało się zrobić z tego materiału chociaż trzech odcinków? A z drugiej strony może to i lepiej, że odeszła tak wcześnie z tego programu, to chyba nie jest format dla niej.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

B@r pisze:A to nie jest oczywiste? Ojej. To proszę o to pytać asystenta. :)
Nie będę o nic pytał asystenta Edyty, bo nie chcę mieć żadnej styczności z tym człowiekiem. :)

Od samego początku było jasne, że Edyta będzie w "Agencie" króciutko, bo ma zakontraktowane koncerty akustyczne i - jak się później okazało - również występ zamknięty w Nadarzynie i udział w koncercie "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku.
Ty, B@r, już w listopadzie próbowałeś wcisnąć nam wszystkim kit, pisząc:
B@r pisze:Harmonogram “Agenta” jest dopasowany do Edyty. Na czas jej koncertów będzie przerwy w zdjęciach.
Na szczęście forowicze są inteligentni i nie dali się na to nabrać.
Wiadomo było, że pozostali uczestnicy, Kinga Rusin i wszyscy inni ludzie pracujący przy produkcji "Agenta" (a podobno było ich około 100) będą chcieli skończyć nagrania jeszcze przed Świętami.

Po obejrzeniu drugiego odcinka jest mi po prostu przykro, bo pamiętam, jak uwielbiałem "Agenta" przed laty, kiedy były jeszcze edycje ze zwykłymi ludźmi, i zastanawiam się, jak to możliwe, że z takiego fajnego programu zrobiono parodię, gdzie ustawką wieje na kilometr.
:edi: mogła powiedzieć prawdę - że rezygnuje, bo musi wracać do Polski na koncerty, ale nie: ona powiedziała, że nic nie jest w stanie pokonać tego, co przeżyła, skacząc w przepaść w poprzednim odcinku, i ona już nie potrzebuje sobie nic więcej udowadniać.
Edyta mogła również ogłosić swoją decyzję, kiedy tylko Rusin zaczęła sprawdzać testy - ale nie: najpierw się okazało, że Angelika Mucha przechodzi do następnego odcinka, potem - że Sadowska, i dopiero, kiedy miał być sprawdzany test Kołakowskiej, Edyta wstała i powiedziała, że chce odejść z programu zamiast osoby, która dzisiaj powinna odpaść. Czemu nie powiedziała tego wcześniej, zanim jeszcze sprawdzono testy Muchy i Sadowskiej? Przecież teoretycznie któraś z nich mogła wylecieć. :PP
Po "niespodziewanym" odejściu Edyty Kołakowska i Nizińska płakały - one nie wiedziały, że kilka dni później Górniak ma koncerty, na które fani pokupowali bilety za 200 zł? ;-)
I naprawdę bardzo możliwe, że Czubówna, tak samo jak Edyta, też podpisała kontrakt tylko na 2 odcinki.
Do tego jeszcze powrót Wołejnio...

Bardzo mi się podoba ten komentarz:
"Przyszłam do programu, żeby se skoczyć ze skały. Skoczyłam, wiec spadam. Po co mi ta wygrana, na waciki?" Do tego uczestnicy po niej płaczą straszliwie a po odejściu Krysi to Kinga musiała prosić o brawa, bo tak się cieszyli z powrotu Wołejnio. Ja rozumiem, że programy są reżyserowane, ale czy ta reżyserka nie powinna wyglądać choć trochę wiarygodnie? Zwłaszcza w tym programie? Już bym wolała, żeby Edyta odeszła, bo wpadła w kartony. Przynajmniej by było epicko.

:klaszcze:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: dorota »

ale ściema z tym agentem .. to się górniak nabawiła na koszt TVN... hahahaha
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Katarzynaa »

Od początku wiedzieliśmy że to ustawka.. Ja tam do Edyty nie mam pretensji w końcu TVN musiał się zgodzić na takie warunki.. Jej wina że byli gotowi dać 400 tys. za 2 odcinki, no sorry. Jak mi by dał ktoś taką propozycję nawet pół minuty bym się nie zastanawiała. A te teksty że liczy się tylko kasa.. No tak liczy się i czas to sobie uświadomić, że kasa się liczy. Edyta prawdopodobnie nie ma co liczyć na emeryturę jedyna jej szansa na życie.na jakimś poziomie na starość jest cisnąć teraz wszystko co się da i za dużo nie roztrwonić i ona dobrze o tym wie.

Dodano po 14 minutach 14 sekundach:
Prawda jest taka że nie ma co porównywać Edyty do innych kolegów i koleżanek z branży bo oni nie dostają takich propozycji. Aby obiektywnie porównać to dwie osoby musiałyby takie propozycje otrzymać i wtedy można porównać kto dla kasy się skusił a kto nie. I mam tu na myśli nie tylko Agenta ale także super kase za koncerty i występy w tym także zamknięte. Inni wydają płyty bo muszą aby istnieć Edyta ma ten komfort że narazie nie musi tego robić aby zarabiać na śpiewaniu.. Cóż, może za to jej tak nie lubią tyle wysiłków płyty koncerty godziny na siłowni a wchodzi Edzia ma kase i wygląda jak 1mln$.. Peszek. Przykład Nosowskiej niby artyska wydała płytę al3 jednocześnie jak większość celebrytów ma już na koncie książkę... I nie nie wydała jej dla kasy, w ogóle, absolutnie nie.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: KrzysiekF »

:wink: Górniak nazwisko od lat nie przyciąga już widzów przed szklany ekran.

Wyniki oglądalności nie kłamią.

1 odcinek w grupie 16-59 miał poniżej 800 tys widzów ...

8)

Jak na tak mocno reklamowany program i poniesione na
Na produkcje nakłady finansowe to nie jest sukces...

Cały program reżyseria na 102. Jednak odejście można było załatwić inaczej . Rola „oscarowa „Edyty od pierwszych do ostatnich minut udziały w tym show.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2019, 9:50 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Angie29 »

Dlatego Edyta to celebrytka nie artystka . Kiedyś Kiedyś wywiadzie z Patoleta była oburzona , ze ja uważa za celebrytke a kim jest osoba , która występuje w takich programach typu Agent , The Voice lub ten inny który był był z jej udziałem na TVP jak śpiewały te dzieciaki nie pamiętam tytułu .Ona nie wydaje płyt a lansuje się za kasę i śmie mówić , że jest Artystka . Ironia ....Czemu Justyna Steczkowska nie bywa już w programach i ściankach bo ona jest Artystka a Edyta celebrytka . Te jej koncerty za 200 zl ze starymi przebojami dziwię się publice, ze na to chodzą . Ona jest okropna klamczucha za to straciła dawno w moich oczach .
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

Wyszło jaka jest zakłamana i fałszywa. Czemu nie powiedziała "sory ale musze zakończć udział bo koncerty czekają" >? Nie szopka na cała Polske jak to pokonała sama siebie i jaka jest szlachetna bo odchodząc ratuje komuś tyłek...Niezła aktoreczka , ale w sumie mnie to nie dziwi tak bardzo. Dziwie sie bardziej ze TVn na to poszedł, bo wiarygodnosc programu mocno spadła,a oglądalność wcale nie poszybowała w górę... Zresztą to zapewne już ostatnia edycja. Taki gwódź do trumny ;)
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: anet97 »

Przecież wszystkie tego typu programy to ustawki, nie wiem w co wcześniej wierzyliście :roll: . Od początku do końca są to jedne wielkie mistyfikacje, a uczestnicy mają zakneblowane usta groźbą ogromnych kar finansowych zapisanych w kontrakcie i tyle. Więc nie wiem skąd to oburzenie na Edytę :shock: Odsądzanie jej od czci i wiary ,że nie jest artystką bo występuje w takich programach ,serio??? Nosowskiej nikt do takich programów nie chce, bo jest nudna i przepraszam,że to pisze ale również nieatrakcyjna fizycznie.

BTW sam ten program to dla mnie nic ciekawego, pierwszy raz właśnie obejrzałam ze względu na Edyte , odeszła i dobrze, a ja dalej oglądać nie zamierzam.
O wiele ciekawszy był dla mnie wczorajszy wywiad Edyty " W roi głównej", jakoś tak zrobiło mi się jej po ludzku szkoda po tym wywiadzie. Ona chyba w gruncie rzeczy , mimo ,że ma dziecko jest bardzo samotna.
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: m&m »

Katarzynaa pisze: Prawda jest taka że nie ma co porównywać Edyty do innych kolegów i koleżanek z branży bo oni nie dostają takich propozycji.
Serio ? Ja myślę, że dostają. Tylko inni Artyści mają ważniejsze priorytety i dla nich ważniejsza jest muzyka a nie $$$.

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
Katarzynaa pisze:Inni wydają płyty bo muszą aby istnieć Edyta ma ten komfort że narazie nie musi tego robić aby zarabiać na śpiewaniu.. Cóż, może za to jej tak nie lubią tyle wysiłków płyty koncerty godziny na siłowni a wchodzi Edzia ma kase i wygląda jak 1mln$.. Peszek. Przykład Nosowskiej niby artyska wydała płytę al3 jednocześnie jak większość celebrytów ma już na koncie książkę... I nie nie wydała jej dla kasy, w ogóle, absolutnie nie.

o matko :D to lepsze niż żarty Strasburgera w Familiadzie :d
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: lena7 »

Bawi mnie jak niektorzy sie oburzaja 'jak ona tak mogla', ze 'celebrytka/bez wstydu i ze zaklamana'. Fajnie, ze sa tacy, ktorzy brzydza sie tutaj latwa kasa i kupuja najtansze waciki. Zatem Edyta nie jest taka jak wy :-D Ktos proponuje mi tygodniowy pobyt na slonecznych wyspach z oplaconymi wszystkimi rachunkami plus 400 tys przelewu na konto, a jednyny warunek to skoczyc na linie (co zreszta jest super przezyciem - mysle, ze Edyta to specjalnie przedramatyzowala na potrzeby produkcji, a wiemy juz ze potrafi po tym jak swietnie odegrala finalna scena - wszyscy uczestnicy uwierzyli w jej poswiecenie :lol3: ). Nie winie jej w ogole. O wiele bardziej nie rozumialam jej uczestnictwa w Rankingu gwiazd bo to wtedy nie bylo ani zadne wyzwanie ani nie mialo nic wspolnego z muzyka.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Katarzynaa »

m&m pisze:
Katarzynaa pisze: Prawda jest taka że nie ma co porównywać Edyty do innych kolegów i koleżanek z branży bo oni nie dostają takich propozycji.
Serio ? Ja myślę, że dostają. Tylko inni Artyści mają ważniejsze priorytety i dla nich ważniejsza jest muzyka a nie $$$.

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
Katarzynaa pisze:Inni wydają płyty bo muszą aby istnieć Edyta ma ten komfort że narazie nie musi tego robić aby zarabiać na śpiewaniu.. Cóż, może za to jej tak nie lubią tyle wysiłków płyty koncerty godziny na siłowni a wchodzi Edzia ma kase i wygląda jak 1mln$.. Peszek. Przykład Nosowskiej niby artyska wydała płytę al3 jednocześnie jak większość celebrytów ma już na koncie książkę... I nie nie wydała jej dla kasy, w ogóle, absolutnie nie.

o matko :D to lepsze niż żarty Strasburgera w Familiadzie :d
Może śmieszne ale taka prawda. Ile gwiazd, które od lat nie wydały płyty czy hitu, innymi słowy nie osiągnęły komercyjnego sukcesu dostaje tyle propozycji za takie pieniądze? Serio? Choćby fakt że nadal Edyta może liczyć na zamknięte koncerty/ występy dla biznesu o czymś świadczy.. Taka prawda że Edyta wyrobiła sobie markę w postaci siebie swojego nazwiska i wokalu a nie stricte twórczości i widocznie jakaś część ludzi to kupuje.

Poza tym, dla mnie to oczywiste że każdy artysta który zaczyna zarabiać na swoim talencie zaczyna być przedsiębiorcą i to czy tego chce czy nie bo tak jest świat skonstruowany. Jedyna różnica to taka że jedni się tylko utrzymują z tego a pozostali gromadzą konkretne pieniądze, czasami fortuny- patrz gwiazy zagraniczne.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Chill-out »

m&m pisze:
Katarzynaa pisze: Prawda jest taka że nie ma co porównywać Edyty do innych kolegów i koleżanek z branży bo oni nie dostają takich propozycji.
Serio ? Ja myślę, że dostają. Tylko inni Artyści mają ważniejsze priorytety i dla nich ważniejsza jest muzyka a nie $$$.
Co więcej, dostają tylko o tym nie krzyczą dla uwiarygodnienia w tabloidach swojej wartości. Nie jest wielką tajemnicą, że w większości przypadków (jak choćby tu w Agencie) stawka Edyty jest wymyślona i pewnie podana przez jej team do wiadomości publicznej żeby się klikało. W samym Agencie jest gwiazda, której udział jest droższy niż Edyty a to dlatego, że mowa o osobie bardzo zajętej, której udział w tym projekcie musiał się zwyczajnie kalkulować(coś kosztem czegoś). Negocjacje trwały miesiącami bo TVNowi zależało. A u Edyty to było po prostu niepewne bo wszyscy wiedzą, że potrafi się rozmyślić w ostatniej chwili. W przypadku stawek podobnie było z resztą na sylwestrze TVN, gdzie to wcale nie Edyta, nie Beata Kozidrak były najdroższe a jedna z młodych pożądanych artystek, która ma obecnie taką pozycję, że tego wieczora mogłaby zagrać na każdej takiej imprezie w Polsce, więc TVN musiał zwyczajnie słono zapłacić żeby zdecydowała się na TVN. Tylko właśnie - ta artystka nie trąbi jaka to jest droga bo zwyczajnie wypracowała sobie swój obecny status i komunikuje sukcesy, a nie plotki, więc nie wiemy ile zarabia. :) Nie wierzcie tabloidom. ;)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Ludzie nie do końca rozumieją decyzję Edyty, może fani wiedzą, że miała koncerty, ale ona nie mogła przyznać w TV, że ma koncerty, bo wtedy byłoby jeszcze gorzej.
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24 ... zowie.html
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

anet97 pisze:Nosowskiej nikt do takich programów nie chce, bo jest nudna i przepraszam,że to pisze ale również nieatrakcyjna fizycznie.
Nosowska rewelacyjnie sprzedała swoją książkę, bardzo dobrze sprzedała swoją ostatnią płytę, wyprzedaje koncerty i ma miliony wyświetleń na YouTube. Poza tym kilka lat temu wystąpiła gościnnie w "X Factor" i w "SuperSTARciu", więc jednak ktoś tam ją chce w programach rozrywkowych. ;)
Poza tym, z całym szacunkiem do Krystyny Czubówny, ona również pięknością nie jest, a mimo to była, obok Edyty, największą gwiazdą tej edycji "Agenta". Teoretycznie można by się zastanawiać, kto w ogóle ją chciał do tego programu, ale najwyraźniej jednak uznano, że ona przyciągnie widzów. :PP
lena7 pisze:Bawi mnie jak niektorzy sie oburzaja 'jak ona tak mogla', ze 'celebrytka/bez wstydu i ze zaklamana'. Fajnie, ze sa tacy, ktorzy brzydza sie tutaj latwa kasa i kupuja najtansze waciki.
Mnie nie przeszkadza, że Edyta wzięła udział w "Agencie", pewnie ja na jej miejscu też bym przyjął taką ofertę (choć nie wierzę, że to było aż 400 tys. zł, podejrzewam, że ta suma to tylko wymysł "Faktu"). Przeszkadza mi tylko, że to była taka chamska ustawka - przecież :edi: mogła wziąć udział w którejś z poprzednich edycji, kiedy nie grała koncertów, wtedy mogłaby zostać w grze nawet do końca.

Edyta ściemnia na Instagramie:
Edyta Górniak pisze:Jestem bardzo szczęśliwa, że Producenci programu nie poddali się i skutecznie namówili mnie do udziału w tym szalonym programie. To było dla mnie doświadczenie absolutnie niezwykłe. ♥️❗️Poznałam wspaniałe, inspirujące osobowości i poznałam także lepiej własne granice.. Pokonałam największą. Zostając dłużej w programie musiałabym zacząć grać i oszukiwać Współzawodników, których tak polubiłam a tego nie przewidziałam...♥️ Z zapartym tchem będę oglądała dalsze zmagania moich kolegów. Dziękuję z całego Serca za wspaniałą atmosferę podczas realizacji programu.
Przecież mogła napisać:
"Zostając dłużej w programie, musiałabym narazić Was, moi Fani, na to, że koncerty akustyczne by się nie odbyły. Mając do wyboru "Agenta" i nasze spotkania muzyczne, wybrałam Was i Muzykę, dlatego w drugim odcinku zrezygnowałam z dalszego udziału w grze". :)

Skandal z Górniak w show TVN! Wszystko było od początku ustalone?!:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-ska ... Id,2871472

Pomponik zacytował tutaj fragment mojego wpisu na forum z wczoraj. :lol3:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Katarzynaa »

Chill-out pisze:
m&m pisze:
Serio ? Ja myślę, że dostają. Tylko inni Artyści mają ważniejsze priorytety i dla nich ważniejsza jest muzyka a nie $$$.
Co więcej, dostają tylko o tym nie krzyczą dla uwiarygodnienia w tabloidach swojej wartości. Nie jest wielką tajemnicą, że w większości przypadków (jak choćby tu w Agencie) stawka Edyty jest wymyślona i pewnie podana przez jej team do wiadomości publicznej żeby się klikało. W samym Agencie jest gwiazda, której udział jest droższy niż Edyty a to dlatego, że mowa o osobie bardzo zajętej, której udział w tym projekcie musiał się zwyczajnie kalkulować(coś kosztem czegoś). Negocjacje trwały miesiącami bo TVNowi zależało. A u Edyty to było po prostu niepewne bo wszyscy wiedzą, że potrafi się rozmyślić w ostatniej chwili. W przypadku stawek podobnie było z resztą na sylwestrze TVN, gdzie to wcale nie Edyta, nie Beata Kozidrak były najdroższe a jedna z młodych pożądanych artystek, która ma obecnie taką pozycję, że tego wieczora mogłaby zagrać na każdej takiej imprezie w Polsce, więc TVN musiał zwyczajnie słono zapłacić żeby zdecydowała się na TVN. Tylko właśnie - ta artystka nie trąbi jaka to jest droga bo zwyczajnie wypracowała sobie swój obecny status i komunikuje sukcesy, a nie plotki, więc nie wiemy ile zarabia. :) Nie wierzcie tabloidom. ;)
Domyślam się że jest grupa osób, która ma lepsze propozycje od Edyty to oczywiste. Jak sam zauważyłeś super stawki w Agencie i na Sykewstrze miały młode pożądane osoby. Moja wypowiedź odnosiła się do osób które od lat tak jak Edyta nie są na topie, nie tworzą nowej muzyki.. Tak więc to porównanie jest chybione. Logiczne że mloda zdolna osoba którą śledzą ludzie ma szansę na lepsze warunki,l. Mi chodzi o sytuację kiedy Edyta od lat nie ma większych ambicji a mimo to może liczyć na przyzwoite pieniądze.. Co do tego ile faktycznie dostaje nie wiem pewnie trochę to koloryzują ale i tak coś dostać musi skoro z jednej Edyty żyje cały jej team.
ODPOWIEDZ