Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Chill-out pisze:Maria Sadowska udostępniła na swoich profilach zwiastun:
https://agent.tvn.pl/aktualnosci,3205,n ... 82997.html
Po tym zwiastunie jestem pewien, że Edyta nie odpadnie w pierwszym odcinku. :)
W 1:44 Edyta ma przejść po linie nad przepaścią i mówi: "I can't do it, I can't do it".
W 3:00 Edyta krzyczy w ciemnościach: "Gdzie są te schody?!!!".
W 3:31 Edyta jest na jakiejś łodzi i krzyczy, by ratować Krystynę Czubównę: "Ratujcie Krysię!".
Poza tym Edyta wzięła udział w jeszcze jednym zadaniu - wskazują na to pierwsze zdjęcia z planu, które poznaliśmy już w listopadzie.
W każdym odcinku są 2-3 zadania. W pierwszym odcinku prawdopodobnie będą tylko 2, bo musi być też czas na prezentację wszystkich uczestników i przypomnienie zasad programu. Tak więc :edi: odpadnie albo w drugim odcinku (27 lutego), albo w trzecim (6 marca).
Skoro 14 listopada Edyta zagrała 2 koncerty w Warszawie, a już 23 listopada miała występ zamknięty w Nadarzynie, to nierealne jest, by wzięła udział w 4 odcinkach.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Margaret »

Katarzynaa pisze:Choć najlepiej by było aby okazała się agentem, ale to chyba niemożliwe.
to by było zbyt proste i oczywiste :) mam nadzieję, że przetrwa chociaż ze 3-4 odcinki.

A co do tego, że :edi: wie kto jest agentem. Pewnie dowiedziała się tego już po programie gdy odpadła i dzięki temu próbuje zrobić zainteresowanie wokół swojej osoby.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: spot_me »

ray pisze:to nierealne jest, by wzięła udział w 4 odcinkach.
Gdyby poszla do tego progamu dla zabawy i by sie sprawdzic to przyklasnalbym ale fakt, ze zastrzegla w kontrakcie, ze ma odpasc na konkretnym etapie jest tak dyskredytujacy ja, ze nie sposob dostrzegac w niej celebrytki łatajacej budzet za wszelka cene. Nawet za cene dobrego imienia. Fakt jest taki, ze tylko my wiemy o tym, ze Edyta ustalila z tvn, ktorego dnia i na jakim zadaniu ma odpasc by zdazyc na koncert ze swojej trasy. Przecietny widz nie bedzie mial o tym pojecia i nie pomysli ze wszystko jest ukartowane i ze jak zwykle tv klamie, a prawda jest znana tylko nielicznym. Jestem ciekawy jak to wygladalo. Z premedytacja zawalila jakies zadanie by zdazyc na samolot czy moze w scenariuszu bylo napisane 'dzis wypadasz z łodki i odpadasz, a kasa na koncie pojawi sie za max 10 dni'. :?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Zawalenie tych zadań na pewno nie było dla niej trudne, więc luzik. ;) Zresztą czy to ma teraz jakiekolwiek znaczenie? Dla mnie ważne jest teraz: co Edyta przygotowała dla swoich fanów na ten rok oprócz "Agenta" i na to czekam teraz najbardziej. Najlepiej muzycznego. :edi:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

Wydaje mi się, ze niektórzy nie wiedza, na czym polega ten program - przechodzenie do kolejnego etapu nie zależy od rozwiązywania zadań, ale od wypełnienia testu na temat agenta - po każdym odcinku uczestnicy muszą odpowiedzieć na 20 pytań dotyczących agenta, np. czy w tym i tym zadaniu agent był w grupie tej czy tej? Odpadnięcie na którymś etapie jest wiec prostsze, niż można byłoby się spodziewać i nie trzeba wcale robić jakichś specjalnych układów. Nikt nie ma wglądu do tych testów. Równie dobrze cały program może być z góry ustawiony :lol:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: spot_me »

Frytka pisze:Wydaje mi się, ze niektórzy nie wiedza, na czym polega ten program
To fakt, nigdy nie ogladalem. Czyli mozna byc najlepszym we wszystkich zadaniach i mimo to odpasc?
Jest zatem jakas mozliwosc ze agent odpadnie?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: dorota »

spot_me pisze:
ray pisze:to nierealne jest, by wzięła udział w 4 odcinkach.
Gdyby poszla do tego progamu dla zabawy i by sie sprawdzic to przyklasnalbym ale fakt, ze zastrzegla w kontrakcie, ze ma odpasc na konkretnym etapie jest tak dyskredytujacy ja, ze nie sposob dostrzegac w niej celebrytki łatajacej budzet za wszelka cene. Nawet za cene dobrego imienia. Fakt jest taki, ze tylko my wiemy o tym, ze Edyta ustalila z tvn, ktorego dnia i na jakim zadaniu ma odpasc by zdazyc na koncert ze swojej trasy. Przecietny widz nie bedzie mial o tym pojecia i nie pomysli ze wszystko jest ukartowane i ze jak zwykle tv klamie, a prawda jest znana tylko nielicznym. Jestem ciekawy jak to wygladalo. Z premedytacja zawalila jakies zadanie by zdazyc na samolot czy moze w scenariuszu bylo napisane 'dzis wypadasz z łodki i odpadasz, a kasa na koncie pojawi sie za max 10 dni'. :?

A nie mogła wrócić na plan po koncercie??? Wiemy na pewno ze nie wróciła????

Dodano po 58 sekundach:
spot_me pisze:
Frytka pisze:Wydaje mi się, ze niektórzy nie wiedza, na czym polega ten program
To fakt, nigdy nie ogladalem. Czyli mozna byc najlepszym we wszystkich zadaniach i mimo to odpasc?
Jest zatem jakas mozliwosc ze agent odpadnie?
Tak, możesz być naj i odpasc jesli źle typujesz agenta i źle odp na pytania o niego

Nie, agent nigdy nie odpadnie bo agent zna odp poprawne na wszystkie pytania o agenta
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

Za wykonywanie zadań grupa dostaje pieniądze, które później otrzymuje uczestnik, który wygrywa. Agent ma w tych zadaniach przeszkadzać, aby uczestnicy zebrali jak najmniej. Po każdym odcinku wszyscy uczestnicy wypełniają test na temat agenta - musza odpowiedzieć na 20 pytań zgodnie z tym, kogo typują. Odpada osoba, która miała najmniej poprawnych odpowiedzi, ale ani pytań, ani odpowiedzi uczestników widz nie widzi, wiec zdaje się, ze produkcja jest w tym aspekcie „bezkarna” i może wyrzucić z programu kogo chce. Agent oczywiście nie może odpaść, byłoby to bez sensu. Oglądałam kiedyś kilka odcinków. Podobały mi się te z serii z Daria Ładochą i Alanem Anderszem :-)
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Rad. »

spot_me pisze:
Frytka pisze:Wydaje mi się, ze niektórzy nie wiedza, na czym polega ten program
To fakt, nigdy nie ogladalem. Czyli mozna byc najlepszym we wszystkich zadaniach i mimo to odpasc?
Jest zatem jakas mozliwosc ze agent odpadnie?
Teoretycznie jest, ale musieliby potem zrobić odcinek z powrotami i agent musiałby wrócić do programu. Wiec mogliby to zrobić jako celowy zabieg.
Test jest z wiedzy o agencie wiec agent, skoro zna odpowiedzi, zawsze powinien mieć bezbłędnie i najszybicej wypełniony test.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

Agent nie wypełnia testu udaje do kamery jedynie, aczkowiek czyta pytania, zeby wiedziec co było. Agent moze odpasc było tak juz w niektórych edycjach na świecie, ale zaraz w kolejnym odcinku wracał. Nie moze być odcinek bez Agenta - bo wszystko traci sens. jestem fanką tego programu-tzn tego sprzed lat i kilku wersji nie naszych, obecna TVnowska to porażka, a udział Edyty która wpadła ma plan na kilka dni i pewnie bedzie do 3 lub góra 4 odcinka bo musiała wracać na koncerty-to potwierdza tylko jak to jest wszystko ustawione i niewiarygodne.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Marrcino »

Dziwne ze Edyta nie walczyła. Przecież tam chyba można wygrać 100 tysi. :d a w ogóle jak ona się pogodziła z prowadzącą Kinga? To niemozliwe znając nasza divę... :eko:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: niuto »

Przecież mniej niż 100000 i tak nie dostała, a na zwycięstwo szanse są niewielkie, po co się przemęczać :)
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

Wszyscy wiemy, ze Edyta pojechała tam tylko dlatego, ze zrezygnowała z tVoP Kids. Na czymś trzeba zarabiać. W żadne bajki o chęci przeżycia przygody itp. nie uwierzę. :edi: miała zgarnąć łatwy hajs za jurorowanie w programie, ale sytuacja rodzinna zmusiła ja do zerwania kontraktu. Zlozylo sie tak, ze w tym samym momencie kompletowano skład do nowego Agenta. Gdyby nie ten zbieg okoliczności, myśle ze TVN nie śniłby nawet o Divie, zwłaszcza, ze była ona do tej pory związana z TVP i miała tam szczególne względy. Te czynniki (głównie budżetowe) skłoniły Edytę do przejścia na przeciwna strone starcia (do TVN), gdzie dodatkowo ma teraz status gwiazdy nr 1, co pokazał Sylwester i gaza za udział w programie. Edycie to pasuje, bo lubi, gdy każdy wokół niej skacze, wiec wszyscy są zadowoleni. Sytuacja wyglada trochę jak w roku 2010, gdy Edyta tez była znacznie bliżej TVN, ze względu na udział w TzG.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Frytka pisze:Wszyscy wiemy, ze Edyta pojechała tam tylko dlatego, ze zrezygnowała z tVoP Kids. Na czymś trzeba zarabiać. W żadne bajki o chęci przeżycia przygody itp. nie uwierzę. :edi: miała zgarnąć łatwy hajs za jurorowanie w programie, ale sytuacja rodzinna zmusiła ja do zerwania kontraktu. Zlozylo sie tak, ze w tym samym momencie kompletowano skład do nowego Agenta.
Nie jestem pewien, czy faktycznie to sytuacja rodzinna zmusiła Edytę do wycofania się z show Dwójki. Może po prostu TVN zaproponował większą gażę? ;)
karen pisze:jestem fanką tego programu-tzn tego sprzed lat i kilku wersji nie naszych, obecna TVnowska to porażka
:5:
Stare edycje "Agenta" były fantastyczne. Uwielbiałem ten program, kiedy chodziłem do gimnazjum. :) Jeśli ktoś nie oglądał, gorąco polecam, wszystko jest w necie.
-> Agent - sezon 1 - prolog
-> Agent - sezon 1 - odcinek 1
Kolejne odcinki pierwszej edycji też są na YouTube. Z kolei cały drugi sezon starego "Agenta" (z udziałem Bartosza Arłukowicza) jest tutaj.
Edycje z celebrytami są słabsze pod każdym względem. :roll:
Swoją drogą, edycje ze zwykłymi ludźmi kręcono krócej - każdy odcinek to były 2 dni zdjęciowe, cały sezon nagrywano 3 tygodnie. A teraz jedną edycję nagrywa się ponad miesiąc. Peja, który odpadł w 9 odcinku poprzedniej edycji, powiedział kiedyś, że spędził na planie programu 5 tygodni...
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

@ray, tez zastanawiałam się, czy w obliczu tego wszystkiego cały ten news z chora mamą nie był skrzętnie zaplanowanym zabiegiem, ale doszłam do wniosku, ze to za dużo nawet jak na Edytę 8P
ODPOWIEDZ