My way - Edyta robi prawo jazdy

Nowe reality show TVNu

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: michal.p »

Pierwsze wrażenia...
Format ciekawy, nawet z perspektywy osoby, która kurs na prawo jazdy ma już za sobą.
Takiego traktowania Edyty się nie spodziewałem :p ileż wyrozumiałości :P Ale cóż, program to program.
Za dużo ględzenia o Allanie, rozumiem kilka zdań itd. ale historia o płaczach mamy i syna po rozwodzie z Dariuszem totalnie zbędna. Nie wiem jak to się w ogóle ma do całego reality show, ale ok...
Super, że Edi coś sobie nuci, śpiewa, oby jak najwięcej :D
Jej głupawki są reżyserowane, to widać, minusik ode mnie :P
Wygląda na to, że więcej jeżdżenia będzie w następnym odcinku, ale też będą pierwsze łzy :roll:
Generalnie postrzegam My Way, tak jak Edi sugerowała - format komedii, moment na pośmianie się i relaks.

A Wam jak się podoba? :edi:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Pawel »

Średnio odbieram ten odcinek, nie wnosi nic nowego, z pewnością nie jest to program o nauce jazdy, może w kolejnych odcinkach?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: B@r »

Pawel pisze:Średnio odbieram ten odcinek, nie wnosi nic nowego, z pewnością nie jest to program o nauce jazdy, może w kolejnych odcinkach?

Nie. Zawsze taki sam plan. Prywata, jazda chwilka.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Grzegorz »

Ja podszedłem do programu sceptycznie, ale nawet przyjemnie zleciało. Dobrze, że odcinek nie trwa za długo bo może byłoby zbyt nudno ze względu na opowieści Edyty. Do fanów i zorientowanych - niewiele się dowiedzieliśmy z programu. Ale ja traktuje to jako zabawę, lubię Edytę, taką uśmiechniętą i zrelaksowaną. Ogólnie, jestem na tak :ha:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Kopaneek »

Agenta nie widziałem.
My Way obejrzałem.

Jak dla mnie Edyta aktualnie jest dużo dojrzalsza emocjonalnie niż jeszcze 10 lat temu, przez co straciła "kolor" (mało egzaltowania, dram, zdziecinnienia), dla którego zapraszali ją zawsze do TV i trochę w tym programie gra samą siebie. Taką, jaką znają ją ludzie. Kogoś, kogo spodziewają się zobaczyć w tym programie. Mam wrażenie, że ją to już męczy i ma inne priorytety w życiu, ale żyć za coś musi. To biznes. Ale nie oceniam. Jest matką, jest gwiazdą, jest osobowością. Dla kogo innego byłby sens stworzyć taki program? No właśnie.

Ogólnie na plus, szczególnie po ostatniej reklamie.
Jako marketera uderza mnie (w pozytywnym znaczeniu), jak bardzo Edyta rozumie, kto jej płaci tak naprawdę (Skoda) i jak umiejętnie oraz z oddaniem ją promuje. Szacun i zielone światło dla marek.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: B@r »

Kopaneek pisze:
Ogólnie na plus, szczególnie po ostatniej reklamie.
Jako marketera uderza mnie (w pozytywnym znaczeniu), jak bardzo Edyta rozumie, kto jej płaci tak naprawdę (Skoda) i jak umiejętnie oraz z oddaniem ją promuje. Szacun i zielone światło dla marek.
Dlatego Edyty nie ma w „The Voice”. Programie muzycznym na który dużo osób narzekało, ale który jednak jest o muzyce. No to przyszło reality show z większym budżetem dzięki sponsorowi.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

A Voice nie ma sponsora?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: B@r »

Każdy program/serial i produkcja tv ma (jest to oglaszane przed dana rzecza), ale są różnice wielkie. np. Skoda sama płaci za produkcję programu i TVN płaci prawie nic za to.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Katarzynaa »

A ja dziwię się, że Wy się dziwicie XD

Od samego początku jak były "przecieki" to sugerowana że to nie będzie tylko nauka jazdy, przed emisją dowiedzieliśmy się że Edyta raczej nie zda egzaminu o ile w ogóle do niego podejdzie.. Dlatego wg mnie tytuł My Way odnosi się do niej.. To program o drodze Edi a nauka jazdy to tylko pretekst :)

Edi zawsze chciała film o sobie, w nadobre i na złe też grała w sumie sama się siebie (znaną gwiazdę prześladowaną przez media). Tak więc spodziewałam się jak będzie wyglądał program i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Gosia1423 »

Po kilku minutach program został przełączony...
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

Na Wirtualnych Mediach podają, że program nadal jest w produkcji i mają zaplanowane zdjęcia do końca listopada, a kalendarz Edyty jest ponoć bardzo dynamiczny.

Faktycznie marzeniem byłoby, gdyby Edyta miała taki program o swoim życiu prywatnym i artystycznym, w którym pokazałaby np kulisy nagrywania płyty, jak powstaje teledysk do singla a w finałowym odcinku byłaby premiera. To byłby pierwszy występ Edyty w programie telewizyjnym, który miałby sens. No... rozmarzyłem się...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ediva »

Program dokładnie taki jakiego można się było spodziewać - trochę Edzi infantylnej, zalotnej trzpiotki, przeplatanej momentami refleksyjnej Edyty, doświadczonej przez los mamy cudownego Allana, który gotuje rodzicielce obiady i stwarza dla niej dom, którego nigdy nie miała... Sympatycy Edi będą wzruszeni i zapragną przytulić tę kochaną kobietę; natomiast ci, którzy jej nie trawią, nie zmienią nagle zdania. Wizerunkowo raczej bilans wyjdzie na zero.
Jak pisało parę osób wcześniej, program byłby o wiele bardziej wartościowy, gdyby pomiędzy prywatą, Edyta pokazała kulisy nagrywania płyty, ćwiczenie głosu, pracę nad interpretacją. Aby podkręcić dramę :edi: mogłaby pokłócić się z producentem i szlochając wybiec ze studia. Tutaj zaczęłaby wspominać ile razy została oszukana i zraniona przez ludzi, którzy nie rozumieli jej wizji artystycznej i nie byli w stanie sprostać standardom divy, która w latach 90. pracowała przecież z najlepszymi... Nieskończenie wiele możliwości do zwierzeń, dramy i kokietowania widza ale przynajmniej z muzyką w tle.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: spot_me »

Komentarze sa jednoznaczne, a to (na szczescie) oznacza, ze drugiego sezonu nie bedzie :d http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,25 ... =BoxOpLink
Ten program to zwyczajne lokowanie produktu czyli reklama skody. Zadnego egzaminu na prawo jazdy nie bedzie.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

Ja się nie zdziwię jak nawet do niego nie podejdzie, bo obleje teorię :D
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ray »

Odcinek pierwszy jest już na Playerze:
-> https://player.pl/programy-online/my-wa ... E01,156088

Zgadzam się z tym, co napisała Ediva - ten program jest taki, jak można się było spodziewać. Nic mnie tu nie zaskoczyło. Widać, że w tym reality show dużo więcej jest show niż reality.
Czy Edyta gra tutaj siebie taką, jaką ją znają ludzie? Bardzo możliwe. Skoro jej egzaltacja sprawdzała się we wszystkich kolejnych telewizyjnych show, poczynając od JOŚ, na "Agencie" kończąc, to najwyraźniej trzeba było pozostać temu wiernym.

W przeszłości Edyta nie raz mówiła, że nie czuje się diwą, tylko normalną dziewczyną, a tutaj, w tym programie, jest właśnie inaczej, ona tu bardzo pozuje na diwę. Z drugiej strony, można by uznać, że Edyta w ten sposób puszcza do nas oczko - bawi się tym wykreowanym wizerunkiem diwy.

Momentami bardzo razi sztuczność - np. scena, w której Edyta dowiaduje się, że Allan znowu nie poszedł do szkoły. Wyraźnie tu było widać reżyserkę.
Cypix pisze:Ja się nie zdziwię jak nawet do niego nie podejdzie, bo obleje teorię :D
Myślę, że ona nawet do teorii nie podejdzie.
W analogicznym programie z Dodą sprzed 12 lat, który zresztą też był wyreżyserowany, przynajmniej starano się udawać, że najpierw Doda razem z innymi kursantami uczęszczała na zajęcia teoretyczne.
Właśnie, dla porównania:
-> Jazda z Dodą, odc. 1

Skoro ma być w sumie tylko 8 odcinków, a zaplanowano aż 21 dni zdjęciowych, to wychodzi na to, że każdy 24-minutowy odcinek jest kręcony przez 2-3 dni...

Ten program jest kompletnie niepotrzebny, ale przynajmniej Edyta zarobiła niemałe pieniądze, w dodatku ma kolejną wymówkę na brak płyty (nie może nagrać swoich starych przebojów w akustycznych wersjach, bo przecież uczy się do egzaminu na prawo jazdy), Allan nabierze obycia przed kamerą, a Skoda zyska reklamę.

Na Facebooku TVN-u zdecydowanie dominują negatywne komentarze. I wcale się nie dziwię.
ODPOWIEDZ