My way - Edyta robi prawo jazdy

Nowe reality show TVNu

Wiadomości na temat Edyty.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Angie29 »

Ale ściema przecież ona się nie nadaje do ulicy... Wszystko tak na pokaz tak na potrzeby programu tragedia. Dobrze, że tego nie oglądam wystarczył jeden odcinek i starczyło. Nigdy więcej show z Edyta.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: betka »

Chyba wszystkie odcinki obejrzałam na playerze i dwa ostatnie były zdecydowanie najlepsze. Rzeczywiście więcej konkretów i sytuacji drogowych ma korzystny wpływ na ostateczny efekt :) Niemniej, gdybym była facetem to wpadłabym po uszy- wiem to na pewno. Niezła z niej uwodzicielka i flirciara :) Podtrzymuję swoją opinię, że jak ktoś jest dobrze nastawiony - ten program nic nie zmieni w postrzeganiu Edyty. A jak ktoś Ed nie lubi z zasady, to też raczej My Way i żaden inny nie pomoże :)
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: michal.p »

Odczułem ulgę, że to show dobiegło końca, a zarazem poczułem jakaś dziwną pustkę, może dlatego, że inaczej nastawialem się na ostatni odcinek. Liczyłem, że będzie bardziej pokazany ten świat Edyty, świat muzyki, ale się pomyliłem. Cieszyłem się nnatomiast razem z Edytą ze zdanego egzaminu. Mam nadzieję, że jeśli będzie jeździć, to faktycznie będzie bezpiecznym kierowcą, nie to co Jusia :lol3: :hellobaby:
Tak czy siak, teraz show się skończyło, więc :edi: Nie ma wymówek, może pracować nad płytą, o co się módlmy :!: 8P
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Steffie »

Ale ona teraz jedzie na wakacje, tak że możemy zapomnieć o nowej płycie. :P
Też oglądałam dzisiejszy odcinek, ponieważ był ostatni. Dobrze, że już się skończyło, aczkolwiek nie odbieram tego odcinka negatywnie. Nie wiem tylko, dlaczego nie pokazali egzaminu z bliska oraz zastanawiam się, czy kontrola drogowa była jednak ustawka, czy drogówka przypadkiem wkręciła się do programu. :P
Poza tym oglądając dzisiejszy odcinek tak bardzo było szkoda, że TVN nie nakręcił całego koncertu w Krakowie, aby to później wyemitować w telewizji, mielibyśmy super jakość.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: michal.p »

Egzamin rządzi się swoimi prawami. Tam nie może być kamer telewizyjnych. A co do koncertu, fakt, szkoda
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ray »

Przede wszystkim gratulacje dla Edyty! Zdać prawo jazdy już za pierwszym razem to jest sukces. :klaszcze:
Mieliśmy niedawno na forum ankietę Za którym razem Edyta zda egzamin na prawo jazdy? i nikt spośród 22 głosujących nie zaznaczył, że ona zda już przy pierwszym podejściu. :lol3:
Ci, którzy nie znoszą Dody, mogą teraz triumfować, że ona swego czasu zdała dopiero za drugim razem, a Edyta - już za pierwszym. ;)
michal.p pisze:Mam nadzieję, że jeśli będzie jeździć, to faktycznie będzie bezpiecznym kierowcą, nie to co Jusia :lol3: :hellobaby:
Tak czy siak, teraz show się skończyło, więc :edi: Nie ma wymówek, może pracować nad płytą, o co się módlmy :!: 8P
Myślę, że Edyta w przeciwieństwie do Justyny ani nie będzie jeździć, ani nie będzie już wydawać płyt, niestety.

Cieszę się, że "My way" już się skończył. Jak już pisałem, ten program był kompletnie niepotrzebny. Miałby jeszcze sens, gdyby Edyta wydawała teraz płytę (promocja nowego materiału), ale tutaj chodziło niestety tylko o pieniądze i dodatkową uwagę mediów. :(
Pierwszych 5 odcinków było megażenujących, kolejne 3 - dużo lepsze. W ostatnich trzech odcinkach Edyta już nie mówiła o byłym mężu i też trochę mniej było jej infantylizmu. Spadająca oglądalność i zmasowana krytyka zrobiły swoje, trzeba było zmienić koncepcję programu. Pierwszy odcinek oglądało 942 tys. widzów, drugi - 882 tys., trzeci - 839 tys., ciekaw jestem, jak było dalej.
Jakiś czas temu portale plotkarskie pisały, że w jednym z odcinków Allan odniesie się bezpośrednio do wypadku Krupy i opowie, jak się czuł, gdy dowiedział się, co zrobił jego tata. Zastanawiam się, czy to była kaczka dziennikarska, czy może jednak naprawdę takie coś zostało nagrane, tylko na szczęście niewyemitowane...
Kamery TVN-u były na koncertach akustycznych Edyty w Krakowie, w Katowicach i w Gdańsku. Chyba więc to, co zobaczyliśmy w końcówce ostatniego odcinka, to był mix z tych wszystkich 3 koncertów. :hmmm:
Można było w "My way" pokazać więcej przygotowań Edyty do koncertów, w każdym odcinku mogły pojawić się jakieś urywki z prób albo krótkie wywiady z muzykami.
Edyta na koncertach akustycznych reklamowała program "My way". Szkoda, że nie było na odwrót - mogła w programie "My way" reklamować swoje koncerty akustyczne. :PP
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

A ja sądzę, że w przyszłym roku coś wyda, raczej składaka z bonusami, ale jednak. Teraz pozostaje czekać na info na Wirtualnych Mediach odnośnie oglądalności i wypływów reklamowych. Rewelacji nie będzie...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Grzegorz »

Fajnie, że Edi ma prawko ;-) Program szybko się skończył, zleciało. Traktuje to w formie rozrywki i tyle. Podczas urywków z koncertu złapała mnie kamera kiedy wchodziłem na salę w Krakowie, tuż przed koncertem :wink:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Steffie »

Te fragmenty koncertu były z Krakowa, urywki na korytarzu również, nawet Gromee'ego nakręcili. Tak bardzo szkoda, że nie zarejestrowali całego koncertu. Pewnie z płyty i tak nic nie wyjdzie, a nagranie wideo takiego koncertu to byłoby coś.
Rzeczywiście Edyta miała wtedy intensywny okres, jeśli zdawała egzamin na prawko, a do tego rozpoczynała trasę. ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ANETA »

Nie obejrzałam nawet jednego odcinka, jedynie kilka fragmentów. Nie dla mnie takie głupoty. Edyta gra skromną a jej ego jest tak wielkie że nie mieści się w obiektywie kamery... :?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: KrzysiekF »

Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Cypix »

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w szoku, że odcinek z 27 listopada przebił milion widzów. Od debiutu (941 tyś) spodziewałem się tendencji spadkowej... I faktycznie była, drugi 882 tys, trzeci już tylko 838. Jeśli ktoś się zastanawia skąd ten skok, już wyjaśniam. Warto było iść do Kuby, bo występ Edyty w tym programie zapewnił najlepszą oglądalność w sezonie zarówno Kubie, co miało miejsce 26 listopada, jak i dzień później Edycie.

Szkoda, że ŻADEN z przyzwoitych odcinków (patrz: ostatnie 3 epizody) nie załapał się do TOP 3 :beczy:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Margaret »

Ja ja przekornie powiem, że to całkiem dobry wynik.

Oglądalność spadała, ale tylko minimalnie. Jeśli różnica między pierwszym a ostatnim odcinkiem wyniosła zaledwie 175.000 widzów to jest to żadna różnica.

Nie podoba mi się porównanie do "Azja Express" - tam było kilka "gwiazd" które mogły zapewnić oglądalność i popularność, a tutaj Edyta była zdana tylko na siebie!

Nie dziwię się, że "Na dobre i na złe" miało lepszą oglądalność, bo po pierwsze ludzie oglądają z sentymentu a po drugie - nikt normalny nie wyłączy końcówki swojego ulubionego serialu (gdzie na finał zawsze są największe emocje) by obejrzeć "Górniakową".
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Gosia1423 »

Może wiedzieliście. Ja nie. Właśnie przed chwilą na TVN Style było max. 2 min wydanie "My way EXTRA".
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Steffie »

No to niezle, czyli jak sie okazuje wbrew temu, co niektorzy tutaj glosili, nie bylo wcale tak najgorzej, jesli chodzi o ogladalnosc. Gorzej z trescia, ale na szczescie juz koniec tego programu.
ODPOWIEDZ