My way - Edyta robi prawo jazdy

Nowe reality show TVNu

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Marek »

Gosia1423 pisze:Nie wiem, nie oglądam, dobrze mi z tym 8)
Też nie oglądam i tak zostanie 8)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: endeven »

ja też konsekwentnie nie obejrzałęm ani jednej złamanej sekundy tej głupotki. Fajnie, że jest nas więcej, którzy to omijają.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Pawel »

Edyta w 5 odcinku zaśpiewała acapella fragment I will always love you dokładnie w 22:15 do 22:35
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Gosia1423 »

Oj, kusisz, kusisz, ale Pudelek donosi też i o tym:
Edyta Górniak podczas nauki jazdy powraca wspomnieniami do wypadku Dariusza K.: "Mogłam to być ja. Wiele razy straszył, że zrobi mi krzywdę"
https://www.pudelek.pl/edyta-gorniak-po ... 931043457a
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ediva »

To nie powinno być promowane jako rzeczywista nauka jazdy Górniak, tylko miniserial komediowy z motywami zaczerpniętymi z życia Edyty, na tle reklamy Skody. Większość widzów nie rozumie, że Edi odgrywa tu rolę divy/uwodzicielki/klaunicy/drama queen na potrzeby show, przez co :edi: traci wizerunkowo, bo ludzie są skłonni uwierzyć, że ona jest 24h tak infantylna i odrealniona. Edi jest niespełnioną aktorką i powinna dostać rólkę jakiejś crazy kokietki w filmie czy w serialu. A tak ludzie nie łapią konwencji bo w My Way sceny głupiutkie są przeplatane z dramatycznymi wyznaniami Edyty o traumie małżeńskiej i smutnym dzieciństwie. Stwierdzenie "To mogłam być ja" było trochę nie na miejscu w odniesieniu do tragedii rodziny tej kobiety przejechanej przez Dariusza...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Flux »

I ja jak dotąd nie miałem wątpliwej przyjemności obejrzeć ani fragmentu odcinka. Wystarczy w zupełności to, czego musiałem się nasłuchać od rodziny i znajomych (miażdżące opinie) plus doniesienia medialne i nawijka promocyjna Edyty na koncercie.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: aśka »

Ja jak ostatnio zajechałam do rodziny, wręcz zmusiłam mamę do przełączenia na inny kanał. Nie mogła się nadziwić, że nie chcę tego oglądać, bo przecież to moja Edyta...
No cóż "moja" jest gdy śpiewa, całą resztą się nie interesuję. :P
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: anet97 »

Edyta źle wypada jak zaczyna grać ,wydaje się wtedy infantylna i głupiutka ,a przecież w rzeczywistości inteligentna i przebiegła z niej bestia . Powinna po prostu być sobą i program byłby wtedy znacznie bardziej interesujący . BTW ten instruktor w ogóle do niej nie pasuje,sprawia wrażenie takiego za przeproszeniem „buraka”. Im więcej mówi ,tym mniej interesujący się staje .
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: KrzysiekF »

michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: michal.p »

Nieważne w jakie piórka i brylanty się doda nie ubierze. Wieś zawsze z niej wyjdzie. Jak tutaj.
Zapomniała że sama w każdym wywiadzie rok temu jeździła po haidarze. Na instagram wielokrotnie wrzucała posty sugerujace jego układy z jakimś prawnikiem czy dziennikarzem. Edyta się na jej temat nie wypowiada, ale Ona nie może się powstrzymać. Żałosne
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Gosia1423 »

Czytając tylko komentarz Michała, myślałam, że Doda faktycznie pojechała po Edycie. A tymczasem oceniła sam program, podając konkretne przykłady. Co by tu nie mówić o Dodzie, w tym przypadku wykazała i troskę mówiąc, że ten program Edycie jest niepotrzebny,
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Kopaneek »

michal.p pisze:Nieważne w jakie piórka i brylanty się doda nie ubierze. Wieś zawsze z niej wyjdzie. Jak tutaj.
Zawsze będę uważał, że nie jest ważne kto mówi, ale co mówi.

Tutaj niestety ma rację. Powiedziała to, co myślą wszyscy.
Program jest nudny, Edyta do bólu infantylna a w tle Skoda.
Niestety, mimo, że Edyta gra pod publiczkę i zarabia gruby hajs, "wznosząc toast za lepszy czas" musi pamiętać o tym, że "jutro znów stanie na start, zanim wyścig zakończy się, przegra więcej niż może mieć".

PS Obejrzałem wszystkie odcinki.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: michal.p »

Może nie wyraziłem się wystarczająco jasno. Doda miała rację mówiąc, że to nie było Edycie w ogóle potrzebne. Ale dalej powiedziała, że jedne divy są mniej lub bardziej popieprzone, ale nie wszystkie muszą to pokazywać. Komentarz na poziomie gimnazjum.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ray »

michal.p pisze:Edyta się na jej temat nie wypowiada
Mało to się razy Edyta wypowiadała o Dodzie? ;-) Akurat ostatnio - nie, ale na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat częściej wypowiadała się w mediach na temat Dody niż np. na temat tego, jak dba o głos, kto jest dla niej inspiracją, albo jakiej muzyki słucha. :(
michal.p pisze:Nieważne w jakie piórka i brylanty się doda nie ubierze. Wieś zawsze z niej wyjdzie. Jak tutaj.
Zapomniała że sama w każdym wywiadzie rok temu jeździła po haidarze. Na instagram wielokrotnie wrzucała posty sugerujace jego układy z jakimś prawnikiem czy dziennikarzem.
Publiczne obrzucanie błotem byłego partnera jest i zawsze będzie wieśniackie. Niestety, Edyta i Doda robiły to wielokrotnie. I faktycznie wypowiedź Dody trochę świadczy o jej hipokryzji, ale... po pierwsze, Edyta jest od Dody starsza, więc teoretycznie powinna być mądrzejsza, a po drugie, Doda rozstała się z Haidarem 3 lata temu (i cały czas się z nim procesuje), a Edyta rozstała się z Krupą już 10 lat temu, tak więc jest tutaj różnica. Później Edyta wielokrotnie opowiadała, że odcina się od tego, co było, że zaczyna nowy etap, a mimo to potem co rusz wracała do przeszłości i wbijała szpile Darkowi. Po co? Przecież gdyby tylko chciała, to teraz opowiadałaby w każdym odcinku "My way" o muzyce (np. czy lubi słuchać muzyki, jadąc samochodem, a jeśli tak, to jakiej), ale niestety, ona wciąż woli dowalać facetowi, od którego odeszła 10 lat temu. :roll:

Doda w tym krótkim wywiadzie powiedziała prawdę. Powiedziała głośno i dosadnie to, co pomyślała chyba większość tych, którzy widzieli choć jeden odcinek.

Dla Edyty udział w "My way" teraz wydaje się korzystny - dostała to, czego chciała: duże pieniądze i dużo nowych publikacji w mediach. Ale po latach ten program będzie jej pamiętany jako dno i kilometr mułu. Bo tutaj nie chodzi kompletnie o nic poza dostarczeniem portalom plotkarskim kolejnych tematów do artykułów o niej i poza promocją Skody. :(
Ten program, mimo że jest przede wszystkim rozrywkowy, mógł nieść ze sobą też jakiś walor edukacyjny. A tutaj niestety tego nie ma. "My way" jest wręcz szkodliwy pod tym względem (Edyta jeździła bez zapiętych pasów, a instruktor podczas prowadzenia zajęć korzystał ze smartfona).

"My way". Rzecznik Praw Kursanta reaguje na program z Górniak:
https://teleshow.wp.pl/my-way-rzecznik- ... 106255489a
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: My way - Edyta robi prawo jazdy

Post autor: betka »

michal.p pisze: Komentarz na poziomie gimnazjum.
Ona cała jest na tym poziomie. Wokalnie i prywatnie (na podstawie tego, co mówi, jak się wypowiada) Pamiętacie tą spaloną solarium skórę i różowe ubranka z początków jej kariery? Ona zawsze będzie tą dziewczyną- teraz ma tylko więcej lat, "fejm" i trochę więcej zer na koncie (chyba).

Dla mnie Edyta nie wypada w programie źle. Każdy inteligenty człowiek rozumie, kiedy żartuje i gra na "jakieś potrzeby". A kto nie rozumie.... to jakaś strata? Dajcie spokój. To jak zawsze- szklanka jest pełna albo pusta w zależności od tego jak chcemy to widzieć. :)
ODPOWIEDZ