Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Premiera 14 sierpnia 2019

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta Górniak nagrała utwór z Gromee'm!

Post autor: Grzegorz »

Przypuszczam, że trzeci utwór niespodzianka to duet z Roksaną Węgiel. "Król"?? Jutro będziemy mądrzejsi i dowiemy się co to utwór! :ha:
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Edyta Górniak nagrała utwór z Gromee'm!

Post autor: duke »

Grzegorz pisze:Przypuszczam, że trzeci utwór niespodzianka to duet z Roksaną Węgiel. "Król"?? Jutro będziemy mądrzejsi i dowiemy się co to utwór! :ha:
;( oby to był tylko kiepski angielski Wieczorka a tytuł brzmi "crowl" ;)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Michael »

Szkoda, że po polsku.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: michal.p »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: ray »

Gromee napisał na Facebooku:
Gromee pisze:Dziś już oficjalnie mogę napisać że zrobiliśmy to! Edyta Górniak & Gromee – Król. Drogi moje i Edyty spotkały się w studiu i od tamtego momentu spędziliśmy wspólnie sporo czasu z muzyką. To dla mnie zaszczyt i ogromna przyjemność pracować z jednym z najlepszych głosów w Polsce a przede wszystkim z tak wrażliwą i utalentowaną Kobietą. Powstało sporo muzyki. Na początek pojawi się Król. Premiera telewizyjna jutro po 22:00 w TVN podczas festiwalu Top Of The Top w Sopocie. Premiera radiowa w piątek
"Powstało sporo muzyki. Na początek pojawi się Król" - czyli ich wspólnych piosenek będzie więcej? :shock:
max28 pisze:prawdopodobnie zmiany wyboru singla nastąpiły ze względu na reality show, gdzie utwór z Gromee w języku polskim będzie w czołówce programu
Król to już czwarty z rzędu singiel Edyty, którego głównym celem jest promowanie czegoś. Dom dobrych drzew miał za zadanie promować serial "Leśniczówka", Tylko Ty miało za zadanie promować film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", Zatrzymać chwilę miało za zadanie promować film "Hotel Transylwania 3", a Król ma za zadanie promować reality show Edyty i być może również całą jesienną ramówkę TVN-u, jak pisał Jastrząb. :roll: Edyta po raz kolejny przyjęła zaproszenie do "projektu", to znów nie będzie utwór, który powstał z jej wewnętrznej potrzeby tworzenia.
Piosenka do reality show... Król będzie odpowiedzią Edyty na Kim naprawdę jesteś Natalii Capelik-Muiangi, które promowało ostatnią edycję "Big Brothera"? ;-)

Edyta nagrała ten utwór szybko, między wakacjami w Azji, nagraniem spotu dla TVN, wywiadami dla brukowca "Fakt", a koncertem dla Polonii w Chicago. Gromee jest jeszcze bardziej zajęty niż ona, więc to i tak cud, że udało im się razem spędzić trochę czasu w studiu.

[quote="Adrian Nychnerewicz w "Super Expressie""]Wkrótce po festiwalu Górniak rozpocznie promocję radiową swojego nowego singla.[/quote]
No nie wiem, skoro w niedzielę Edyta gra koncert w Chicago...

Nie liczę ani na klip, ani na hit. Przypomnijmy sobie jak było chociażby z Andromedą czy tymi trzema piosenkami, które Edyta wydała w zeszłym roku. Do Tylko Ty powstał teledysk, ale dzisiaj już mało kto do niego wraca. Od lat przy premierze każdego nowego singla Edyty powtarza się ten sam schemat, nie ma co się łudzić, że tym razem będzie inaczej. Poza tym, jak już tu nie raz zauważono, Edyta nigdy nie zdobędzie serc słuchaczy tanecznym repertuarem. Odbiór zeszłorocznej trasy akustycznej pokazał, w jakim wydaniu ludzie lubią ją najbardziej.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: michal.p »

ray pisze: "Powstało sporo muzyki. Na początek pojawi się Król" - czyli ich wspólnych piosenek będzie więcej? :shock:
No pewka, remix One&One :P inaczej bym tego nie interpretował, niestety :/
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Gosia1423 »

To chyba okładka i patetyczny wpis :edi:
https://www.instagram.com/p/B1Hh7E-oIHB ... e0p5j7n1kv
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Margaret »

Nie podoba mi się okładka - widać, że jest robiona na prędce ....

Dodano po 37 sekundach:
Grzegorz pisze:Przypuszczam, że trzeci utwór niespodzianka to duet z Roksaną Węgiel. "Król"?? Jutro będziemy mądrzejsi i dowiemy się co to utwór! :ha:
ma być, Remix One&One, Król i Sweet Dreams
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: KrzysiekF »

Edyta potrzebuje Gromee i Anki , żeby chociaż na chwilę wrócić na wysokie rotacje stacji radiowych.

Gromee dopiero co zrobił to z Golcami teraz Górniak. 8) 8) 8) Jestem ciekaw, co wyszło ze współpracy, jak widać po Andromedzie i Donie został tylko kurz i zgniłe jaja, co za rok Edyta powie o Gromee ? 8P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Marrcino »

Że ja wykorzystał, wycyckał i porzucił.

Nikt nie wykradł mp3 od świty Edyty? Macie teraz dodatkowa opcje, można przez lozko asystentki nie tylko nositorby :lol3:

Dodano po 3 minutach 32 sekundach:
I jeszcze lozko tego grumjego
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Kamui Shiro »

Ok, zapomniałem o Golcach, to mu w sumie wyszło. Tylko chyba bracia G. są łatwiejszym materiałem na ulepienie hitu-niespodzianki niż pani G. Zobaczymy jednak, wydaje mi się, że może być całkiem OK. Mnie się okładka podoba, super, ale jedno mnie dziwi: mocniej eksponuje Gromiego niż Edytę. Czy to hit bardziej na jego konto? Chyba tak.
ray pisze:Edyta nigdy nie zdobędzie serc słuchaczy tanecznym repertuarem. Odbiór zeszłorocznej trasy akustycznej pokazał, w jakim wydaniu ludzie lubią ją najbardziej.
Nie zgadzam się, bo sam bardzo lubię właśnie taneczne kawałki Edyty. Miała zawsze oryginalne połączenie mocnego wokalu, emocji i dyskotekowego brzmienia, rytmu. Powinna iść w tym kierunku, ballada zawsze kupi emocjonalnych słuchaczy, ale to powinien być przerywnik a nie całość repertuaru. Przypominam też, że dobre taneczne kawałki: Jak najdalej, Your High, On The Run były przebojami i to większymi niż nietaneczne Nie zapomnij, Grateful, Dom dobrych drzew, Tylko ty. Nie przypominam sobie też w radiu/telewizji żadnej z jej ballad nagranych w ostatniej dekadzie, taneczne premiery wpinały się lepiej w eter.

Dodano po 4 minutach 56 sekundach:
Dziwi mnie jeszcze jedno. Tyle pompy i namaszczenia w opisie na IG, a nie napisała o sobie "artysta" przez duże A??? :o myślicie,że to przypadkowo, czy że chciała objawić światu (i Gromiemu) swoją pokorę?
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: ChristopherP »

Cieszę się na nową piosenkę, ale Edyta powinna posłuchać własnej rady - im więcej słów, tym każda wypowiedź wydaje się bardziej błaha.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Phealer33 »

Byłem na próbie.. Powiem tak... spodziewałem się jednak czegoś ambitniejszego.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: IgaAga »

tak myślałam
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Kamui Shiro »

Zaczekajcie, aż sami ocenicie. ;)

Gromee to densik, niemniej uważam, że np. Golcom podniosł ambicje.
ODPOWIEDZ