Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Premiera 14 sierpnia 2019

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Steffie »

Ale zastanówmy się, kto jest w zespole Edyty: asystent i asystentka, którzy non stop mają nos w telefonie kręcąc instastory, fryzjer/ka i stylistka... To komu będzie zależeć na promocji? Oni tylko robią to, co Edyta im powie. Czy ktoś naprawdę myśli, że będą jakieś nieziemskie efekty promocji?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze:Ale zastanówmy się, kto jest w zespole Edyty: asystent i asystentka, którzy non stop mają nos w telefonie kręcąc instastory, fryzjer/ka i stylistka... To komu będzie zależeć na promocji? Oni tylko robią to, co Edyta im powie. Czy ktoś naprawdę myśli, że będą jakieś nieziemskie efekty promocji?
Steffie jest gorzej... Bo asystent to tak naprawdę samozwańczy manager, a asystentka to trochę taka psychofanka, a fryzjer i stylistyka się zmieniają. Oni robią to co każe im :edi: i balują za jej forsę. Wystarczy spojrzeć jak asystentka wygląda odkąd jest w dream teamie ;p
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: ray »

Dla Edyty nie jest ważne, że Wieczorek i Sowa prawie nic nie robią, by promować Króla. Dla niej ważne jest to, że dobrze się przy nich czuje. :PP

Edyta między wakacjami w Azji a koncertem i wakacjami w Stanach wpadła do Polski dosłownie na 2 tygodnie i zrealizowała w tym czasie kilka "projektów": nagrała swoją część spotu TVN-u, nagrała Króla, wystąpiła we "Wstajesz i weekend" na TVN24, wystąpiła na festiwalu w Sopocie i udzieliła wywiadów "Faktowi". Powtórzył się ten schemat, co przy Andromedzie - wtedy też przyleciała do Polski na kilkanaście dni i w tym czasie spędziła parę dni na planie "The Voice Kids", miała operację kolana, wystąpiła na Różach Gali, wystąpiła z dwiema kolędami w jednym z gdańskich kościołów, pojawiła się na konferencji prasowej z Najmanem, wystąpiła w talk show Martina Fitcha i do tego jeszcze wydała Andromedę. I zarówno wtedy, jak i teraz premiera telewizyjna singla była nieudana - w obu przypadkach Edyta zapomniała tekstu. Bo co za dużo, to niezdrowo. Premiera piosenki powinna być najważniejsza, wszystkie inne aktywności powinny wtedy zejść na drugi plan, ale u Edyty jest inaczej.

A teraz news nad newsy.
Edyta wystąpiła z Królem w klubie Forty Kleparz w Krakowie z okazji 15-lecia RMF MAXXX!
:shock: :shock: :shock:
Zajrzyjcie na InstaStory Wieczorka.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: tomek7 »

No i proszę wystąpiła szybciej z Królem niż wszyscy krakali :lol3:
Brawo Ed :edi:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Gosia1423 »

Ray pisze:A teraz news nad newsy.
Edyta wystąpiła z Królem w klubie Forty Kleparz w Krakowie z okazji 15-lecia RMF MAXXX!
:shock: :shock: :shock:
Zajrzyjcie na InstaStory Wieczorka.
Takie niespodzianki to ja rozumiem :stereo:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Kamui Shiro »

ANETA pisze:Straciłam już nadzieję, że Edyta odstąpi od muzyki klubowej i wróci do korzeni. To nie moje klimaty. Wysiadam. W jakim świecie ona żyje myśląc, że jej ostatnie numery to przeboje ? Tego nikt poza fanusiami nie słucha. I to jej zachowanie na instagramie ... chce być taka seksowna a jednocześnie słodka jak dziecinka.... :roll: Wkroczyła w ten sam kryzys wieku średniego co Mariah Carey i na siłę musi udowodnić, że jest wciąż atrakcyjna, będzie dotykać ust, rzucać włosami.

Możecie hejtować :hellobaby: Pozdrawiam
Gdyby tak robiła w wieku dziecinki, byłby pretensje, że się nie szanuje itd., że za młoda.
To kiedy ma se podotykać i porzucać? :lol:
Myślę, że robi to, co się jej opłaca, ma wizerunek seksownej laluni, to nie będzie nagle robiła się na cnotusię, z okazji ukończenia dajmy na to 45 lat. Daj spokój, żyjemy zresztą czasach, kiedy nikomu nie powinno przeszkadzać coś takiego.

Teledyski powinna robić i wypuszczać, bo nawet jeśli kosztują, koszty się zwrócą.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: DAAMI »

Król w drugim tygodniu na liście Airplay zaliczył duży awans z #69 na #27
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Marek »

1 600 931 wyświetleń na YT
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: max28 »

Marek pisze:1 600 931 wyświetleń na YT
u Gromee

+ 250 000 na kanale Edyty :edi:
+ 48 000 na kanale Dj Jaro

:edi:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: Margaret »

i kolejny tydzień podsumowań :d

Margaret pisze:Na kanale Gromee'go mamy 1 206 935 wyświetleń, 20 tysięcy łapek w górę i ponad 1300 łapek w dół.
Marek pisze:1 600 931 wyświetleń

Obecnie mamy 1 615 606 wyświetleń

tak więc od 23:24 do 10:11 przybyło 14 675 wyświetleń.
Łącznie przez tydzień przybyło 408 671 (- 83.000 w porównaniu do poprzedniego tygodnia)

Piosenka ma też 23 tysiące łapek w górę i 1,5 tysiąca w dół.
Tak więc przybyło 3 tysiące łapek w górę i 200 łapek w dół.


Zainteresowanie słabnie, ale nadal jest na całkiem niezłym poziomie :hellobaby:
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: 2770132u »

I singiel zajmuje obecnie 9 miejsce na Szczecińskiej Liście przebojów. Jest to pierwszy singiel od ponad dekady, który wskoczył do Top 10
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: michal.p »

https://www.youtube.com/watch?v=n9wfHcIwtAU
,,Ukryte przekazy w piosence: Edyta Górniak - Król''
Teorie spiskowe czas zacząć :D
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: ray »

Na Wikipedii znalazłem info, że Gromee wiele lat temu założył w Krakowie Radio Region, które później przekształciło się w RMF MAXXX. To teraz wiadomo, czemu właśnie Gromee wystąpił na imprezie z okazji 15-lecia tej rozgłośni i czemu Król tak często jest tam grany. :PP

Król wygrywa z Rakietami Grzeszczak i na YouTube, i na Spotify, i na liście AirPlay-Top. :shock:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: addar »

czy król wreszcie spełnił twoje kryteria przeboju jako piosenka edyty ?? czy jednak wciąz wracam do domu jest niedoścignione? ? ;-) :twisted:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Król - wspólny singiel Edyty i Gromee'ego

Post autor: ray »

Addarciu, Król jeszcze nie spełnił moich kryteriów przeboju. :PP
Król ma dopiero szanse zostać przebojem (tak jak i Rakiety), a czy tak się stanie, to już czas pokaże.
Od kilku lat wyznacznikiem przeboju jest przede wszystkim licznik YouTube (patrz: artykuły PopRunTheWorld'a), a u Edyty i Dody - jak już pisałem nie raz - właściwie zawsze jest tak, że ich nowe utwory największą popularnością na YT cieszą się tuż po premierze, a potem zainteresowanie nimi szybko słabnie. Przez pierwszy tydzień Król na oficjalnym kanale Gromee'ego zanotował 715 tys. wyświetleń, przez drugi tydzień - 491 tys., przez trzeci - 408 tys., tak więc tym razem nie ma jakiegoś drastycznego spadku, ale też nie jest super.
Na Spotify Król radzi sobie najlepiej ze wszystkich ostatnich singli Edyty, ale jednocześnie próżno szukać go w Top200 polskiego Spotify: https://kworb.net/spotify/country/pl_daily.html (natomiast Górą Ty Gromee'ego i Golców jest tu obecnie na wysokim, 36 miejscu).
W eterze Król radzi sobie nieźle, ale wciąż Eska nie zagrała piosenki ani razu. Przez całą sobotę i niedzielę RMF zagrało Króla 4 razy, a Zetka - 5 razy, tak więc tutaj jest dobrze.
No i listy przebojów... Jak na razie Króla brak na wszystkich najważniejszych listach, ale to się jeszcze może zmienić. Na przykład Rakiety miały premierę 9 sierpnia, a na POPliście zadebiutowały dopiero 4 września, więc Król też ma jeszcze szanse. Osobną sprawą jest to, że według mnie, POPlista jest ustawiona - w listopadzie 2017 niemal równo wyszły Andromeda i Don't poison your heart Szpaka i obie te piosenki kilkukrotnie były #1 na Liście Przebojów Radia Zet i jednocześnie, jakimś dziwnym trafem, obie nie zdołały wejść na POPlistę, nawet na ostatnie, 20 miejsce. Nie uwierzę, że głosujący na listach w Zetce i RMF mają aż tak różne gusta muzyczne. Poza tym na POPliście w każdym notowaniu inna piosenka jest na 1 miejscu, nigdy nie zdarza się, by któryś utwór był 2-3 razy z rzędu na szczycie, i to też mi się wydaje podejrzane.

PS
Co do tego, która piosenka pięknej Justyny jest jej największym przebojem, zdania nie zmieniłem. :PP
ODPOWIEDZ