Współpraca Edyty z Gromee'em

jako taka

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Kamui Shiro »

Może przyda się osobno temat? Zwłaszcza jeśli chodzą pogłoski, że na występie w Sopocie się to nie zakończy?

Odsłuchałem do śniadanka One and One jeszcze raz -jednak całkiem fajnie to wyszło. Wokal Edyty wydawał mi się męczący na kacu, aktualnie na trzeźwo brzmi dla mnie dużo zgrabniej. Jeśli zaś chodzi o to, co od siebie dodał Gromee... Moim zdaniem dobrze podrasował ten utwór i też jego warsztat broni się w Królu. Mam wrażenie, że byłby w stanie wyciągnąć tę panią z mielizny do wydania nowej płyty i nawet do odzyskania pozycji na rynku. Pytanie tylko, co ona teraz wymyśli? case of Dustplastic -> Foster -> Donatan -> :?:

Zamiast zupelnie nowego materialu na LP, jesli to zbyt wiele, mogliby też zremiksować album Edyta Gorniak na wzór Thrillera 25 i dodać z parę nowych piosenek.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Współpraca Edyty z Gromim

Post autor: Grzegorz »

Tez uważam, że One & One nie wyszło źle. Pisałem wcześniej, że to taka update wersja i dobrze mi się tego słucha. Uważam, że jeśli Król zostanie w miarę dobrze przyjęty w radio to pewnie dostaniemy jeszcze kilka utworów Edyty + Gromee. Czas pokaże co i jak. Jak zwykle ;)

Może niekoniecznie cały album Edyta Górniak, ale ogólnie płyta ze zremiksowanymi, różnymi utworami EG. Można pokusić się o Love Is On The Line, Consequences, Anything, przecież jest w czym wybierać. Ja osobiście mam cały czas nadzieję że doczekam się albumu z coverami, dwupłytowy zestaw, zaśpiewany przez Edytę. Jakiś duet mógłby mieć miejsce i z pewnością każdy znalazłby coś dla siebie. :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Współpraca Edyty z Gromim

Post autor: Marrcino »

Niby Edyta zarezerwowała go na rok ale później stwierdziła, że na razie startują z Królem. Wydaje mi się, że powstał tylko ten jeden utwór, zostało to wszystko opłacone przez TVN. Dalsza współpraca będzie zależeć od Edyty i tego czy wyłoży kasę na ewentualną płytę... w co wątpię. 8P
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Rad. »

Niech wydadzą ten remix „to co najlepsze” to w końcu piosenka będzie dostępna na spotify.

Ogólnie cieszę się, że jest światło w tunelu na cokolwiek nowego od Edyty, ale znając jej poprzednie akcje to i tym razem ciężko by przewidywać, ze ostatecznie coś z tego będzie. Z Dustplasticami i DONem tez miała niesamowite porozumienie muzyczne i tak doskonale się rozumieli... do czasu.

W sumie jedyne na co liczę na ten moment odnośnie tej współpracy to wspomniany wyżej remix „to co najlepsze”.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Gosia1423 »

Gromala wydaje się być spokojnym i wyważonym gościem. Może okiełzna :edi: i wydadzą resztę kawałków na płycie ;p
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: michal.p »

Jutro Gromee występuje w Polsacie w jakimś konkursie na najlepszy przebój wakacji. Startuje z utworem Love Me Better. Na insta zapowiedział, że wystąpi z gościem specjalnym, który wykona ten numer. Obawiam się, że może to być Edyta... :roll:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Gosia1423 »

michal.p pisze:Jutro Gromee występuje w Polsacie w jakimś konkursie na najlepszy przebój wakacji. Startuje z utworem Love Me Better. Na insta zapowiedział, że wystąpi z gościem specjalnym, który wykona ten numer. Obawiam się, że może to być Edyta... :roll:
Raczej nie, bo jej dream team cały czas baluje w Stanach... Wątpię, żeby gdzieś się pojawiła bez swojej świty.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: DAAMI »

michal.p pisze:Gromee występuje w Polsacie w jakimś konkursie na najlepszy przebój wakacji. Startuje z utworem Love Me Better. Na insta zapowiedział, że wystąpi z gościem specjalnym, który wykona ten numer.
podejrzewam, że będzie to Netta (ta od Eurowizji) - jest gościem specjalnym koncertu, więc to pewnie ją Gromee zaprosił.
Gdyby to była Edyta - to już by o tym Jastrząb pisał :)
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: michal.p »

W sumie :P Racja :)
Nie podobało mi się, gdy Edyta śpiewała utwór Gromeego na Sunrise. Nie pod względem głosu czy interpretacji, tylko... nie oszukujmy się jego repertuar nie jest zbyt wyszukany. Jak Eda ma śpiewać jakieś covery, niech będzie to Niemen, Franklin czy Isaak. :)

Dodano po 8 minutach 15 sekundach:
Edit: Gromee dodał na swoją relację na insta pytanie do obserwujących ,,Jak myślicie, która z polskich wokalistek dziś gościnnie ze mną wystąpi?''
Jednak wciąż mam nadzieję, że to nie będzie Edyta...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Kamui Shiro »

A co zaśpiewała z jego repertuaru? Może dobrze, że sięga po lekki repertuar, ludzka twarz diwy ;)
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: keraj »

Myślę , że Reni Jusis zaśpiewa dzisiaj z Gromee'm
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

No i się wykaśniło, z Gromee’m wystąpi Marta Gałuszewska
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: ray »

Jestem ciekaw, jak w ogóle doszło do nawiązania tej współpracy. Przy okazji promocji Andromedy Edyta często powtarzała, że z Donatanem poznali się w pociągu, a jak poznali się z Gromee'em? To Reni ich sobie przedstawiła?
Edyta po raz pierwszy wspomniała, że zaprosiła Gromee'ego do współpracy, w live na Insta 17 czerwca, czyli na następny dzień po występie w Opolu. Trzeciego dnia festiwalu to właśnie Gromee odpowiadał za wszystkie aranże - z wyjątkiem To nie ja, bo przecież pierwotnie :edi: miała wystąpić nie trzeciego, a pierwszego dnia. Być może więc gdyby nie trafiła wtedy do szpitala i wystąpiła według planu, nie byłoby tej współpracy...
Kamui Shiro pisze:A co zaśpiewała z jego repertuaru?
Fearless i Spirit.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: max28 »

:edi: o ewentualnej dalszej współpracy z Gromee:

https://youtu.be/ttNIC44bbF8
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współpraca Edyty z Gromee'em

Post autor: Gosia1423 »

Czyli na Królu się zakończy... Bo kalendarz zapełniony...
ODPOWIEDZ