"My way" - nowy singiel

Premiera 18 grudnia 2019

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: ray »

Endeven, domyśliłem się, że chodzi Ci o całokształt, ale skupiłem się na tym, co jest teraz-tu. Wszak "jedyne, co prawdziwe, to jest tu i teraz".
Nie podoba mi się, że teraz zwracasz się do mnie w trybie rozkazującym: "wysil sie", "patrz", "miej", "traktuj", "nie mów mi". To nie jest grzeczne. Pisanie małą literą zaimków odnoszących się do odbiorcy - też.
Jeśli uważasz, że moja krytyka względem Edyty jest natarczywa, masz prawo tak sądzić. Każdy widzi to, co chce widzieć. Dzisiaj w nocy napisałem w temacie o Justynie, że Edyta jest megautalentowana, na to może nie zwróciłeś uwagi. Mam wrażenie, że od rana mnie atakujesz bez powodu, i nie dam się w to wciągnąć. Jeśli potwornie zależy Ci na ostatnim słowie w tej dyskusji ze mną, OK. Ja już wolę sobie posłuchać My way, chociaż ta piosenka jest bardzo średnia. Podejrzewam zresztą, że Edyta już jej więcej nie zaśpiewa na żywo.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: endeven »

ray pisze:Dzisiaj w nocy napisałem w temacie o Justynie, że Edyta jest megautalentowana, na to może nie zwróciłeś uwagi
Dziękujemy za ten komplement. To bardzo miłe.

Myśle, że nie musisz w ostatnim zdaniu dopisywać coś nagle o My Way, by tuszować że robimy mały off top. Chyba zdajesz sobie sprawę, jak sztucznie wyglądaja w rozmowie takie doczepki. Nikt nie ukarałby Cię tu za post bez tej wzmianki. Chyba, że to tak samemu przed sobą.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:Kuriozalnym jest jednak to, że pstryczek w nos Piterowi (swoimi starymi metodami) daje nie kto inny, a moderator na forum gwiazdy, którą dośc bezceremonialnie i natarczywie krytykuje wypominając jej już chyba wszystko przy każdej mozliwej okazji, powtarzając do znudzenia swoje kompleksowe "analizy" niczym rzekome prawdy objawione. Może zacznij od siebie Ray, bo rola moderatora forum Edyty wymaga wiekszej zyczliwości do gwiazdy, która patronuje temu forum, by do forum nie zniechęcać jej sympatyków. A użytkowników nie napastuj tylko dlatego, bo wbili szpilke Justynce.
Jak bardzo trzeba nie mieć własnego życia, by mieć czas na grzebanie w starych postach.
Taka bezosobowa refleksja. :rolleye:

Jak singiel, bez jakiejkolwiek promocji może zostać hitem w okresie świątecznym? Rozumiem, że nie każdy ma rozum i pisząc posty nie używa funkcji myślenia, ale trudno się nie odnieść i pominąć ten fakt.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: addar »

Rozumiałbym juz (z trudem) jeżeli by przegladał posty których wczesniej nie czytał ale robic to z postami które juz kiedyś sie czytało to już inny wymiar zaangazowania, co wiecej poprawiać swoje własne błędy to juz odjazd totalny.Popieram jak mozemy ufac komuś kto cytuje wypowiedzi z przeszłości samemu edytując swoje posty dla poprawiania włąsnych błędów"zakoczył mnie tym wyznaniem i siebie chyba tez, bo dla niego było to takie naturalne i niewinne że nie przewidział że sie tak wkopał WTF?? poprawiac swoję błedy sprzed lat by potem móc je powoływac :lol3:
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Arek86 »

Cześć kochani
Może zagłosujemy na My Way w propozycjach do różnych rozgłośni radiowych ZET, RMF FM?
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: keraj »

Czy którekolwiek radio zagrało chociaż raz ten utwór.?
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: michal.p »

Eska raz, Kaszebe i Nasze Radio :d
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: 2770132u »

"My Way" na liście przebojów Wietrzne Radio- miejsce 7
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: michal.p »

Podczas próby przed koncertem w Białymstoku Edyta śpiewa MY WAY :edi:
Urywek na relacji Visitbus na insta
ODPOWIEDZ