"My way" - nowy singiel

Premiera 18 grudnia 2019

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: addar »

Fajowe, ale za bardzo wymeczylem początkowe 20 s a potem minute i teraz jako całość brzmi to jakoś dziwnie dla mojego osuchanego ucha. Nie pomaga ze utwór krociotki. Uwielbiam jak edyta daje walniecie glosem, szkoda że tak mało tego w studyjnych nagraniach :(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: ray »

wracamtuznów pisze:Dopiero od poniedziałku na Youtube
23 grudnia to fatalny termin na premierę na YouTube. Ludzie myślą o Wigilii, o Świętach...
Do poniedziałku zostaje nam więc słuchanie na Spotify, Deezerze, Tidalu i Apple Music - w tych wszystkich serwisach singiel już jest.

My way to najbardziej letni, słoneczny singiel w całej karierze Edyty i wyszedł on na tydzień przed Bożym Narodzeniem. :lol3:

Piosenka jest przyjemna, ale... to znów nie jest utwór, który przetrwa próbę czasu. Znów dostaliśmy bardziej produkcję niż kompozycję. I znów przypominają mi się słowa Zapendowskiej: "Ona jest wybitną piosenkarką. Powinna śpiewać arcydzieła, a śpiewa jakieś pomioty".
Ale na zbliżającego się telewizyjnego sylwestra My way pasuje jak ulał. :)
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Margaret »

Miałam iść spać, ale jak tu myśleć o spaniu, jak od godziny męczę "My Way". Taki prezent gwiazdkowy bardzo mi się podoba! <3

fajny, lekki utwór, przyjemny do słuchania i idealny do radia - oby promocja w eterze była na poziomie.
Wydać piosenkę w tym okresie to słabe posunięcie i szkoda bo ta piosenka zasługuje na więcej.

Podoba mi się ale to dlatego, że bardzo cieszę się że każdej nowości od Edyty. Gdybym miała porównywać ostatnie produkcje to więcej "szlachetności" ma jednak Król.

Z całą pewnością kontrakt wymagał tego, by na finał wyszła piosenka z programu, niemniej jednak miła niespodzianka i warto ją docenić :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Piter »

Cypix pisze:No to jest materiał na radiowego hiciora. A ten rozmiar taki radiowy i... eurowizyjny :hellobaby:
Trzymam kciuki, żeby Kurski dał się przekonać.
Fajna okładka singla.

Edyta jest kiepska w planowaniu promocji, ale jej skojarzenia i wizje odnośnie oprawy piosenek zazwyczaj są trafione.
kuba5959
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:38
Lokalizacja: Łódź

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: kuba5959 »

Utwór trwa niecałe 3 minuty, a strasznie się wymęczyłem słuchając go. Taka sieczkowata piosenka do Eski, która nie sięga "Królowi" do pięt. Szkoda...
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: max28 »

wracamtuznów pisze:...Jeżeli w jutrzejszym w
wywiadzie w Dzień Dobry TVN, który był nagrywany po koncercie w Gdańsku, nie będzie słowa o premierze (A wydaje mi się to bardzo prawdopodobne), będzie to kolejny już na samym początku cios w kolano dla tego singla. Trzymam kciuki by radia podłapały, bo mimo daty wydania i tak są na to szanse
Wspomniała o premierze singla, że będzie w dniu kiedy jest emisja finałowego odcinka :edi:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Pawel »

Może strategia (o ile coś takiego istnieje w zespole Edyty) jest podobna jak przy "Teraz tu"
Premiera była w Sylwestra z założeniem, że będzie hulać podczas karnawału, chociaż teledysk ukazał się dopiero 7 czerwca, bardzo dłuuugo to trwało w sumie już były wakacje.
Król miał szanse być hitem wakacji, gdyby ukazał się z początkiem czerwca a nie w połowie sierpnia.

Tutaj pewnie będzie podobnie, teledysku tradycyjnie nie będzie :P
Podejrzewam, że My way to dodatek dla programu i taka niespodzianka dla fanów przy okazji. Prawdopodobnie zaśpiewa w sylwestra tvn i na tym występie zakończy się promocja kawałka.
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: karol »

Moze ktos się podzielić tym utworem? Bede bardzo wdzięczny :lol:
Juz mam 8)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2019, 15:58 przez karol, łącznie zmieniany 1 raz.
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: duke »

Utwór lekki i bardzo... świąteczny podkład tylko edyta nie wykorzysta potencjału i publikuje za późno i bez świątecznego teledysku. Szkoda.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: endeven »

To jest okropne. Nie wiem po co i na co to. Poziom gorszy niż u juniorskiej zwycieżczyni Eurowizji. Aranż jest tak chamsko przaśny i wtórny, że nie mogę sie pozbierać. Przy tym to KRóL jest absolutnym diamentem, o Glow On nie wspominając. Palmy na okładce nie pomogły tym razem. Duże rozczarowanie. Z miejsca trafi to u mnie do tej grupy utworów Edyty, których będę wystrzegać sie jak ognia. No niespodziewałęm się, że Edyta może aż tak zniżkować.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: keraj »

Jak dla mnie utwór jest świetny, lekki i słoneczny ma ogromny potencjał którego :edi: zapewne nie wykorzysta w końcu wypoczynek jest teraz na tapecie.
Nie zgodzę się z przedmówca, że piosenka jest najniższych lotów. Gdyby to nagrała Cleo czy inna pseudo gwiazda to każdy (nie mówię że z tego forum)byłby zachwycony, a od Edi oczekujemy tylko potężnych utworów. Czasy się zmieniły , ona też i ewidentnie w duszy gra Jej teraz inna muzyka niż 20lat temu
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: betka »

No....ekhmmm.... Jak porównać 'My way' do chociażby ostatniego występu na AGH.... To fakt- daleko od siebie na skali jakiejkolwiek.
Ale po co porównywać :) Jest lekko i przyjemnie. W sam raz na wakacje :)
A teraz to tak do potańczenia z mopem. No ale fajne.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:To jest okropne. Nie wiem po co i na co to. Poziom gorszy niż u juniorskiej zwycieżczyni Eurowizji. Aranż jest tak chamsko przaśny i wtórny, że nie mogę sie pozbierać. Przy tym to KRóL jest absolutnym diamentem, o Glow On nie wspominając. Palmy na okładce nie pomogły tym razem. Duże rozczarowanie. Z miejsca trafi to u mnie do tej grupy utworów Edyty, których będę wystrzegać sie jak ognia. No niespodziewałęm się, że Edyta może aż tak zniżkować.
Eeee tam. Edyta ma bardzo mało pozytywnych piosenek w swoim repertuarze. W utworze cały czas coś się dzieje, trudno być obojętnym słysząc go. Glow on, nie ujmując mu walorów artystycznych, jest po prostu nudne.

Wpuście trochę słońca do Waszych serc. :d
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: michal.p »

Mnie utwór powoli się wkręca. Miła odmiana coś tak lekkiego, pozytywnego i słonecznego. W sam raz do samochodu :edi: w głębi duszy jednak liczę, że my way nie będzie promował płyty, która ma się ukazać w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: "My way" - nowy singiel

Post autor: endeven »

keraj pisze: Gdyby to nagrała Cleo czy inna pseudo gwiazda to każdy (nie mówię że z tego forum)byłby zachwycony, a od Edi oczekujemy tylko potężnych utworów. Czasy się zmieniły , ona też i ewidentnie w duszy gra Jej teraz inna muzyka niż 20lat temu

no nie, już dajmy spokoj z takim przebrzmiałym szufladkowaniem. Keraj, ja nie oczekuję kobył, potężnych utworów etc. Nie mam nic przeciwko lżejszych "słonecznym" utworom, jestem wielkim zwolennikiem elektronicznych dobrych produkcji, ale to po prostu nie jest dobra produkcja, właśnie dlatego kojarzy z takimi potworami jak utwory Cleo i tym podobne z eski. To nie jest ta sama liga co "Anything", co "Impossible", co "Your high", ani nawet TNTJM. Szanuje, że masz inne zdanie, ale zwracam tylko uwagę, że jakość mnie tu zniechęca, a nie sam słoneczny charakter.
ODPOWIEDZ