Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

nazwa robocza do czasu oficjalnej nazwy

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: addar »

Ok. Przenieśmy te rozmowe do innego tematu. Pozostawmy tu info o nowej płycie.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: lena7 »

Moze ta zaloba w sercu Edyty, o ktorej mowila w Krakowie to byla wlasnie po smierci tego ''albumu w rozsypce''. Oby nie :evil:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ray »

endeven pisze:Moderaor Ray walczy niby o czystość wypowiedzi, o nieprowokowanie, o nieobrażanie kogokolwiek, a post tego typu lajkuje (bo jest krytykujący Edytę). Jak na dłoni widać rażacą hipkoryzję moderatora.
Nie. Zalajkowałem wpis, bo się po prostu z nim zgadzam, a nie dlatego, że jest krytykujący Edytę. Zgadzam się, że Edyta jest infantylna, zgadzam się, że żal patrzeć, jak zaprzepaściła swoją karierę muzyczną, zgadzam się, że jej ostatnia aktywność ws. szczepionek jest po prostu szkodliwa, i zgadzam się, że jej otoczenie do tuzów intelektu nie należy, delikatnie mówiąc.

Wracając do tematu, jestem na 99,99% przekonany, że zapowiadanego albumu przynajmniej w tym roku nie będzie.
Niespójne ze sobą wypowiedzi Edyty na temat płyty to jedno. To, że wydanie albumu finansowo się Edycie nie opłaca, to drugie. A trzecią kwestią jest to, że patrząc na jej ostatnią aktywność, ma się wrażenie, że ona ciągle zajmuje się rzeczami niepotrzebnymi: wywiady dla portali plotkarskich i dla Marcina Roli, pisanie listów do Szumowskiego i na protest antyszczepionkowców, nagranie programu "Ameryka da się lubić", negocjowanie udziału w nowych telewizyjnych show na jesień, reklamowanie lakierów Chiodo Pro, nagranie wyznania wiary i przede wszystkim ciągłe podróże po Polsce. Wygląda to tak, jakby Edyta pracowała nad płytą jedynie z doskoku. Teraz po otwarciu granic pewnie poleci zaraz gdzieś na urlop...
Będzie jak zwykle - ósmy rok z rzędu bez płyty, za to z telewizyjnym show. :(
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: lena7 »

Podczas tego wywiadu Gromee sugeruje, ze na plycie moga sie znalezc jego produkcje, w tym Krol, ale ze pozostawil to decyzji Edyty bo moze bedzie chciala by plyta byla bardziej spojna.
https://www.youtube.com/watch?v=gIpvuTqDdnM
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: endeven »

ray pisze:Nie. Zalajkowałem wpis, bo się po prostu z nim zgadzam, a nie dlatego, że jest krytykujący Edytę.
ja tez sie z nim zgadzam. Ale to nie oznacza zachwytu wobec języka i tonu tej wypowiedzi. Zalajkowałeś, bo nie przeszkadza Ci taki język, jeśli krytykuje Edytę, natomiast ten sam ton wypowiedzi przeszkadza Ci, jeśli skierowany jest pod Twoim adresem. Wiem, że i tak od początku zrozumiałeś moje intencje. (Tylko nie pisz, że kontynuuję ten wątek i mi zabraniasz, bo to że odczekałeś 2 dni po apelu Addara o zakończenie przepychanek, to i tak postanowiłeś mieć uprzywilejowaną kropkę nad i w temacie, mając w nosie apel kolegi z panelu.)

A wszelkie dyskusje o 8 letniej płycie widmo są bezproduktywne, bo zwyczajnie sama zainteresowana nie ma pomysłu, wizji i nie ma nic do przekazania artystycznie światu. Ani to żadna niespodzianka, ani żadne zaskoczenie. Może taki wątek należałoby "zamrozić" do czasu konkretów.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ray »

endeven pisze:ja tez sie z nim zgadzam. Ale to nie oznacza zachwytu wobec języka i tonu tej wypowiedzi. Zalajkowałeś, bo nie przeszkadza Ci taki język, jeśli krytykuje Edytę, natomiast ten sam ton wypowiedzi przeszkadza Ci, jeśli skierowany jest pod Twoim adresem. Wiem, że i tak od początku zrozumiałeś moje intencje.
Edyta jest osobą publiczną, Wieczorek - właściwie też, natomiast ja i inni użytkownicy - nie. To zasadnicza różnica.
endeven pisze:(Tylko nie pisz, że kontynuuję ten wątek i mi zabraniasz, bo to że odczekałeś 2 dni po apelu Addara o zakończenie przepychanek, to i tak postanowiłeś mieć uprzywilejowaną kropkę nad i w temacie, mając w nosie apel kolegi z panelu.)
Skierowałeś w moim kierunku bezzasadny zarzut i nawet nie mam prawa się do niego odnieść, bo jeśli to zrobię, to znaczy, że lekceważę uwagi innego moderatora? To absurd. I to, co tutaj napisałeś, na nowo zaogniło atmosferę, zupełnie niepotrzebnie.
A odpowiedziałem dopiero po 2 dniach, bo w tak piękny weekend wolałem robić inne rzeczy, niż tłumaczyć się, dlaczego zalajkowałem tutaj jakiś post.
endeven pisze:Może taki wątek należałoby "zamrozić" do czasu konkretów.
I tak co jakiś czas będą pojawiały się kolejne plotki i fakty o płycie-widmo, więc ten temat będzie wracał. Może np. przy okazji konferencji ramówkowej TVP Edyta udzieli kolejnych wywiadów dla "Faktu" i Jastrzębia i wtedy powie, że ze względu na powrót do "Voice'a" niestety nie może poświęcić na pracę nad płytą tyle czasu, ile by chciała... :(
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: lena7 »

ray pisze:wtedy powie, że ze względu na powrót do "Voice'a" niestety nie może poświęcić na pracę nad płytą tyle czasu, ile by chciała...
To juz byloby maksymalne przegiecie z jej strony :!: Tyle miesiecy przeciez miala, ktore mogla spedzic w studio zamykajac album w spokoju bez zadnych innych zobowiazan. :evil:
Wiadomo kiedy ta ramowka? :?:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ray »

lena7 pisze:To juz byloby maksymalne przegiecie z jej strony :!:
Kiedyś już tak zrobiła - 5 lat temu: -> https://www.youtube.com/watch?v=89JNIVDZS1U. :PP
lena7 pisze:Wiadomo kiedy ta ramowka? :?:
Pewnie pod koniec sierpnia.
Wcześniej i tak Edyta będzie miała jakieś wywiady dla portali plotkarskich, to może wtedy powie coś o albumie czy chociaż nowym singlu. Bo 1-2 single w tym roku pewnie będą.
Jeśli Edyta nie może nagrać nawet zapowiadanej od półtora roku płyty z akustycznymi wersjami swoich starych piosenek, to tym bardziej nie wyda płyty z całkowicie premierowym materiałem... :(
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Arek86 »

Kochani już jest połowa lipca a singla i wzmianki o jakimś terminie wydania płyty brak... Dziwi mnie że Edyta jest taka pasywna szczególnie iż mamy rok jubileuszowy i powinno być atrakcji co nie miara...rozumiem brak koncertów spotkań z fanami ale nie można wszystkiego zwalić na pandemię... Coś czuję że będzie to bardzo zmarnowany rok :-(
amiszka
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:46
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: amiszka »

Arek86 pisze:Kochani już jest połowa lipca a singla i wzmianki o jakimś terminie wydania płyty brak... Dziwi mnie że Edyta jest taka pasywna szczególnie iż mamy rok jubileuszowy i powinno być atrakcji co nie miara...rozumiem brak koncertów spotkań z fanami ale nie można wszystkiego zwalić na pandemię... Coś czuję że będzie to bardzo zmarnowany rok :-(
Dlaczego nie mozna zwalic? Pandemia to potencjalna wtopa finansowa takze przy wydawaniu płyty wiec sie nie dziwie ze póki co sie wstrzymuje.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: fookmetoo »

amiszka pisze:
Arek86 pisze:Kochani już jest połowa lipca a singla i wzmianki o jakimś terminie wydania płyty brak... Dziwi mnie że Edyta jest taka pasywna szczególnie iż mamy rok jubileuszowy i powinno być atrakcji co nie miara...rozumiem brak koncertów spotkań z fanami ale nie można wszystkiego zwalić na pandemię... Coś czuję że będzie to bardzo zmarnowany rok :-(
Dlaczego nie mozna zwalic? Pandemia to potencjalna wtopa finansowa takze przy wydawaniu płyty wiec sie nie dziwie ze póki co sie wstrzymuje.
to nie jest tak że ta płyta sprzedala by się w ogromnym nakładzie. płyta jest tylko dodatkiem do singli.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: pijej1 »

Kiedy się zorientujecie ile szuk sprzedało się jej ostatniej płyty to się wam wyjaśni skąd brak płyty :P

Sesja z MY była piękna! Chodzi mi o zdjęciową sesję oczywiscie :)
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: miłek »

Dzisiaj ktoś edytował artykuł o Edycie na Wikipedii dodając do dyskografii album Neony (2020) (tak jak napisała 2770132u w wątku o nowym singlu).
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Gosia1423 »

Nie wiem w jakim celu ktoś to edytował, jak jeszcze żaden album nie wyszedł...
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: 2770132u »

https://eurowizja.org/edyta-gorniak-lime-premiera/

Potwierdzili tytuł plyty "Neony"

Dodano po 5 minutach 14 sekundach:
https://www.google.com/amp/s/jastrzabpo ... html%3famp

W Jaka to melodii też podają tytuł plyty "Neony"
ODPOWIEDZ