Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

nazwa robocza do czasu oficjalnej nazwy

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Katarzynaa »

Kurczę może czasem być różnie z tą płytą bo nie wiadomo w jakim kierunku i z jakimi emocjami były nagrywane wcześniej utwory, a jak teraz nastrój się zmienił to Edyta przestanie się utożsamiać, może mieć problem żeby wczuć się znowu w te emocje.. oby to się jakoś zgrało, albo niech minie jej ta chandra bo faktycznie teraz płyta stoi pod znakiem zapytania :beczy: :beczy: :beczy:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: pijej1 »

OMG Katarzynaa :lol3:
Przecież tej płyty nie ma!

Sama landryna o tym wspomniała, że nie skończyła traków i są rozgrzebane a co dopiero mówić o płycie :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: pilsner »

Serio czekacie jeszcze na jakąś płytę tego szura? Pokazała ostatnio, jak straszne ma poglady i jak jest infantylna, co wiadomo od dawna, ale po raz pierwszy stała się do tego szkodnikiem. Żal patrzeć, jak zmarnowała swoją karierę. Grunt, że dobrze się bawi z tymi przygłupami, którymi się otacza. Wieczorek wszak raczej do zbyt lotnych nie należy, widać to po jego stories z chłopcem z pomponika :)))
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: addar »

polecam czekać na płyte natki z kobyłami niż zawracać sobie głowe i wchodzić na forum osoby którą uwaza sie za szurnietą :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ray »

Addar, chyba się trochę zagalopowałeś...

Pilsner, nie bierz sobie uwagi przedmówcy do serca. Zawsze jesteś u nas mile widziany. Miejsce tutaj jest dla wszystkich. I nie jest to forum Edyty, tylko nasze forum o niej. :)

Ja osobiście chętnie przesłucham zarówno nowej płyty Edyty, jak i płyty Natalii z utworami Chopina. Choć wydaje mi się, że Edyta nie wyda tej płyty... Ona już doskonale funkcjonuje bez muzyki, więc po co jej nowy album? Tym bardziej, że na wydawaniu płyt już się nie zarabia... Jeśli ten krążek faktycznie wyjdzie, to będzie cud.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: addar »

kto sie zagalopował ??? wchodzi tu i nazywa edyte szurem, i tylko po to . Wcale go nie wypędziłem. Napisałem niech sobie czeka na płyte jego idolki, nie dorabiaj mi intencji "moderatorze".
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Piter »

Te pouczanki raya w kontekście ostatnich wydarzeń są równie zabawne jak głosowanie na siebie samego w ankiecie lub popisywanie się stworzeniem wyszywanki. :)

Addar, nie tłumacz się mu. Nie musisz, nie powinieneś.

Witaj pilsner :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, 17:58 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Hubi11 »

To jest absurd! Artystka której poświęcone jest to forum zostaje nazwana „szurem”, ale moderator to omija milczeniem a czepia sie czegoś/ kogoś innego.Dramat.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ray »

addar pisze:wchodzi tu i nazywa edyte szurem, i tylko po to .
Nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. Poza tym słowo "szur" nie jest obraźliwe.
Dobry Słownik pisze:Szur to osoba o radykalnych poglądach politycznych, akcentująca istnienie zagrożeń przez innych lekceważonych, niekiedy wierząca w teorie spiskowe (lub tylko za takie uznawane przez nieznającą istoty rzeczy omamioną większość społeczeństwa), wyznająca i głosząca skrajne poglądy na wiele kwestii zarówno społecznie doniosłych, jak i bardziej marginalnych (władza kosmitów czy Żydów nad światem, szkodliwość szczepionek, kontrolowanie umysłów, prawdziwy, tj. płaski, a nie kulisty kształt Ziemi, starożytna historia Lechitów itp.), zacięcie dyskutująca o nich w Internecie, niedająca się przekonać żadnymi argumentami, skłonna do dyskredytowania osób mających odmienne zdanie; słowo potoczne, o zabarwieniu negatywnym, nieco humorystycznym.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1674
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Steffie »

ray pisze:Nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. Poza tym słowo "szur" nie jest obraźliwe.
Dobry Słownik pisze:Szur to osoba o radykalnych poglądach politycznych, akcentująca istnienie zagrożeń przez innych lekceważonych, niekiedy wierząca w teorie spiskowe (lub tylko za takie uznawane przez nieznającą istoty rzeczy omamioną większość społeczeństwa), wyznająca i głosząca skrajne poglądy na wiele kwestii zarówno społecznie doniosłych, jak i bardziej marginalnych (władza kosmitów czy Żydów nad światem, szkodliwość szczepionek, kontrolowanie umysłów, prawdziwy, tj. płaski, a nie kulisty kształt Ziemi, starożytna historia Lechitów itp.), zacięcie dyskutująca o nich w Internecie, niedająca się przekonać żadnymi argumentami, skłonna do dyskredytowania osób mających odmienne zdanie; słowo potoczne, o zabarwieniu negatywnym, nieco humorystycznym.
Wedlug tej definicji to slowo ma zabarwienie negatywne, a zatem na pewno nie mozna powiedziec, ze nie jest obrazliwe, bo adresat moze poczuc sie urazony lub obrazony.
No, ale czego mozna sie spodziewac na forum, gdzie wulgaryzmy lataja ot tak w powietrzu, bo jeden uzytkownik nazywa drugiego "s.ka" lub podobnymi inwektywami, a moderatorzy boja sie interweniowac.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Gosia1423 »

addar pisze:polecam czekać na płyte natki z kobyłami niż zawracać sobie głowe i wchodzić na forum osoby którą uwaza sie za szurnietą :)
Szur to nie to samo, co osoba szurnięta ;)

Edyta ostatnio wyrażała i głosiła poglądy radykalne, zabierając głos w radykalnych mediach. Tak że moi drodzy, nie powinno to wzbudzać Waszego zgorszenia. Tak samo jak inni nazywają ją piosenkarką, artystką, celebrytką, matką czy katoliczką.

Steffie proszę przestań mówić nie prawdę, że po forum latają wulgaryzmy.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1674
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Steffie »

Gosia1423 pisze:Steffie proszę przestań mówić nie prawdę, że po forum latają wulgaryzmy.
Nie widziałaś ich? Może masz jakąś blokadę na wulgarne słowa?
Jeśli chodzi o Edytę, to jest człowiekiem i ma wolną wolę, może robić i mówić, co chce, ale to nie uprawnia innych do obrażania jej.
Oczywiście zgodnie z panującą tutaj linia "moderacji" użytkownicy, którzy negatywnie wypowiadają się o Edycie, są na forum mile widziani od jakiegoś czasu, tak że tłumaczenie słowa o zabarwieniu negatywnym (według cytowanego słownika) użytym w jej kontekście jako akceptowalne, jest tylko kolejnym dziwnym krokiem moderacji.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: endeven »

Gosia1423 pisze:Szur to nie to samo, co osoba szurnięta
Gosia, a "przygłup" w kontekście całej wypowiedzi jaki ma wydźwięk?

Moderaor Ray walczy niby o czystość wypowiedzi, o nieprowokowanie, o nieobrażanie kogokolwiek, a post tego typu lajkuje (bo jest krytykujący Edytę). Jak na dłoni widać rażacą hipkoryzję moderatora.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Gosia1423 »

Steffie ostatni raz przywołuję Cię do porządku.

endeven jeżeli ktoś uważa, że Edyta nie otacza się mądrymi osobami w jego odczuciu, to ma do tego prawo. A cała wypowiedź wyraża sprzeciw szerzenia szkodliwych treści oraz rozgoryczenie zaprzepaszczonej kariery.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: pijej1 »

Z faktami się nie dyskutuje każdy wie, że nositorba to przygłup co jest bezsprzecznym faktem więc o co wam chodzi? :shock:
ODPOWIEDZ