Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

nazwa robocza do czasu oficjalnej nazwy

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Pawel »

Zmiany kosmetyczne, głównie jeśli chodzi o wokal, jak ktoś nie widział to nagrałem z telewizora ale da się obejrzeć, do pobrania


https://we.tl/t-63RaLUvYPF
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Piter »

Chodzilo o to, aby nagranie udawało, ze jest na żywo.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: addar »

z wywiadów wiemy ze drugi singiel "zadowoli tych którzy lubią edytowe ballady". Trzymam za słowo :edi:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: max28 »

:edi: o północy zrobiła live. Powiedziała , że chciałaby kolejny singiel wydać w październiku. A co do płyty, to również w październiku wchodzi do studia, ale ma problem, gdyż tutaj w kraju nie ma ludzi (a niektórzy przez pandemię się zmienili), którzy by skończyli tracki na odpowiednim poziomie. I że starzy fani wiedzą, że po czasie ona ma tak, że stworzone już piosenki mogą się jej już nie podobać i nie będzie chciała ich na płycie.

To tyle o muzyce..., o reszcie co mówiła to mi wstyd pisać, ale może dlatego, że :edi: jest przebudzona, a ja nie.

W skrócie: Edyta żyje teoriami spiskowymi (jeżeli się nie myli, to może i prawdziwymi): wkrótce zrezygnuje z telefonu, ograniczy Instagram (poda email, by fani wysłali do niej adres domowy, bo niedługo może to być jedyny kontakt- no chyba, że pocztę też zamkną, jak ironicznie napisał jeden z fanów) nigdy nie przejdzie na 5G, póki nie zamkną nam internetu będzie spotykała się z fanami na Youtube, może stworzy nowy kanał do tych spotkań. Gdy zaczęlą mówić, by jak najrzadziej nosić maseczki, Instagram wstrzymywał transmisję, kilkakrotnie. Tak swoim spokojnym głosem nastraszyła, że małoletnie fanki zaczęly pisać, że się rozpłakały. Totalny odlot, jak dla mnie oczywiście, ale jak wspomniałem, ja jeszcze się nie przebudziłem.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Gosia1423 »

max28 powtarza się co nie co, co napisałam w temacie IG Edyty, ale nie dziwię się, bo totalnie odleciała...

Tak że moi mili płyty z Nashville nie będzie. Może w październiku kolejny singiel, ale w innym klimacie, niż Lime.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ediva »

Od czasu gdy Edyta zaczęła obiecywać nową płytę, Taylor Swift zdążyła już wydać cztery, w tym najnowszą w zaledwie 11 miesięcy od poprzedniej. Przy czym Taylor jest zdecydowanie bardziej zapracowana niż Edyta, ale nie ma wymówek iż nie znajduje czasu na tworzenienie; jej ostatni album powstał "korespondencyjnie" w czasie pandemii. Zatem Edyta mogłaby nawet współpracować z muzykami z całego świata gdyby tylko chciała. O ile więcej albumów EG miałaby dzisiaj w dyskografii, gdyby potrafiła się zdyscyplinować i wydawać je zanim wymęczony materiał się "z nią rozminie" i Edi znowu zawiedzie się na producentach. Myślę, że większość artystów nie jest w pełni zadowolona ze swoich płyt, ale chyba niewielu z nich jest tak niekonsekwentnych i zmiennych jak Edyta. Nieodżałowana Ewa Demarczyk też nie była zadowolona ze swoich płyt, krytykowała sposób w jaki wyprodukowano jej wokale, aranże nie do końca jej pasowały, a w ogóle "w tym kraju nie da się nagrywać tak jak bym chciała". Brzmi znajomo? Dziś mamy jednak zupełnie inne czasy i możliwości. Ale :edi: musi czymś tłumaczyć swoje wszystkie wyrzucone do kosza albumy-widmo...
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: pijej1 »

najważniejsze jest pytanie: ile w tym bajek?

Czy wydałaby miliony dolarów na tych producentów w USA? śmiem wątpić :lol3: kiedyś wspomniała, ze nie było jej stać na pokrycie rachunku za szpital, a co dopiero opłacić producentów i studio w USA :roll:
BAjdurzyła i tyle jak od 20 lat - zresztą robi to perfekcyjnie.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: audarya »

W sumie to Edyta interesuje sie tak naprawde od czasu Eurowizji, a po wydaniu Dotyku przez jakis czas goscila w moim muzycznym odtwarzaczu (gimby nie znajo), ale tak intensywniej to od konca 2008r, wydaje mi sie, ze jesli w ogole zdecyduje sie na plyte to bedzie to koncertowka, albo moze jakis album pozegnalny, ostatni. W sumie nie dziwie sie jej, show bizz nie jest dla takich osob jak Edyta, w pewnym sensie ona jest dosc staroswiecka, taka stara szkola...troche ja rozumiem, choc szkoda, ze talent nie zostal w pelni wykorzystany :edi: tak sie pomadrowalam, ale zobaczymy, moze sie myle :)
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 78
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: lumumba »

Wiadomo coś o drugim singlu? Miał się ukazać w październiku, a tu cisza.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Gosia1423 »

lumumba, z live'ów wynika, iż ta płyta w ogóle nie powstanie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: addar »

Nie bezpośrednio rzecz jasna, ale z energii Edyty wynika, że teraz sobie tym głowy nie zaprzata, poza tym " w polsce nie ma takich fachowców którzy mogliby twórczo pracować w tych czasach ( dop. czas koronawirusa). Mam wrażenie że Edyta jest na rozdrożu. Widzi że ten materiał nie jest jakoś ambitny, stać ją na więcej ale jednocześnie wie że od dawna nic nie wydała, I jest w rozterce bo nawet jak coś wyda to szansa że to się sprzeda jest znikoma. Ambicja walczy z pragmatyzmem Poszła na kompromis przy teledysku do Lime i została zbesztana, więc w sumie po co się starać się w ogóle :(
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 78
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: lumumba »

W lutym minie 9 lat od wydania ostatniej płyty. Pamiętam, że Edyta po wydaniu My obiecywała, że będzie częściej nagrywać. Pojawiło się YH i Glow On jako zwiastuny płyty, potem Oczyszczenie i klops, płyty nie ma. Dustplastic niby ją oszukali itd. Zwał jak zwał, poróżnili się (podobnie jak za czasów Mathplanet). Przy dwóch trasach Live najłatwiej było zarejestrować materiał, tak jak w przypadku Live’99. Edyta wymyśliła sesje na żywo w studio, ale nie tu rzekomo zawiniły kalendarze muzyków (nie trafia do mnie ten argument). Teraz koronawirus zniweczył plany z nową płytą. Jestem fanem od 1994 r. i jako oddany fan jestem zawiedziony postawą Edyty. Nikt mi nie powie, że przez blisko 9 lat nie można wydać nowego materiału, mając takie możliwości jak Edyta. To chodzenie na skróty i lenistwo, za każdym razem jak słyszę, jaki to zapracowany rok miała, ze nie było czasu skupić się na płycie, to mnie złość bierze. Jest masa artystów bardziej zapracowanych niż Edyta a regularnie wydających nowe albumy. Wystarczyło by trzymać się choć raz z daleka od uczestnictwa jako juror w TV Show i mocniej skupić się na muzyce zamiast wypisywać na Insta męczące na dłuższą metę duchowe wywody.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: max28 »

lumumba pisze:W lutym minie 9 lat od wydania ostatniej płyty. Pamiętam, że Edyta po wydaniu My obiecywała, że będzie częściej nagrywać.
Jak dobrze wiemy :edi: bardzo łatwo rzuca słowa na wiatr i obiecuje. Zawsze mnie to dziwiło- wiadomo, nie zawsze uda się zrealizować plańow- że nie doszła, po kilku takich doświadczeniach, do wniosku, żeby mówić, informować, jak już coś jest pewne. To znaczy momentami miała tego typu przebłyski. Może po prostu chodzi o wzbudzenie zainteresowania przyszłym projektem i wtedy piszą i piszą... Wiadomo, mało kto serio traktuje kogoś, kto obiecuje, a z większości zapowiedzi się nie wywiązuje. Trochę taki brak szacunku do innych. Milczenie jest złotem :edi:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: audarya »

Jak dla mnie ta ostatnia plyta w karierze Edi moglaby byc skladanka niewydanych utworow plus Lime i cos tam jeszcze on top of it, i stykloby :D z jakims ciekawem pomyslem. Perfekcjonizm to choroba, a to jego skutki :edi: brak obiecanej od lat plyty bo material niewystarczajaco dobry...troche to rozumiem, wiec skladanka jak wyzej by mnie usatysfakcjonowala
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Wojtuś »

Nowej płyty na pewno jeszcze długo nie będzie ale Warner Music Poland uraczy nas składanką jej starszych hitów na płycie winylowej! Płyta winylowa z kolekcji "Winyloteka - Edyta Górniak" ukaże się 27.11.20.
Można już zamawiać na empik.com:
https://www.empik.com/winyloteka-gornia ... 3,muzyka-p
ODPOWIEDZ