Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

nazwa robocza do czasu oficjalnej nazwy

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Flux »

Płyta jest rozgrzebana a niedługo będzie już pogrzebana, jak wiele innych niezrodzonych dzieci Edyty. Raz jest w zaawansowanym stadium, raz w powijakach. Zależnie, no właśnie, od czego? Znów ruszyła karuzela edytowych obietnic, rozgrzewania wyobraźni fanów i testowania granic cierpliwości. A to pogdyba o duetach światowych, a to o wydaniu polskiej edycji (sugerując że znów spróbuje swych sił na rynkach zagranicznych) i tak to się kręci...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: spot_me »

''Te osoby z mojego teamu, ktore juz sluchaly tych trzech utworow zgodnie sugeruja wybor akurat tego jednego''. A te osoby to asystent (ten od noszenia torby) i fryzjer? Pelna profeska. Tak wlasnie planuje sie promocje - sztab na poziomie ''swiatowej'' divy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: addar »

edyta nieporadnie próbowała wytłumaczyć że przez kwaranntane wypoczeła i nabrała nowych pokładów kreatywności i że cześc utworów zrobiła by teraz inaczej bo kawałki były tak w pośpiechu robione wciśniete miedzy jeden projekt a drugi i trzecie i tysięczny :PP
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: IgaAga »

Przecież prace nad płytą w stanach nie przerwała pandemia, bo i tak miała przylecieć na koncert do Krakowa w tym terminie. Duet z Matem Duskiem nagrywała osobno, sama mówiła, że dopiero w Sopocie zaśpiewali razem.
Każdy jej wywiad jest na potrzebę chwili, co ślina na język przyniesie.Zgodzę, się z przedmówcami, że może tej płyty wcale nie być. teledysk max jeden może powstanie i to pewnie w kooperacji z jakimś talent show, żeby przy okazji za niego zapłacili.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Piter »

Nie rozumiem. Ten wywiad nie wnosi nic nowego, skąd to zamieszanie?

- tracki są nieskończone
- singiel niedługo

To było już wcześniej wiadomo.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Steffie »

Wszyscy myśleli, że płyta za miesiąc, a tu zonk. :edi:
A ja myślę, że jeśli ta płyta w ogóle wyjdzie, to będzie cud. Plany mogą się zmienić jeszcze sto razy, tak samo opinie Edyty na temat nagranego materiału oraz sam materiał.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Cypix »

Ona nigdy się nie nauczy dotrzymywać słowa i nie robić fanom złudnych nadziei. Utalentowana bestia, ale niesłowna jak diabli. Jak jej to jakiś zawiedziony - i słusznie - fan wypomni choćby na insta, to odsyła do innych artystów. Dramat po prostu, ciągnący się gdzieś od 2013 roku. Nawet płytę, którą "musi skończyć dla Wiktora" wywaliła do kosza, a ten od przewracania się w grobie, pewno już trumnę rozwalił...
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: fashionman »

Cypix pisze:Ona nigdy się nie nauczy dotrzymywać słowa i nie robić fanom złudnych nadziei. Utalentowana bestia, ale niesłowna jak diabli. Jak jej to jakiś zawiedziony - i słusznie - fan wypomni choćby na insta, to odsyła do innych artystów. Dramat po prostu, ciągnący się gdzieś od 2013 roku. Nawet płytę, którą "musi skończyć dla Wiktora" wywaliła do kosza, a ten od przewracania się w grobie, pewno już trumnę rozwalił...
W punkt, zgadzam się z całością wypowiedzi. Może warto nie przyczyniać się do "nabijania" klikalności tej całej paplaniny... Niczego to nie wnosi.

Szczerze - Kogo z Was interesują te powielające się historie o Alanku, kolejnych minionych miłościach, rozczarowaniach czy niezrealizowanych projektach (Prince, płyta dla Wiktora, utwór z Afromental, materiał na dwie płyty z Dustplastic, teraz być może z Miley, etc.) Może jak zauważy brak zainteresowania, a jest ono potrzebne do intratnych kontraktów z TVP czy TVN, to zacznie być w końcu konsekwentna. Te wszystkie pseudowywiady to strata czasu.

Poza tym czy "Gwiazda tego formatu" powinna pojawiać się wyłącznie u Jastrzębskiej czy w Fakcie, gdzie grono klakierów zadaje wyłącznie słuszne pytania?
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: aśka »

fashionman pisze: W punkt, zgadzam się z całością wypowiedzi. Może warto nie przyczyniać się do "nabijania" klikalności tej całej paplaniny... Niczego to nie wnosi.
Popieram.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ediva »

To oczywiste, że płyty w tym roku nie będzie. Najwcześniej w połowie przyszłego, jeśli Edyta już teraz porządnie się za to weźmie. Ona ma wszystko prócz dyscypliny i określonej wizji artystycznej, która nie zmieniałaby się co kwartał.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: Virtual Tom »

Wyjdą może ze dwa single, potem Edyta stwierdzi, że została oszukana i nie identyfikuje się z jakością.

A na koniec nie wpuszczą jej do Stanów. :placzka:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: ray »

Też jestem zdania, że jeśli ta płyta w ogóle wyjdzie, to będzie cud. Od lat powtarza się ten sam schemat - co jakiś czas Edyta sugeruje, że płyta już tuż, tuż, a kilka miesięcy później mówi coś zgoła przeciwnego. Moim zdaniem, gdyby naprawdę zależało jej na wydaniu albumu w tym roku, toby nawet nie rozważała udziału w jakimkolwiek telewizyjnym show na jesień. Tym bardziej, że przecież sama kilka lat temu powiedziała, że udział w "TVoP" utrudnił jej pracę nad płytą:
Edyta Górniak pisze:Ja mam taką propozycję: jakby ktoś wszedł za mnie na fotel trenerski i zrealizował tę trasę jubileuszową, to ja wtedy się zamykam w studio i wyjdę, jak płyta będzie gotowa. Dobry deal? (...) Nie jestem tak często w studio, jak chciałabym być, ta praca przebiega z przerwami, no ale jest, trwa, więc płyta będzie, kiedy będzie - tyle mogę powiedzieć.
-> https://www.youtube.com/watch?v=89JNIVDZS1U

Póki w Edycie nie obudzi się prawdziwa pasja do muzyki, wewnętrzna potrzeba tworzenia, żadnej płyty nie będzie. Na razie niezmiennie od lat w Edycie żywa jest potrzeba bycia na językach...
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: IgaAga »

Czasem mam wrażenie, że bycie na językach to jedyna jej pasja.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: kirin »

jak poznamy termin premiery.... i bedzie mozna zamowic w Empiku to uwierzę w ten album...
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta 2020 "made in Nashville"

Post autor: patrick.ko7 »

Mamy czerwiec i nadal cisza o singlu. Rzeczywiscie nie uda jej sie raczej tej ''rozgrzebanej'' plyty skonczyc w tym roku. Mialem nadzieje, ze moze chociaz na swoje urodziny ja wyda.
ODPOWIEDZ