Wierzę ...

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Wierzę ...

Post autor: Sebuch »

Piękny głos! Jaka dykcja! Czystość, emocjonalność. Przeszywa, powala.
WOW!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Wierzę ...

Post autor: Michael »

Czy to ten nowy, zapowiadany singiel? :lol:
Fajny tekst! ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wierzę ...

Post autor: Piter »

Angie29 pisze:Absolutnie popieram wypowiedź przedmówcy. Wiara czy nawet orientacja to są poglądy prywatne.
Wiara i orientacja to nie poglądy, ale część życia i to od każdego człowieka zależy, na ile chce o tym mówić lub nie.
Nie rozumiem, skoro ona powinna zostawić to wyłącznie dla siebie, skąd to zamieszanie tutaj? Powinniście chyba przejść obojętnie. A tu się pisze, że to na pokaz, że ona jest dwulicowa, i w ogóle chyba jest takim potworem, że powinna wyznawać Szatana.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wierzę ...

Post autor: pijej1 »

Piter pisze: A tu się pisze, że to na pokaz, że ona jest dwulicowa, i w ogóle chyba jest takim potworem, że powinna wyznawać Szatana.
Ale to jest prawda z czym chcesz tu dyskutować? Jest jak chorągiewka najpierw w wywiadach pieprzy o duchach (z najsztubem) potem pieprzy coś o buddyzmie (te słynne ciągłe podróże do szkół mnichów) a teraz nagle święta edyta objawiona. No ja pierdzielę no ale to juz dawno zdiagnozowane zaburzenie osobowości u edi Osobowość borderline
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wierzę ...

Post autor: Piter »

Co jest prawdą, przecież to różne wypowiedzi na przestrzeni lat? Ludziom się to zmienia
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wierzę ...

Post autor: pijej1 »

No u mnie się nie zmienia ze skrajności w skrajność - ale jak chce się być w tvpis to jednak trzeba udać fascynację kościółkiem. Co w zupełności rozumiem - kasa się musi zgadzać
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wierzę ...

Post autor: Piter »

Przecież ona mówiła już wcześniej o Jezusie. Poza tym, gdyby się chciała podlizać, to chyba nie darłaby łacha z ministra zdrowia, że tak często zmienia zdanie.
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wierzę ...

Post autor: fashionman »

Piter pisze:Przecież ona mówiła już wcześniej o Jezusie. Poza tym, gdyby się chciała podlizać, to chyba nie darłaby łacha z ministra zdrowia, że tak często zmienia zdanie.
Co do darcia łacha z ministra, którego fanem nie jestem, to pomijając różnicę poglądów i chęć wyrażenia własnego zdania (ma do tego prawo) skupiłbym się na tonie Jej wypowiedzi. Ton arogancki, kąśliwy i narcystyczny do bólu - nasza Diva uważa, że każdy hetero facet z Jej otoczenia może być posądzony o romans z Nią, jak będzie miała termin w kalendarzu, to łaskawie się spotka i koniecznie w świetle kamer. Zachowuje się niczym pępek świata, a kilka dni później "pokorna i skromna" nagrywa wyznanie wiary. Wy na serio Jej wierzycie?
Dla mnie groteska.

Dodam, że jestem fanem od lat i zawsze Jej broniłem. Teraz jakbym odzyskał wzrok. Całe szczęście nie zdążyłem kupić Dotyku na winylu. Edyta tego nie odczuje, bo ma nową rzeszę fanów - narodowcy, antyszczepionkowcy...
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Wierzę ...

Post autor: 2770132u »

To nie jest singiel!
To jest intro (wstęp) do nowej płyty
Jako ścieżka numer 1 na płycie
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wierzę ...

Post autor: Steffie »

Niezle. Az wlaczylam sobie ponownie. Moze to bedzie plyta w stylu tej piesni? :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=xFZw1BHOFW0

Ale by miala teraz wziecie. :P Go, Edyta! Idz na calosc. :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wierzę ...

Post autor: Piter »

Uwielbiam Barkę w wykonaniu Jopek <3 <3 <3
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wierzę ...

Post autor: Steffie »

Ja tez. :lol: A tak klikajac, to na YT jest jeszcze taki wykon: :D

http://www.youtube.com/watch?v=mxjH764eSvg rozni artysci

I taki: http://www.youtube.com/watch?v=MBuaxH1kVpw Magda Steczkowska

Oraz taki: http://www.youtube.com/watch?v=A2DHSIV_OWE

Fragment widowiska „Wsłuchiwać się w Papieża” - koncertu świętującego rocznice wydarzeń, które połączyły Polaków i stały się kamieniami milowymi w drodze do wolności: 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski oraz 30. rocznicę pierwszych wyborów z 4 czerwca 1989 roku.

Na koncercie wystąpili: Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Stanisława Celińska, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Cugowski, Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Agnieszka Musiał, Agnieszka Cudzich, Bogusia Kudasik, Andrzej Lampert, Aleksandra Gintrowska, Dariusz Łapiński, Adam Bałdych oraz zespołów Golec uOrkiestra, Zakopower, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, a także New Life'm, Warszawski Chór Chłopięcy, Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, Polski Chór Kameralny, Chór „Jednego Serca Jednego Ducha”, o. Rafał Kobyliński, o. Tomasz Jarosz, „Servi Domini Cantores”, Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

Czy Edyta odwazy sie na taka awangarde? :PP

"Ja wam mowie, nie dajcie sie wciagnac, bo bedziecie spiewac do 5 rano..."

A tutaj, prosze, jak wszyscy spiewali -> 2:48
Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II (ZAPIS Z TRANSMISJI)
http://www.youtube.com/watch?v=DWAu1lHDYyY

Cała Polska śpiewa dla św. Jana Pawła II
Niezwykły koncert przygotowany z okazji 100-lecia urodzin Ojca św. (18.05.2020), będący słowno-muzyczną podróżą jego śladami, wiodącą przez najważniejsze miejsca związane z życiem i posługą duszpasterską. Ze studia w Warszawie łączymy się na żywo z kościołem w Wadowicach, kaplicą na Wawelu i Sanktuarium w Łagiewnikach, kaplicą Matki Boskiej Jasnogórskiej w Częstochowie oraz Bazyliką Mariacką w Gdańsku. We wszystkich tych miejscach wybrzmią ulubione pieśni Jana Pawła II i specjalnie dobrany repertuar utworów, wykonany przez gwiazdy polskiej estrady. W koncercie wystąpią m.in. Anna Wyszkoni, Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Ryszard Rynkowski oraz Sound &Grace. Całość prowadzi ze studia w Warszawie Tomasz Wolny

A moze cos w tym stylu?

Pieśń o Janie Pawle II - Dzielmy się miłością - Steczkowska, Miecznikowski
http://www.youtube.com/watch?v=WGh5PYq0eIk
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wierzę ...

Post autor: pijej1 »

Brzydzi mnie fascynacja i gloryfikacja faceta w sukience co chronił pedofilów. Dziwię się, że wasza wrażliwość wam na to pozwala. Chociaż tyle dobrego, że diwa w tym nie bierze udziału.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wierzę ...

Post autor: Steffie »

pijej1 pisze:Brzydzi mnie fascynacja i gloryfikacja faceta w sukience co chronił pedofilów. Dziwię się, że wasza wrażliwość wam na to pozwala. Chociaż tyle dobrego, że diwa w tym nie bierze udziału.
Dla ciebie "facet w sukience", a dla innych ktos wazny i wyjatkowy. Popatrz ilu artystow bralo udzial w imprezach jemu poswieconych, spiewalo dla niego piesni, wspieralo... A gromy leca na Edyte, bo nagrala sobie "Credo". :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wierzę ...

Post autor: endeven »

Coraz więcej wychodzi na jaw, coraz więcej się mówi, pewnie jeszcze sporo przed nami w temacie tuszowania pedofilii na najwyższych szczeblach i nieporadnosci JP2 w tym aspekcie. Myślę więc, że ta "świetość" skruszeje i świadomość będzie narastać, powoli ale będzie sie to zmieniać. Najciemniej pod latarnią.
ODPOWIEDZ