LIME (nowy singiel)

premiera: 24.07.2020

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: piotrfujarewicz »

Dziś premiera teledysku do LIME. Kanał Edyty na YT, g. 12.00.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: ChristopherP »

Ładny chłopak zatrudniony do teledysku.

Chyba tyle można powiedzieć o całym wideo ;)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: KrzysiekF »

To macie teledysk ....

:roll:

Wypisz wymaluj rodem z polo tv . Koleżanka z fotela Voice Marysia Sadowska będzie się musiała mocno trzymać oglądając to dzieło .
Ostatnio zmieniony 07 sie 2020, 12:40 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: keraj »

Nie wiem czego ja się spodziewałem, ale ten teledysk jest po prostu bardzo zły. Zupełnie nie w klimacie utworu i taki baaardzo ubogi....
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: addar »

Taki se. Tyle dobrego że wyszedł. Pomysl mizerny i mało oryginalny, wykonanie na pograniczu amatorki ale trzeba docenić ze projekt został zrealizowany i wydany a nie jak dużo lepsze graficznie oczyszczenie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Michael »

Tyle oczekiwania a teledysk o niczym, do bólu wtórny. Przy tym tworze, teledysk do Teraz-tu to arcydzieło.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2020, 12:21 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edgeoftomorrow
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:14
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: edgeoftomorrow »

Fajny pomysł z kurczaczkami.

Ale ogólnie straszna nuda. Oczkiwałem czegoś innego.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Flux »

Edyta ładnie wygląda. Są statyści więc trochę życia wnoszą. Kilka względnie ładnych kadrów. Ogólnie powtórka z Your high, historie typu autostop, wskakuj siostro, dalej, hop. Technicznie półamatorska robota. Plus, że nie kazała nam znowu czekać w nieskończoność, jakikolwiek by ten efekt końcowy nie był. Więcej się w sumie nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Michael »

edgeoftomorrow pisze:Fajny pomysł z kurczaczkami.
Wieczorek już pewnie odbiera telefony z zakładów drobiarskich, z propozycjami kampanii reklamowych :lol:.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: endeven »

Estetycznie i realizacyjnie to rzeczywiście polo tv i poziom Zenka.
Sam ukłon w stronę polskiej wsi w zamyśle doceniam i nawet propsuję, ale na obrazku to ostatecznie wyszła jakaś stereotypowa wieśniacka atrapa. Zamiast jakiejś letniej naturalnej beztroski w pieknych polskich przestrzeniach wyszedł jakiś tandetny szablon i schemat. Edyta wygląda pięknie, ale zachowuje się jak laska z rolnik szuka żony. Nic ciekawego. Amatorskie połączenie TT i YH. Tylko to świadczy o tym, że Edyta sie powtarza, powiela i zupełnie nie odkrywa siebie na nowo w żadnym razie. Coraz więcej bezguścia wizualnego dostajemy. Tzn oczywiście większości przypadkowych widzów to będzie sie pdoobało i tyle. Taki mamy klimat w Polsce. Ja tu ewidentnie widzę uśmiechy w stronę takiego obskuranckiego tvp i zenkowego poziomu. Bez klasy teledysk.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Blur »

Nie mam potrzeby znęcania się nad tym teledyskiem. Fajnie, że jest i to szybko, a do tego nakręcony podczas pandemii. To już dużo jak na Edytę, która i tak nigdy nie miała nosa do klipów.

Zawsze mnie boli, że młodzi ludzie za niewielkie pieniądze mogliby nakręcić coś bardzo fajnego i to telefonem, ale znaleźć takich to duża sztuka.

Mogliby chociaż coś zrobić z kolorami, żeby teledysk oddawał klimat piosenki, ale może taka edycja jest za droga. Nie wiem.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Margaret »

Teledysk wtórny. Połączenie "Teraz-Tu" i "Your High" w jeden klip.
i ten plastikowy koszyk, który nie wygląda dobrze gdy wokół jest przyroda, stodoła, kurczaczki i styl eko.
Najbardziej "bolą mnie" ujęcia z góry, gdy niby jest ta cała impreza - te ujęcia pokazują jak mało jest ludzi...

Ale brawa dla Edyty, że wydała teledysk, bo jaki by on nie był to jest. Edyta wygląda obłędnie. Ładni, różnorodni statyści. Ogólnie miło się ogląda. Coś się dzieje.

Mam też jedno pytanie, wczoraj na instastories było ujęcie z sesji zdjęciowej, które nie pojawiło się w teledysku. Czyżby były to fotki do TVoP :?:
Agunia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Agunia »

Obraz do wysublimowanych nie należy...

Ale po kilku propozycjach lyric video cieszy mnie nawet i to...
PartOfIt
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2012, 11:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Sens-is
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: PartOfIt »

Podsumowując :)
Plusy: teledysk wyszedł / Edyta wygląda pięknie / przystojny właściciel samochodu

Niestety spełniły się moje obawy- teledysk próbował być stylizowany na amerykański począwszy od samochodów, na imprezie z czerwonymi kubeczkami przy basenie skończywszy.
Niestety wkradła się tu polska wieś i mamy pomieszanie z poplątaniem z okropnym (!) różowym, plastikowym koszem na pranie na czele.

Swoją drogą, wkładanie Edyty (raz jeszcze podkreślę- wyglądającej przepięknie) w udawanie nastolatki tańczącej i całującej się z kolesiem poznanym przed chwilą na młodzieżowej imprezie dość niezręczne...
Nie wspomnę już o scenach tańczenia przed samochodem na środku szosy (bo tu znów nie jest to Route 66), które jak dla mnie są odrobinę żenujące. Wiem, że nie można w dziele artystycznym ( :edi: ) doszukiwać się dosłowności i logiki, ale generalnie wygląda to tak- widzisz Edytę -> zapytaj o drogę -> poczekaj aż się przebierze -> pojedzie z Tobą -> zatrzymajcie się na środku drogi -> Edi Ci zatańczy -> dojedźcie na imprezę -> pójdźcie w ślimaka.

Edyta. Rocznik 72.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: endeven »

aaa i dodam, że parę plenerów polskiej natury na plus. Kurczaczki są miłym akcentem i pranie, ale tylko do momentu tej okropnej miski.
PartOfIt pisze:Nie wspomnę już o scenach tańczenia przed samochodem na środku szosy (bo tu znów nie jest to Route 66), które jak dla mnie są odrobinę żenujące.
mnie się tu jedno nasuwa na myśl co tam zaszło między Edyta a samochodem. Ale nie będę wulgarny.
Blur pisze:Zawsze mnie boli, że młodzi ludzie za niewielkie pieniądze mogliby nakręcić coś bardzo fajnego i to telefonem, ale znaleźć takich to duża sztuka.
W tym rzecz, że to nie jest problem. Tylko Edyta ma problem, bo najwyraźniej nie zna nikogo z takiego środowiska, nie ma dojść, albo nie chce sypnąć sakiewką za paznokcie.
ODPOWIEDZ