LIME (nowy singiel)

premiera: 24.07.2020

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: tomek7 »

addar pisze:tomek a co myślisz o teledysku ?, bo zwinnie sie wymigujesz XD
D.... nie urywa :D Taki se ;-) Jak ktoś napisał - niskobudżetowy. Ale duży plus, że cokolwiek zrobiła w czasach zarazy :lol3:
A i nasza diva wyglada ślicznie. I wole ja robiąca dziwne przykuce :lol3: niż z różańcem w ręce.
Ludzie to tylko letni teledysk do letniej piosenki. Wolno Edycie jako artystce wcielać się w różne role.
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Rad. »

Teledysk jak dla mnie tandeta, ale to jest Edyta. To jest jej stylistyka i jej gust.
Nie po raz pierwszy raczy nas czymś takim.
Raczej nie spodziewałem się cudów, wiec i jakiegoś zawodu nie odczuwam.

Gustu nie kupisz - ani w USA, ani w Polsce
PopRunTheWorld
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 15 cze 2012, 8:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: PopRunTheWorld »

Margaret pisze:Krzysiek - niektóre radia grają, Rmfka i Maxxx coś próbują rozkręcić, ale jeśli fani nie głosują to oni nie widzą zainteresowania piosenką, więc cisnąć na siłę nie będą.
Zacząć trzeba od tego, że :edi: serią plotkarskich wywiadów i ustawek opinię divy bez repertuaru i nawet najlepszy utwór w jej wykonaniu jest postrzegany przez radiowych dyrektorów muzycznych jako "nierotacyjne". Żeby odpiąć taką łatkę trzeba kilku lat pracy, którą do tej pory bardzo dobrze (i cierpliwie, pomimo wszystkich dram) robił Universal, mimo zachowaniu dużej swobody artystycznej. Z jednej strony bardzo neutralne nagrania do czołówek kilku produkcji FTV, z drugiej radiowe featuringi, które powoli budowały przychylność radiowców.

No ale jeśli Edi po raz kolejny uważa, że sama jest wstanie zarządzać swoją karierą muzyczną i bierze za managera Panem z kierunkowym 001 a potem wydaje teledysk w jakiejś dziwnej sekwencji czasowej, który wygląda jakby nagrywał ją weselny kamerzysta... A wystarczyło zrezygnować z tych drogich samochodów i już można byłoby wymienić kosz z praniem a pan model nie musiałby nawigować mapą tylko GPSem. Sama piosenka nie jest zła, chociaż zyskuje przy większym tempie.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Cypix »

Zadziwiające, że w całym teledysku najbardziej brakuje ostrości i... białego wiklinowego kosza :D Całość, choć serce krwawi, zgodzę się, że przypomina teledysk dicso-polo. Z drugiej strony z 40% a może nawet i połowa ujęć mogłaby wylądować w czymś lepszym.

Mniej tandetnie byłoby nawet gdyby klip zaczynał się od tego, że Edyta jest właścicielem jakiegoś pensjonatu przy plaży, robi sobie to pranie, a potem przyjeżdżają młodziaki i ona organizuje im imprezę, a sama robi za barmankę serwując im teqilę-ile ilę zmieszczą :D Do tego ciutkę więcej statystów, fanki z insta poszłyby za darmoszkę poobcowania z diwą, i lepsze wykorzystanie basenu (Edzia wiesz jak wodę można ładnie wykorzystać, takie piękne ujęcia zmarnowałaś wywalając klip Oczyszczenie do kosza). Ale można sobie pogdybać, klip wygląda jakby go reżyserował Wiczorek a montował jego chłopak. Z całym szacunkiem, amatorzy, znaczy.

Dlaczego toto tak późno wyszło? Kto to dzieło montował tyle czasu? Całość trwa tyle co zwiastun filmu, hello.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Angie29 »

Wyszło za późno bo Edzia szukała idealnej wsi do krecenia tego Światowego klipu. :lol3: :lol3: :lol3:
Kurcze jak też mam dziwna fazę, że najpierw widzę ten fioletowy mega irytujący kosz zamiast pięknej wikliny.
Kto Edycie to doradził to wieje tandeta straszna.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Pawel »

Wygląda na to, że Edyta upchnęła wszystko co mogła, mamy przekrój paru ostatnich lat jej kariery tu wiatraki z Teraz Tu, nieostre kadry i imprezkę z YH, wieś, kury, niedoszła słowianka z Andromedy - Donatan i Cleo. Kucanie przy samochodach - podobne pozy były w CQ.
Ja nie będę wracał już do tego klipu, irytują mnie rozmycia. Fatalne.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: KrzysiekF »

Sobota - niedziela

RMF - 0
RMF MAX - 0
ESKA - 0
ZET - 0

Inne większe rozgłośnie - 0 emisji
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: pijej1 »

KrzysiekF pisze:Sobota - niedziela

RMF - 0
RMF MAX - 0
ESKA - 0
ZET - 0

Inne większe rozgłośnie - 0 emisji
Was to dziwi? :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Michael »

Cypix pisze:klip wygląda jakby go reżyserował Wiczorek a montował jego chłopak. Z całym szacunkiem, amatorzy, znaczy.
No niestety. Poza tym, kto w dobie panoramicznych ekranów, oscylujących wokół formatu kinowego 21:9, nagrywa teledyski w tak archaicznych proporcjach? :roll:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: pijej1 »

Podobno wieczorek rozstał się z chłopem :shock:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Wojtuś »

Lime nominowane do hitu lata w Esce. Głosować można pod tym adresem:
https://www.eska.pl/quiz/qz-tPsH-gSWt-jutp/
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Michael »

Ciekawe, zwłaszcza, że tego nie grają :lol:.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: tomek7 »

Zadziwia mnie fakt, że razi Was fioletowy kosz plastikowy a już eternit na fioletowej szopce nie :lol3:
Eternit nie jest eko - jak mogłaś Edyto :lol3:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Grzegorz »

Odnośnie klipu - faktycznie ciężkostrawny. Wygląda tanio, już sam widok tych wiatraków z teasera powiał kiepskim pomysłem. Też liczyłem na jakieś fajne widoki z plaży, na coś w stylu Nicole Scherzinger - Your Love. Jedynie obecność ślicznej Edytki sprawia że chcę się oglądać... :)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: max28 »

Przed momentem w expresie TTV, była wzmianka o nowym teledysku Edyty, że zbiera nie tylko pochlebne opinie, ale fani nie mają co się martwić, bo z okazji 30 lecia, Edyta szykuje więcej video niespodzianek. :edi:
ODPOWIEDZ