LIME (nowy singiel)

premiera: 24.07.2020

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: pijej1 »

to taka alternatywna rzeczywistość jak pistv :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: addar »

albo wianuszek adoracji Ali :PP

Jedyne co mnie smuci to to że wyświetlenia na pewno nie nakłonią Edyty do częstszego nagrywania nowych klipów. Znów doczekamy się następnego klipu z okazji 35 lecia może:(
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: KrzysiekF »

niedziela - wtorek

RMF - 1
ZET - 0
ESKA - 0
RMF MAX - 0

Inne większe - 0
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Michael »

Teledysk ma na YouTubie zaledwie 180 tys. odsłon, a Pudelek chyba umyślnie milczy na temat teledysku, żeby nie nabijać dodatkowych wyświetleń :lol:. Myślę, że singiel można już uznać za komercyjnie zmarnowany.
Ale to było do przewidzenia przy ilości błędów, jakie popełniła Edyta w związku z jego premierą:
1) zły czas (kto wydaje wakacyjne piosenki na półmetku lata?!)
2) brak strategii promocyjnej
3) opowiadanie o życiu prywatnym zamiast o piosence w wywiadach
4) spóźniony i wątpliwej jakości teledysk
I ona jeszcze twierdzi w wywiadach, że jest profesjonalistką?! :roll:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Gosia1423 »

Ja do błędów dodałabym klepanie ozorem na prawo i lewo (i tu nie chodzi o mówienie o życiu prywatnym). Sorry, ale antyszczepionkowcy nawet nie słuchają jej muzyki...
Mam wrażenie, że czasy powoli się zmieniają, już nie wystarczy być na językach, żeby sprzedać/zainteresować swoją muzyką... Występy w reżimowej telewizji również nie pomagają... No, ale jak się słucha 14 latków z ig, to wychodzi jak wychodzi. Oby tylko nie nagrała niczego z Zenkiem, bo fanusie mówię, że byłoby to super :facepalm:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Michael »

Gosia1423 pisze:Oby tylko nie nagrała niczego z Zenkiem, bo fanusie mówię, że byłoby to super
Ja bym tego duetu nie strawił i zdecydowanie przestałbym się interesować muzyką i osobą Edyty Górniak.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: endeven »

Edyta nie nadąża i nie chodzi tu o kwestię trendów muzycznych etc. Edyta nie nadąża również z rozumieniem sfery promocji, cyfrowego istnienia, nie rozumie za bardzo jak budować relację z fanami, kompletnie nie rozumie jak mądrze dba się o wizerunek i o swoją markę. To, co jeszcze kilka lat temu Edycie wydawało się być jakimś minimum promocyjnym jest totalnie działaniem już przestarzałym i ten schemat nie ma racji bytu. Niczego nie gwarantuje, bo to działania które nie są nawet promocją, a jedynie odpaleniem dystrybucji, tylko przyciskiem startowym. Więc Edyta któryś już raz odpala ten przycisk po czym nic sie nie dzieje, bo pakuje swoje manatki i zainteresowanie tematem. Szum medialny i tego typu szopki konsekwentnie uprawia i konsekwentnie na tym traci, bo nikt poza garstka fanów nie traktuje już jej poważnie od dawna. Edyta bardziej funkcjonuje jako postać z memów, a nie artystka. To przekłada się na takie samo podejście muzycznych mediów do jej osoby. Więc i publika i instytucje branżowe, radia, prasa nie są zainteresowane piosenkami Edyty. Jaszczomb post nie sprzeda Edycie muzyki, ani nie doda klasy. Każdy głupi to wie. I to prawda, kolejne ceregiele i słowotoki Edyty w mediach w 2020 roku nie robią pożądanego wrażenia. Tego typy hajpem niczego już nie ugrasz. Kiedy Edyta miała ostatnio przebój, który nie był oparty na featuringu? Kiedy przyłożyła się do promocji singla ostatnio najbardziej?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Piter »

Pewnie masz rację, Endziu, ale tak sobie myślę, po co jej to wszystko, skoro wciąż jest jednym z najlepszych głosów w PL, jest zapraszana do programów, za które zgarnia duży hajs. Wciąż ma renomę gwiazdy.

Nie ma powodu, aby weryfikować sposób działania, skoro wszystko się zgadza. Może jest nawet lepiej niż było. Większe wpływy przy mniejszym wydatku pracy.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Blur »

endeven pisze:Edyta nie nadąża i nie chodzi tu o kwestię trendów muzycznych etc. Edyta nie nadąża również z rozumieniem sfery promocji, cyfrowego istnienia, nie rozumie za bardzo jak budować relację z fanami, kompletnie nie rozumie jak mądrze dba się o wizerunek i o swoją markę. To, co jeszcze kilka lat temu Edycie wydawało się być jakimś minimum promocyjnym jest totalnie działaniem już przestarzałym i ten schemat nie ma racji bytu. Niczego nie gwarantuje, bo to działania które nie są nawet promocją, a jedynie odpaleniem dystrybucji, tylko przyciskiem startowym. Więc Edyta któryś już raz odpala ten przycisk po czym nic sie nie dzieje, bo pakuje swoje manatki i zainteresowanie tematem. Szum medialny i tego typu szopki konsekwentnie uprawia i konsekwentnie na tym traci, bo nikt poza garstka fanów nie traktuje już jej poważnie od dawna. Edyta bardziej funkcjonuje jako postać z memów, a nie artystka. To przekłada się na takie samo podejście muzycznych mediów do jej osoby. Więc i publika i instytucje branżowe, radia, prasa nie są zainteresowane piosenkami Edyty. Jaszczomb post nie sprzeda Edycie muzyki, ani nie doda klasy. Każdy głupi to wie. I to prawda, kolejne ceregiele i słowotoki Edyty w mediach w 2020 roku nie robią pożądanego wrażenia. Tego typy hajpem niczego już nie ugrasz. Kiedy Edyta miała ostatnio przebój, który nie był oparty na featuringu? Kiedy przyłożyła się do promocji singla ostatnio najbardziej?
W całej swej pokorze i skromności Edyta myśli, że jest taką gwiazdą, że wystarczy, że przemęczy się i nagra coś, a cała reszta zrobi się sama. No nic się nie zrobi, a nie ma przecież managera, który by jej zorganizował promocję i nie chce go mieć, bo przecież nie zniosłaby jakby ktoś jej powiedział, że musi coś zrobić.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: ediva »

max28 pisze:Przed momentem w expresie TTV, była wzmianka o nowym teledysku Edyty, że zbiera nie tylko pochlebne opinie, ale fani nie mają co się martwić, bo z okazji 30 lecia, Edyta szykuje więcej video niespodzianek. :edi:
Ja czuję, że to będzie jedyny w tym roku teledysk Edyty. Nie ma sensu by wypuszczała kolejny singiel za miesiąc czy dwa skoro w tym roku i tak nie będzie płyty. Jeśli za "video niespodzianki" uznać pocięte wywiadziki dla portali plotkarskich, to jak najbardziej.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Angie29 »

Z Edyta jest jak za Oceanem z Britney lub Mariah Carey
SA ikonami ale nowe single przechodzą bez echa i bez
1 miejsc na listach przebojów. Ich czas minął trzeba się
z tym pogodzić niestety. Głos już też nie ten co słychać na tych super koncertach TVP 2. Nie może wyciągnąć już dźwięków, niestety stara rura już się zrobiła.
Ona kocha przepych, ochy i achy do których ludzie ja przyzwyczaili. Smutne iż nie nadąża za tym Światem
oraz 21 Wiekiem. Ludzie są inni, fani też dorośli w dodatku jak wspomniał już Endi tutaj niestety ona sama ciężko zapracowała na ten swój los nijakości i obojętności. Piosenka Lime fajna miła dla ucha, teledysk jest jaki jest ważne, że w ogóle nagrała.
Natomiast nie podbije rynków muzycznych już swoją osobą. Powinna się pogodzić iż jest towarem przechodzonym. Jej lata świetności minęły niestety.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: patrix2012 »

A ja uważam, że ona już to zrozumiała, przez co tyle lat nie ma nowego muzyki.
Awatar użytkownika
Sally.S
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2011, 17:17
Ulubiona piosenka: When You Come Back to
Lokalizacja: Warszawa

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Sally.S »

Angie29 pisze: niestety stara rura już się zrobiła
Czy jest tu moderator???
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: Cypix »

Sally.S pisze:
Angie29 pisze: niestety stara rura już się zrobiła
Czy jest tu moderator???
Dobrze, że autorka powyższej tezy jest wiecznie młoda i powabna.
Po prostu żenujące...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: LIME (nowy singiel)

Post autor: addar »

Sally jest to opinia użytkownika. W mojej ocenie nie przekracza granicy. Jest to powszechnie używane określenie, po za tym użytkownik nie miał na celu obrażenia edyty a w dosadny sposób określenie przemijania czasu i szansy edyty na efektywna kariere. Jeżeli nie podoba Ci się jego zdanie wyraz to, stan w obronie edyty. Dla mnie edyta też nie jest "stara rura" ale skoro angie tak uważa cóż ma do tego prawo sama sobie wyrabia o sobie zdanie
ODPOWIEDZ