Edyta w "The Voice of Poland" 11

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Cypix »

Pawel pisze:
Cypix pisze:A feeee, nagroda z rak kurskiego :(
Darujcie sobie te komentarze, chyba wiadomo, że TVP to telewizja Kurskiego.
Uczestników nikt siłą nie zmuszał, żeby tam się pchali.
Trzymam też za słowo osoby, które nie oglądają TVP. Mam nadzieję, że będą konsekwentne i nie obejrzą występu Edyty. Czy naprawdę wszędzie musicie wtrącać politykę ;( :lol3:
Nie, TVP to nie jest telewizja Kurskiego, on jest jedynie jej dyrektorem do spraw szerzenia propagandy, a TVP z założenia jest PAŃSTWOWA. Co zaś się tyczy reakcji publiczności na jego osobę świetnie pokazuje zachowanie publiczność np w Opolu i rozpaczliwe próby realizatorów dźwięku, aby to zamaskować. Tu byłoby pewno podobnie, ale oklaski były z taśmy...
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Pawel »

Rety, a co takiego powiedział niewłaściwego? Mówiąc telewizja Kurskiego mialem na myśli, że jest jej prezesem :roll: Aż tak dosłownie trzeba Wam tłumaczyć? Nooo, propaganda wygrała, wyniki na bank ustawione, a słowa prezesa były tragiczne. Weźcie na wstrzymanie. :lol3:
Wróćmy do wsytępów. Od polityki jest inny dział.

Co do wygranego, jak koleżanka napisała, to nie jest głos dla mas. No właśnie, a to jest program rozrywkowy dla mas. Wg mnie On nie zrobi żadnej kariery. Ale to moje zdanie. A co do barwy "człowiek sobie nie wybiera" Owszem, skala to jedno, barwa, maniera to klucz.
Mnie się jego barwa nie podoba. Jest brzydka. W mojej ocenie oczywiście uprzedzając negatywne komentarze.
Mam prawo tak sądzić.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: tomek7 »

Oj tak te oklaski z taśmy to tu bardzo mu pasowały. To było żenujące :lol3:
Awatar użytkownika
edgeoftomorrow
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:14
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: edgeoftomorrow »

Gratuluję Krystianowi wygranej.

Osobiście uważam, że na nią nie zasłużył.

Ale skoro wygrał większością głosów widzów, to widocznie są w Polsce ludzie którzy chcą go słuchać.

Dobrej nocy wszystkim
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: mpjp »

Zgadzam się. No i właśnie kolejna decyzja Polaków...
A odnośnie Kurskiego przynajmniej dowiedzieliśmy się że będzie Sylwester więc i pewnie EG. Czyżby z numerem Adele, ktorego część już umie?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Piter »

Śpiew Krystiana jest jak ten jego zarost.
Niby mu w tym dobrze, ale jednak odrzuca.
Nie moja estetyka.

Edyta powinna śpiewać właśnie takie piosenki. Wyraziste jak ona sama, a nie ochłapy, które udają twórczość Adele.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: IgaAga »

Dla mnie Krystian doskonały, gratuluję wygranej, Adam też fajny, osobiście trzymałam kciuku za Matiego Psoniaka również. uważam, ze Krystian ma wszystko żeby zrobić światową karierę. :-)
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: audarya »

IgaAga pisze:Dla mnie Krystian doskonały, gratuluję wygranej, Adam też fajny, osobiście trzymałam kciuku za Matiego Psoniaka również. uważam, ze Krystian ma wszystko żeby zrobić światową karierę. :-)
no w PL raczej przepadlby, trzeba byc Zenkiem w obecnych czasach, zeby zostac uznanym za dobro narodowe :ha:

Dodano po 1 minucie 23 sekundach:
mpjp pisze:Zgadzam się. No i właśnie kolejna decyzja Polaków...
A odnośnie Kurskiego przynajmniej dowiedzieliśmy się że będzie Sylwester więc i pewnie EG. Czyżby z numerem Adele, ktorego część już umie?
blagam Cie, dzieki Kurskiemu mamy syf w kraju...n sylwestra powiem, ze w ogole nie czekam w tym roku...

Dodano po 4 minutach 31 sekundach:
Pawel pisze:Rety, a co takiego powiedział niewłaściwego? Mówiąc telewizja Kurskiego mialem na myśli, że jest jej prezesem :roll: Aż tak dosłownie trzeba Wam tłumaczyć? Nooo, propaganda wygrała, wyniki na bank ustawione, a słowa prezesa były tragiczne. Weźcie na wstrzymanie. :lol3:
Wróćmy do wsytępów. Od polityki jest inny dział.

Co do wygranego, jak koleżanka napisała, to nie jest głos dla mas. No właśnie, a to jest program rozrywkowy dla mas. Wg mnie On nie zrobi żadnej kariery. Ale to moje zdanie. A co do barwy "człowiek sobie nie wybiera" Owszem, skala to jedno, barwa, maniera to klucz.
Mnie się jego barwa nie podoba. Jest brzydka. W mojej ocenie oczywiście uprzedzając negatywne komentarze.
Mam prawo tak sądzić.
Jako ze barwy sie nie wybiera tak jak wygladu to jak najbardziej masz prawo tak sadzic :-) program jest dla mas, a spiew klasyczny nie jest - fakty. Osobiscie nie ufam, ze te glosy ktos liczyl, ale dowodow nie mam. Powod, dla ktorego wygral Krystian moze byc zupelnie inny, niz nam sie wydaje, i to niestety moze miec zwiazek z polityka. Nie jest moja intencja politykownie, ale to, ze Kurski niszczy nasz kraj to tez fakt. Ale juz nie bede sie powtarzac 3-ci raz wiec luzik :D

Dodano po 29 minutach 6 sekundach:
Cypix pisze:
Pawel pisze:
mylisz sie, TVP to telewizja PUBLICZNA, nie panstwowa, nie jest to miejsce do siania panstwowej, rzadowej propagandy, a tak sie stalo, wszyscy obywatele niezaleznie od pogladow maja do niej prawo, a zostala ona urzadowiona, i ja sie z tym nie pogodze, mimo, iz z niej nie korzystam, a Kurski jest "tylko" wspolwinny tej sytuacji, bo jego juz dawno tam nie powinno byc...tak gwoli scislosci.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Kopaneek »

Tę edycję znowu wygrała Edyta.
W końcu ktoś wycisnął maxa z piosenki Adele.
Niestety ona sama, wbrew obiegowej opinii, ma bardzo wąską skalę. I, jak się okazało w starciu z Edytą, skromne możliwości interpretacji i przełożenia jej na dźwięki. Nawet Celine nie dała rady zrobić z tym utworem nic, poza poprawnym odśpiewaniem.

A Krystian na szczęście przepadnie jak poprzedni laureaci tego plebiscytu. Nudny, przewidywalny i mało estetyczny. Wizualnie i artystycznie. Choć singiel naprawdę dobry. Co będzie w kolejnym? To samo?... ;)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2020, 12:25 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Cypix »

audarya pisze:
mylisz sie, TVP to telewizja PUBLICZNA, nie panstwowa, nie jest to miejsce do siania panstwowej, rzadowej propagandy, a tak sie stalo, wszyscy obywatele niezaleznie od pogladow maja do niej prawo, a zostala ona urzadowiona, i ja sie z tym nie pogodze, mimo, iz z niej nie korzystam, a Kurski jest "tylko" wspolwinny tej sytuacji, bo jego juz dawno tam nie powinno byc...tak gwoli scislosci.
Tak w gwoli ścisłości, Telewizja Polska to spółka akcyjna Skarbu Państwa.

A portale dziś o Edycie i kogucie :D
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Blur »

Szkoda, że Edyta nie zaśpiewała wersu You're gonna wish you never had met me, nie jeden już pożałował.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Angie29 »

Edyta ma nalane na TVP. Widać gołym okiem iż ona myśli tylko o kasie i wpływach na konto. Dobrze robi tylko tak można przetrwać w tym Świecie. Teraz ją popieram. Tak samo udział w The Voice. Jest bo jest kasa i nawet z koza będzie współpracowała. Na losy uczestników Edyta ma nalane co będzie po programie. Czy któryś z jej podopiecznych z poprzednich edycji ma z nią jakikolwiek kontakt. Nie sądzę... Wczoraj była wyluzowana i tańczyła bo wiedziała, że to koniec ciężkiej pracy na kolejny rok i kolejny kontrakt za nią. Tak Edyta lubi pracować. Jeden projekt na pół roku ale za to bardzo owocny finansowo. Do tego występ na Sylwestra i w jakimś Festiwalu latem i kasa się zgadza. Nagra 2 piosenki średniej jakości w roku i wszystko się zgadza. Wilk syty i owca cała. A ta owca to publiczność.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Grzegorz »

Edyta zaśpiewała super, wyglądała pięknie! Ogólnie mówiąc, żaden z uczestników nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Oglądałem ze względu na obłędną Edi. To wszystko. Nie przepadam za tym utworem Adele. Ale często gęsto wracam do tego wykonania... Genialne!

Linkin Park - Rolling In The Deep (iTunes Festival 2011)

https://www.youtube.com/watch?v=_sXrTpOVnak
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Rad. »

Trzeba przyznać, że faktycznie Edyta zaśpiewała i wyglądała bombowo!
Uwielbiam tę piosenkę i żałuję, że nie wykonywała jej solo.
Tylko dlaczego ona śpiewa tam coś na wzór „they say fire (...)” zamiast „there’s a fire (...)”?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Piter »

Bo się kiedyś zaszczepiła i po tym fakcie wyrosły jej ogromne bugsy, którymi mogłaby kasować bilety w autobusie. No i zaczeła słyszeć głosy.
ODPOWIEDZ