Edyta w "The Voice of Poland" 11

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Michael »

Tak jak w poprzednich edycjach nie podobało mi się jurorowanie Edyty, tak w tej edycji jest duża zmiana na plus. Edyta ocenia merytorycznie i mówi to, co naprawdę myśli. Szpak i chłopaki z Afromental również stają na wysokości zadania. Natomiast postawa Uli Dudziak jest dla mnie rozczarowująca; wszyscy wg niej śpiewają rewelacyjnie i wszystkich kocha :lol:. Lubię babkę jako osobę, ale do składu jurorskiego to ona zupełnie niczego nie wnosi.
Najlepsze występy wieczoru dali w mojej opinii Marta Ćwiertnia i Anna Gąsienica - Byrcyn z drużyny Edyty oraz Adam Kalinowski i Przemysław Pajdak z drużyny Thomsona i Barona. Poza tym, Edyta wyglądała pięknie. Już dawno nie miała tak młodzieńczego looku.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: mpjp »

Michael pisze:Tak jak w poprzednich edycjach nie podobało mi się jurorowanie Edyty, tak w tej edycji jest duża zmiana na plus. Edyta ocenia merytorycznie i mówi to, co naprawdę myśli.
Dokładnie. Mam to samo odczucie. Wreszcie adekwatne zachowanie
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: yourhigh »

Ciekawy wywiad z uczestnikiem "The Voice of Poland" , Michałem Cywińskim nt. kulisów programu i współpracy z Edytą:

https://teleshow.wp.pl/to-jego-widzowie ... 210049312a
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: KrzysiekF »

Najgorszy skład drużyny z całej historii programu w Polsce .

Nie do wiary . Chyba tylko ci , którzy fanusiowali mentorce i oddawali pokłony .

Coś
Niesamowitego :lol3:

Kolejny dowód jak bardzo Edyta odpłynęła .
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Marek »

Edyta ma najsłabszą drużynę.
Wywalając dziewczynę, która śpiewała Jak rzecz, strzeliła sobie samobója. Przykro. :roll:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: tomek7 »

Nie przesadzacie oby z tym najgorszym składem? No każdy ma swój gust. A teraz Edyta wskazała na tą dziewczynę u Michała i on ja odrzucił. Program jak program. W tej edycji nikt tak naprawdę nie zrobił na mnie takiego WOW. Może po prostu już się tego typu programy przejadły ...
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: mpjp »

Skład najgorszy. jak zawsze zresztą. żal. Ale żeby odpalić najlepszych samodzielnie?! jak... niewiarygodne... myśleć emocje a nie kwestia wyboru najlepszego głosu... Może im robi dobrze - brzydkie kaczątko odkrywa... Ale do łabędzi jeszcze daleko daleko...

Dodano po 13 minutach 32 sekundach:
tomek7 pisze:Nie przesadzacie oby z tym najgorszym składem? No każdy ma swój gust. A teraz Edyta wskazała na tą dziewczynę u Michała i on ja odrzucił. Program jak program. W tej edycji nikt tak naprawdę nie zrobił na mnie takiego WOW. Może po prostu już się tego typu programy przejadły ...
Obejrzyj grupę Uli...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: KrzysiekF »

mpjp pisze: Obejrzyj grupę Uli...
zdefiniowani uczestnicy z warsztatem . Co tu dużo pisać .
Stylowi.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: tomek7 »

Hehege no to Ula wybrała teraz Hehege Odrzuciła fajna młoda osobę. No i co? Każdy co innego widzi. Za miesiąc nikt ich nie będzie pamiętał. Takie życie :lol3:
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: witcher »

W moim odczuciu to wcale nie jest najgorsza drużyna, słuchało mi się ich dużo lepiej niż występów osób z drużyny Michała czy chłopaków. Wszyscy są u Edyty na równym poziomie, nikt nie jest spektakularny, ale każdy naprawdę dobrze śpiewa. Zdziwiłem się odrzuceniem Ani Serafińskiej, ale to było jeszcze na etapie, kiedy na krześle siedziała Ola (od początku jej występy to dla mnie nieporozumienie). Nie rozumiem natomiast zachwytów nad chłopakiem, który dzisiaj zaśpiewał piosenkę Gawlińskiego. Moim zdaniem nie zaprezentował nic specjalnego.

Z przyjemnością obejrzę drużynę Edyty w odcinkach na żywo, jeśli się odbędą.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Michael »

Edyta tradycyjnie ma najsłabszy poziom wokalny w swojej drużynie :lol:.
Najmocniejszym ogniwem 11 edycji TVOP są zdecydowanie męskie głosy. Do grona moich faworytów zaliczam: Adama Kalinowskiego (drużyna Thomsona i Barona), Jędrzeja Skibę (drużyna Uli Dudziak) oraz Krystiana Ochmana (drużyna Michała Szpaka).
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Angie29 »

Odrzuciła Anne Serafińska mimo że miała super wokal i fajna osobowość a Edytka nie lubi lepszych od niej. Sarse też odrzuciła w nokautach potem po kradzieży u chłopaków została do Live w programie. Edytka do dziś wmawia, że Sarsa dzięki niej zaszła tak daleko w programie. Niech przejrzy lepiej historie programu bo coś jej się w głowie pokiełbasiło. Oj Edi....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: KrzysiekF »

Serafińska mocny charakter, zdefiniowana kobietka było by Nią trudno sterować i nadawać ton w doborze piosenek na lajfy.

Nawet przez szkło było czuć ten mur . Młode uczestniczki będą Edycie jadły z ręki i pokornie wykonywały polecenia. Na marginesie to oglądając ten program, na kanwie tego co wydarza się w programie to wyobrażam sobie jej współpracę w studio 8) z ewentualnymi producentami płyty , która nigdy nie ujrzy światła :P
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: audarya »

KrzysiekF pisze:Serafińska mocny charakter, zdefiniowana kobietka było by Nią trudno sterować i nadawać ton w doborze piosenek na lajfy.
mocny charakter a "nie chce mi sie uczyc od lepszych od siebie" latwo ze soba pomylic; czlowiek, ktory nie widzi lepszych od siebie nie zrobi wielkiego postepu
PS: Edyta duzo lepiej potrafi uchwycic rockowy utwor niz ta dziewczyna, warsztat...
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Margaret »

Oglądam tę edycję od pierwszego odcinka.
Podoba mi się to, że Diva (poza paroma wyjątkami) jest merytoryczna. Szpak słucha jej z uwagą, a wszyscy trenerzy biorą jej wypowiedzi pod uwagę i analizują je.
Edyta choć mogłaby się wydawać na "zimną s*kę" ale jako jedyna widzi potencjał, chce doszlifować występ nie tylko wokalnie ale jako całokształt. Jej rady co do interpretacji są naprawdę cenne i wybiera piosenki, w których jej podopieczni dobrze się prezentują.

Co do jej grupy.
Jak zawsze - Diva ma najgorszą i najsłabszą grupę w programie.
Patrząc na wczorajsze wypowiedzi Divy to rozumiem jej wybór i to czym się kierowała wybierając osoby do współpracy.
Prawdą jest, że wywaliła kilka naprawdę dobrych głosów, ale ...

- góralki nie wyrzuciła, bo obecnie mieszka w górach i chce się przypodobać "sąsiadom", a wiemy, że górale mają wyraziste charaktery. Zrobiła to, aby oni ją zaakceptowali i aby żyło się jej tam dobrze.
- dziewczyny śpiewającą Brodkę nie wyrzuciła, bo sama stwierdziła, że chce aby tamta uwierzyła w siebie i zaczęła walczyć o siebie.
Jej wykonanie, tak jak i góraki - było słabe - no ale jeśli ma się takie priorytety i widzi się coś więcej niż tylko głos i aktualne wykonanie to jej wybór jest zrozumiały.

tak więc zostały jej dwa kolejne miejsca:

- dziewczyna śpiewająca Się, to jedyny dobry i szlachetny głos w jej drużynie, więc błędem byłoby się jej pozbyć. To było najlepsze wykonanie z całej wczorajszej prezentacji jej zespołu. Dziewczyna od pierwszego odcinka pokazywała, że zasługuje na udział w programie.
- w tym małym chłopaku Diva widzi swojego Allanka, ale też trzeba przyznać, że chłopak ma głos, ciekawą barwę i warto odkryć jego potencjał. Brakuje młodych idolów na polskim rynku. On może być jednym z nich.

po tej analizie też byłoby mi ciężko tego grubszego chłopaka wymienić na kogokolwiek z nich. Ma fajny głos i wrażliwość, ale ta od Sii i ten młody byli lepsi.

Co do Serafińskiej - od samego początku mnie nie przekonała do siebie. Wydaje się być tą co pozjadała wszystkie rozumy a też potrzebuje tylko rozgłosu, bo jak to możliwe, że do tej pory nikt nie zachwycił się nad jej talentem. Do Górniak miała dystans. Nie było między nimi chemii.
Co z tego, że dziewczyna ma ciekawy głos, jak z takim charakterem będzie drugą Dodą, wredną i trudną do współpracy.
A poza tym jej wczorajsze wykonanie nie było najlepsze. Czasem ciężko było zrozumieć co ona śpiewa no i zabrakło tam emocji jakie Kowalska w tym utworze zamieściła.

ufff... to tyle :ha: :PP
ODPOWIEDZ