Akademia Przebudzenia

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Akademia Przebudzenia

Post autor: Marek »

Akademia Przebudzenia - nowy kanał na YT Edyty Górniak
Powitanie: https://youtu.be/3sCWFVnErqM
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: AS »

serce mi stanęło.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: SLAVEK »

AS pisze:serce mi stanęło.
Latwiej jest oszukac ludzi, niz przekonac ich, ze zostali oszukani.

Mark Twain.

To dobrze, ze serce staje, bo propaganda robi swoje, aby w sercach nie bylo juz nic.

Mam prosbe, dajcie spokoj Edycie na tym forum w temacie pandemii. Jestesmy wolnymi ludzmi i szanujmy nasze odrebne zdanie i wiare kazdego z nas. :)
Awatar użytkownika
edgeoftomorrow
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:14
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: edgeoftomorrow »

Skoro Edyta ma tyle do powiedzenia, przekazania światu dlaczego nie uczyni tego poprzez muzykę?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Bo muzyka jest droga. Parę klocków na kawałek pójdzie. A po co? W Nashville może złapała jakiegoś idiotę co jej zrobił po kosztach kilka piosenek co by przypomnieć sobie jak to się było kiedyś piosenkarką i aby mieć alibi. Następną płytą w dyskografii już będzie tylko ta nagrobkowa.

Istnieje szansa, że po piątym filmiku jej się znudzi, więc nie ma co. Mam nadzieję tylko, że pokaże screeny Gagi i Celine na sztańskich mszach gdzie śpiewają sobie "I Surrender" w duetku 8)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Marrcino »

Akademię na instagramie promuje również 'manager' M Wieczorek. Na bluzie oczywiście ufoludek. Też uwierzył w UFO jak diva... :lol3: :lol3: :lol3: a za plecami pewnie z szefowej się ostro nabija (z resztą już ktoś pisał na forum, że mają z niej polewkę gdy nie widzi). 8)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Flux »

Przy okazji premiery MY stwierdziła, że na emeryturze zajmie się montażem teledysków. To chyba ten moment. Way to go, Edyta!

A tak na poważnie, bierze mnie autentyczne przerażenie. Wiele gwiazd promuje rozwój ducha, doskonalenie siebie, oczyszczenie emocjonalne. Dlaczego więc ten konkretny przypadek napawa strachem? Pozostaje tylko nadzieja, że to chwilowa zajawka, jak większość fascynacji Edyty. Najlepszym lekarstwem byłby dłuższy ban w telewizji, a przez to odcięcie od funDuszy.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Margaret »

Na chwilę obecną mam neutralny stosunek do tego. Niektórzy dają lekcje śpiewu, inni sprzedają ubrania, pozostali uderzyli w fitness, inni zainteresowali się psychologią a nasza Diva uderzyła w świat duchowy.
Każdy kombinuje jak może. Póki rząd nic nie zmieni to będziemy mieli takie wynalzki.

Sama "Akademia" mi nie przeszkadza, oby nie narzucała swojej wiary innym.
Samo słowo "akademia" kojarzy mi się tylko z serialem, jaki oglądałam jak byłam małą dziewczynką "Niefortunna czarownica", tam była "Akademia Panny Cacle" i tylko z tym kojarzy mi się Diva :lol3:
Oby czary Divy się sprawdziły. Niech czerpie satysfakcje z nowego biznes-planu :)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Tylko, że jeżeli będzie mówić tylko o mantrach, czakrach, zaklęciach, oregano i numerologii to nie pójdzie to w żaden realny sukces wyświetleniowy. Musi być sekciarsko, jakaś Doda-Krowa, szatańskie rytuały, modlitwy i biczowanie pod krzyżem, jakieś nawiązania do illuminati i statystów - inaczej to nuuuuuuuuuuuuuuda :edi:

Liczę, że Edi nie zawiedzie i naprawdę na tym kanale pokaże nam swoje prawdziwe oblicze :twisted:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Pawel »

Zbiór mądrości w 1 miejscu, chociaż będzie to uporządkowane :P
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: rav33 »

Znając "szczały" Edzi, różne próby, których miały trwać do końca życia, a kończyły się po kilku miesiącach, domniemuję, że znów będzie podobnie. nim jednak zakończy się akademia, będzie niemal uniwersytet przebudzenia. w między czasie, wyleją się na nią kolejne fale hejtu za paramądrości przebudzeniowe i parapsychologiczne. ale przecież Polska nie jest gotowa na te mądrości :lol3: :hellobaby: :PP
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: IgaAga »

Raczej, niezależnie od tego ile ma czasu nic nie robi, rodziną i dzieckiem też się nie zajmuje, najlepsze są :beczy: :beczy: te lokalne asystentki zawsze kogoś omami na posługi. wszystko przeminie słomiany zapał do wszystkiego ma.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: pijej1 »

Marrcino pisze:a za plecami pewnie z szefowej się ostro nabija (z resztą już ktoś pisał na forum, że mają z niej polewkę gdy nie widzi). 8)
Potwierdzam słyszałem na jednym z jej koncertów w kongresowej przed rozpoczęciem a siedziałem w pierwszym rzędzie jak sobie po niej jechał z taką grubą :lol3:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Marek »

Drugi filmik "Medytacja poranna" 8)
https://youtu.be/Via3yIbWP5g
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: fashionman »

W ogóle tam nie zaglądam. Nie zamierzam nabijać Jej licznika, subskrybować i lajkować tych pseudonaukowych wynurzeń. Jeśli na tym forum są jeszcze fani, którym zależy jedynie na dobrej muzyce, radzę uczynić to samo. Brak klikalności, zainteresowania i płynącej z tego kasy szybko ostudzi zapał naszej Divy. Może przypomni sobie o bardzo zaniedbanej miłości jaką jest muzyka.

Ten kanał (jego ewentualne niepowodzenie) ma szanse stać się kubłem zimnej wody, w końcu nic tak nie drażni naszej Gwiazdy jak obojętność.
ODPOWIEDZ