Akademia Przebudzenia

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: betka »

Bo to prawda trochę.... tak jak prawdę powiedział papież Franciszek, że "wszyscy" (kraje zachodu) jesteśmy temu winni (że srutin doszedł do takiej władzy i pieniędzy)... Jednak faktycznie brakuje w tej wypowiedzi zwykłego współczucia dla cierpienia, bólu tych ludzi.
Być może to jakiś dziwny mechanizm samoobronny... Dla ludzi nadwrażliwych byłoby nie do zniesienia żyć, gdyby musieli doświadczać bólu tak intensywnie przez wiele lat.

My wszyscy w ostatnich latach przeżyliśmy ogromny stres z powodu koronawirusa i wszystkich jego konsekwencji,dodatkowo osobiste problemy, straty, rozwody, choroby a teraz jeszcze wojnę.
Złość, strach, przerażenie, niedowierzanie. Wszystkie te emocje były (są) tak silne, że czasem się dziwię, że mnie nie "zniszczyły". Czego zatem oczekiwać od Edyty, która od dziecka doświadczała cierpienia.
Jakoś musi się chronić. Nie usprawiedliwiam, raczej staram się zrozumieć.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Nie wiem jakie niedowierzanie, skoro ta wojna musiała się wydarzyć. Przepraszam bardzo, ale to jest logiczne jeśli ktoś próbuje (NATO) osłabiać wpływy Rosji w jej okolicach różnymi niby niewinnymi rozstawianiami stacji wojskowych czy próbach przyłączenia Ukrainy do Nato czy Unii. Dla nas wszystkich najlepiej by było jakby Ukraina nigdy nie weszła do Unii ani Nato - taka jej natura, ona musi zostać w części "rosyjska". Jednak mniemam, że Wy ogłupieni wiadomościami możecie myśleć, że nie.

Generalnie to nie wiem czy o tym pisałem, ale tak jak przez pierwsze dwa dni śpiewałem Yebać Putina tak potem po wejściu w temat głęboko to uważam, że Rosja broni swoich interesów tym konfilktem (nie żebym jej bronił czy usprawiedliwiał) a dużo większym problemem jest tu wilk w owczej skórze czyli USA. Polski nierząd nie ma żadnego hamulca, aby krytykować otwarcie Rosję tak jakby tylko chcieli wojny jeszcze u nas - znowu marionetka USA.

Co do Edyty - poza głupim stwierdzeniem cytując "są przyzwyczajeni" ( :lol3: ) to nic złego nie powiedziała.

Rosja będzie zawsze walczyć o wpływy na Ukrainie, także nawet jak im się to teraz nie uda to to się powtórzy.

Co do uchodźców to pierwsze 5 lat to patologia, ale potem to zawsze wychodzi danemu państwu na plus.

Koronaco? Korona już jest traktowana oficjalnie jako grypa (czyli tak jak powinna od samego początku, ale tępym mózgom zajął ten wyczyn 2 lata). Żaden wirus nic nie zniszczył, tylko rządowe (nielegalne :lol3: ) decyzje. Suma sumarum możecie winić tylko siebie. Ale to za trudne.

Szkoda, że człowiek musi żyć w takim Matrixie, bo do tego nie został stworzony.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Piter »

To ciekawe, co Edyta mówi. Wojna to ciezkie doświadczenia, w dodatku skumulowane. Tak sobie myślę, gdybym był matka i na moich oczach rosyjscy żołnierze, czy jakiekolwiek inne #CIACH#, zgwalciliby I zabiliby mi dziecko lub w ogóle kogoś, kto jest mi bliski. Jak to obrócić i to NA SZYBKO w dobrą energię ?
Chciałbym się przygotować, bo bądźmy szczerzy istnieje realne ryzyko, że banda Putina i do nas wkroczy.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: betka »

Piter pisze:Jak to obrócić i to NA SZYBKO w dobrą energię ?
Ano nie można obrócić. Takiego #CIACH#.... nie da się obrócić w dobro. Zło jest złem. Piekło na ziemi, mordor. I tylko tak powinno się o tym mówić.
Może ona "nie obraca" tylko dostrzega oprócz zgnilizny i mroku wojny coś jeszcze. I na tym się skupia bo inaczej oszalałaby... Czy to właściwe? Mi bardziej po drodze z gniewem od jakiegoś czasu. No cóż, nie można nikomu narzucić co ma czuć, za to wiadomo już od lat, że Edyta częściej niż rzadziej powinna ugryźć się w język.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Żadna armia Putina do nas nie wkroczy. Jeżeli już to najpierw pójdzie na kolejne mniej znaczące: Mołdawia, może jakieś Bułgarie, Estonie i Litwy. Polska będzie najtrudniejszym celem i zanim zbiorą fundusze to nawet nie zdążą. Przynajmniej ja tak mniemam. Rosja musiałaby mieć znaczącego sojusznika, aby działać w taki sposób. Polska Rosji do niczego potrzebna, z Ukrainą to zupełnie inna historia bo tam żyje znaczna część prorosyjska (pomimo prorosyjskości i tak nie chcą mieć nic wspolnego z Rosją poza kulturą). Generalnie to niestety działania Putina będą w nas uderzać gospodarczo i społecznie - największy problem. Putina nawet nie interesuje zachodnia Ukraina a co dopiero Polska. Nie zdziwię się jak zachodnia Ukraina zostanie pod jakimś psuedo aspektem bezpieczeństwa i suwerenności przyłączona do Polski. Generalnie to polskie rządy (jak na niespodziewany niby wybuch wojny) bardzo szybko wszystko zrobiły, więc plany całej infrastruktury tego przedsięwzięcia musiały być wcześniej obmyślane - nie zdziwię się jak PIS (z wilczą owcą USA) maczali w tym palce. Wizyta Bidena to była tylko wizyta dyscpylinująca Dudu, że odważył się skrytykować pomysł wysyłania broni i samolotów na Ukrainę, bo my tak o sobie decydujemy jak 8 letnie dziecko o pofarbowaniu włosów.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Piter »

betka pisze:
Piter pisze:Jak to obrócić i to NA SZYBKO w dobrą energię ?
Ano nie można obrócić. Takiego #CIACH#.... nie da się obrócić w dobro. Zło jest złem. Piekło na ziemi, mordor. I tylko tak powinno się o tym mówić.
Może ona "nie obraca" tylko dostrzega oprócz zgnilizny i mroku wojny coś jeszcze. I na tym się skupia bo inaczej oszalałaby... Czy to właściwe? Mi bardziej po drodze z gniewem od jakiegoś czasu. No cóż, nie można nikomu narzucić co ma czuć, za to wiadomo już od lat, że Edyta częściej niż rzadziej powinna ugryźć się w język.
To, co Edyta czuje i jak sobie z tym radzi, to jedno. Swoją drogą, skąd ta pewność, że jest taka wrażliwa?
Mnie bardziej uderza sposób, w jaki przemawia. Wyprostowana jak struna daje wykład maluczkim.
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: DrzewkoBonsai »

wodawodnista pisze:Żadna armia Putina do nas nie wkroczy. Jeżeli już to najpierw pójdzie na kolejne mniej znaczące: Mołdawia, może jakieś Bułgarie, Estonie i Litwy. Polska będzie najtrudniejszym celem i zanim zbiorą fundusze to nawet nie zdążą. Przynajmniej ja tak mniemam. Rosja musiałaby mieć znaczącego sojusznika, aby działać w taki sposób. Polska Rosji do niczego potrzebna, z Ukrainą to zupełnie inna historia bo tam żyje znaczna część prorosyjska (pomimo prorosyjskości i tak nie chcą mieć nic wspolnego z Rosją poza kulturą).

Opinia Bartosiaka https://www.youtube.com/watch?v=t6OYL9grvRk
Obejrzyj prosze kilka filmów z tego kanału: Bardzo duza sprawdzalność. https://www.youtube.com/watch?v=xNS4r6Gi2W0&t=111s Nie lekcewazylabym tej perspektywy



Generalnie to niestety działania Putina będą w nas uderzać gospodarczo i społecznie - największy problem. Putina nawet nie interesuje zachodnia Ukraina a co dopiero Polska. Nie zdziwię się jak zachodnia Ukraina zostanie pod jakimś psuedo aspektem bezpieczeństwa i suwerenności przyłączona do Polski. Generalnie to polskie rządy (jak na niespodziewany niby wybuch wojny) bardzo szybko wszystko zrobiły, więc plany całej infrastruktury tego przedsięwzięcia musiały być wcześniej obmyślane - nie zdziwię się jak PIS (z wilczą owcą USA) maczali w tym palce. Wizyta Bidena to była tylko wizyta dyscpylinująca Dudu, że odważył się skrytykować pomysł wysyłania broni i samolotów na Ukrainę, bo my tak o sobie decydujemy jak 8 letnie dziecko o pofarbowaniu włosów.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Jeżeli już to tylko przez pisowskie prowokacje niż dlatego, że Rosjanie mieli takie plany. Jeżeli tak miałoby by być to jakieś podkopy (jak aneksja Krymu) robiliby wcześniej. Oczywiście, że gdyby Ukraina poszła im pyk pyk w 3 dni, potem Estonia i Litwa to by się pokusili o Polskę "bo czemu nie", ale jak widać jest to nierealne.

Także skończcie się srać.

Co do Smoleńska to nie dość, że nie jestem patriotą i temat katastrofy spłynął po mnie 12 lat temu jak po kaczce (bo w dupie mam taką tragedię jak mamy takich rządzących) to w dodatku wydaje mi się, że ta narracja antyrosyjska jest celowa. Nie zdziwiłbym się jakby to USA maczało w tym palce, aby już od tych wielu lat nastwiać polaków antyrosyjko (nie żeby trzeba było mieć nastawienie pozytwywne, ale ta pisowska ekstremalnie chamska narracja totalnie antyruska jest dla mnie grubo obmyślana). Oczywiście nadal lepiej być wasalem USA niż Rosji xd

Grunt, aby zrozumieć, że tu o żadną Ukrainę nie chodzi. To jest zawsze wojna wschód kontra zachód o dominację. Tak samo nigdy nie chodziło o żaden Irak ani żaden Afganistan. World Trade Center wraz z zabiciem Osamy tymi niby samolocikami ( :lol3: ) są tak naciągane, że debil by wierzył w tą propagandę. Nie chcę pisać, że USA samo na siebie napadło celem pretekstu, ale oficjalna narracja na pewno jest daleka od prawdy - islamscy terroryści są terrorystami ekstremistami w naszych słownikach, ale niekonicznie w pojęciu wschodnim. Jak nikt im się nie wtrąca do ich stylu życia to oni nie są tacy zaczepni wbrew pozorom. To jest po prostu inna mentalność - tak jakby Francuza zmusić do nauczenia się chińskiego, bo tak i elo. No nie.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: audarya »

Akademia Sie Przebudzila kilka dni temu po prawie roku przerwy od zaczecia „dzialnosci” na YT.

https://m.youtube.com/watch?v=I8o9Yq6i8H4

Po jazdach Edyty z Zagorskim oraz Jerzym Z. nie wiem czy przeslucham. Ale Wy mozecie.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

3 minutowe lekcje raz w roku?????????????????? :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: kuźwa a wy sie dziwicie, ze ona plyty nie moze wydac jak nie moze zrobic jakiegos spojnego projektu na yt od a do z :lol3:
Miecia34
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:40
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Tafla
Lokalizacja: Bytom

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Miecia34 »

A ja tam nie mam problemów ze wstawaniem... nie wiem o co wam chodzi z tym przebudzeniem
lbekea
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2023, 12:46
Lokalizacja: PL

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: lbekea »

A ja tam wierzę, że jest coś więcej, że o wielu rzeczach nie wiemy, bo są zbyt niebezpieczne. Trafiłam na ten ciekawy artykuł https://magazynvip.pl/hipnoza-regresyjn ... -kwantowa/ związany z hipnozą regresyjną i oczyszczaniem z obcych i złych energii. Czy ktoś miał do czynienia z kliniką kwantową i może doradzić?
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: audarya »

Miecia34 pisze: 28 mar 2023, 12:17 A ja tam nie mam problemów ze wstawaniem... nie wiem o co wam chodzi z tym przebudzeniem
You made my day! :ha:
Nemo
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2023, 11:34
Lokalizacja: Sopot

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Nemo »

Mimo wszystko podziwiam Edytę, za próbę drążenia tematu duchowego, obcych, Reptilian itd. Ludzie są tak "zaprogramowani" przez TV i "naukofcuf", że nie potrafią zobaczyć prawdy, nawet jak ją mają, przed nosem. Z tego co wiem, na świecie jest "jeszcze bardziej dziwnie". Nie będę wprowadzał nikogo w tematy energii w człowieku. Wiem, że możemy "obudzić" tak silną energię, która przy najmniejszym błędzie może doprowadzić do... "samospalenia". Tak... oficjalna nauka nie zna przyczyny "samospalenia". Tak samo jak nie wiedzą co jest powodem powstawania stygmatów. To nie ślepa wiara, w fałszywą religię "pustynnego plemienia". To siła energii jaka występuje w człowieku którą można "obudzić". Rządzący tym światem używają jej przeciwko nam.
Czakram na Wawelu - istnieje. Nie jest w kaplicy Gereona. To ściema dla "naiwnych wierzących". Czakram może leczyć raka, powoduje przebudzenie energii w człowieku i zwierzętach. Energia czakramu, to darmowy prąd i napęd dla pojazdów UFO. Kościół to ukrywa przed nami. Religia to najgorsze zło.
Ach... temat kosmitów.
Edyta ma racje. Kosmici, Reptilianie, inni obcy - istnieją. Dla wielu z Was kosmici nigdy nie będą istnieli. Chcecie być ślepi. Widziałem zbyt wiele pojazdów UFO, żeby nie wierzyć.
Podziwiam Edytę, że odważyła się publicznie poruszać takie tematy. Ma odwagę. Wie, że może to mieć wpływ na jej karierę, jednak chce poinformować ludzi o tym, czego nie chcą zobaczyć. A to tylko "wierzchołek góry lodowej" tego co ukrywają elity tego świata.
Edyta - brawo. Brawa za odwagę, za to że sama zrozumiałaś, że "świat jest inny". Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: fookmetoo »

Ta sekta ma jakąś nazwę?
ODPOWIEDZ