„W Tobie jest Światło”

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: Flux »

A ta znowu swoje. Zero refleksji. Dostrzegasz subtelną różnicę między wyrażaniem swojego zdania a szerzeniem nieprawdy i dezinformacji? Kobiety 50+ nie kończą kariery muzycznej, są po stokroć bardziej aktywne zawodowo, czynnie tworzą i występują. Nie jak Edyta, od czasu do czasu, męczeńskim wysiłkiem. O Górniak też można powiedzieć: co z tego? Kto tego słucha? Nobody cares. Zwłaszcza, że to wszystko kapiszony. Pojedyncze piosenki bez ładu i składu. Nikt nie zabrania Ci się nimi cieszyć. Nie róbmy jednak z ujmy na honorze piosenkarskim cnót niewieścich. Brak pomysłu na siebie, pasji i zaangażowania to nie walory. Inne panie sprzedają siebie oraz swoją prywatność? Czy to przypadkiem nie Edyta występuje za najwyższe stawki i idzie tam, gdzie więcej zapłacą? Jest diwą do wynajęcia niezależnie od charakteru imprezy, profilu stacji czy szerzonych poglądów. Grunt to kasa. Sama w stosunku do niej wielokrotnie używasz terminu "opłacalność". Bo o to w tym chodzi, o forsę. Nie o ideę czy miłość do muzyki przecież. Szkoda, że rzadko wynika z tego muzycznie coś więcej niż 3 minuty przed kamerą w tv. Koleżanki z branży inwestują w muzykę i jakoś wciąż im się to zwraca, mimo trudów tego zawodu. W sprzedawaniu siebie, własnej i nader często cudzej prywatności, Edyta Górniak to absolutna mistrzyni. I potrafi to zrobić całkiem za darmo. Wystarczy bez zastanowienia udzielać wywiadów, jak Ty piszesz posty. Na darmo strzępię język, bo zaraz przypomni Ci się, że była pandemia i 50tki wcale nie były tak aktywne jak zwykle! A Edyta była równie nieaktywna jak zazwyczaj. Zawsze wierna sobie.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

Najbardziej smutne jest chyba to, że Justyna i w sumie większość podpisuje kontrakty reklamowe i buja się po programach rozrywkowych, aby właśnie mieć budżet na muzykę, na teledyski, na oprawę. Edyta to robi dla samego zysku.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: addar »

Edyta nie reklamuje nic na instagramie, nie podpisuje kontraktów reklamowych, pokazuje sie publicznie i na scianki li tylko w czasie wystąpień muzycznych, zyje jako artystka estradowa - nie szmaci się.

Wrzucajmy na edytę ale oddajemy cesarzowi co cesarskie - nie robi z siebie słupa reklamowego. Jest niezależna i utrzymuje się z muzyki a nie sprzedazy rajt, pasztetów i kremu na ból duppyy. Nie musi wypluwać płyt w regularnych interwałach czasowych. Swoje zrobiła, dorobek już ma. Fajnie że od czasu do czasu coś nagra. Patrząc ile utowrów od 2012 nagrała mielibysmy ze 2 longplaye. Wiekszośc spiekaków operowych żyję ze śpiewania ari sprzed stu-dwustu lat- coverują i sa uznawani za artystów najwyżej rangi.. wkurza mnie jak ktoś deprecjonuje działalnośc artystyczną edyty tylko z powodu " że nie nagrywa płyt". Ona nie musi i nie powinna tyrać po 12 h godzinie jak wy byście tego chcieli. Nie na tym zycie polega. Niektórzy to chyba zyją dla pracy. Ja i zapewne Edyta zyjemy dla samorealiazacji i komfortu życia a praca jest tylko środkiem by miec na to fundusze

Co ciekawe z Pań brylujacych w latach 90 to własnie edyta ma najwiecej wystapień telewizyjnych na swoim koncie. Ciekawe dlaczego akurat ją biorą tak czesto do uświetniania gal - nie kayje nie kowalską nie steczkowską nie kukulską czy lipnicką a akurat tego "lenia" ?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

Bo trzyma sztamę z tymi zarządzającymi tam ludźmi? Yolo.

No ona robi inne rzeczy - Agent vel mam 4 dni wolnego między innymi zobowiązaniami, The Voice i inne głupoty jak prawo jazdy. Jak napisałem jest różnica pomiędzy nią a tą kwoką Rozenek, ale nadal nie różni je nic bo chodzi tylko o zarobek a nie przeniesienie tych łatwych pieniędzy na swoje zainteresowania.

A 12 piosenek wydanych od dekady to co najwyżej płyta parafialna, bo jako całość nie dałoby się tego złożyć.



Edyta STANOWCZO nie utrzymuje się z muzyki. Jeżeli chodziło Ci o jakieś 2 piosenkowe wystąpienie jako utrzymywanie się z muzyki no to poleciałeś w kosmos (co zdarza Ci się nagminnie często - nie lepiej znaleźć nowej idolki?). EDYTA NIE MA ŻADNEGO DOROBKU - ANI JEDNEJ PŁYTY OD A DO Z, KTÓRA MIAŁA OKREŚLONY KONCEPT I ZOSTAŁA SUKCESEM.

Debiut - zlepek wszystkiego co śpiewała na chwilę przed wydaniem plus kilka premierówek, które też tworzą średnią całość
Płyty zagraniczne - koncepty są jakieś spójne, ale są porażką sprzedażową
Perła - bez komentarza
EKG - bez konceptu i fatalna produkcja
My - jej jedyna spójna płyta, ale klapa komercyjna i nieciekawe kompozycje (choć spójne) do zapomnienia

ZERO.
Rafiusz
Make it happen
Make it happen
Posty: 112
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:04
Lokalizacja: Skierniewice

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: Rafiusz »

wodawodnista pisze:Bo trzyma sztamę z tymi zarządzającymi tam ludźmi? Yolo.

EDYTA NIE MA ŻADNEGO DOROBKU - ANI JEDNEJ PŁYTY OD A DO Z, KTÓRA MIAŁA OKREŚLONY KONCEPT I ZOSTAŁA SUKCESEM.

Debiut - zlepek wszystkiego co śpiewała na chwilę przed wydaniem plus kilka premierówek, które też tworzą średnią całość
Płyty zagraniczne - koncepty są jakieś spójne, ale są porażką sprzedażową
Perła - bez komentarza
EKG - bez konceptu i fatalna produkcja
My - jej jedyna spójna płyta, ale klapa komercyjna i nieciekawe kompozycje (choć spójne) do zapomnienia

ZERO.
Oj chciałabyś oj i to jak bardzo chciałabyś żeby to było prawdą...
Twoje słowa byłyby nawet śmieszne gdyby jednak nie były tragiczne.
Jak nie rozumiesz na czym ten tragizm polega to trudno. Myślę, że sporo członków tego forum doskonale wie na czym ten tragizm polega.
I nie, nie na tragizmie dorobku Edyty.
Jak ma ktoś chęć i siłę żeby dyskutować to proszę bardzo.
Nie odzywam się tutaj za często bo nie mam takiej potrzeby.
Natomiast jak widzę naprawdę coś ewidentnie rozmijającego się z oceną dorobku Edyty to jednak reaguję.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

AHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHA :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Kooooooooooooosiam to forum, wy potraficie każdy humor poprawić, nawet dobry na jeszcze lepszy :lol3:



****Tak tylko nadmieniając napisałem co sądze o każdej płycie jako CAŁOŚCI, to chyba oczywiste, że znajdzie się od kilkunastu do może nawet kilkudziesięćiu perełek w całej jej karierze. Ale takie perełki odklejone od podstawy to nie dorobek.

Czas na ava z Dodą. Nawet taka Doda ma conajmniej 4 płyty, które można nazwać dorobkiem. Całe Virgin i 7 Pokus Głównych. Nie muszą się wam podobać, ale te projekty mają określone wizje artystyczne i solidną produkcję. Diamond Bitch robione na prędce niestety nie można tak nazwać, a szkoda, bo jest tam kilka interesujących podkladów muzycznych (w swoich kateogriach naturalnie zupełnie nieedytowych)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: Steffie »

Mówią "nie karm trolla", zwłaszcza jeśli to jeden z antyfanow, który zawsze chce dokopać. Cóż, w pewnych kwestiach nigdy nie dojdziemy do porozumienia z niektórymi osobami, zawsze będą na Edytę pluć, obojętne co powie lub zrobi. Jeśli wolą oglądać inne pląsające panie, niech oglądają, ale niech nie narzucają innym swoich gustów muzycznych. Niestety, nawet jeśli niektóre gwiazdki będą nagrywać do emerytury, ich wytwory mało interesują ogół ludzi prócz grupy wapniaków. Lubisz, idź słuchaj i daj żyć tym, którzy wolą Edytę i jej jeden kawałek.

@Addar, otóż to, ująłeś sedno sprawy.
Edyta nie sprzedaje się na Instagramie pod pozorem zbierania kasy na płytę, jak to ma miejsce u niektórych jej rówieśniczek.
Gdy wchodzisz na jej Instagram, nie zobaczysz chaty, mebli, sprzętów, dzieci... U Edyty raczej fotki z jakichś eventów z okazji wystąpień, ewentualnie jej teksty motywacyjne itp.
To by się zgadzało z tym, co mówiła:
Edyta Górniak o swoim podejściu do pieniędzy
https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gor ... 86850.html
A dlaczego ją wybierają do śpiewania w TV?
Może dlatego, że umie śpiewać? :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

Problem leży zupełnie gdzieś indziej i problem po prostu leży w "Was" a nie w "Nas". Poza mną, Fluxem i dosłownie jeszcze kilkoma osobami wy wszyscy macie po prostu niewielką muzyczną świadomość. Niewiele wiecie o muzyce, nie potraficie patrzeć szeroko, porówywać, analizować konceptu przyłączonego do muzyki. Po prostu. Nikt Wam nie zabrania lubić Edyty. A tymbardziej jej muzyki. Tylko, że bronicie kogoś kogo nie ma za co obronić. Ja jeszcze rozumiem, że ta dyskusja się toczy back in lato 2020, kiedy Edyta szczuje Limonką, ale przy pieśni modlitewnej? To Mojito jest bezalkoholowe i nic tego nie uratuje. A najgorsze jest to, że wy wcale nie wolicie "Edyty i tego jednego kawałka" tylko sami siebie do tego zmuszacie.

I już dajcie spokój z tą niesprzedajnością, bo cały ten koncept jest wyciągnięty z jednego mojego posta sprzed pół roku i ile można.

Ja już to kiedyś napisałem (muszę się powtarzać). Talent to jest jeszcze nic. Ja zdecydowanie wolę skrzeczącą Madonnę z jej solidnym dorobkiem niż utalentowaną Edytę z jej niby-piosenkami. Na tym polega też biznes - jeżeli nie masz pomysłu na siebie to żaden talent Cię nie broni. A w dzisiejszych czasach to już w ogóle talent to najmniejszy problem. Odwalcie się też od Eli Zapendowskiej, bo po prostu nóż się w kieszeni otwiera. Każda osoba, która czuje miętę do muzyki i siedzi w tym pół życia wybierze mniej utalentowaną wokalistkę, która manifestuje i szuka ciekawych form niż głos pokolenia, który nagrywa piosenkę pod program nauki prawa jazdy. Niektórzy po prostu nie mają talentu biznesowego powiązanego ze swoim zawodem. Doda idzie bardzo mądrą drogą - duże nazwisko i muzyka klubowa, to może być bardzo duży sukces, bo jak wytwórnia posypie to zakosi ten obszar a to wbrew pozorom ważny obszar i bardzo łatwy target.

Kończąc to pójście w zaparte i Twój brak szacunku do konkretnych wypowiedzi Fluxa zostaje tylko skitować jak Ela - "WSZYSTKO".
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: Steffie »

Co o szacunku wie hejter, który w każdym poście szczuje na Edytę? Czcze gadanie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Jeśli lubisz Dodę, Madonnę i Jusię, to słuchaj ich płyt, koniecznie z ostatnich dwóch lat, ale nie zatruwaj życia innym, którzy nie mają na to ochoty. :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

To Ty ciągniesz dyskusje trując każdemu po kolei. Czytasz tylko moje posty anty jak wszyscy, bo tak działa ludzki mózg kiedy kogoś się nie lubi. Potem możesz mi powysyłać moje eseje jak broniłem Edyty w trakcie pandemii, jeżeli Twoja wada wzroku -140 tego nie widziała to musisz znaleźć innego doktora. Patrz Twoje żałosne zdanie o Dodzie.

Weź dziewczyno.
Mam nadzieję, że jesteś świadoma, że ze mną nie pójdzie tak łatwo jak z Fluxem.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: Steffie »

wodawodnista pisze:To Ty ciągniesz dyskusje trując każdemu po kolei. Czytasz tylko moje posty anty jak wszyscy, bo tak działa ludzki mózg kiedy kogoś się nie lubi. Potem możesz mi powysyłać moje eseje jak broniłem Edyty w trakcie pandemii, jeżeli Twoja wada wzroku -140 tego nie widziała to musisz znaleźć innego doktora. Patrz Twoje żałosne zdanie o Dodzie.

Weź dziewczyno.
Mam nadzieję, że jesteś świadoma, że ze mną nie pójdzie tak łatwo jak z Fluxem.
Z toba nie ma co gadac, dlatego czytam tylko co enty twoj post, bo jestes typowym trollem, który jak przyslowiowy rzep sie nie odczepia. A pisz sobie do woli, nawet o skompromitowanej Dodzinie, co mnie to, w koncu nie ja tu jestem modkiem. :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

No to, że Ty nie czytasz to chyba nikt nie miał żadnych innych złudzeń. Jesteś po prostu typowym (jak na realia forum dyskusyjnych) użytkownikiem, który nic nie wnosi poza nieczytaniem i nieustanną próbą nauczenia się tego czytania. Ja czytam wypowiedzi każdego, ale na pewno nie posty, których nie można nazwać wypowiedzią.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: Steffie »

Czytaj dalej, może wreszcie coś zrozumiesz. :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: wodawodnista »

Zrozumieć nie wystarczy czasami, bo jeszcze trzeba to przełożyć na czyn. Jak dla mnie możesz odpisywać nawet emotką, bo ja nie odpuszczę i to Ty uchylisz czoła, nawet jeśli nie chcesz. Nie będziesz mi dyktować żadnych warunków, psychopatko.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: „W Tobie jest Światło”

Post autor: addar »

proszę odnaleźć w sobie światło i nie wyzywać innych od psychopatów
ODPOWIEDZ