List Edyty do dziennikarzy

Wiadomości na temat Edyty.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: List Edyty do dziennikarzy

Post autor: Alita »

Mnie też poruszyło to co Monia napisała, piekne słowa :wink: Żeby każdy tak mógł...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: List Edyty do dziennikarzy

Post autor: monia80 »

Alita pisze:Mnie też poruszyło to co Monia napisała, piekne słowa :wink: Żeby każdy tak mógł...
nawet nie wiesz ile w tobie jest sily -pamietaj zycie jest na miare kazdego czlowika nikt nie dostaje wiecej tak iz nie potrafilby tego uniesc a jezeli myslisz ,ze tak jest to pamietaj ,ze od dna tez mozna sie odbic-Edyta Gorniak jest tego dla mnie najlepszym przykladem.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: List Edyty do dziennikarzy

Post autor: ANETA »

monia80 pisze:
Alita pisze:Mnie też poruszyło to co Monia napisała, piekne słowa :wink: Żeby każdy tak mógł...
nawet nie wiesz ile w tobie jest sily -pamietaj zycie jest na miare kazdego czlowika nikt nie dostaje wiecej tak iz nie potrafilby tego uniesca jezeli myslisz ,ze tak jest to pamietaj ,ze od dna tez mozna sie odbic-Edyta Gorniak jest tego dla mnie najlepszym przykladem.
To jest ładne zdanie - czyli wszystko da się zdobyć i przetrwać tylko trzeba walczyc. Edyta być może jest tym autorytetem bo wyrwała się z biedy, ale teraz wiele jej posunieć było nieodpowiednich, ale myślę, że to tez wina niezbyt profesjonalnbego menagera. Choć Edyta sama powinna wiedzieć co wyjdzie jej na korzyść a co zaszkodzi. No ale Jej sprawa...Najwazniejsze aby śpiewała i dużo się usmiechała bo tym dodaje mi sił :wink:
ODPOWIEDZ