Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Wiadomości na temat Edyty.
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: afrodytka »

45Hm.....od czego by tu zacząc... :roll: Najlepiej od początku ...a więc wczoraj bylam na bankiecie w hotelu Novotel w Krakowie .Była to impreza z okazji 16 -lecia hotelu ,na która zaproszono Edytkę.Ja sama zaproszenie dostałam zupelnie przypadkowo i tym wieksza byla moja radosc,kiedy sie dowiedzialam ze Edka ma byc gosciem numer 1 :grin: Impreza zaczela sie o 20.30.Prowadzacy zapowiedzial występ o 21:00 i wkroczyła na scene Edytka .Normalnie jak Ja ujrzałam -zamarłam z wrażenia .Wygladala przepięknie!!!Miała na sobie cudowną lsniącą brązową sukienkę z brokatem ,włoski rozpuszczone.Ludzie przyjęli Ja raczej bardzo ciepło.Na początek zaśpiewała Ready for love,potem Nie proszę o więcej ,Miles and miles away-rozpłynęłam sie przy tej piosence-po prostu cudo !!!!!!Potem Kasztany ,Jestem kobietą ale raczej w takiej wersji chiltautowej własnie -tez byłam pod ogromnym wrażeniem,Jakąs piosenkę z filmu ale nie skojarzyłam :? i jeszcze jedną obcojęzyczną .W ogole wkurzyłam sie bardzo bo aparat mi sie zepsuł i nie zrobiłam zadnego zdięcia tego sobie chyba nigdy nie daruje. :evil: Edytka jak zwykle była niezwykle miła ,bardzo ciepła i chciala rozgrzać towarzystwo ale jak wiadomo na takich imprezach ludzie są dosyć sztywni.Jak skonczyla spiewac którąs piosenke nie pamietam juz jaką to poprosila o łyk cherbaty bo Jej w gardle zaschło :D .Zapomniałabym Szczesliwej Drogi juz czas tez spiewala.Oczywiscie rownie pieknie ,z wielkim przejeciem i ogromną emocją ,jak w Opolu.Trzeba przyznac ze ludzie byli wzruszeni i naprawde wsluchani bo specjalnie sie przyjrzałam. Na pianninie gral jakis gosc ktorego pozniej przedstawila ale nie pamietam za bardzo i oczywiscie Darek na gitarce-cudownie.Edytka naprawde byla w bardzo dobrej formie ,humor oczywiscie jak zwykle Jej dopisywał :smile: Krtań tez chyba juz sobie wyleczyła bo spiewała z taką lekkoscią a jednoczesnie z wielką potencją .W ogole sala ,w ktorej wystepowala byla bardzo mala i Edytka byla na wyciagniecie ręki :D .W pewnym momencie powiedziala ze beda juz powoli konczyc bo juz pewnie wszyscy są głodni a ona chyba najlepiej to wie :lol: :P Ale ja oczywiscie wydarłam sie na pol sali"nieeeeeeeeeeeeee!!!!!"i ludzie popatrzyli na mnie jak na jakas wariatke ;) A Edka:"Na prawde podoba sie panstwu"?A wszyscy -ze mna na czele oczywiscie :"Taaaaaaaak!!!!!!"A Edzia:"Ale szczerze"?a ja "TAAAAAAAk bardzooooooo"!!!Na to Edka"to bardzo sie ciesze:" potem cos jeszcze zaspiewała i powiedziala ze Dziekuje wszystkim i ze napije sie jeszcze z nami wina :razz: Ja juz bylam w 7 niebie bo myslalam ze zaraz sie zmyje i nie bede mogla z Nia porozmawiac.Potem przyszedl prowadzacy wręczy Edzi przepiekny bukiet bialych roz :wink: a Edka"O jejku to naprawde dla mnie?Bardzo dziekuje" 8) i zeszla ze sceny ja caly czas czatowałam zeby Ją dopaść :D Niestety nie udało sie.Ale prowadzacy za chwile wypalił"Chyba nie wypuscimy tak szybko Pani Edyty???" wszyscy"Nieeeeeeee"I ludzie bardzo dlugo bili brawo i Edka wkroczyla i na bis zaspiewala "To nie ja"-po prostu kapitalnie!!!!!!!!!!Ale zapomniala tekstu hehe zaczela normalnie"Swiat moj tak zwyczajny .pod niebiem bialo czarny...ludzie .....itd i jak miala zaczac"Piękni "to urwala i powiedziala"Zapomnialam"taka troszke speszona i zawstydzona jak ta Nasza Edka :lol: .A potem powiedziala"Tak myslalam ze zapomne, bo chyba 3 miesiace tego nie spiewalam a jesli juz to w innej wersji "i wtedy zaczela tak smiesznie ...kurcze jak to lecialo....juz wiem ale tylko poczatek sobie przypominam i kawalek refrenu a to bylo o wiele dluzsze wiec "Brzuch moj tak zwyczajny ,bardzo nienormalny cos takiego 'Dalej nie pamiętam zwrotki . Ludzie zaczeli sie strasznie smiac hehe a Edka "Jeszcze refren!!"I zaczela"To nie ja jestem w ciązy tylko plotka tak krązy kto wymyslil ten bzdet.....pewnie Radio Zet 8)" :D :D :D Bo w tej sukience troche bylo jej brzuszek widac :P .ale fajnie ze Edytka potrafi z tego zartowac i mowila ze to nie ciaza ale apetyty :lol: .A potem zeszla ze sceny i zniknela.Prowadzacy zaraz zaczal gadac ze beda jakies konkursy.I poczekalam az wszyscy wyjda z sali na drinka :D i podeszlam do jakiegos goscia .ktory obsluguje sprzet i pytam czy moglby Ja poprosic na chwile-Boze co za kompromitacja ..co on sobie pomyslal a o n na to ze to raczej niemozliwe a ja ze jestem wielka fanka i bardzo mi zalezy a on rozumie i bardzo sie cieszy i nie wie jakie Edka ma jeszcze plany .Sorki ze tak przynudzam ale chcialam tak bardzo szczegółowo :lol: Musze sie wygadac no ;)Ja oczywiscie zamiast ogladac pokaz sukien .ktory byl przed hotelem (jedna z atrakcji) obserwowalam gosci od sprzetu -moja kuzynka z ktora bylam juz nie mogla wytrzymac hehe ale ja przyzwyczailam ze tak bedzie :grin: i tak byla wyjatkowo cierpliwa.Jak tylko zobaczylam ze wychodza ze sprzetem do samochodu to zaraz poprulam i czatowalam pod hotelem boze co sobie te recepcjonistki pomyslaly jakies dwie wariatki biegaja w te i we wte :wink: i w pewnym momencie wyszedl Darek z hotelu a ja do niego "Czesc Darek!!" a On usmiechnal sie "Czesc"i podal mi reke ,mojej kuzynce tez.A ja "Pamietasz mnie z empiku"??A on "Tak jasne"Jeju chyba bardziej nie moglam sie juz skompromitowac i zaczelam mu opowiadac historie z aparatem ze mi sie zepsul i ze zaluje ze zdiecia zadnego nie zrobilam :oops: i mowie ze specjalnie na Edyte przyszlam a on sie zasmial i powiedzial"To ty urwisek jestes: :): i powiedzial ze Edytka teraz odpoczywa i zebysmy poczekaly i posze4dl do tych gosci ktorzy stali kolo samochodu i zaczeli wylewac na calego <hahaha> :mrgreen: oczywiscie ze mnie podejrzewam ..hehe wcale im sie nie dziwie :roll: ale jak miec obsesje na punkcie Edki to juz na calego :lol: oczywiscie stalysmy pod tym hotelem chyba z 10 min az w koncu uznalysmy ze chyba sie schowamy bo Darek chyba chce wejsc do srodka ale my tam stoimy i bal sie ze go dopadne znowu :lol: i rzeczywiscie my poszlysmy za hotel i zaraz Darek wszedl z nimi do srodka :lol: .Ja sie juz zalamalam bo myslalam ze nici ze spotkania i wrocilysmy z powrotem na sale i w pewnym momencie przyszedl prowadzący i kucharz z ogromnym różowym tortem w kształcie prostokąta .Mialam jakies dziwne przeczucia ze zaraz cos sie wydarzy i szybko sie na sam przod przecisnęłam i wtedy gosciu zapowiedzial "specjalnie na 16 urodzinach hotelu nasza gwiazda 'Edyta Górniak'!!!!myslalam ze oszaleje normalnie ze szczescia i Edytka juz przebrana -miala brazowa bluzke na ramiaczkach i lniane biale spodnie ,we wlosy wpieta spineczke z boku-wygladala cudownie!!weszsla na scene i prowadzacy poprosil Ja zeby ukroila torta i Edka zaczela kroic chociaz mowila ze Jej zal-taki piekny i za duzy kawalek Jej sie ukroil i powiedziala "Mozse jakas szczupla pani sie ze mna podzieli bo dla mnie to chyba niewskazane :mrgreen: "Ja juz sie prawie wyrwalam ale sobuie mysle nie bede sie kompromitowac i odpuscilam -moze gdybym byla szczuplejsza..kto wie :lol: I Edytka dala tej kobiecie torta i powiedziala"Od najgrubszej pani dla najszczuplejszej" hehe Edytka przez caly czas byla szczesliwa i usmiechnieta ..do czasu niestety :( Po torcie zlozyla wszystkim zyczenia i pozegnala sie .Zeszla ze sceny a ja dopadlam sie do tych drzwi ,ktorymi Edyta wychodzila i zamiast najpierw Ja przepuscic sama sie wepchalam ,ale nie moglam po prostu zapanowac nad emocjami na szczescie ochroniarz byl mily i nie zwrocil mi uwagi.Paru ludzi podeszlo po autograf ja stalam przed samą Edytka i czekalam az wszystkim sie podpisze bo chcialam z Nia porozmawiac .I stanal kolo mnie jakis koles ja patrze a on trzyma ksiazke:"Edyta Górniak bez cenzury" i modlilam sie tylko zeby Jej czasem nie dawal tego g****a do podpisu ,chcialam mu zwrocic uwage ale kurde na bankiecie tak nie wypadalo ale i tak nie moge sobie tego darowac i mam teraz wyrzuty sumienia bo juz widzialam reakcje Edki biednej no i niestety ten koles daje Jej ta ksiazke Edyta spojrzala na okladke i powiedziala normalnie z takim zalem w oczch i gorycza :Pan chce mi dac ta ksiazke do podpisu"??Ale mowie wam to bylo cos okropnego mi sie tak strasznie zal Jej zrobilo w ogole tak przykro mi byloze prawie sie powstrzymalam od placzu.Widac ze Edka byla bardzo przygnebiona i Darek tez :( :( :( a ten koles idiota skonczony udawal glupiego i mowi"Kolega mi to dal' i jeszcze bezczelnie pyta"a singla"?Edyta wtedy nic nie powiedziala tylko ruszyla do przodu razem z Darkiem a ten gosc ironicznie sie smial z jakims kolega.Ja szybko poprułam za Edyta i chcialam Jej cos powiedziec ze jest mi przykro albo cos ale jakos tak glupio mi bylo....i podeszla do Niej jakas pani z niepelniosprawna dziewczynka do zdiecia .Edytka byla bardzo smutna i przygnebiona ale wymusila jakis tam usmiech :( Wtedy ja JA dopadlam dalam notes i mi sie podpisala niestety usmiech juz dawno zniknal z Jej twarzy :roll: Wiec ja zaczelam gadke potem ze Fenomenalnie zaspiewala w Opolu ze jestesmy z Niej dumni Pozdrowilam ja Od wszystkich forumowiczow i powiedzialam ze bylam w Empiku i ze specjalnie tu jestem zeby Ja zobaczyc a Edzia sie ucieszyla wzruszyla i podziekowala ...chyba humor Jej sie troche poprawil .Takie odnioslam wrazenie :roll: Na koniec jeszcze nie wytrzymalam i zapytalam czy moge Ja ucalowac a Ona sie usmiechnela troche zdziwila tez i Ja pocalowalam i przytulilam i Ona tak samo kurde tak Ja przycisnelam ze chyba biedna Edzia nie mogla oddychac :razz: :P i na koniec jeszcze raz podziekowala i pozegnalysmy sie wzrokiem ...wlasnie sie rozkleilam ..............Jak zwykle miala cudowny makijaż ,bardzo uwaznie sluchala i kurcze bila od niej niesamowita sila ,ktora normalnie przyciaga jak magnez i te Jej cudowne oczęta głebokie ..ah..........to byl niezapomniany dzien.Z gory przepraszam Aguss i Kingę ze nie moglam odebrac ale wlasnie Edka wtedy wystepowala i kazali w ogole wylaczyc telefony.A w ogole oczywiscie jak Edka sobie poszla to nie wytrzymalam i zaczelam wyc jak bobr musialam normalnie wyjsc na powietrze bo tak mnie ten koles z ta ksiazka wyprowadzil z rownowagi .Po prostu noz mi sie otwiera w kieszeni jak sobie o nim pomysle..no coz to chyba wszystko sorki za przynudzanie ale musialam wszystko z siebie wyrzucic ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Aro »

Jezu najdłuższy post jaki w życiu widziałem :lol: Afrodytka dzięki za relację. :)

Ok biorę się do czytania. ;)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Titter »

Dotrwałam do końca.. Naprawdę fajne spotkanie.. Szkoda, że ten palant z tą książką wyjechał....... :(
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Magda M »

Afrodytko, ty szczesciaro!!!!!!!

afrodytka pisze:no i niestety ten koles daje Jej ta ksiazke Edyta spojrzala na okladke i powiedziala normalnie z takim zalem w oczch i gorycza :Pan chce mi dac ta ksiazke do podpisu"??Ale mowie wam to bylo cos okropnego mi sie tak strasznie zal Jej zrobilo w ogole tak przykro mi byloze prawie sie powstrzymalam od placzu.Widac ze Edka byla bardzo przygnebiona i Darek tez
biedulka... :( Tylko ona chyba musi sie juz do tego przyzwyczaic ze znajda sie tacy nicponie co bedą jej machać ta ksiązka przed oczami.... :( biedulka nasza... :(
afrodytka pisze:Pozdrowilam ja Od wszystkich forumowiczow
Dziekuje ze o nas pamietałas :)
Jezu najdłuższy post jaki w życiu widziałem
ja teeezzz :D:D:D:
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: afrodytka »

No straszny kretyn...on popsul biednej Edytce humor ale nie wiedzialam ze to badziewie juz wydali :(

[ Dodano: 2005-06-18, 18:58 ]
hehe ciesze sie ze wytrwaliscie do konca ..no sie rozpisalam ale musialam emocje uwolnic :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Estratos »

Dzieki wielkie za relacje :-) Czytalo sie jednym tchem. Jak ja lubie akustyczner koncerty Edyty. Zazdroszcze :-)
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

a moze na jakis stronkach agencyjnych sa jakies fotki bierzmy sie do szukania !!!!!
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Monika23 »

ehh kretyn !! normalnie jakbym go dorwala ;/

ale super wszystko opisalas,przeczytalam 1 tchem :grin: i tyle kawalkow zaspiewala mmmm
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: afrodytka »

hehe ciesze sie ze sie podobalo :grin: No wlasnie trzeba sie zabrac koniecznie za szukanie zdiątek :lol: ...a wlasnie mi sie cos jeszcze przypomnialo;jak Edka popijala cherbate to powiedziala ze nie bedzie sie ukrywac bo ktos sobie jeszcze pomysli ze cos tam ma :smile: a Darek wypalil''Mleko z piersi"hehe
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Monika23 »

a Darek wypalil''Mleko z piersi"hehe
hehehehe Darek jest swietny,fajniutko ze Edzia ma obok siebie takiego faceta :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: kinga »

Afrodytka, dzięęęęęęęęęki!!! A co do telefonu, nie przejmuj się ;) Szkoda tylko z tym aparatem,ale cóż - zlośliwość rzeczy martwych :roll:

A kolesia z książką w ogóle nie będe komentowac :? !#@$#%#&^%^&^& jeden :!:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Marcin A. »

Dzięki za relację Afrodytko.Kochana z Ciebie dziewczyna.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Magda M »

Monika23 pisze:hehehehe Darek jest swietny,fajniutko ze Edzia ma obok siebie takiego faceta :D

Zgadzam sie!! widac ze Darek to normalny facet i mowi co mu do głowy wpadnie a nie wymysla i kominuje :D - tacy faceci sa the best!!!!

Zakładamy forum dyskusyjne fanek Darka?? :P :D:D:D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Monika23 »

magdamiecz pisze:Zakładamy forum dyskusyjne fanek Darka??
zakladamy :D :P
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Titter »

hihi, jasne ze zakladamy :D Tylko co Edyta na to???
ODPOWIEDZ