Odcinek 3. (17.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: MacLean »

O co chodzi z tym traktowaniem?
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Wojtuś »

Wszyscy jeszcze zostali na scenie a Edyta sobie zeszła ze sceny!
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Mona. »

Nie podobał mi się występ grupy z Opola. Myślę, że Edyta bardzo skrzywdziła tym wyborem piosenki swoich podopiecznych, bo niby w jaki sposób można się tu zaprezentować z dobrej strony i pokazać swoje umiejętności? Kpiące zachowanie Urbańskiego po ich występie - kretyńskie, bo kretyńskie - ale doskonale pokazało, jak rzeczywiście "wielki" potencjał kryje w sobie ta piosenka 8P

To była katastrofa i Edyto, nie rób takiej miny. I do obrzydzenia słodkie teksty jurorów... "pani Edyto, pani Edyto, gdyby miała pani większy tyłek, to weszlibyśmy jeszcze głębiej". Sądząc po reakcji Edki, wydaje się, że chociaż (na szczęście) zdała sobie sprawę z tego fałszu.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 22:01 przez Mona., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: paulina_17 »

w dzisiejszym odcinku najbardziej podobał mi się występ Meza xD
szkoda, że odpadł zespół sióstr Przybysz - Gosia Stępień była świetna...

co do zespołu Edyty - wybór piosenki mnie zaskoczył, nie wiem czemu Edyta to zrobiła, ale nie wyszło to zbyt dobrze :?
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Powiem Wam szczerze, że zabolało mnie to, co Węgorzewska powiedziała Edycie "Gratuluje pani poczucia humoru, ale to jednak była katastrofa". Ważne jest dla mnie to, co ważne jest dla Edyty.
Było mi żal Edyty, tego upokorzenia na antenie. Jak tego słuchałem to serce mi waliło bardzo niespokojnie... :? Mnie się natomiast występ podobał. Powściągliwie śpiewali, ale w tym jest siła. Generalnie jestem z nich dumny :D :taniec: :-D
Awatar użytkownika
Monisia
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2012, 20:08
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Monisia »

Było PRZECUDOWNIE, z resztą to chyba było wiadome, że będzie SUPER !!! <3
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: rav33 »

zapytuje jeszcze raz co spiewali??
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Flux »

Phealer33 pisze:Było mi żal Edyty, tego upokorzenia na antenie. Jak tego słuchałem to serce mi waliło bardzo niespokojnie...
Edyta sama sobie zgotowała taki los wyborem piosenki.
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: paulina_17 »

rav33 pisze:zapytuje jeszcze raz co spiewali??
Czarne oczy - Ivan&Delvin :P
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: DAAMI »

nagrał ktoś "czarne oczy" ???
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: betka »

No cóż... nie wiem od czego zacząć.

Oglądam ten twór dziwny ze względu na Edytę. Gdy zobaczyłam skład edycji, pomyślałam, że nie jest źle. "Przynajmniej można będzie liczyć na dobry repertuar, bo zaproszeni artyści reprezentują (w większości) wysoki poziom".
Tym czasem Edyta wybiera taką piosenkę... Nawet rozumiem jej intencje. Sama świetnie bawiłam się do 'Czarne Oczy' ze znajomymi na nie jednej domówce czy ognisku. I ubaw był jak przy niczym innym.
Ale Edyta powinna pomyśleć o zespole. Dla tych ludzi to nie tylko zabawa. Jeżeli nie czują tego rodzaju humoru, to nie mogli tego dobrze wykonać. Dobrze, że chłopak który był głównym wokalistą, ma dystans i pociągnął całą grupę.

Zachowanie Węgorzewskiej względem Edyty bardzo ładne... Czekam kiedy Ed przestanie się na wszystkich obrażać i pokaże, że naprawdę ma poczucie humoru i dystans, bo zaczynam jej nie lubić.

Zaskoczyła mnie dziś wygrana Rynkowskiego, zwłaszcza że piosence nie dali rady. Szkoda mi Sistars- fajny repertuar, fajny Filip Rychcik.
(Gosia robi na mnie złe wrażenie-'wiem że jestem najlepsza, nie wiem dlaczego nie jestem jeszcze gwiazdą')

Najlepszy występ wieczoru- zespół Natalii Kukulskiej. Ciary.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Wojtuś »

Wygrana Rynkowskiego jest dla mnie zaskoczeniem bo to był najgorszy występ tego wieczoru.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: DAAMI »

betka pisze:Oglądam ten twór dziwny ze względu na Edytę
mnie nawet Edyta nie przyciąga. ;(


Z chęcią bym się wypowiedział ale czarnych oczów nie widziałem, więc poczekam ale już widzę że nie będzie za wesoło ... ah...
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Rose »

Wojtuś pisze:Wygrana Rynkowskiego jest dla mnie zaskoczeniem bo to był najgorszy występ tego wieczoru.

Nie widziałam występu ale jeśli śpiewali Moves like jagger wcale się nie dziwie że wygrali :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Michael »

Węgorzewska (cytat przytoczył Phealler33) pisze:Gratuluje pani poczucia humoru, ale to jednak była katastrofa
W tym akurat muszę się z Węgorzewską zgodzić. Występ zespołu Edyty uważam za największą żenadę dzisiejszego odcinka :? . Nie wiem, co Nią kierowało w wyborze piosenki disco polo :roll: .
Zastanawiam się też, dlaczego Edyta zostawia swoją drużynę w studio i wychodzi, gdy tylko program się kończy podczas, gdy inni artyści mogą być ze swoimi drużynani do całkowitego zejścia z wizji i jeszcze pojawiają się z nimi na afterparty. Czyżby Edyta grała na szybkie odpadnięcie swojego zespołu z BnG? :roll:

A. Węgorzewska próbowała zdementować plotki nt. jej konfliktu z Edytą. Mnie się jednak wydaje, że coś jest na rzeczy. Zauważyliście, że Edyta jest jedynym opiekunem zespołu, do którego zarówno Bohosiewicz jak i Węgorzewska zwracają się per pani? I to mimo, że wszystkie trzy panie są w podobnym wieku (+/- 5 lat)? :lol:

Co do wyglądu ED> - rewelacyjny :d. Szkoda tylko, że te kiczowate pasemka wróciły :lol:.

Jestem zaskoczony odpadnięciem zespołu sióstr Przybysz. Moim zdaniem to był jeden z najlepszych występów dzisiejszego odcinka. Najbardziej podobali mi się dziś: zespół Meza, zespół sióstr Przybysz i zespół Bednarka.
N. Kukulska zaczyna mnie drażnić coraz bardziej nachalnym promowaniem swojej prywatnej chórzystki :?.
Jej zespół ma 16 osób, w którym 15 robi za jej tło.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 22:26 przez Michael, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ